לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2006, 21:54
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
יש למחשב השני שלי זכרונות ג'נרים כבר 5 שנים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי HEN_K שמתחילה ב "זה בדיוק מה שאמרתי..."

שעובדים 24/7 ללא שום בעיות וללא שום מסך כחול.

כשאתה רוכש זכרונות תשאל אטת עצמך את השאלות הבאות:

1)האם אני אעשה OC?
במקרה שלא אין שום סיבה לרכוש זכרונות ממותגים, בזבוז כסף.
במידה וכן, לך כל OCZ או MUSHKIN , ממש לא CROSAIR ו KINGSTONE.... החברות האלו ממש לא משתלמות ביחס של עלות/ביצועים(בארץ) ,וגם ממש לא מובילות טכנולוגיות.

2)מה התיזמונים בהם הזיכרונות יעבדו. מנסיון לא משתלם ללכת על תיזמונים נמוכים, אם לעומת זאת תשקיע את הכסף ביצירת מערך RAID תקבל ביצועים משמעותיים בהרבה

3)גודל- עד שני ג'יגה יהיה יתרון ביצועים רציני לשימוש ביתי..... עדיף לרכוש זכרונות ג'נרים בגודל 2 ג'יגה מאשר זכרונות ממותגים בגודל ג'יגה ללא שמץ של ספק.
המטרה- להיפטר מהזיכרון הוירטואלי.

4)היו לי זכרונות OCZ ועכשיו יש לי 2 גיגה של PQI- בחיים לא היתה לי שגיאה בגלל הזיכרונות, וזה כולל גם OVER CLOCK סולידי.
בהצלחה
יונתן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2006, 00:09
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "כמה נוח להתעלם מההשוואה השניה:"

ברשותך, כבודו, אענה רק על סעיף 3.

לא יודע כמה זכרונות G.Skill קנית. אני יודע שאני, יעזור לי אלוהים, קניתי זוג מ"נעה מחשבים". מעבר לעובדה שהעובדים המקצועיים, האדיבים, הנחמדים, האנושיים שם לא הצליחו לפתור בעיה די פשוטה (ASUS A8N ונגזרותיו לא עובדים עם הזכרונות זבלה האלה, מבלי להעלות את המתח מעל לרמה ש-ASUS מסירה ממנה את האחריות), גיליתי שאין, למעשה, עם מי לדבר ב-G.Skill. אין לליצנים האלה אפילו פורום טכני באתר, ולו FAQ מצ'וקמק או אפילו דף וורד עם הסברים.

יש להם פורום טכני באתר אחר, מסחרי, ובו בחור בשם G.Skill Technician או כינוי מגוחך כזה עונה על שאלות בשמם. האבסורד הוא שהוא מפרסם הודעות עם הכותרת הבאה: ASUS A8N32 finally approved. ובהודעות הוא מסביר שיש צורך להעלות את המתח מ-2.60 למיליונתלאפים, וגם זה רק עם סטיק אחד (השני, בד"כ שבור. מניסיון. פעמיים). "נעה מחשבים" לא הסכימו לסייע אפילו ב-RMA. עלוב מאוד.

דיברתי עם ASUS, והם צחקו מעצם הרעיון שקניתי לוח כמו ASUS A8N32 Sli-Deluxe, ושקלתי לשים בו זיכרון שעל האריזה שלו, שעליו עצמו ובדף שמגיע איתו יש שלושה פירוטים טכניים שונים, וסותרים. הם הסביר לי שלא סתם הלוח מוכן ל-Corsair. קניתי. לא התאכזבתי.

בקיצור, לך תקנה מ"נעה מחשבים" איזה זוג G.Skill - "הכי זולים, הכי טובים, הכי כוסיות ואלכוהול חינם" ושיהיה לך OC נעים, בטוח, ובעיקר - מקצועי.

נערך לאחרונה ע"י Rationalist בתאריך 26-07-2006 בשעה 00:15.
ישן 26-07-2006, 00:19
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
בקשר ל G.SKILL ונעה אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "ברשותך, כבודו, אענה רק על..."

מכיר את הסיפור.
לרוע המזל הבעייה היא בנועה (היבואן שלהם בארץ), והבעייה השנייה היא הלוח אם שלך, שלי יש את הדגם שלו שהוא ל SLI יושב בארון כאבן שאין לה הופכין- הלוח על הפנים.
וזה אומר דבר אחד- גם ASUS שהיא שם דבר (כמו CORSAIRבזיכרונות) יכולים להפתיע עם לוח אם זבלה.
לגבי OCZ יש תמיכה נפלאה לפי מה שהבנתי, ואני עדיין לא סגור על התמיכה של CORSAIR

אגב ידוע שהזכרונות האלו זוללי מתח- וגם ידוע שה ASUS הזה לא בנוי ל OVER CLOCK.
בשביל זה יש DFI LAN PARTY.

אני רכשתי OCZ ונהניתי מהם כל רגע(גם שהקפצתי את ה SAN DIEGO המסכן שלי מ 2200MHZ ל 2870MHZ) אחריות לכל החיים

אגב: תתיחס בבקשה לסעיף 1 ו2

נערך לאחרונה ע"י yonishtr בתאריך 26-07-2006 בשעה 00:22.
ישן 26-07-2006, 00:26

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "בקשר ל G.SKILL ונעה אתה צודק"

יודע מה, יש לי רעיון. הנה הוכחה לזה שהמוצרים של G.Skill כל כך זבל בעיניי.

אם אתה בא לירושלים, ואני ואתה יושבים איפשהו ושותים משהו (בתנאי שאתה מעל גיל 18), אני נותן לך במתנה, חינם אין כסף, את הזכרונות שקניתי מליצני-הצפון, כולל קבלה מקורית ואחריות. מדובר בזכרונות שלפחות שני טכנאים שם בדקו, לטענתם עם לוח כמו שלי (וזה לא הפריע להם לגבות יותר כסף על כך שהלוח שלי היה הראשון בארץ, והיחידי באותה תקופה... גאונים באים בזוגות), ולא נמצאו בהם שום תקלות.

שלוש גרסאות שונות של MemMaid גרסו אחרת, ואז הגיעה הצעת המחץ - עזוב מה ש-ASUS אמרו לך. תגביר את המתח, והכל יהיה סבבה. אבל רק סטיק אחד כל פעם (DC מעניין), עדיף לא זה שהגיע שבור.

בקיצור, יש לי פה את אלה:
http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4742
מילה שלי היא מילה. אם אתה בא וכו', הם שלך.
ישן 26-07-2006, 00:36

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "אני בן 26 ובכיף מתי שתרצה"

אני מניח שהם יעבדו מצוין על כל לוח חוץ מזה שעבורו קניתי אותם, מאותם זוכים פוטנציאליים בפרס נובל לחומרה. אין לי ספק שאם תזרים להם יותר מהמתח הרצוי ו/או המקובל, הם יעבדו טוב מאוד.

הבעיה שלי היתה פשוטה - לא בשביל זה קניתי אותם. את "נעה מחשבים" זה לא ממש הרשים...

חוץ מיום חמישי בערב, אני פנוי ומכיר פאבים נחמדים במרכז העיר ירושלים. שלח לי הודעה פרטית עם סלולרי או משהו, ואשמח לשתות משהו ולהפטר מהזכרונות האלה. שקלתי בחיוב לשלוח ל-G.Skill אותם בחזרה עם איחוליי הלבביים בשפות שונות, להנאתם.

ואגב, אתה צודק. נסה לרשום משהו רע ב-ZAP על "נעה מחשבים". יש שם מישהי שתערוך את ההודעה שלך כך שהיא תראה בסוף כמו הזמנה לבר-מצווה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר