לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2006, 19:42
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ga02 שמתחילה ב "מה הבעיה???"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ga02
4 חודשים משחקים איתי משחקים
זה ממש לא בעיה
לא רוצים לעשות כלום
הכל עובד עפ"י בירוקרטיה
פקידים בדרגת טוראי עושים פוזות על רב סרן וסגן אלוף
לא מביאים את השמות שלכם
לא מביאים לדבר עם מפקדים בכירים יותר (לא הגיוני ש4 חודשים המפקדים עסוקים בלי אף דקה פנויה)
עושים יותר מידי פוזות
חשים גיבורים כאשר בתכלס אנשים שכן רוצים לתרום למדינה ולא לשבת במזגן מ8 עד 4 כל יום
הקיצר
התאכזבתי יותר מידי
ועכשיו אני אמור להתגייס בלי יעד ובלי כלום וגם כניראה לצאת לדח"ש
זה ממש לא רציני

עם גישה כמו שלך למה אתה מצפה?
לא חייבים לתת לך לדבר עם מפקדים בכירים
אם הפקיד יודע לתת לך את התשובה הראויה לשאלה שלך ויודע את התשובה שהמפקד שלו יתן לך
הוא בהחלט לא אמור להביא לך את המפקד שלו
אף אחד לא חש גיבור, השעות הן 8 עד 5 וחצי.
תכלס המפקדים ינתקו שיחה איתך מהר יותר מהפקידים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2006, 23:48
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
שמע ושמע טוב טמבל
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=ga02]4 חודשים משחקים..."

אם היית עובר את מה שאני עברתי היית כבר מתאבד
כי באמת סחבת כמו שאני עברתי לא ניראה לי שיש הרבה אנשים שעברו כזה דבר
למה הם חייבים לתת לי לדבר עם מפקד בכיר???
כמו שאם אני בא לחברה מסויימת בשוק ואם תשובה של עובד מסוים לא ניראת לי אז אני מדבר עם מישהו מעליו ומעליו וכך הלאה
ואם לא אז אני פשוט לא קונה שום דבר מהחברה הזאת ודואג שכל החברים והאנשים שאני מכיר יעשו כמוני
פה זה סיפור בעייתי כי צה"ל זה סוג של מונפול
אבל בעצם צה"ל מתחלק ל3 חלקים
*המפקדים הבכירים
*הלוחמים שהם המוציאים לפועל של צה"ל
*האנשים שלא איכפת להם מכלום שנמצאים בתחתית ההיררכיה ועומדים מול האנשים שאמורים להתגייס לאותו גוף וממש לא איכפת להם מכלום
על ה2 הראשונים אין לי טענות וגם לא יהיו
על הפקידים האוטומים יש לי טענות והרבה
עצם זה שהם כמעט חצי שנה לא מצליחים לפתור בעיה מאוד מאוד קטנה ולאשר משהו קטן זה כבר הופך לבעייה מאוד גדולה
אבל כניראה שאותם פקידים מבינים רק כוח ידיים וכוח עונשים אז הם ילמדו בדרך הקשה
כניראה שאותם פקידים יבינו רק מעשים קיצוניים כדי ללמוד לקח
אם ככה אז אין שום בעיה
יום רביעי קרב ובא
ישן 27-07-2006, 18:07
  matan_az matan_az אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.04
שלום רב לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרכז מידע-מיטב-צה"ל שמתחילה ב "נציג צה"ל בפורום"

תיראה אני שואל שאלה לחבר טוב מאוד שלי.

קצת רקע על הבעייה.
הבחור מורעל רצחח על טייס ובאמת אני חבר טוב שלו כבר המון שנים ואני מעיד על כך שהבחור הנ"ל מתאים לצוות אוויר יש לו את כל התכונות ואת כל מה שנדרש.
הבחור הזה עלה מארה"ב לפני כ-שישה שנים והוא לא מחוייב להתגייס בכלל לצה"ל ותאמין לי שיש לו ברצות הברית אלף דלתות פתוחות בפניו שעדיפם על פני גיוס ליחידה קרבית או טייס והוא פשוט הדהים אותי שהוא יש לו כל כך המון רעל ומוטיבציה לשרת את המדינה שלו (הוא יהודי כמובן!) בצורה הכי טובה והוא רוצה להיות טייס קרב זה חלומו מיזה כבר המון שנים.

עכשיו לבעייה:
הבחור עבר הליכי צו ראשון ונקבעה לו קב"א 53 ודפ"ר 50 שהוא הודיע לי על זאת אני ידעתי שהוא מסוגל להרבה יותר והוא אף אמר לי שבגלל שכל היום הוא לא אכל ולא שתה מהתרגשות והמחבנים הייה בסוף היום של הצו ראשון לאחר יום ארוך שהייה לו שמה בלשכת גיוס הוא זילזל בלי שהוא רצה במבחנים ולא יידע שיש משקל רב לזה.
לאחר ששלח מכתב למדור צוות אוויר לבקשת חריג הם שללו לא את הבקשה הוא שלח שוב ושוב פעם שללו לו והוא כיום מאוד שבור הוא לא מראה לי את זה אבל אני יודע באופן חד משמעמי שהבחור יירד לו המון רעל ומטיבציה פשוט מצער אותי ליראות למה צה"ל לא נותן לו הזמדנות מה בסך הכל הוא ביקש רק הזמדנות אחת לעשות מבדקי צוות אוויר אם עבר אז סבבה לא עבר אז לפחות הוא יידע שהוא ניסה שמעו אני כואב לי פשוט ליראות אותו ככה הוא ממש שבור אני אישית ראיתי אותו איך הוא דחה המון הצעות של אביו שגר בארצות הברית לבוא לשם וללמוד ולקבל רכב אתם יודעים איך החיים שמה בקיצור הוא דחה הכלל למען המטרה הזאתי.

אני לא ממש יודע אם בכח שלך לעשות משהו בנדון פשוט הרגשתי דחף לשאול אותך מה אתה מציע לי בתור חברה קרוב לעשות במה אוכל לעזור לו ואולי אתה יכול לעזור לבחור כי באמת חבל עליו הוא באמת אחד החברה שלדעתי יהיה אחד הטייסים המובילים בחיל האוויר.

בתודה מראש. ומקווה לתשובה
ישן 31-07-2006, 19:22
  מרכז מידע-מיטב-צה"ל מרכז מידע-מיטב-צה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
ציוד לגיוס
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "ציוד לגיוס"

מלש"ב יקר,
שאלתך במקום.
מבחינת צה"ל אתה מקבל כל מה שאתה צריך, מן המערכת ביום הגיוס שלך.
הדברים היחידים שעליך להביא עמך רשומים באתר הרשמי של עולים על מדים.

עם זאת, מבינים אנו את הרצון והצורך של כל אחד להביא ציוד אישי. ההגדרה היא "ציוד לשבועיים".
החל מציוד רחצה, לבנים וכו', ועד תכשירים רפואיים ותרופות אישיות.

אני ממליץ לך לשאול את הפורום כי אין חכמים בנושא זה מבעלי הנסיון.

בהצלחה,

מרכז מידע - מיטב - צה"ל

טלפון בזמן גיוס בלבד - 037379999

דוא"ל - mitgaysim@idf.gov.il

היכנסו לאתר עולים על מדים - http://www.aka.idf.il/giyus/main/

ישן 27-07-2006, 19:57
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני לא יודע אם אתה הבנאדם לשאול אותו,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרכז מידע-מיטב-צה"ל שמתחילה ב "נציג צה"ל בפורום"

בכל אופן - אשמח אם תוכל לענות לי
סימנתי נח"ל שני במנילה,

מתוך כוונה שגם ככה נח"ל (כמו גולני וגבעתי) הוא חייל עם ביקוש גבוה, ולכן יתעלמו ממי שבחר את זה באפשרות לא ראשונה. ככה גם ראיתי שהמליצו בפורום לעשות. אם כרגע מקדימים לאנשים מגיוס נובמבר (אני מתגייס בנובמבר), זאת אומרת שבנובמבר כנראה יהיו חסרים מתגייסים לנח"ל - משמע סיכוי גבוה שיקחו גם אנשים שבחרו בעדיפות שניה בנח"ל.

אני צודק?

הירהור נוסף: אולי אם לא התקשרו אלי, סימן שאני לא מיועד לנח"ל בנובמבר?
בכלל - יודעים כבר עכשיו לאן אני מיועד אם אני מתגייס בנובמבר?

ישן 30-07-2006, 08:25

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי manson שמתחילה ב "אני לא ממש בטוח או משהו אבל..."

השיבוץ לכל יחידה נובע מכמה דברים. גם מרצונות המתגייס ומוטיבציה - אך גם מנותנים אישיים - וצרכי הצבא. השיבוץ הוא שיקול וחישובי של כלל הדברים האלה. כמובן שזה לא רק תלוי במתגייס יחיד אלה בכלל הנתונים ורצונות של כלל המתגייסים.
השיבוץ נעשה באופן מיטבי על מנת לאפשר לכולם לקבל את הרצונות הגבוהים שלהם - ולעמוד במשימות של הצבא.

השיבוץ לנובמבר קיים אך לא סופי. עוד הרבה ישתנה.

אם הקדימו אנשים מנובמבר אין זה אומר שפוגעים באיכות הגיוס וברצונות של מי שמתגייס בנובמבר.

אין מה לדאוג. כל הנתונים נלקחים בחשבון - והקדמת גיוס אינה פוגעת בשאר המתגייסים.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י מרכז מידע-מיטב-צה"ל בתאריך 30-07-2006 בשעה 08:28.
ישן 27-07-2006, 22:30
  dor152 dor152 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בקשר למנילה

בקשר למנילה...

הגיוס שלי יהיה במרץ שנה הבאה עכשיו השאלה שלי היא כזאת..
שלחתי מנילה איך אני יודע אם היא בטוח התקבלה?!

וזאת מכיוון שיש לי חבר שעכשיו מתגיייס לגיוס בנים יחידים כשהוא בעצם ביקש מד"נ
והבעיה הייתה שבבקום או מיטב לא קיבלו את המנילה שלו והוא ידע זאת רק במסיבת מתגייסים כאשר
זה היה מאוחר מדיי לטיפול לפניי הגיוס..

בנוסף שני חברים שלי שמילו את המנילה ושלחו אותה באותו תאריך כמו שלי וכשהם התקשרו לוודא
אמרו להם שהמנילה שלהם לא נקלטה..

אני מנסה להשיג את הבקום ומשום מה אין תשובה גם שלחתי פקס וגם תגובה באינטרנט ואין תשובה..

איך אני יידע בנוכח למצב שהמנילה שלי התקבלה?...
ישן 29-07-2006, 19:05
  ariel8375 ariel8375 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.04
2 נושאים

שלום וברכה
קצת רקע עלי קודם, עשיתי יום סיירות >>> גיבוש מטכ"ל(סיימתי ולא עברתי) >>> גיבוש חובלים(עברתי) >>> התגייסתי בספטמבר 05 וחתמתי ויתור במהלך הקורס >> הייתי בבקו"ם >> רחף שיריון(קצונה מהירה) ממרץ 06

עבדו עלי עם עניין הרחף, אני עכשיו חייל בגדוד 77, אני רוצה לעזוב את החיל. אני ממש לא מרוצה מהמקום בו אני נמצא, אני חושב שאני יכול לתרום הרבה יותר בתור לוחם במקום אחר.

יש לי 2 שאלות שאני רוצה להפנות אליך :

1. האם אפשרי לעשות מבדקים חוזרים לצוות אוויר(ירפ"א) לאחר שכבר נכשלתי בהם,יותר נכון הכשלתי את עצמי כי לא רציתי טייס לפני הצבא, ואם כן מה הסיכוי לקבלם ?

2. הגשתי טופס 55 לגיבוש צוללות לפני חודש, אני יודע שהטופס בבקו"ם לפי המשקית ת"ש ועדיין לא קיבלתי תשובה. מה הסיכוי שהטופס יתקבל ? איזה מדור בבקו"ם מחליט אם אני אקבל גיבוש או לא?

זה ממש חשוב לי, תודה על העזרה !!
ישן 01-08-2006, 08:20

שינוי פרופיל - ושיבוץ מחדש
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Dbod שמתחילה ב "שלום. לפני מספר שבועות בוטל..."

שלום רב,
ראשית - החלמה מהירה. אנו מברכים על המוטיבציה לשירות ביחידות השדה.

במידה והפרופיל הרפואי שלך יחזור להיות פרופיל קרבי - הגיוסים המיועדים לקרביים הם נובמבר ומרץ.
לא בהכרח יגייסו אותך בנובמבר. קיימת האפשרות גם לגיוס במרץ, שכן - צריך לאזן את כלל המתגייסים בין 3 מועדים מרכזיים בשנה. ההחלטה בעניין זה הוא לשיקולו של יחידת מיטב.

בנושא השיבוץ הפרטני - השיבוץ שלך לגולני לא בהכרח יישמר. כפי שיש לאזן מתגיסים בין גיוסים לאורך השנה על פי שיקולים שונים - יש לאזן בין יחידות השדה השונות בכל מחזור גיוס. זאת בהתאם לצרכי הצבא, הנתונים האישיים של כלל החיילים המתגייסים באותו מחזור , ורצונותיהם האישיות של המתגייסים.
לכן, קיימת אפשרות שהשיבוץ שלך ישתנה.

בהצלחה,

מרכז מידע - מיטב - צה"ל

טלפון בזמן גיוס בלבד - 037379999

דוא"ל - mitgaysim@idf.gov.il

היכנסו לאתר עולים על מדים - http://www.aka.idf.il/giyus/main/

ישן 30-07-2006, 19:16
  strt strt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.06
קה"ס

כבר 10 חודשים אני מנסה למצוא תשובה לשאלה הזו.כל הגורמים שפניתי אליהם עד כה לא יכלו לספק לי תשובה מספקת{מפקדיי,שלישות,הרופא},וזה ניסיוני הנואש בלהשיג תשובה לבעייתי,אני לא יודע אם זה ממש קשור אלייך.אז ככה...לפני הגיוס זומנתי לאחר הצו ראשון לראיון קב"ן.הקב"נית קבעה שאני בן אדם מופנם ורגיש ושאינני מתאים לקרבי ובנוסף היא ציינה שלא אהיה קצין,על אף רצוני להשתתף במסגרת עתודה שכידוע מצריך קצונה.קיבלתי מנילה עורפית חרף פרופיל 97 שיש לי ובנוסף גם אין לי ת"ש ואני לא בן יחיד{נתונים יבשים המציינים שאני מתאים לקרבי}.לפני כ-10 חודשים התגייסתי למשטרה צבאית.עברתי את הטירונות ושובצתי בקורס מד"כים{מדריכי כלואים}.לאחר שסיימתי את הקורס,הגעתי לכלא ושובצתי כמלווה כלואים.במהלך שירותי הבנתי שמאחר וזומנתי לקב"ן לפני הגיוס ובמיוחד שבשל זה אינני קרבי,אמור להיות לי קה"ס - קשיי הסתגלות -כלשהו.חקרתי טיפה על הנושא, והבנתי שזהו דירוג פנימי אשר נע בין 0 ל-60 כאשר קה"ס 40 ומעלה פירושם שהחייל איננו מתאים לקרבי.פניתי לשלישות בשביל לברר את הקה"ס,ולהפתעתי לא היה רשום לי שום קה"ס.בימים הראשונים של הטירונות ראינו רופא והוא הראה לי שרשום לי בתיק הרפואי "נמצא בתהליכי אבחון ברה"ן" ושאל אותי אם ידוע לי משהו על זה ואם אני מתראה עם פסיכולוג.כמובן אמרתי לו שאני לא יודע דבר על זה.גברת "חתולים" שאני מודה לה על כל העזרה שהיא נתנה לי,ציינה הנחה שמפני שאני נמצא בתהליכי אבחון אני לא יכול ללכת לקרבי.האם ידוע לך על מקרה כזה.למי לפי דעתך אני צריך לפנות כדי להשיג תשובות יותר מדוייקות

תודה.
ישן 01-08-2006, 17:27
  -IR- -IR- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי !G@d שמתחילה ב "קבא, גאמא, ותכניתן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי !G@d
שלום,
יש לי מספר שאלות:

1) עשיתי את מבחני הצו הראשון לפני כחודש ועדיין לא קיבלתי זימונים כלשהם לצוות אוויר, הפרופיל שלי הוא 82, האם זה אומר בוודאות שהקבא שלי הוא 53- או שיש אפשרות שאני אקבל זימונים אלה בסבב המיונים הבא?

2) אני מועמד ל"פרוייקט גאמא", מועמדות זו מצביעה על קבוצת קבא מסויימת?

3) תוך כמה זמן אוכל לקבל תשובה מזמן שליחת השאלון האישי (של פרוייקט גאמא) באינטרנט?

3) האם ישנה אפשרות להתקבל לתכניתן בצה"ל, על אף הדרישות של פרופיל 64- ? (בתור חריג)

תודה מראש,

1. הסיבה האפשרית לכך שאתה לא מקבל צוות אוויר יכול להיות שאין לך דפ"ר מעל 60 או הצד"ג שלך נמוך מ-30(הראיון האישי) ודווקא אתה יכול להיות עם קב"א 54 - למרות שאפשרי גם שתקבל בקרוב... אתה תמיד יכול לפנות אליהם.
2. פרוייקט גאמא זה פרוייקט של אנשים עם קב"א 54+.
3. אני לא בטוח תוך כמה זמן מקבלים תשובה אבל אני קיבלתי תוך חודש.
4. אם אתה ממש מתעקש.. כל דבר אפשרי, אבל נראה לי שזה קשה אם אין לך פרופיל עורפי.
ישן 03-08-2006, 20:15
  Just Pinki Just Pinki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
שאלה...

הבנתי שיש פה עזרה בעיקר למלשבים ולבנים, אבל יש לי שאלה שאני לא מצליחה לקבל תשובה עליה, אולי תוכל לעזור לי.
אני משתחררת ב-5/9/06 ולא קיבלתי פטור ממילואים, השירות שלי הוא שירות עורפי ואני חיילת עם בעיות ת"ש, אך הנני אמורה להתייצב בבקום ביום השחרור.
לפי בדיקה שעשיתי עם בנות שאני בקשר איתן מהטירונות/קורס, אף אחת לא צריכה להתייצב בבקו"ם.
האם זה מחייב שאני אעשה מילואים או יש לי מצב לקבל פטור ביום השחרור (אני מנהלת רשת ורוב הבנות בתפקיד לא עושות מילואים)
ואם זה לא מחייב מילואים, איזה סיבות יכולות להיות בכדי לזמן אותי לבקו"ם.

מקווה ששאלתי תענה, תודה מראש,

ישן 06-08-2006, 18:32

דחיית גיוס
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי yuda1121 שמתחילה ב "האם מורעל יכול להרקב?"

שלום רב,

תאריך הגיוס שלך אינו משתנה אלא אם קיבלת אישור לכך מלשכת הגיוס שלך.
במידה והגשת בקשה ללשכת הגיוס שלך, ונענית בשלילה - עליך להתייצב ביום הגיוס אשר נקבע לך.
אין אפשרות "לדון" על כך ביום הגיוס.
אתה מוזמן לפנות שוב ללשכת הגיוס שלך עד יום הגיוס, אך במידה והסטטוס שלך אינו משתה - עליך להתייצב ביום הנקוב.

כחלק משרשרת החיול אתה תפגוש קצין מיון , וכן רופא במידת הצורך. תציג את בקשתך שוב בפניהם והם יבחנו זאת בהתאם לצרכים באותו העת.

סרבנות פינוי אינה אופציה ואינה פתרון.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר