לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2006, 07:50
  Naama157 Naama157 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
לינוקס בר משקאות בבית - אני יודעת!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ryan ariel levi שמתחילה ב "מישהוא עשה אצלו בר בבית למשקאות?"

שלום לך,

שמי נעמה, ואני ברמנית. מזה כמה שנים חולמת ומתכננת בר משקאות בבית. אני יכולה לעזור לך בצורה הזו:
התכנון שלי הוא לתפוס פינה בבית (איפה שאנשים "נורמלים" שמים בדרך כלל פינת אוכל...) ו"לסגור" אותה עם דלפק. יש לי טלפונים של מקומות שיכולים לעשות את זה (יצרנים של מקררי יין דוקא), ואשמח לתת לך. בעיקרון בפעם האחרונה ששאלתי, ממש בר אמיתי אמיתי עולה בסביבות 12000 שקל. אבל, אתה יכול פשוט לעשות בפינה הזו בבית מדפים, ועוד איזה דלפק קטן מאולתר, ולידו מקרר קטן (לי יש מקפיא קטן). הדלפק יהיה כזה, שיש בו מדפים בהם תוכל לשים דברים. יש לי ארון זכוכית צר, מאוד יפה מאיקאה, שבו אני אשים כוסות מכל מני סוגים, ואת שאר האביזרים שיש לי. בהמשך תוכל להשתדרג בדברים נוספים כמו פלטת חיתוך, כמויות של קרח וכו', כולם בבר שלך במקום במטבח.
הכי חשוב בבר שלך, שהכל יהיה לתצוגה. זאת אומרת, שום דבר שלא יהיה בארון סגור, כי הבר צריך להיות ענין של שואו, צבעוני ומפתה.
אשמח לעזור עוד בהמשך :+))

נעמה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2006, 07:13

לינוקס שלום! :+)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ryan ariel levi שמתחילה ב "מישהוא עשה אצלו בר בבית למשקאות?"

אכן יש לי ארון זכוכית, שכרגע יש בו את רוב המשקאות (לחלקם כבר אין מקום בפנים...). בהמשך הוא מיועד לכוסות. גם בארון הזכוכית מצטבר אבק, אין מה לעשות.. הטריק הוא לארח הרבה, ואז אין הזדמנות למשקאות לצבור אבק :+)

בר בבית לא חייב להיות גדול על הסלון שלך, אם אתה סוגר פינה בפינת האוכל, שנמצאת בדרך כלל כהמשך של הסלון. בסלון עצמו באמת בדרך כלל אין מקום.
תמונות כרגע אין לי לשלוח לך, מכיון שהתיאור שנתתי על בר בסלון נמצא כרגע בעיקר בראש שלי... הדירה הנוכחית שלי מאוד קטנה ולכן הכל נמצא בתוך ארון הזכוכית שעומד בסלון. בדיוק אתמול חתמתי על חוזה שכירות חדש בדירה ממש ענקית, ויש שם יופי של פינה לבר. אנסה בכל זאת לצלם עבורך את מה שכן יש לי, אולי זה יוסיף להשראה :+)

לא הבנתי מה אתה מתכוון לעשות עם הגבס על התקרה, תוכל להסביר?
ישן 20-09-2006, 08:20

לינוקס הבר הוקם!

שלום לך שוב.. :+)

מאז כתבתי את ההודעה, כבר עברתי דירה ועיצבתי לי בר ממש יפה. כל המשקאות עומדים על מעין ספרית כוורת פתוחה, והכל נראה צבעוני ומזמין. ארון הזכוכית אכן מלא בכוסות, מרטיני, מרגריטה, כוסות קוקטיל גבוהות ומעוצבות וכד'. יש לי שני שולחנות קטנים, עליהם אני מעמידה את אביזרי הבר - מקלות ערבוב, קיסמים צבעוניים, שייקר, מטריות-בר צבעוניות, וגם קישוטים שונים כמו פולי קפה-וניל קלויים.
קניתי אתמול באיקאה שולחן גבוה וארוך (יחסית...), עליו יעמוד הבלנדר, הוא פונה לסלון ועליו אכין את המשקאות, מול האורחים :+))

בתקוה - עד אחרי ראש השנה תועלה כאן תמונה של האב-טיפוס השני שלי, מאז יצאתי מבית ההורים....!!!

נעמה :+)
ישן 20-09-2006, 15:47
  Some_One Some_One אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Naama157 שמתחילה ב "הבר הוקם!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Naama157
שלום לך שוב.. :+)

מאז כתבתי את ההודעה, כבר עברתי דירה ועיצבתי לי בר ממש יפה. כל המשקאות עומדים על מעין ספרית כוורת פתוחה, והכל נראה צבעוני ומזמין. ארון הזכוכית אכן מלא בכוסות, מרטיני, מרגריטה, כוסות קוקטיל גבוהות ומעוצבות וכד'. יש לי שני שולחנות קטנים, עליהם אני מעמידה את אביזרי הבר - מקלות ערבוב, קיסמים צבעוניים, שייקר, מטריות-בר צבעוניות, וגם קישוטים שונים כמו פולי קפה-וניל קלויים.
קניתי אתמול באיקאה שולחן גבוה וארוך (יחסית...), עליו יעמוד הבלנדר, הוא פונה לסלון ועליו אכין את המשקאות, מול האורחים :+))

בתקוה - עד אחרי ראש השנה תועלה כאן תמונה של האב-טיפוס השני שלי, מאז יצאתי מבית ההורים....!!!

נעמה :+)

נשמע מעניין, מחכים לתמונות.
מזל"ט על הדירה החדשה.
ישן 28-09-2006, 09:24

לינוקס תשובות :+)
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Some_One שמתחילה ב "[font=Verdana]תודה לכולם על..."

שלום! :+))

קודם כל תודה :+)
אז ככה. ליקר התאנים לא מבוסס על תאנים באמת, אלא רק תמציות טעם. עדיין טעים מאוד, ואפשר לזרוק תאנה או דבלה בתוך כוס המשקה אם רוצים. ראיתי את זה בספר הקסמים שלי :+)

הלימונצ'לו קינמון ושאר הליקרים ששני החבר'ה האלה עושים, הם די ביתיים על גבול השיווקי. כך, אין לי מושג איפה ניתן למצוא אותם, בכל מקרה לא נראה לי שהם עדיין בחנויות. אני קניתי את הליקר מדוכן שלהם בפסטיבל היין האחרון שהיה בירושלים, לפני חודשיים נדמה לי.

ניסיתי למצוא אותם באינטרנט כדי להתקשר ולשאול איפה באמת ניתן לקנות עוד ליקרים, אבל לא מצאתי אותם. אני אצלם לכם בקרוב את הליקר הזה, וגם את השרטרז הירוק.

שרטרז ירוק - 55% אלכוהול, 136 עשבים שונים, מנזר בצרפת :+) שותים קפוא מכוס קפואה, נפלא. מלא בטעמים. אחריו הייגר מרגיש כמו מים....

נעמה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר