לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2006, 20:32
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
אתה סתם משביז בנאדם
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ריאה ירוקה שמתחילה ב "מצטער להגיד לך רשרוש פוסל טיס!"

לרשרוש (איוושה) בלב יש כמה דרגות וכמה חומרות.
איוושה סיסטולית שהיא אכן מתבטאת בחוסר סגירה מוחלט באחד המסתמים כמעט תמיד פוסלת ממגמת קרב ונווטי קרב אך לא משאר המגמות (מסק"ר, מסע"ר, תובלה ומכוננים). לרוב האיוושה גם מורידה את הפרופיל ל-82. יש איוושות יותר חמורות שמן הסתם לא מאפשרות פרופיל קרבי בכלל.
אך לרוב האוכלוסיה (כשליש) יש מה שנקרא איוושה פיזיולוגית שמתבטאת בערבול קל של חלק מהדם באחד מחדרי או עליות הלב שמתבטא בסטטוסקופ כעוד רעש ולכן מסווג כאיוושה. איוושה זו לא מורידה פרופיל, לא מהווה סעיף ומאפשרת קבלה לקורס טיס לכל המגמות, בלי מעקב ובלי שום דבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2006, 04:55
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי אשל גרשוני שמתחילה ב "ל- mikush: ראיתי שכתבת שסיימת..."

למה כל ההכנות המוקדמות? כל הבירורים המיותרים האלו?
בסדר, אני יכול להבין, אתה רוצה לראות מה מחכה לך באותו יום - מבחנים פסיכוטכנים,סימולטור ושאלוני אופי - ואם עברת את המבחנים האלו, אתה צריך לעשות גם שאלון 300 והשלמת משפטים.
הנה. אמרתי לך מה יש באותו יום. לא צריך לדעת יותר,
אם מגיע לך לעבור- אתה תעבור,
לכן אני לא רואה את הצורך לדעת כל פיפס שעתיד להתרחש בירפ"א.

תבוא בראש שקט, ולא בגישה של "אני יודע מה הולך להיות שם", אלא בגישה של "אני יכול להתמודד עם כל מה שיביאו לי - ואני אעבור את זה כמו גדול.".

בהצלחה.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 16-12-2006, 15:11
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ~Xzibit~ שמתחילה ב "עברתי ירפ"א א ומחכה לב'"

תעבור רגע על השאלה שלך שוב, תחשוב עליה קצת בהיגיון, ותגיד לי אם אתה לא חושב שהיא מיותרת.

ציטוט:
ולפני כמה שנים האחות של הבית ספר שלחה אותי לבדיקות איפהשהו בתל אביב ומצאו שיש לי איוושה
אבל כנראה שממש קלה והיא לא משפיעה, זה אומר שאני יעבור את הבדיקה בירפ"א?

אף אחד כאן לא רופא (לא שידוע לי, וגם אם כבר, לא רופא אווירי), לכן אין לנו שום אפשרות לדעת אם זה ישפיע על הירפ"א או לא, במקרה הכי טוב, לא יעלו על כלום, במקרה הטוב והמציאותי יותר, יגידו לך לעשות אקו לב (שאותו במילא עושים כל עוברי הגיבוש לפי מה שהבנתי), ובמקרה הגרוע לא תעבור את הירפ"א. בכל מקרה, מאיפה לעזאזל מישהו בפורום הזה אמור לדעת מהי רמת החומרה אצלך? כאילו מה, אנחנו אמורים לנתח ע"פ זה שאמרת "כנראה שממש קלה ולא משפיעה"? כאילו ברצינות, תחשוב בהיגיון קצת.

ציטוט:
ועוד שאלה, אני לא מוצא את התוצאות של הבדיקה, זה חשוב שאני יביא אותה או שזה בסדר?

מן הסתם מומלץ שתביא אותה, וגם אם לא, האופציות הן כמו שפירטתי כמה שורות למעלה.

כל התשובות שהבאתי כאן זה תשובות של היגיון פשוט שאי אפשר לצפות למשהו יותר מפורט מהן פה בפורום (מהסיבה שכבר אמרתי - אף אחד פה לא רופא, וגם אם כן, אף אחד לא בדק אותך ו\או את התיק הרפואי שלך), לא צריך כל דבר קטן לשאול בפורום, אפשר גם קצת "לאמץ" את המוח.

בהצלחה בהמשך, ובזה לדעתי אפשר לנעול את האשכול ולהעביר אותו לארכיון או משהו (כי השאלה הזאת תעלה פה בעתיד עוד 300 פעם בכל פעם שיהיה למישהו מהפורום ירפ"א), מה גם שזה גם ככה אשכול מלפני כמה חודשים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:10

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר