לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2006, 01:50
  Im Dragonfly Im Dragonfly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
רעיון חדש

אשמח אם תגדישו כמה דקות כדי לקרוא את מה שכתבתי.
מי שאין לו כוח [ואני יודעת שזה ארוך] שיקרא את הפסקה האחרונה, גם זה יספיק.
תודה.

23-07-06

חשבתי על זה המון. פשות שעות על גבי שעות. חשבתי מה לכתוב. מה לעצמי ומה לעולם.
היה מעניין האמת, למדתי המון על עצמי!
חשבתי מה השתנה בי במשך השנה האחרונה.
הבנתי שהמון ופשוט לא ידעתי איפה להתחיל [לקטנוניים בינינו- כמובן שמתחילת הדף].
פשוט אתחיל מעצמי, במשך השנה הבנתי שאני הכי חשובה!
בשנה אחת התבגרתי כל כך, הבנתי שאני יפה והשלמתי עם הדברים שלא אהבתי בי, עכשיו הם בין הדברים שאני הכי אוהבת בעצמי.. למדתי להנות מהחיים, מהחברה בה אני נמצאת ולצחוק על הדברים הקטנים והגדולים כאחד! למדתי בשנה הארוכה הזו שעברה כל כך מהר, שאני חכמה [באמת] שאני יודעת לכתוב כמו שאף אחד מהסובבים אותי לא יודע, למעשה כתבתי מלמעלה ל-50 שירים שאני אוהבת כל אחד ואחד. למדתי להשליםם עם המגרעות שלי ולהבליט את המעט שטוב בי.
למדתי להצחיק את אבא שלי מכל הלב, מטרה שהצבתי לעצמי לפני שנים...
וגם למדתי להצחיק את הסובבים אותי [פעם חשבתי שאני מצחיקה, היום אני יודעת את זה].
למדתי מה זאת אהבה ולמדתי מתי היא נגמרת.
הצבתי לעצמי גבול ולא עברתי אותו. גיליתי שהאדם שאני אוהבת בכל ליבי, לא נמצא מתחת לאף, אך הוא נמצא בסביבה. מצאתי את האומץ להתחיל עם מי שמוצא חןן בעיני ובאותו הזמן להפסיק את הקשרים עם האנשים שעושים לי רע.

למדתי שחברות אמיתית אינה מסתיימת אחרי חמישה חודשים אלא נשארת תמיד.ואת החברות ההיא [של החמישה חודשים] אפשר למצוא בכל מקום, אך את החברות האמיתית-לא.
למדתי להקשיב לאחרים וכשצריך גם לתת עצה. למדתי לקחת עצות של אחרים [כמובן רק את אלו שמצאו חן בעיני...] למדתי להשלים עם מה שיש ואפילו לאהוב את זה. למדתי לישון עד מאוחר, אך לתכנן את הזמן שלי- לא תמיד זה עזר .

למדתי לאהוב מכל הלב, למדתי איך לאפשר אהבה מאחרים, מצאתי לעצמי סגנון יחודי.
גיליתי שכאשר אני מסתכלת על אחרים אני יכולה לגלות עליהם כל כך הרבה!
הקשבתי לאנשים וגיליתי שאני שומעת את אותם סיפורים יותר מפעם אחת. אך נתתי להם את שורת המחץ. וכמובן שצחקתי. מכל הלב.
התחלתי להשקיע בעצמי עוד חצי שעה בבוקר ולקום ב-6.
אה כן! גיליתי שאני אדם בוקר, וללא שעות שינה אני יכולה לתפקד מצויין! [אך רק ליום אחד]...
גיליתי שאני מנהיגה מלידהושאני יכולה לגלות הכל על כל מי שאני רוצה ומתתי שאני רוצה.
התחלתי להשתמש [בחוכמה] בנשק הסודי שלי שנקרא- להיות אישה. [עכשיו הוא כבר לא סודי].

למדתי מה אני רוצה ממני.
למדתי מה אחרים רוצים ממני.
למדתי מה נאי יכולה לספק לסביבה בלי לפגוע באף אחד.
במיוחד לא בעצמי.

למדתי שעד כמה שהמשפחה שלי משוגעת ואני לא רוצה להיות איתם לפעמים, הם אוהבים אותי ולא רוצים לפגוע. למדתי מתי לסלוח לאחרים ומתי לא. בשנה אחת הבנתי שזכותי לא לסלוח למי שפגע בי ואני לא צריכה לקבל יסורי מצפון על כך שלא סלחתי.
מצאתי את אהבתי החדשה. ארץ ישראל [בנוסף לאהבתי האנושית].
הבנתי שיש לי המון אפשרויות בחיים, לעומת אנשים אחרים, וחיפשתי את הזמן לעזור להם, אין לי זמן כרגע, אך יש לי עוד מלא זמן לעזור.

הבנתי שהחברים שלי באמת אוהבים אותי ומוכנים לעשות הכל בישבילי וכך גם אני להם. הבנתי אני אני לא צריכה לתת תירוצים לכולם אך יש אנשים שכן חשוב לתת להם את ההסברים. למדתי לסנן שיחות טלפון של אנשים שעוצרים אותי בחיים, ולמדתי לענות [לטל'] בחיוך לאנשים שעוזרים לי להתקדם. אה.. והתחלתי לענות לטלפון בבית בדרכיםמשונות שיגרמו למתקשר לצחוק בקול גדולואולי אפילו לחשוב בטעה במס' הטלפון.
גיליתי גם שאם אומרים בסוף השיחה יום נעים/ רגוע/ קסום אנשים מחייכים וכך יכול להראות גם היום שלהם.

גיליתי שאני מסוגלת להצחיק אנשים בוכים או סתם כדי שתצליח תמונ ה יפה ומחוייכת...
הפנמתי שכשאנשים סביבי עצובים כך גם אני וכשאני עצובה- כך גם הם. אז ניסיתי להיות שמחה כמה שיכולתי.
הפסקתי לחשוב"מה הוא חושב עלי" או "מה היא תגיד כשתראה [וכו'] והתחלתי לחשוב איך אני נראת בעיני עצמי.

התחלתי לפנק את האנשים סביבי.
התחלתי לפנק את עצמי.
הפסקתי לדאוג כל כך על דברים חומריים.
המשכתי להיות שלומיאלית ולצחוק מזה.
למדתי מילים חדשות ואפילו המצאתי כמה.
למרות שלא קראתי הרבה ספרים אני יודעת שיש לי עוד מה להשלים בשנה הבאה.

למרות שמאוד התפתחתי השנה אני יודעת שיש את שנה הבאה ואת זו אחריה [ב"ה]...
אני לא יודעת מה איתכם אבל כרגע זו הייתה השנה הכי משמעותית לי בחיים ולא בגלל השינוי העצום שחל בי ובסביבה. אלא גם בגלל שאני גרמתי לחלק מן הדברים להשתנות. לטוב ולרע. ואני יודעת שיש גם רע.
אשמח שכל אחד יקח את הזמן שלו ואחרי שקרא את מה שכתבתי ינסה לחשוב מה השתנה בו מיולי שעבר. לא בשבילי אלא בשבילכם. שכל אחד [כמובן אם ירצה] יכתוב לפחות 10 דברים שהשתנו בו .
אני לא מבקשת שתשנו את מה שכתבתי. אני שלמה עם כל מילה. זה היה בשבילי, פורקן עצמי שכזה. אך אני מבקשת שכל אחד באמת יחשוב וישתף אם ירצה ולא ישתף אם לא ירצה. אפשר גם בכמה משפטים ולא יותר. תחשבו על זה הרבה גם אם לא תכתבו באשכול.. מקווה שזה יעזור לכם להתקדם....
בהצלחה

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נכתב ב- 2 בלילה.. בבקשה לא להתייחס לשגיאות כתיב אם יש... אך אשמח אם יש משפט או שניים לא ברורים להסביר!

נערך לאחרונה ע"י Im Dragonfly בתאריך 28-07-2006 בשעה 01:54.
חזרה לפורום
ישן 01-08-2006, 01:30
  אסאניה אסאניה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
מה גיליתי ... ספירת מלאי לשעת לילה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Im Dragonfly שמתחילה ב "רעיון חדש"

שלום !

אני נענית לאתגר.
לא יודעת אם אתחבר לשנה שלמה ... כי יש ימבה פרטים ... ובטוח שלא אכסה את כולם. אני אלך עם האינטואיציה ... עכשיו כבר 2:30 ... אז ....

גיליתי שיש בי עצלנות, שנובעת מפחד, פחד להיכנס למקומות שלא נוח לי. להתמודד עם מצבים חדשים. הייתי אומרת, שאני צריכה לתקן את זה בי - ויותר להכניס את עצמי למצבים לא נוחים, לפני שהיקום יעשה את זה.
גיליתי אהבה ללא גבולות. שכל פעם, מכה בי בעוצמתה. אני רואה את זוג העינים וליבי נמס. העינים, שישר גורמות לי לדעת - שהגענו לעולם הזה - בשביל להיות שמחים. וכל הבעיות הקטנות שלנו, הם גרגרים מיותרים.
הבנתי, שעליי להיות יותר סובלנית עם תהליכים, ויותר לתת לאור להחליט. לשים את הדיעה שלי בצד, לתת לה מנוחה, והאור יוביל אותי לבחירה, לסיטואציה הנכונה.
גיליתי, שרק אסאניה מכירה את אסאניה.
הבנתי, שאת הזוגיות שלי אני צריכה להחיות כל יום מחדש. ולהביע את האהבה שלי לגבר שאיתי בצורות ובגוונים יפים ומיוחדים.
אני יודעת, היום, יותר מתמיד, שהאור שגיליתי העניק לי תמיד שפע. רק לפעמים, כמו סתומה, אני מכבה אותו, והוא מנסה להיכנס וזה כואב.
גיליתי שהמשפחה שלי, אומנם אוהבת, אבל לא תמיד זה אמיתי, לפעמים יש הרבה משחק, ואת האמת מכסים ושותקים.
ראיתי, שתארים אקדמאים, והשכלה גבוהה לא מביאה לאהבה ואושר.
אני מתבוננת מידי יום על אחיותיי, ויודעת מה אני לא רוצה בחיי.
גיליתי, שאני לא אחת שעומדת מהצד, ושותקת, כשרואה דברים לא טובים ! בעצם - גיליתי שאיכפת לי ואני עושה עם זה משהו. לא רק מדברת ...
גיליתי שאני לא תמיד צודקת, במיוחד בשיחות עם בן זוגי.
עברתי חוויה עוצמתית, של לידה, ומהמעמקים הופיע בתוכי כוח שלא הכרתי בי.
למדתי הרבה דברים, השנה ... ובכלל ... ועדיין אין לי תשובה - מה הייעוד שלי ? מה תהיה העבודה שבה אתפתח ?
והדבר שמוביל אותי - תמיד - זה אהבה. ורק כשאני באנרגיה הזו - מבפנים - באמת - אני מרגישה את האור.

תודה לך - על האשכול - יישר כוח על הגילויים - על הפתיחות. תמיד מרומם את הלב לקרוא.
והרגשתי - שאת גילית נתינה - וקבלה.

חזרה לפורום
ישן 01-08-2006, 09:10
צלמית המשתמש של joshtaro
  joshtaro joshtaro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל joshtaro
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אסאניה שמתחילה ב "מה גיליתי ... ספירת מלאי לשעת לילה"

ציטוט: "גיליתי, שאני לא אחת שעומדת מהצד, ושותקת, כשרואה דברים לא טובים ! בעצם - גיליתי שאיכפת לי ואני עושה עם זה משהו. לא רק מדברת ...
גיליתי שאני לא תמיד צודקת, במיוחד בשיחות עם בן זוגי"

אני אישית מאוד מעריך הודאה בטעויות..... במיוחד אחרי אחת שהייתי בטוח שאני צודק בה..... אחת כזו שאני משולהב להראות לכולם עד כמה שאני צודק והם טועים.....עד שאפילו אם אני מבין שטעיתי, קשה כל כך לסגת ולהודות שבעצם כל האנרגיה הושקעה במשהוא שגוי!

ציטטתי את שני המשפטים כי הרגשתי שיש קשר ביניהם. שלפעמים את חושבת שאת עושה משו טוב והכון אבל לבסוף את מגלה שלא תמיד את צודקת. שהיה לך דעות מוקדמות על משו או מישו, שהיו לך אמונות שגויות וקישרת את זה למקרים לא קשורים.....
תקני אות אם טעיתי....אני מוכן להודות אם כן.....

חזרה לפורום
ישן 01-08-2006, 21:58
  אסאניה אסאניה אינו מחובר  

הכוונה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי joshtaro שמתחילה ב "תגובה..."

גיליתי שאני לא עומדת מהצד - זה לגבי חוויה או התערבות שעשיתי.... התלבטתי רבות לגביה, אך הרגיש לי מבפנים שאני חייבת. ולגבי ה"אני צודקת" מול בן זוגי - זה מלווה אותי ביום יום שלנו. היום יותר מבעבר, אני הרבה יותר שמה לב למילים, לאנרגיה שאני משדרת, מה אני מרגישה ונותנת לזה ביטוי - אבל בהקשר של הגילוי הזה - אני הרבה יותר במצב של הקשבה. האזנה. גם אם הוא לא מדבר, או יוזם שיחה, אני מנסה בחוש השישי להאזין להתנהלות שלו - ולראות איפה, ולמה. כי, מהתנסות שלי, גברים לא כל - כך מבטאים את הרגש. אז כאן, אני יוזמת על סמך התחושות, ולכן - אני מוכנה לקבל ממנו, ביקורת, הערות או כל דבר. העיקר לנהל תקשורת.

פירוט רחב יותר לגבי הגילויים הספיצפיים שאליהם התייחסת.

לילה טוב.

חזרה לפורום
ישן 04-08-2006, 16:12
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Im Dragonfly שמתחילה ב "היי שוב אתה!"

מה השתנה בי השנה...

אהבתי
כאבתי
הגברתי
כך חשבתי
התבדיתי

למדתי, התבגרתי, התחשלתי

סיימתי שנה ראשונה בלימודים. בסיום קיבלתי חדשות לא ממש טובות (לטענתם אני לא מתאים למסגרת שאליה אני רוצה להשתייך ולהמשיך בה. אבל הם חושבים שאני בהחלט מתאים לאחרת - נחמד מצידם)
סיימתי את שנת הלימודים, די בשמחה, התכוונתי לנוח בבית, אולי ללמוד למבחן האחרון, אבל אז החלה המלחמה הזו.
דחו לי את מועד המבחן (אני חיפאי, קצת קשה להגיע למרכז |אני לומד בר"ג| ובכלל, איך אפשר ללמוד עם כל האזעקות והבומים).
אחרי כמה ימי אזעקות והשכמות עם פיצוצים אדירים (נפילות בשכונה קרובה) אספתי את מטלטלי ונסעתי למרכז, בטרמפ עם חבר.
אותו יום נלכד מחבל בהוד השרון. שהיתי אצל חברים, ביום שישי אחד חבר בא לבקר מחיפה, לכיוון אילת, נסענו ברכב שלו לטיילת בת"א, החנינו את הרכב.
בטיילת ראינו שב"כניקים רצים עם אקדחים שלופים ומדברים בקשר.
התברר שהייתה התרעה על מחבל מתאבד בטיילת.
נטשנו את הטיילת במונית והותרנו שם את הרכב.
חבר משותף מתקופת הצבא אסף אותנו בדרך והלכנו אליו לשתות קצת.
חזרנו לרכב.
הוא החזיר אותי לחברים ששהיתי אצלם ונסע לאילת.
במוצ"ש חזרתי הביתה.
שעתיים אח"כ התקשרו אליי וקיבלתי צו גיוס חירום.
ביום ראשון כבר הייתי בדרך לאימון לפני תעסוקה בצאלים.
למזלי הרב שלחו אותנו לדרום.
פגשתי את אותו חבר באילת.
כמה ימים אח"כ הוא התנדב למילואים וחזר צפונה.
יצאתי לחופשה מהמילואים המאד לא כיפים (למרות שיש שם אחלה חברה).
קיבלתי מכתב מתסכל מהמכללה.
אני מתבטל עד החזרה למילואים.
כל זה רק משלושת השבועות האחרונים.
נהדר, האין זה?

אז מה השתנה בשנה האחרונה? למדתי שהחיים דינמים ומשתנים כל הזמן, ועובדה של רגע אחד יכולה להיות בדיה של משנהו.
אמת של רגע נתון יכולה להשתנות לכדי שקר.
אהבות הופכות לאכזבות ואח"כ לכאב, וכשהן שוככות הן עלולות לצוץ שוב.
למדתי שאנשים אהובים ומוערכים אולי נשארים כאלה, אבל גם הם עלולים לאכזב ולהכאיב, גם אם יסולח להם.
למדתי שהחיים נושמים.
למדתי שהחיים עוברים.
למדתי שצריך (או כדאי ומומלץ) להנות מהם.

נדמה לי שהכל בסדר

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 04-08-2006 בשעה 16:15.
חזרה לפורום
ישן 04-08-2006, 19:10
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה שומרת לעצמי את הזכות להוסיף אח"כ עוד דברים שלא זכרתי

תודה לך על האשכול הזה. הוא מאוד אישי. מאוד חושפני. אני מאוד שמחה בשבילך על כל מה שלמדת ונתקדמת. זה נפלא וזה באמת מאוד בוגר, במיוחד רוחנית. את עשית מה שמבקשים מאיתנו כל הזמן בספרים (וגם מורים רוחניים) לעשות. מה שאת עשית - הלוואי עלי.
בכל זאת אספר מה השתנה בי מיולי שעבר:

אני לא חיה בפחד. שנה שעברה הייתי מלאת פחד, ובצדק. החלטתי להתעלם ממנו, כדי שהחיים שלי יוכלו להתקדם הלאה ואוכל להבריא את עצמי.
המצב הרפואי שלי הרבה יותר טוב מאשר שנה שעברה ולי זה מאוד חשוב. אבל זה עדיין לא נגמר ואני מאמינה שמתי שהוא זה ייגמר. האמונה מאוד חשובה.
אני הרבה יותר מאמינה בעצמי.
אני הרבה יותר שמחה. אני נותנת לשמחה הרבה יותר מקום בחיי.
אני הרבה יותר יוצרת ועוסקת ביצירה.
אני מתלהבת כמו ילד קטן מכל מיני דברים פשוטים ועושה הכל כדי שהתכונה הזו רק תעמיק ותתפתח.
למדתי שרוב הזמן אני חושבת שלילי. הבנתי שזה מזיק לי, אבל אני עדיין לא מבינה את זה לעומק. בכל מקרה, אחרי ההבנה החלקית הזו אני עושה מאמצים לשנות את המחשבות שלי, לשנות שלילי לחיובי.
אני משתדלת להשתמש בחסרונות שלי כיתרונות.
אני משתדלת להיות הרבה יותר רגועה ולהתחבר לשמחה ולהתרחק מאנשים שליליים וממצבים שליליים.
היקום הביא לי בחודשים האחרונים סוף סוף מידע וכלים שאני כן יכולה להשתמש בהם כדי לרפא את עצמי ואת חיי. תמיד היו לי כלים אבל אף פעם לא הצלחתי להשתמש בהם.
קיבלתי קידום. כן, זה חשוב מאוד. כי לא האמנתי בכלל שאקבל אותו. הבוס רצה שאקבל את הקידום הזה ממש בנשה הראשונה שהגעתי, אבל כנראה ששמו לי רגליים והוא ירד מזה. עם השנים "אבדה תקוותי" שאקבל את הקידום הזה, במיוחד שלפני שנתיים מישהי אחרת קיבלה אותו, אבל עזבה במפתיע בדיוק שבועיים אחרי שקיבלה אותו. פתאום, השנה, לפני פסח הבוס מודיע לי שהוא רוצה לתת לי אותו כפי שהוא התכוון מלכתחילה - לפני כמה שנים, כשרק הגעתי. תאמינו לי שלא האמנתי שזה יקרה. הקידום הזה מכניס אותי למצב מודעות ומצב פיסי חדש. אני כבר לא יכולה לנוח כמו קודם, שעות שינה מועטות, אבל הסיפוק בעבודה גדול.
אני יותר מארגנת את הזמן שלי נכון. למדתי שאירגון נכון של זמן, במקרה שלי, לא כולל רק זמן, אלא זה מערך שלם שכולל המון דברים שאינם קשורים לזמן, שצריך להתחשב בו.
אני מנסה ללמוד יותר לזרום, פחות להיות חסומה, אבל זה מאוד מאוד קשה לי. אני לא בחורה זורמת וגם לא ספונטנית.
אני לומדת יותר להנות. כל החיים חשבתי שלהנות זה דבר רע, בזבוז זמן, ותמיד חייבים לעשות את הדבר הנכון, וכך הרגתי את עצמי לאט לאט. היום אני לומדת לבנות את עצמי תוך כדי הנאה.
היום אני יותר פותחת את עצמי בפני חברות.
אחד הדברים הכי משמעותיים שקרו לי השנה היה הפורומים. בשמחה תורה של שנה שעברה מרוב ייאוש נכנסתי לפורום מסויים ורשמתי את רגשותי. לא האמנתי כמה אהבה קיבלתי אלי בחזרה. המשכתי להיות שם. קיבלתי יותר ביטחון עצמי, כי אמרתי את האמת שלי. למדתי לאט לאט שלכל אחד יש את הדיעה שלו, ואני לא צריכה להיפגע אם למישהו יש דיעה שסותרת את שלי או שהוא חושב ששלי אינה נכונה. יש דיעות ויש דיעות. הפורום ההוא נתן לי פרספקטיבה יותר נכונה ואיזון. ואח"כ השמכתי לנדוד לפורומים אחרים.
למדתי שאנשים אוהבים אותי ואוהבים לקרוא מה שאני כותבת ואוהבים את נוכחותי. אני פשוט התרכזתי קודם רק באנשים שלא אוהבים אותי, ולא שמתי לב לאלה שכן.
למדתי השנה שלא משנה איזה גבול אציב לעצמי - האהבה ו/או הפחד תמיד יוכלו לשבור אותו בקלות. לטוב ולרע. תמיד האמנתי בזה - שתמיד אפשר לגרום לך לשבור או לפרוץ את הגבולות של עצמך, שהדבר תלוי באנשים הנכונים או במצבים המתאימים. אף פעם לא הייתי שאננה שאני חזקה ולי זה לא יקרה. אבל הייתי המומה כשזה קרה לי=לעצמי מול העיניים.
אני הרבה יותר מאושרת מאשר יולי שנה שעברה. זה בטוח.
למדתי שאני ניתנת להשפעה בכזו קלות שזה לא ייאמן. אני כמו עלה שכל רוח יכולה להעיף אותו. אבל גם למדתי שלמרות זאת אני יכולה לבחור את הרוח שנושאת אותי, ולבחור את היעד אליו אני רוצה להיות נישאת. למדתי גם שאני מכירה את עצמי הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. דווקא בגלל שאני מושפעת כל כך בקלות. זה בגלל התכונה הזו של לשים לב לפרטים קטנים ושינויים - דבר שמובנה במערכת.
בזמן האחרון קורה לי דבר מדהים שמעולם לא קרה לי קודם: אני כל הזמן רוצה להתחבר ליקום, להרגיש ולחוות את כל היופי, אבל רק השנה זה קורה לי לשברירי שנייה כל כך קטנים, שפתאום אני רואה יופי כל כך אדיק בפרחים, בעצים, בצבעים, בבניינים ... כשאני שמה לב לזה, זה כבר עבר, אבל אני רוצה עוד רגע קט, אני מנסה לשחזר את אותו רגע ללא הצלחה... הטוב הוא שהיה קיים כזה רגע. על רגעים כאלה אני מודה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 07-08-2006, 09:22
  אסאניה אסאניה אינו מחובר  

החשיפה של מריאל
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "שומרת לעצמי את הזכות להוסיף אח"כ עוד דברים שלא זכרתי"

שלום לך יקירה !

תודה על המילים שכתבת.
זה נראה שאת עוברת תהליכים רציניים עם עצמך. לגלות את הפאן החיובי, ולנטרל את הצד הכאותי, הצד שמעכב אותנו למימוש, להצלחה. מה שכתבת, על העבודה וכל מה שחווית, התחבר לי, כשעסוקים בטוב, דברים מסתדרים, איך ? אל תשאל, פשוט הם קורים. וזה מדהים אותי כל פעם מחדש.
וזה יפה לראות שאת חווה את זה. אין לי ספק, כשהתחלת במסע הכל כך מורכב הזה בתוכך, התחילו דברים חיוביים, מוארים לקרות.

אני מרגישה, שהנוכחות שלך בפורום תורמת פאן מיוחד.
ולכל חבר כאן, יש את הנגיעה האישית שלו, המשהו שרק הוא יכול לתת בפורום (ובכלל בחיים).
אנחנו שונים ... כל אחד זה עולם ... אך בסופו של דבר כלונו אחד.
והמילים שלך, התחברו אליי מאוד.
שיהיה לך המשך מוצלח, ומאחלת לך לגלות עוד הרבה פלוסים בחיים.

באהבה,

חזרה לפורום
ישן 07-08-2006, 13:25
צלמית המשתמש של joshtaro
  joshtaro joshtaro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל joshtaro
לגבי היופי ביקום
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "שומרת לעצמי את הזכות להוסיף אח"כ עוד דברים שלא זכרתי"

אני מכיר טוב את העניין הזה.
לפעמים אני רואה משו שסתם ככה הוא נראה סתמי ופתאום הוא נראה כל כך יפה בעיני שאני לא מבין איך עד עכשיו לא שמתי לב אליו.
דבר שעוזר לראות את היופי ליותר משבריר של שנייה (לי לפחות) זה לדמיין כאילו זה ציור.
כאילו את רואה ציור על הקיר שמצוייר בו הדבר שאת רואה.
לפעמים זה משנה את הכל לגמרי.

אני מאחל לך שלא רק הנופים בחייך יהיו יםים אלא גם החיים שלך בנוף יהיו כאלו.

חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 01:31
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה ביום כיפור הזה גיליתי משהו מאוד חשוב

בקבלה יש מושג כזה "כוח התנגדות". אני לא יודעת להסביר אותו, אני לא ממש מבינה מה זה. אבל אני בטוהח שאסאניה יודעת ותוכל להסביר. בכל מקרה, ביום כיפורים הזה גיליתי על מה בדיוק אני צריכה להפעיל אותו. האמת, אני לא רוצה להגיד על מה כי אני קצת מתביישת, אבל אני מודה לאלהים על שנתן לי את ההבנה על מה בדיוק אני צריכה לעבוד בעצמי. הוא נתן לי את אחד המקורות לבעיותי. מצחיק, אבל אני מרגישה שלפני כמה חודשים קיבלתי את התשובה כשעוד לא היתה לי השאלה. לפני כמה חודשים קיבלתי את הכלים שאיתם אני צרכיה לעבוד כדי לשנות את עצמי. היום קיבלתי את המקור עליו צריך לעבוד הכי חזק. אז אלהים, תודה!
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 08-09-2006, 21:28
  ThunderStorm ThunderStorm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06

אשכולות שמחזיקים שנתיים זה דבר נדיר.. כדי לכבד את האשכול שכבר מכובד מלחתכילה, אני גם אשתף אתכם (במה שקרה לי השנה, לא כשפתחתם את האשכול!).

התמכרתי לפאנק, התחלתי לשמוע מוזיקה שמעניינת אותי.
גיליתי שבני אדם שליליים לא מעניינים אותי.
פתחתי את העיניים, וראיתי שלהיות כמו כולם זו לא מחמאה, וזה מוביל לסיבה שאני רוצה להיות יוצא דופן, שונה מכולם.
למדתי איך אנשים מגיבים לאלימות, איך הם מחזירים אותה, ואיך להשתמש בזה לטובתי.
ראיתי שאפשר לשלוט באנשים בעזרת העיניים בלבד.
גיליתי שהכלי נגינה שאני מתחבר אליו הכי הרבה זה בס.
הבנתי שאני לא יודע לתכנת.
התמכרתי לפורומים..
התמכרתי למטאל.
גיליתי שאני לא יכול בלי שני הדברים למעלה.
הבנתי שלהשתטות יכול להיות מצחיק לפעמים..
הבנתי שחוקים יכולים להזיק, ולכן יש לאכוף אותם בהתאם למקרה.
הבנתי שהאור בקצה המנהרה יכול להיות הרכבת שעוד שניה תדרוס אותך. אולי אני הנהג של הרכבת וזה רצח מתוכנן, תלוי מי אתה..
התחלתי לקרוא את האותיות הקטנות בפרסומות.
למדתי שאין הרבה אנשים שיכולים להתווכח איתי.

ועדיין לא הבנתי למה שום דבר לא מצליח אם הוא קשור בי איכשהו..

זה היה בקצרה, תורכם להגיב.

-עריכה-

אני הבן היחיד פה?! לאאאאאאאאאאא!!!...

נערך לאחרונה ע"י ThunderStorm בתאריך 08-09-2006 בשעה 21:32.
חזרה לפורום
ישן 09-09-2006, 17:00
  אסאניה אסאניה אינו מחובר  

שלום !
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ThunderStorm שמתחילה ב "אשכולות שמחזיקים שנתיים זה..."

שלום לך,

גם אני ... אהבתי את הפשטות בדברים שכתבת.

התחברתי ל -
גליתי שאני לא יודעת לתכנת ... אז הפסקתי לימודים שמשכתי, ופשוט ויתרתי על זה.
גם גיליתי שאפשר לשלוט באנשים בעזרת העינים ... והבנתי למה. איזה מחשבות עוברות לי באמת כשזה קורה, ונבהלתי מעצמי.
להשטות זה מצחיק, וזו עושה טוב, ואני מאחלת לעצמי יותר להשתמש ביכולת הזאת, זה עושה טוב.
"הבנתי שחוקים יכולים להזיק, ולכן יש לאכוף אותם בהתאם למקרה" - חוקים זה מסגרת, שמקבעת את המחשבה ולא נותנת מעוף - הלוואי שבשנה הבאה אני אגלה יותר חוקים כאלה בי.

מאחלת לך שנה יותר טובה מזו שחווית !

חזרה לפורום
ישן 14-09-2006, 06:01
  משתמש זכר elior_mizrachi elior_mizrachi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
הכל רשום מטה

למדתי שזה לא נורא לקום בארבע בבוקר, להיות מול המחשב, ולקרוא מה את למדת... זה גרם לי להיזכר בדברים הקטנים של השנה האחרונה שאני למדתי.
למדתי שאין דבר כזה אם אין דבר כזה... הכל יש!!! עם טיפה דמיון!!!
למדתי שעדיף להקשיב למפקד ולצאת הבייתה מאשר להשאר בבסיס בגלל שלא זרקת זבל...
למדתי שהחיים יפים אחרי הכל. וזה לא משנה מה קרה... הכל לטובה (אבל הכל...)
למדתי שמותר לבכות על משהו שעצוב וגם על משהו ששמח.
למדתי שאין הרבה זמן לחיות וצריך לנצל כל שניה כדי ללמוד וללמד את הדור הבא. אותי בעצם...
למדתי שגם אני כבר לא אהיה צעיר בקרוב. אבל עדיין יהיה לי את הזמן לטוס למזרח הרחוק אחרי הצבא לפחות לשנתיים.
למדתי שהצבא לא תמיד צודק.
למדתי שזה לא חשוב אם אני חייל קרבי או ג'ובניק בקריה - כולנו בני אדם, איש איש בדרכו שלו.
למדתי שיש לי עוד הרבה ללמוד מאחרים כמו שגם לאחרים יש ללמוד - לווא דווקא ממני.
למדתי המון דברים בשנה האחרונה. אני רוצה להודות לך שהזכרת לי זאת

תודה רבה ותשמרי על החיוך
חזרה לפורום
ישן 22-09-2006, 15:07
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
זה מאוד נחמד, לשתף אחרים, לדעתי. אני שמח בשבילך שהשגת כל-כך הרבה מטרות ולמדת דברים!

השנה השגתי כל-כך הרבה דברים, אבל יש רק כמה דברים שארצה לספר עליהם:

1) החוויה של עזיבת בית-הספר היסודי ומעבר לחטיבת-ביניים בבית ספר אחר, להכיר חברים חדשים וללמוד מקצועות חדשים.

2) ההצטרפות לאתר הפורומים "פרש" כִּכְלָל, ולפורום "כתיבה וספרות" כפרט (תקנו אותי עם המפשט לא היה תקין ע"פ העברית...). אני מאוד אוהב לכתוב, לקרוא ולעזור לאחרים. הפורום הזה באמת תרם לי את הרגשה, וזה למה אני נכנס לפה כל יום.

3) תחילת הלמידה לבר-המצווה. אמנם בר-המצווה תהיה בעוד כחודשיים, אבל גם ההתחלה ללמוד היא משהו טקסי כזה...

4) התחלת ההשקעה בלימודים. כל חיי בבית-הספר היסודי תמיד זלזלתי בלימודים וקיבלתי תעודות טובות רק כי שיקרתי למורות כל הזמן. השנה זה השתנה. היחס שלי כלפי הלימודים השתנה, ואני מאוד מרוצה מזה.

שמחתי לשתף,
puzpuz.
חזרה לפורום
ישן 29-09-2006, 22:06
  אסאניה אסאניה אינו מחובר  

הסתכלות חיובית

עולמנו הוא מראה. אנחנו מראים מה שאנחנו רואים. אם אנחנו אוהבים, אנחנו נראה אהבה. אם אנחנו שונאים, אנחנו נראה שנאה. אם אנחנו עושים פעולות חיוביות, אנחנו נזהה ונכיר רק חיוביות אצל האחרים.

לפני כמה שנים, התחלתי לעבוד על עצמי.
נמאס לי מימה שהייתי. עצובה, סגורה, לא יודעת באמת להיות משוחררת עם מה שמרגישה, מלנכולית, פאסימית. כן - הייתי זה ועוד יותר. בלילות כשהייתי הולכת לישון, התפללתי לשינוי. שמשהו יקרה וארגיש ורוד בלב. כלום, פשוט כלום לא קרה. יותר ויותר צללתי לתהומות. ובחוץ, הכל הסתדר בהתאם לתחושתי. דברים לא ממש הסתדרו לי. אהבה, בן זוג, היה רחוק ממני. אף גבר לא התייחס אליי, בכלל לא הסתכלו עליי. הייתי לבד. קצת חברות. לא יותר. חיי נהיו אפורים וכהים יותר ויותר.
יום אחד, דילמה סיפרה לי על מישהי. מישהי שהתחילה ללמוד את מיסתורי החיים.
הסתקרנתי. למה הכוונה ? שאלתי אותה. דילמה אמרה לי, בואי ננסה. מה איכפת לך.
מי לומד ? שאלתי. כמה אנשים בקבוצה כזו ?
מי הם ? התעקשתי בחשדנות הזו.
מה אכפת לך, עודדה אותי דילמה. את באה איתי. תנסי. תחווי. לא מתאים. לא צריך.
הלכתי.
פחדתי בטירוף.
אנשים חדשים.
איך יהיה ?
מה לומדים ?
התחלתי.
גיליתי אור.
ומה זה אור ?
אור - זה פתאום להפעיל מתג פנימי. שפותח עולם חדש. לראות אחרת את החיים.
אספתי את עצמי. והתחלתי לראות מה - "חרא" בי. ולמה. ואיך זה מתבטא.
במקביל, התחילו לקרות לי ניסים.
להקפיד על המחשבות. אני. כן אני, שולטת בהם. זה לא סתם וירוס שמסתובב לו. יש כאן מערכת הגנה, אנטי וירוס מתוחכם, שעוצר מחשבות לא חיוביות.
ושואל - "סליחה מחשבה, למה באת לי עכשיו ? את באת לתרום לי משהו לחיים ? "
ולאט לאט, התחלתי להיות מבפנים נעימה, והמראה שלי - הפרצוף שלי, התחיל להשתנות.
להגיד שסיימתי, חס ושלום, עוד ועוד וירוסים מתגלים, עוד ועוד התמודדויות נחשפות.
עכשיו, ממש עכשיו, אני במצוד אחר מחשבות שהגורם שלהן הוא קמצנות.
החלטתי, שנה הבאה, שמגיעה, לא אתן, למחשבות כאלה, לברוא את מצבי, אני מחוברת לקרן השפע, והאור, תמיד יעמוד לצידי.

חתימה משובחת לכולם. שהאור ייגן עליכם בכל אשר תהיו.
באהבה - אסאניה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר