לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2006, 12:48
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
סיירת צנחנים

לצערי יצא לי לקרוא מספר הודעות רחוקות מאוד מהמציאות פה וחשבתי שהגיע הזמן לספר קצת על הסיירת שחלק מהמלשבים יודעי הכל שנמצאים כאן מכנים אותה סיירת בלאי...
נתחיל בזה שהסיירת היא יחידת הקומנדו הראשונה של צה"ל(הוקמה ע"י יוצאי ה-101).
הסיירת השתתפה בכל מלחמות ישראל ממבצע קדש(הצניחה במיתלה),ששת הימים,יום הכיפורים(שם הסיירת נלחמה 300 ק"מ בתוך השטח הסורי) ועד הובלת כוחות צה"ל לביירות במלחמת של"ג.
כיחידת קומנדו הסיירת השתתפה במספר רב מאוד של פעולות גם בעיתות שלום וביניהם:"אביב נעורים",הפשיטה על המכ"ם בנאג' חמדי,מבצע אנטבה,הכניסה הראשונה של צה"ל למחנה פליטים(כיבוש בלאטה שבשכם) ועוד המון המון פעילויות מיוחדות בכל התקופות,בכל הגזרות ובכל מתאר לחימה שקיים.
גם כיום הסיירת היא אחת מיחידות חוד החנית של צה"ל ומובילה את הלחימה שלו באיו"ש יחד עם דובדבן(יש יכולות מיוחדות שמסיבות ב"ש לא נפרט אותם) וגם בימים אלה בצפון(ושוב מסיבות ברורות של ב"ש לא נרחיב).
מלבד זה שהסיירת מבצעת את המבצעים הטובים ביותר בכל גזרה היא גם מבצעת אותם בהצלחה רבה וזאת אולי אחת הסיבות שלא שומעים על היחידה יותר מדי(אם כי ניתן לראות באתר היחידה חלק קטן מהפעילויות שהיחידה עשתה ואכן פורסמו).
מעבר לרמה המבצעית הגבוהה של הסיירת יש רמה גבוהה מאוד של כוח אדם ביחידה,ציוד מיוחד,אווירה של משפחה וגם מי שראה את בסיס היחידה יכול לחשוב שמדובר בקיבוץ.
לסיירת ניתן להגיע מגיבוש יחטיו"ת ומגלן בלבד(לא ניתן להיות מאותר דובדבן ולהגיע למעט מקרים חריגים מאוד).
המסלול נעשה כיום בבי"ס להכשרות ביחס"ר כשכל צוות מקבל את ההכשרה הספציפית והייעודית לפי היחידה אליה הוא ישתייך.
המסלול מפרך ומאתגר ואורכו שנה ו-4 חודשים.
בסיום המסלול הלוחמים עוברים כצוות לפלגת הלוחמים וחלקם עוברים לתפקידים אחרים ביחידה(משק"י טרור,מפקדי מחלקות,מכי"ם וסמלים של צוותי מסלול ועוד...).
בד"כ שתקראו בעיתון או בכתבה באינטרנט על "כוח צנחנים" יש סבירות גבוהה מאוד שסיירת צנחנים עשתה את זה.
דבר נוסף לכל לוחמי האינטרנט שמחלקים ציונים מי בלאי ומי לא אז גם אם נראה לכם שיחידה היא לא מרשימה אין לכם זכות לדרג ולרשום בלאי על אנשים שבזמן הזה ממש מסכנים את החיים שלהם בשביל שאתם תשבו במזגן.
שבת שלום לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2006, 13:00
  Business Man Business Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "סיירת צנחנים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כבר אזרח
לצערי יצא לי לקרוא מספר הודעות רחוקות מאוד מהמציאות פה וחשבתי שהגיע הזמן לספר קצת על הסיירת שחלק מהמלשבים יודעי הכל שנמצאים כאן מכנים אותה סיירת בלאי...
נתחיל בזה שהסיירת היא יחידת הקומנדו הראשונה של צה"ל(הוקמה ע"י יוצאי ה-101).
הסיירת השתתפה בכל מלחמות ישראל ממבצע קדש(הצניחה במיתלה),ששת הימים,יום הכיפורים(שם הסיירת נלחמה 300 ק"מ בתוך השטח הסורי) ועד הובלת כוחות צה"ל לביירות במלחמת של"ג.
כיחידת קומנדו הסיירת השתתפה במספר רב מאוד של פעולות גם בעיתות שלום וביניהם:"אביב נעורים",הפשיטה על המכ"ם בנאג' חמדי,מבצע אנטבה,הכניסה הראשונה של צה"ל למחנה פליטים(כיבוש בלאטה שבשכם) ועוד המון המון פעילויות מיוחדות בכל התקופות,בכל הגזרות ובכל מתאר לחימה שקיים.
גם כיום הסיירת היא אחת מיחידות חוד החנית של צה"ל ומובילה את הלחימה שלו באיו"ש יחד עם דובדבן(יש יכולות מיוחדות שמסיבות ב"ש לא נפרט אותם) וגם בימים אלה בצפון(ושוב מסיבות ברורות של ב"ש לא נרחיב).
מלבד זה שהסיירת מבצעת את המבצעים הטובים ביותר בכל גזרה היא גם מבצעת אותם בהצלחה רבה וזאת אולי אחת הסיבות שלא שומעים על היחידה יותר מדי(אם כי ניתן לראות באתר היחידה חלק קטן מהפעילויות שהיחידה עשתה ואכן פורסמו).
מעבר לרמה המבצעית הגבוהה של הסיירת יש רמה גבוהה מאוד של כוח אדם ביחידה,ציוד מיוחד,אווירה של משפחה וגם מי שראה את בסיס היחידה יכול לחשוב שמדובר בקיבוץ.
לסיירת ניתן להגיע מגיבוש יחטיו"ת ומגלן בלבד(לא ניתן להיות מאותר דובדבן ולהגיע למעט מקרים חריגים מאוד).
המסלול נעשה כיום בבי"ס להכשרות ביחס"ר כשכל צוות מקבל את ההכשרה הספציפית והייעודית לפי היחידה אליה הוא ישתייך.
המסלול מפרך ומאתגר ואורכו שנה ו-4 חודשים.
בסיום המסלול הלוחמים עוברים כצוות לפלגת הלוחמים וחלקם עוברים לתפקידים אחרים ביחידה(משק"י טרור,מפקדי מחלקות,מכי"ם וסמלים של צוותי מסלול ועוד...).
בד"כ שתקראו בעיתון או בכתבה באינטרנט על "כוח צנחנים" יש סבירות גבוהה מאוד שסיירת צנחנים עשתה את זה.
דבר נוסף לכל לוחמי האינטרנט שמחלקים ציונים מי בלאי ומי לא אז גם אם נראה לכם שיחידה היא לא מרשימה אין לכם זכות לדרג ולרשום בלאי על אנשים שבזמן הזה ממש מסכנים את החיים שלהם בשביל שאתם תשבו במזגן.
שבת שלום לכולם!

שאתה אומר סיירת צנחנים... אתה מתכוון לצחנים נכון או שיש עוד יחידה מתכום שהיא סיירת..?
ישן 22-07-2006, 14:06
  iman_5 iman_5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "בוא בוא גבר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי assaf tolko
בוא תגיד לי איפה אתה משרת, שנבין לפחות אם יש לך איכשהו את האפשרות לבסס את כל הבולשיט שכתבת מקודם בהודעה שלך. בוא תגיד לי שעשית מבצעים עם הפלס"ר, בוא תגיד שבילית עם היחידה איזה שבוע בבית ליד, בוא תגיד לי שעברת מסלול שם ואתה גם מכיר מסלולים בפלס"רים אחרים שאתה מתחיל לדרג למי יש מסלול יותר קשה, בוא תגיד לי שאתה משתתף בישיבות מח"טים ואתה יודע שפלסר גולני מקבלים מבצעים יותר איכותיים מפלסר צנחנים - בוא תגיד לי משהו מהדברים האלה שאני אראה שאתה לא הקשקשן שאתה עושה מעצמך.

מגלן. ושמע אחי על תיקח את זה קשה. אני לא בא להגיד שאתם חבורת חפשני על. פשוט שאתם לא היחידה ההכי הכי בצהל כפי שאתה מתאר פה למלשבים אם כל הכבוד לגאוות יחידה שלך...
ישן 22-07-2006, 14:25
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
אני ממש לא באתי לכאן לעשות פרסומת ליחידה שלי...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי iman_5 שמתחילה ב "[QUOTE=assaf tolko]בוא תגיד..."

גם אל תסיק שאני בפלסר, לא יודע למה הסקת את זה.

ואם אתה במגלן ואתה בבית זה כנראה אומר שאתה עדיין במסלול, ולפי מה שהבנתי אתה מרץ 6, ככה שמהבא"ח עדיין לא יצאת. אז קודם כל תצא מהבא"ח, תעלה ליחידה, תגמור מסלול, תראה קצת פעילות, תעבוד עם יחידות אחרות ואז תבוא לכאן ותבין שמה שרשמת זה שטויות.

ורק שתדע שהרבה מאוד אנשים אומרים אותו דבר על היחידה שלך, ואני מכיר את היחידה קצת... אולי אתה רוצה שאני אתחיל לקרוא לכם יחידה בלאי כי הרגתם את שני המאבטחים האלה בגבעת האנטנה? או אולי כי נהרגו לכם שני לוחמים כי חשפתם מארב באור יום? לא! מגלן היא בפירוש לא יחידה בלאי, היא יחידה מעולה. הרבה פעמים יצא לי לעבוד איתה ויש לי הרבה חברים טובים שם ואחד המפקדים שלנו גדל שם וסיפר לנו הרבה עליה, אבל לכל יחידה יש פאשלות כמו שיש לה הצלחות.

אני לא חושב שיש יחידה שהיא יותר טובה מהשניה. לכל יחידה יש יעוד שונה ויש את התחומים בהם היא מתמחה במסלול שלה, ועל כך נגזר גם אופי הפעילות שלה. אתה יכול לבדוק ולהשוות את כמויות המעצרים שפלסר צנחנים ביצע לעומת מגלן אני מבטיח לך שלפלסר יש יתרון בשנה וחצי האחרונות. אבל אם תבדוק את כמות המארבים שנעשו בלבנון בשנה וחצי האחרונות (ובמיוחד בשבועיים האחרונים) תראה שמגלן לא רואה את הפלסר. אז מה? זה לא אומר כלום פרט לכך שלכל יחידה יש את מה שהיא מתמחה בו.

נערך לאחרונה ע"י assaf tolko בתאריך 22-07-2006 בשעה 14:42.
ישן 22-07-2006, 14:02
  iman_5 iman_5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "פייי כמה בולשיט בהודעה אחת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי assaf tolko
תגיד לי חמוד התגייסת בכלל שאתה מביא פה כאלה הנפצות ושטויות?

"מקום שני אחרי פלס"ר גולני בקושי מסלול ואיכות המבצעים" - אתה רציני כאילו? תן לי דוגמא אחת לקשקוש הזה שאמרת עכשיו.

"הפלס"ר היא לא יחידת קומנדו" - בוא בבקשה תגדיר לי קומנדו ואז תחשוב שוב על מה שכתבת.

בקיצור, אתה יוצא כאן בהצהרות שאתה מאוד רחוק מהן.

זה ידוע שפלסר גולני עוברים מסלול יותר קשה. ומה זה החרטות הזה על "תראה לי מבצעים" תראה לי אתה מבצעים של הצנחנים מול אלה של גולני בתקופה האחרונה.
לפי ההגדרה של צהל (והקצאות בהתאם) שייטת (קומנדו ימי), מטכל, שלדג ומגלן. יש לך את היחידות המובחרות האחרות, דובדבן (לוטר ולשב) אגוז (לוחמת גרילה) יהלום (כוח הנדסה מובחר) וכו. ואת היחסרים. היעוד של הפלסר הוא ללכת לפני הגדודים במטרת סיור. זה שהוא עושה עוד כמה דברים בזמן "שלום" לא אומר שהוא מתקרב להיות יחידת קומנדו.
ישן 22-07-2006, 14:12

כמו שחשבתי, אתה פשוט קשקשן...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי iman_5 שמתחילה ב "[QUOTE=assaf tolko]תגיד לי..."

"זה ידוע שפלס"ר גולני עוברים מסלול יותר קשה" - בקיצור אין לך שום מידע ממקור ראשון, אתה חי על שמועות באינטרנט וסיפורים של אח של חבר של בן דוד שלך וכו'.

"תראה לי אתה מבצעים של הצנחנים מול אלה של גולני" - אני לשנייה לא טענתי שפלסר צנחנים מקבל מבצעים יותר טובים. לכל פלסר יש את הגזרה שלו. יש תקופות שהגזרה של פלסר אחד יותר חמה ושל פלסר אחר יותר קרה. אז אל תחרטט כי לכל פלסר יש מעצרים איכותיים יותר ואיכותיים פחות. אין לשום פלסר עדיפות על פלסר אחר.

"לפי ההגדרה של צה"ל שייטת מטכ"ל שלדג ומגלן" - מה מגלן קשורה? שייטת מטכל ושלדג הן יחידות עילית, מגלן היא יחידה מיוחדת. אתה אבל אפילו בטח לא יודע את ההבדל בין ההגדרות האלה... ואם אתה משווה את ההקצאות של מטכל שלדג ושייטת למגלן אתה באמת לא מבין כלום...

דובדבן ואגוז הן גם יחידות מיוחדות, יהל"ם (בעיקר סיירת יעל) נחשבת ליחידת עילית. אתה מערבב פה מושגים ויחידות תעשה לעצמך טובה תפסיק לדבר כי ככל שאתה אומר יותר אתה יוצא חכם ומבין פחות.

ההגדרה של יחידת קומנדו היא יחידה שמוכשרת לבצע פעילויות כגון איסוף מודיעין (היעוד של הפלס"ר למקרה ששכחת!), מארבים (צריך להוסיף?) ופגיעה בעורף האויב ובמתקניו.
לא קיימת בצה"ל הגדרה שנקראת יחידת קומנדו, מכיוון שיחידות שונות שלא נמצאות באותו מדרג של הצבא מסוגלות לעשות פעולות קומנדו. גם גדוד חי"ר יכול לעשות פעולות קומנדו, סתם שתדע.

קרא, תפנים ותבין.
ישן 22-07-2006, 14:13

תגובה

לשאלה אם יש לימודים עיוניים התשובה היא שכמובן יש אבל בעיקר עובדים עם הרגליים...
ובנוגע למר מינה צמח(אימאן5) שעסוק בדירוגים די ברור מהכתיבה שלך שאתה לא יודע כלום ומה שאתה כן יודע סיפר לך דוד של סבתא של שכן שלך שהיה בסיירת מטכ"ל...אבל אפסנאי...
אני לא מתכוון להכנס לוויכוח מי טוב יותר ומי פחות ולמעשה בתור אחד ששירת ביחידה ויודע גם דברים מעבר אני מבטיח לך שסיירת צנחנים היא יחידת קומנדו במלוא המובן וכך גם היא נתפסת בכל שדרות הפיקוד בצבא(וזה מה שחשוב ולא הדעה שלך או של כל מישהו אחר שהרי הצבא הוא שמפעיל את היחידה בסופו של דבר).
קומנדו=כוחות חי"ר מובחרים המסוגלים לפעול בחוליות קטנות ובעצמאות בשטח במגוון מתארי לחימה.
ובנוגע ל"חיפוי על סיירת מטכ"ל" שכתבת אז כדאי שתקרא שוב את הפעולות של היחידה באביב נעורים-היה יעד נפרד לגמרי לסיירת וכנ"ל באנטבה(אומנם לא פרצו לטרמינל אבל השמידו את המיגים האוגנדיים ואיבטחו את המסלול-משימות משנה אבל חשובות להצלחה הכוללת).
ישן 30-07-2006, 05:21
  RonenS RonenS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
אני רוצה להגיב להבהיר כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "הבאתי את זה מכך שכתבת שיש לך גיבוש מטכ"ל במרץ..."

דבר ראשון אני מלש"ב אל תקחו אותי ביתר רצינות. אבל ככה:
אני לא משוכנע ש i man מגלניסט כי- יותר מדי דברים לא מתחברים, הוא עושה יותר מדי רוח בתור למגלניסט שבכלל אני בספק אם מותר לו להגיד ככה איפה הוא משרת.

לעומת האי אמון בi man - כיום כמעט כל מפקד מדרגת אלוף משנה ומעלה שתשאל אותו מהי היחידה הטובה או היחידה שהיה רוצה לפקד עליה יענה לך שמגלן- כמו ששייטת 13 היא הקומנדו של חייל הים ומטכל של מודיעין ושלדג של אויר אז מגלן של חי"ר. אני לא אומר שהיא יותר טובה משום פלס"ר או גדוד כי כל אחד מגדיר 'טוב' בצורה אחרת.

וכל הנושא הזה בדוק בין השאר עם בכירים שפקדו גם על שלדג וגם על מגלן.

אז אוקיי- פלס"ר צנחנים עושים עבודה שחורה כמו שאר היחידות ותורמת באותה מידה. אבל מגלן עם כל הכבוד היא יחידה ליגה אחת יותר.
ישן 30-07-2006, 08:41

אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי RonenS שמתחילה ב "אני רוצה להגיב להבהיר כמה דברים"

לא ניקח אותך ברצינות כי אתה מלש"ב ואין לך ממש מושג על מה אתה מדבר. לא אמרת דבר אחד נכון בכל ההערות שלך או אפילו הגיוני.

מאוד יכול להיות שהבחור מגלניסט, זה שהוא עושה רוח לא עומד בסתירה לזה וכמובן שמותר לו להגיד איפה הוא משרת.יש יחידות שאסור לך לחשוף שאתה משרת בהן, מגלן היא לא אחת מהן.
ההערה שלך על כל מפקד מדרגת אלוף משנה ומעלה היא מגוחכת, אתה אומר אותה כמובן בלי שום אמינות לדבריך שכן לא נדמה לי ששאלת אפילו אחד כזה שבטח לא לדבר על כולם...
מגלן היא לא באותה רמה של 3 יחידות העילית שרשמת, למרות שכבודה במקומה בהחלט מונח וזו יחידה מעולה. אבל ההשוואה ל"קומנדו של החי"ר" לא קשורה לכלום וכן קשורה בעיקר לחוסר הידע שלך.

חביבי, אתה מדבר שטויות, והרבה. במקומך הייתי קצת מרסן את עצמי בכמות המלל שיוצאות לי פה, בעיקר אם הייתי יודע שאין לי שום ידע אמיתי בנושאים עליהם אני מדבר.

תלמד מהחתימה של יוסיפון קצת, אני עשיתי את זה הרבה כשהייתי מלש"ב, ולמדתי המון.
ישן 30-07-2006, 08:59

תגובה
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי RonenS שמתחילה ב "אני רוצה להגיב להבהיר כמה דברים"

חבר צעיר,
ברצוני לעוץ לך עצה חשובה מאוד שתעזור לך בכל תחום בחיים ואני מקווה מאוד שתקבל ותפנים.

אל תדבר על דבר שאינך יודע בו דבר וחצי דבר ויותר חשוב אל תחלק ציונים!!!

אתה בחור צעיר ואני מקווה שיום אחד תעשה משהו משמעותי בצבא אבל כרגע אתה מלשב ובתור אחד שכזה אני מבטיח לך שאתה לא יודע כלום על צה"ל למרות שאתה חושב שאתה יודע ואין חכם כבעל הניסיון.
גם אני לפני הגיוס חשבתי שאני יודע הכל משמועות ומחברים של דוד של החתול של אחות של סבתא שלי שהיה אלוף המטבח המרכזי בבסיס תחזוקה בדרום אבל כשהתגייסתי ונחשפתי למספר דברים השתנו הרבה מהמחשבות שלי ויותר מזה גיליתי המון עובדות שרחוקות מאוד ממה שחשבתי לפני הגיוס.
מגלן היא באמת יחידה טובה על זה אין ויכוח.
אבל לדרג אותה כיחידת עילית רמה מעל פלסרים? לצערי אתה רחוק מאוד מהמציאות.
אני לא מתכוון להכנס עכשיו לויכוח עם אף מלשב אבל בוא נגיד את זה בצורה ברורה:בכל גזרה הפלסרים יהיו רלבנטים לביצוע משימות מיוחדות.
לא בכל גזרה מגלן רלבנטים.
למה? כי ההכשרה שלהם נוגעת לתחום לחימה מסויים ולפלסרים יש הכשרה למגוון רחב מאוד של משימות.
עכשיו אל תבוא ותספר לי שוב מה הדוד של החתול אמר כי זה לא מעניין ולא עוזר לאף אחד בפורום-אתה מכניס לאשליות כל מיני אנשים שמקבלים אינפורמציה שגוייה וחבל.
ישן 30-07-2006, 08:50

מילה אחת - ביזיון!
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "מעשה גבורה"

כן, ביזיון שחלק מהצוותים של הפלס"ר יצאו הביתה כשהחבר'ה שלי היו 8 ימים רצופים בבינת ג'בל ומרון א ראס, לא קיבלו כמעט אוכל, הרגו 6 מחבלים (אני מדבר רק על הפלוגה שלי) ואוטוטו סוגרים 28, בדרך ללפחות 42.
ביזיון שהפלס"ר הולכים לבית מלון על שפת הכינרת, עם מזגן, נרגילה ובירות (!!!) כשהחבר'ה שלי הולכים לאיזה מתנ"ס ללילה אחד להתקלח ולהחליף בגדים ובוא נגיד שבזה זה נגמר (אסור להגיד מה הם הולכים לעשות).

עכשיו אני לא בא לבכות ולהתלונן בשמם של החברים שלי למה לא יוצאים הביתה, למה לא נותנים יותר מנוחה וכו', אבל זה מעצבן לראות את ההבדלים בתנאים (שמשפיעים מאוד על המנטליות של הלוחמים) בין היחס"ר לגדודים, גם בזמן מלחמה.

וכמובן שהטענה הזו היא לא נגד הפלס"ר (או היחס"ר) שעשו הרבה ובהחלט מגיע להם הפינוק הזה. אבל גם לחבר'ה שלי מגיע ועוד איך פינוק שכזה, ודרגים יותר גבוהים בחטיבה פשוט יצרו כאן אפליה ביזיונית.
ישן 30-07-2006, 19:38

תגיד אתה רציני בהודעה הזאת???
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי abac שמתחילה ב "ממש צנחנים מסכנים"

חתיכת פלוץ, אתה נלחם שם בלבנון בכלל שאתה מעז להוציא כזה משפט מהפה? אתה התגייסת בכלל?

מה הקשר לבא"ח??? למה לגולני אין כזה בא"ח? למה לא סגרתי כמו מניאק יותר מחצי מהשבתות שלי בטירונות ובאימון המתקדם? מה אתה רוצה שאני ארחם על שריון כי הם ישנו באוהלים? לא סוף העולם, כבר ישנתי מספיק שבועות באוהלים.

וזה בכלל לא קשור למה שאני אמרתי ולסיטואציה המדוברת! החבר'ה שלי נלחמים שם 8 ימים, בתוך בינת ג'בל, הקשר מ"פ שלנו איבד רגל, עוד בחור מהפלוגה עם רסיס RPG בסנטר, הם בקושי קיבלו אוכל, נלחמו שם בכל הכוח ואיך אתה חושב הם מרגישים שהם מקבלים ערב אחד להתרענן במתנ"ס והופ חוזרים ללחימה תוך 24 שעות כשיחידות אחרות בחטיבה מקבלות סופ"ש במלון על הכינרת עם כל הפינוקים ויוצאות הביתה?
אפשר (והיה אפשר) והיה צריך לתת יותר.

והתגובה שלך פשוט ביזיונית, ואני מקווה בשבילך שאתה לא חייל אלא לפחות מלש"ב שאז אולי אפשר קצת להבין (אבל בטח שלא לעבור בשתיקה) כזה משפט.
ישן 30-07-2006, 22:02
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Loozi
אחי נגיד ככה אתה טועה מגלן לא מתקרבים לרמה של אגוז

ואם כבר מישהיא היא יחידת הקומנדו של החיר אז זאת אגוז ותאמין לי שלפלסרים עושים הרבה הרבה מאוד אפילו מגלן יש לה יעוד ספציפי והם עוברים הכשרה קשה אז בשעות "שלום" הם עושים עוד כמה דברים אבל לפלסרים יש תחום התמחות מאוד נרחב חוץ מזה גבר הפלס"ר שנחשב הכי טוב הוא פלס"ר גולני עם איכות המשימות הכי טובות והכי מסובכות ... פלסר גולני זאת יחידה איכותית ויש שם קריעת תחת ... ואחי בקשר לקומנדו של חיר אתה לא יכול להגיד את זה על מגלן כי אני אישית בצנחנים הכי הרבה תופס מדובדבן בגלל זה יש להם גם את הצוות של המאותרים שהם התותחים שלשם הולכים כל התותחים אבל זה סתם אינדיקציה קטנה..

ישן 30-07-2006, 22:59
  idoratzon idoratzon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
וואלה...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "אחי נגיד ככה אתה טועה מגלן לא מתקרבים לרמה של אגוז"

דבר אחד יש לי להגיד על החפירה שלך
"דיבורים כמו חול ואין מה לאכול"

כל הדיבורים שפלס"ר גולני הוא מספר 1 הם שילוב של בולשיט והנפצות.
אמנם פלס"ר באמת טוב, רציני ואיכותי אבל אל תשכח שמי שמלקק ת'תחת של עצמו בלי סוף, אולי באמת זה כי יש לו הרבה חרא עליו והוא לא רוצה שיראו.

כל הפלס"רים טובים ואין יותר מדי הבדל בהכשרות ובאיכות שלהם.
האיכות נקבעת רק לפי החטיבה אליה שייך הפלס"ר ולפי איכות האנשים, אתה יכול להניח על איכות הפלס"ר.

כמובן, אין פה שום זלזול בפלס"ר גולני שהוא באמת אחלה פלס"ר... פשוט לא סובל את ההנפצות האלה "ידוע שפלס"ר גולני הכי טוב"
מאיפה זה ידוע?! מי קבע את זה?!

תוספת... מגלן לא רואים ממטר את אגוז. יחידה יותר טובה, אנשים יותר טובים, הכשרות יותר מגוונות. אין בכלל מקום להשוואה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר