לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2006, 02:09
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אגדה עירונית שמתחילה ב "אדב"ש למכשירי קשר"

חברת מעייני הצליל היא הפיתרון בשבילך. רצוי אבל לדבר עם חבר'ה מיחידות מיוחדות. לא כולם מרוצים מהאביזרים שלהם.
ואגב, צ"ל אבד"ש = אביזרי דיבור שמיעה. ולא אדב"ש - שזה בטח שיבוש של קוד א"ת ב"ש (א=ת, ב=ש, ג=ר וכן הלאה).

ברוך הבא לפורום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 02:11
  לוחם במיל' לוחם במיל' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
עשה זאת בעצמך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אגדה עירונית שמתחילה ב "אדב"ש למכשירי קשר"

מה שאתה צריך לחפש זה מה שנקרא "אוזניית שב"כ" - זה בעצם קשית אקוסטית עם אטם בקצה. אתה מחבר אותה לערכה אקוסטית שמתאימה לקשר שלך.
אם אתה לא משיג את הקשיות האלו, אתה יכול להכין בעצמך - תחתוך צינור מערכת עירוי, קח אטם אוזניים מספוג, תעשה בו חור , תשחיל את הקצה של הצינורית לתוך האטם ותשפצר עם אזיקון קטן כדי שלא תברח הצינורית החוצה מהאטם.

לגבי הערכה האקוסטית - זה בעצם רמקול קטן שמכוסה בפקק ואליו מחוברת קשית חלולה ומבודדת רעשים, כך שאם יש לכם מדונות ביחידה, תוכל להפוך מדונה לערכה אקוסטית בעצמך די בקלות, פשוט תשפצר פקק של בקבוק קולה לרמקול של המדונה ותעשה לו חור לקשית שהכנת או השגת (כמובן שזה חורני, ויש ערכות כאלו שהצבא מספק, אבל כנראה אצלכם ביחידה אין הקצאות כאלו). דרך אגב, האטם אוזנייים משמש גם כאטם כשיורים כך שאתה מרוויח אפשרות לדבר בקשר ובעיקר לשמוע חלק ונקי, תחת אש.

תוספת בעריכה אצלנו ביחידה היו הקצאות לערכות שב"כ לכל חוליית ברזל, והלוחמים היו מאוד מרוצים מהן. גם ווסאח וגם פרקטי, מה לוחם צריך יותר מזה בחיים?

מהאתר שיוסיפון נתן, הנה ערכה אקוסטית עם הצינורית : http://www.s-o-s.co.il/product_details.php?cid=1&pid=AT
בתמונה השניה ניתן לראות את הפקק שמלבישים על הרמקול הקטן של ערכת הקשר (מדונה לדוגמה), בתמונה השלישית זאת ערכה שבאה מוכנה מהמפעל ישר לחיבור למכשיר (בלי שפצור של ערכת קשר רגילה) ואליה מחוברת אוזניית שב"כ. בתמונה האחרונה - סוגים שונים של אטמים, לי אישית היה אטם כמו זה בשורה העליונה משמאל הכי נוח, אבל כל אחד ומבנה האוזן שלו .

נערך לאחרונה ע"י לוחם במיל' בתאריך 27-07-2006 בשעה 02:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר