לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2006, 12:52
צלמית המשתמש של joshtaro
  joshtaro joshtaro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל joshtaro
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי joshtaro שמתחילה ב "פרוייקט כתיבת מכתבי אהבה....."

זה מאמצע המכתב........

כולם מכירים את העניין שמקשרים בין ורד לאהבה, אבל אף פעם לא אמרו לנו למה. חשבתי על זה ועכשיו אני מבין שההקשר הוא פשוט מושלם...

תהליך האהבה הוא כמו הורד מלמטה למעלה. בהתחלה הורד הוא חלקלק ונעים למגע, אפשר להעלות את היד כלפי מעלה וליהנות מהמגע עד שפתאום...הופ קוץ – מהמורה קטנה באהבה. כואבת קצת. אבל זה לא אומר שהאהבה מפסיקה לגדול..... דווקא אותם קוצים מוסיפים נופח של יופי לורד, מין הרגשה שככה זה הכי טוב. עולים עוד קצת למעלה והנה העלים מתחילים לגדול, עלים יפים וגדולים, כמו אירועים גדולים בחיי האהבה ששווה לזכור. עולים עוד ושוב קוצים ואז עלים גדולים ואז פתאום הכול חלק ונעים שוב למשך אורך מסוים.

לבסוף יש את שיא היופי, שיא האהבה, שיא השיאים! הדבר שלשמו כל האהבה חיכתה בשבילו כשנבנתה וגדלה.... הפרח. הפרח האדום, היפה והמדהים! מושלם בכל קימור וקמט שיש, בכל עלה ועלה, כל עלה זה עוד חיבוק עוטף עוד נשיקה עדינה, עוד מבט מלא אהבה בעיניים, שביחד כל אלה יוצרים את הפרח היפה ביותר. אבל זה עוד לא הסוף! כי יש הנה מגיע הריח..... וואווו הריח.... אחחחח ריח פשוט נפלא, שיוצא מהפרח ממלא את כל האוויר בניחוחו צף אט אט בפסים דקים ומלאים בו. וכל אחד, גם מאלו שאינם קשורים לפרח, מתענג מהריח הנפלא ומתמלא כולו באושר ושמחה.

אבל.... מי שהכי נהנה הוא מי שמחזיק ברשותו את הפרח.... ואותו הפרח זו את.

אוהב המון המון......

חזרה לפורום
ישן 21-07-2006, 17:06
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אולי לא מכתב, אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי joshtaro שמתחילה ב "פרוייקט כתיבת מכתבי אהבה....."

לבחור שאני אוהבת...
אני רוצה להגיד לך שאני אוהבת אותך.
כך סתם, פשוט.
אני כל הזמן מנסה להתכחש לעצמי, לומר לעצמי שאני לא אוהבת. והכל בגלל שאתה לא אוהב אותי. לא מעוניין בי. אתה לא ממש זוכר שאני קיימת. אני כל הזמן מנסה בראשי לומר לך דברים, להרשים אותך, לסחוט ממך איזו שהיא תגובה, אני הרבה פעמים כועסת עליך ללא סיבה, אבל אני רק מתחמקת. אני מנסה כל הזמן להכחיש את האמת של עצמי:
להגיד לך שאני פשוט אוהבת אותך. ואם אומר לך את זה - זה הדבר היחיד שמרגיע אותי.
אם תקבל את זה, פשוט תקבל, ולא תידחה אותי, אלא תמשיך לדבר איתי כאילו לא קרה כלום, אם תעריך את זה ולא תיפגע בי, אני ארגע. אני אקבל את זה שאתה בעצם אוהב מישהי אחרת. אני לא אקנא, לא אכעס, כי אין צורך. אם תקבל אותי לתוכך, אם אדע שיש לי שם מקום, אם יהיה לך איכפת ממני, זה מספיק לי. אני אשחרר ואחפש מישהו אחר לאהוב. האהבה אליך תמיד תישאר בתוכי. הפעם טעמה לא יהיה מר וכואב בגלל כאב הדחייה. הפעם טעמה יהיה שמח ומאושר. טעם רגוע ומשוחרר.

עם המון אהבה מתוך ליבי הקטן,

מריאל
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 22:28
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי joshtaro שמתחילה ב "ארוך אני מודה"

אני מרגיש קצת לא נח להפוך את האשכול הזה עצמו לאשכול דיון, אז אם באמת ייפתח פה דיון, אכפת לכם אם אפתח אשכול חדש עם המכתב ונעשה הכל שם? זה באופן כללי.

joshtaro, קודם כל, תודה על התגובה ועל כך שבחרת בכל זאת לבקר את המכתב, שמתי לב שזה היה קצת בעייתי מבחינתך.
ציטוט:
אהבתי את המכתב עד הקטע שבוא אתה מסביר שעצם כתיבת המכתב היא ההוכחה לאמיתות רגשותיך.
זה ממש לא מה שאמרתי, אני כתבתי שעצם כתיבת המכתב נותנת לו תוקף, על הרגשות שלי פירטתי במכתב עצמו, זה כתוב בשורות וביניהן, המכתב לא נמשך וחזר על עצמו סתם, הוא תיאר מחשבות עוברות וחולפות במשך הזמן שלקח לכתוב את המכתב הזה, שמתאר סדר מחשבות כרונולוגי. העלתי הכל על הדף (מסמך וורד).

אגב, ממש כמו שנכתב במכתב, היא לא קיבלה את המכתב, הוא גם לא נועד להשלח אליה, אבל באופן מאד טבעי היא הייתה הנמען שהיה לי הכי קל לכתוב לו מכתב אהבה, בגלל אותם רגשות. הסיכוי היחיד שהיא תקרא את המכתב הוא אם היא תכנס לכאן, או למקומות אחרים בהם המכתב יתפרסם.

שוב תודה

חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 21:07
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה המכתב שלך מדהים!
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מכתב אהבה. (כבד וארוך)"

מאוד אהבתי אותו וקראתי אותו מתחילתו ועד סופו ברוב עיון (הכוונה לא בריפרוף).
אמנם מבחינה טכנית, כפי ש-joshtaro רשם, אתה חוזר על עצמך, אבל אני לא חושבת שזה פוגם כהוא זה במכתב. להיפך: יש רגשות שהם מחזוריים, כלומר מופיעים פעם אחת, ואחרי כמה דקות מופיעים שוב, וכך הלאה. אבל רגש שחוזר לעולם אינו חוזר בדיוק כמו שהוא היה קודם. יש שוני מסויים, ואתה היטבת לתאר זאת. אני הרגשתי את מה שהעברת במילים, וכל פעם חשתי את הרגש שונה. הצורה שבה כתבת גרמה לי להרגיש גם בשינויים הכי קטנים בכל תהליך הכתיבה.
אני לא חושבת שהמכתב הוא על כלום והוא חסר משמעות. בשבילי הוא מלא תוכן ומלא משמעות, והוא לא קר כפי שאתה טוען. להיפך: מרגישים את האהבה שלך ואת הכאב שלך.
האמת שמאוד הרגיז אותי שקיבלת סמיילי כתגובה למכתב שהשקעת בו את כל ליבך ונשמתך.

אתה כותב מאוד יפה ומאוד מיוחד.
מאחלת לך הרבה אהבה כפי שמגיעה לך,

מריאל
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 22:38
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
תודה רבה :)
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "המכתב שלך מדהים!"

מנסיוננו המשותף בפורום, אני משוכנע שלא רפרפת על פני שום דבר שקראת פה והגבת עליו, אז היה די ברור שזה לא הדין גם פה. עוד יותר משמח שטרחת לצין זאת, כי אולי זה אומר שנתת למכתב שלי משקל אפילו גדול יותר מאשר לאחרים? (אני מחמיא לי )
כמו שכתבתי ל-joshtaro, המכתב כתוב בסדר מחשבות ותחושות כרונולוגי. הוא פרוש על פני חמישה עמודים כי כתבתי אותו במשך כמה שעות, והמחשבות שלא הועלו על הדף הן אלו שהשמטתי היות והן לא היו כתובות בצורה ברורה דיין, או שההגהה חייבה אותי לוותר עליהן.
זה מחזק את מה שכתבת, שרגש אינו חוזר בדיוק כמו שהיה קודם. בזמן כתיבת המכתב דברים השתנו, אני מניח שכתיבת המכתב עצמה הביאה אותי לידי תובנות מסויימות, אני חושב שזה ניכר בטקסט.
ברור שהמכתב הוא בעל משמעות, אבל זו לא משמעות טיפוסית של מכתב אהבה, הוא נטול את רוב הסממנים הטיפוסיים של מכתבי אהבה "שגרתיים", כי הוא לא נועד להיות כזה. כמה שעות לפני המכתב הזה כתבתי מכתב אהבה אחר שנראה (לפחות מבחינתי) כמו מכתב אהבה טיפוסי, והוא לא ממש התאים לי.

אוי ואבוי, ממש, אבל ממש, לא קיבלתי סמיילי על המכתב הזה. פספסת כאן קצת. היא בכלל לא קיבלה את המכתב הזה. הוא יועד מראש לפורום. הוא נכתב אליה, כי כך הרגש ציווה, היא הייתה הנמען, כי כך היה לי נח לכתוב ואולי להזדהות עם עצמי (עד כמה אבסורדי שזה יכול להשמע), אבל אני בספק אם היא בכלל ראתה אותו. זה היה כל עניין העמדת הפנים. אני מעמיד פנים שאני מנהל איתה שיחה, שזה דיאלוג, על אף שזה מונולוג באופן אבסולוטי, זה לשם הנוחות, כדי להקל על הרגש לצאת ועליי להתבטא.
עניין הסמיילי היה קיים בשיחות שכן התקיימו ביננו במדיומים וירטואלים למיניהם, כשאני הייתי כותב טקסט והיא מגיבה בסמיילי, על זה נאמר לה שסמיילי הוא לא תגובה, ופה, בעקבות אותה העמדת פנים של דיאלוג, שמחתי שלא קיבלתי ממנה "סמיילי-שהוא-לא-תגובה".

שוב תודה רבה.
אגב, ראי מה כתבתי בתגובה ל-joshtaro, אני לא מעוניין להפוך את האשכול הזה לדיון על המכתב שלי בלבד, אז אם נמשיך את הדיון, פשוט אמרו לי ואפתח אשכול חדש. גם יותר מסודר ונח, וגם יותר מכובד, לדעתי .
שיהיה ערב טוב (לילה זה כשהולכים לישון )

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 23-08-2006 בשעה 22:41.
חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 17:33
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
מכתה אהבה :) קצת שונה אבל גם סוג...

אני זוכרת את הפעם הראשונה שעברתי לידך, כ"כ יפה... כ"כ מושלמת, כאילו התאימו אותך בדיוק בשבילי, כמה רציתי להכנס לתוך, להיות איתך.. לשמוע איתך שירים ולהעלם אל האופק, והקול שלך... בהתחלה לא שומעים כלום, כאילו את לא שם, אבל אחר כך אפשר לשמוע את שירתך למרחקים...
כמה חפשתי אותך, כמה רציתי... שאלתי וחקרתי, ניסיתי בכל כוחי, ואין אחת כמוך שאוכל להפוך לשלי, ראיתי איך זר נכנס אליך, אחד עשיר,איך הוא לקח אותך.. נעלם למרחקים.
ניסיתי לחשוב.. אולי עוד כמה שנים... ותהיי שלי... אבל כמה? כמה זמן יעבור עד שאראה אותך כחולה כולך.. כ"כ יפה ומהודרת .. רק איתי?, מתי אשים את ידיי עליך ואחבק אותך ...? אבל את יקרה... קצת יותר מידי יקרה.. עבורי .

נכתב על החלום שלי, טויוטה 2006 חדשה ומאובזרת ... יום יבוא... מקווה שתקראו את זה ברצינות כי יש סוגים שונים של אהבה...

כל הזכויות שמורות...

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 27-08-2006 בשעה 17:36.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר