לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2004, 21:52
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
תשמע YONY חביבי
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי toni שמתחילה ב "מי כאן הנאצי?"

אני לא יודע מאיפה נחתת לכאן , אני לא יודע אם הגעת מטעם מישהו או מטעם עצמך .
אבל אני מציע לך לקרוא קצת בין השורות ולנסות להבין מה קורה כאן ומי הנפשות הפועלות וזה לפני שאתה יוצא במסע דמגוגי, משולהב , מתלהם ומשולח רסן , מסע שלא עושה טוב למסר שאתה מנסה להעביר......בעצם ......אלא אם אתה פרובקטור מטעם אלו שמנסים להציג את המתנחלים ואת מתנגדי ההתנתקות כמגוחכים שאז אתה עושה עבודה טובה.

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 29-12-2004 בשעה 21:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2004, 17:27
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
זעמן
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי זעמן שמתחילה ב "המדינאי ניתלה באילנות גבוהים."

איתך במאבקך הצודק.
אין טעם לבזבז אנרגיה על אלכס (למרות שזה נורא כיף וכי הוא מתעצבן נורא מהר...). הוא ילד בן 16 והוא לא זכה לחינוך טוב ולפריבילגיות שאני ואתה זכינו להם כמו סביבה תומכת וכו' וכו'. תן לו לדבר שטויות ולקרוא לנו נאצים ופאשיסטים. כנ"ל לגבי כל מי ששותף לדעתו. מי שמרשה לעצמו לקרוא למישהו בארץ הזאת נאצי, מבזה את כבודם של נרצחי השואה ולא שווה יריקה. כמו שאמרת, גם מגיעה לו בעיטה לראש.
תן להם להתלהם ולפלוט את הג'ורא שלהם. הם מדברים מתוך דיכאון וחוסר אונים בגלל ההתנתקות. אין להם את אורך הרוח שיש לי ולך בגלל שאנחנו טובים מהם וההוכחה נמצאת כאן למעלה בין כל הקללות שלהם. זה מה שנשאר להם. זה וטלאים כתומים.
ישן 29-12-2004, 22:53

די , נו באמת ..... "הסתה לרצח " ?!
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "הבעיה היא לא הכעס. הבעיה היא ההסתה לרצח..."

איפה ראית כאן קריאה לרצח ?

אתה יודע מה ......גם אני חושב שמי שקורא לי (לאחי , לחייל , לשוטר , לסתם ישראלי ) בכינוי נאצי ראוי לו שיקבל כגמולו (תחליט אתה מה הגמול) ולא משנה אם אותו נבלה המנבל את פיו בצורה כזו הוא מתנחל שחרד לביתו , חרדי מנטורי קרתא שחרד לקדושת השבת , איש אינדימדיה או תעאיוש שמגן על עצי הזית של כפר פלשתיני או פעיל זכויות בע"ח שדואג לפרה בדרכה למקדונלדס ........

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 29-12-2004 בשעה 22:56.
ישן 29-12-2004, 23:13

זרי פרחים .....נו באמת :-)
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "תראה...."

אפרופו קריאה סלקטיבית....הנה הציטוט שהביא טוני (באחריותו) : "לקחת את קת הרובה ולתת לאותו אדם בראש " ....... מה אתה מבין מזה ?
אני מבין שמדובר בקריאה לקחת את הרובה , לתפוס אותו בקנה וכמו בבייסבול להביא לחלאה שקורא לחייל צה"ל "נאצי" וואחד לאטמה בגולגולת שייזדקק אח"כ לפרוג'קטור בשביל להעלים את הכוכבים מהעיניים......זה ה"גמול" שמציע זהבי ולי אישית אין בעייה עם גמול שכזה ....ואתה יודע מה ?? אני חושב שגם לך לא היתה בעייה לו היה מדובר באיזו הפגנה של אנשי "אנרכיסטים נגד גדרות" שקראו ביטויים דומים.

ישן 30-12-2004, 01:03
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
חמוד, רק למה אתה מכניס לי מילים לפה? :)
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "זרי פרחים .....נו באמת :-)"

תראה, אני לא יודע מתי בפעם האחרונה חטפת מכה ממחבט בייסבול/אלה/נבוט/מחבט טניס מטיטניום, אבל זה לא בדיוק המתכון המובטח לבריאות ואריכות ימים...
אני מתנגד לאלימות פיסית ברמה אישית(כלומר כשלא מדובר במלחמה, או קרב בושידו) ברוב מוחלט של המקרים(יוצאי דופן הם מעצר של חשוד שמתנגד בצורה "לא יפה", הגנה עצמית וכו'). אני לא רואה שום סיבה להתחיל לפצח גולגולות למי שלא חושב כמוך.
מצידי שיקלל אותך כמה שהוא רוצה, שיקרא לך איך שהוא רוצה, שיעשה מה בראש - אתה לא תתחיל לשבור לו ת'ראש. תחסום אותו מפרש ופנה למשטרה

חמוד הנסיון הכושל להחריד שלך להגיד לי מה דעתי, אבל בהפגנה של אנרכיסטים כאלה או אחרים אני גם מתנגד לפיצוח גולגולות. מצד שני אם האנרכיסטים האלה(או כל צד שלישי) מנסים לפגוע בגדר - אני בעד הרבה יותר מפיצוח ראשים - אבל אין כל אנלוגיה בין מקלל למחבל...
ישן 30-12-2004, 22:34
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

אל תצטער על עולם הדימויים המוגבל שלך
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "עוד סטאליניסט...."

תצטער על כך שאתה מזדהה עם מחבלים (נו אז מה אם הם חובשי כיפה ? )
שלדעתי האישית מגיע להם לשבת בכלא וחלקם אפילו מגיע לגרש מהארץ לצמיתות.

מתנחל שמרים יד על חייל,עולב בו בדימויים מחרידים מהשואה,משתמש בשואה בצורה מבזה לצורכיו,משתמש בתינוקות - בעניי דינו חרם מלא מהחברה הישראלית קרי גרוש מהארץ ושליללת אזרחותו לאחר משפט.

אני ממש מקווה שיצא לי במסגרת המילואים לבצע פינוי - כבר יצא לי לבצע בחברון מאחז שנה שעברה ,אין הרגשה טובה יותר מלראות קבוצת מטונפים שיורקים על חיילים מקללים ומכים אותם יושבים אחר כך ובוכים מהמכות שחטפו.זה פשוט עושה לי טוב . . .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר