לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2005, 10:41
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
חטיבת אגד 900 הוקמה כבר אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nimrodus שמתחילה ב "החטיבה החדשה, שם המח"ט ומידע נוסף."

זה לא ישפיע על הפעילות של אף גדוד. גדודי החי"ר הייעודי אכן מאוחדים תחת כותרת גדולה של חטיבת 900 אבל כל גדוד ממשיך לפעול תחת החטמ"ר הקודם שלו. חרוב למשל עדיין ת"פ חטמ"ר שומרון.
בקשר לצבע הכומתה... הגרסה האחרונה שאני שמעתי זה שמדובר במעין צהוב חול, אני אישית מעדיף להישאר עם השחורה שלי.
אמורים עדיין להחליט על סמל לחטיבה ועל שם נוסף חוץ מחטיבת 900. לפני משהו כמו חודשיים שלושה בא אלי ואל חבר שלי הסמג"ד(היום הוא כבר איזה ראש לישכה או משהו), הביא לנו דף עם אותיות (ח ד ש נ ל נ) וביקש שנביא לו כמה שמות למחר. כנראה שהעבירו את נושא בחירת השם לכל מיני קצינים בגדודים והוא החליט לחבר אותנו לזה.
השם הכי טוב שמצאנו היה: ד"ש לנוחי (המג"ד הקודם של הגדוד שהיום הוא מפקד בא"ח נח"ל.
האותיות מן הסתם זה מהשמות של הגדודים. חרוב דוכיפת שמשון נחשון נצח יהודה.
אם אני לא טועה גם בא"ח אדם שינה את שמו לבא"ח 900 למרות שהחי"ר הייעודי כבר לא אמור לעשות שם טירונות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2005, 22:23
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
לכל המנפיצים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nimrodus שמתחילה ב "החטיבה החדשה, שם המח"ט ומידע נוסף."

לפני שאתם מתחילים לחרטט עדיף שתריצו חיפוש בפורום!
שימו לב לאשכול הזה (ולתאריך שלו: לפני כמעט חצי שנה), אם רק הייתם קוראים אותו הייתם יודעים יותר וממציאים פחות (הדברים אמורים גם כלפי הכתב אמיר בוחבוט)
משום מה יש לי הרגשה שמקומו של האשכול הזה בפורום מתגייסים

ישן 24-07-2005, 10:18
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי offerd שמתחילה ב "חטיבה ואגד"

אגד הוא לאו דווקא פחות מחטיבה! אגד הוא כינוי לאיגוד כוחות שאיננו נכנס בדיוק להגדרה של חטיבה, מפני שאינו מורכב מגדודים זהים פחות או יותר בהרכבם המיועדים להלחם במשותף תחת מפקדה אחת.
אם נתעלם לשניה מאגדים תומכי לחימה וניקח לדוגמא אגדי חת"מ או נ"מ - הם למעשה מתפרקים ליחידות שחוברות ליחידות אחרות או מפוזרות על פני מרחב גיאוגרפי לא רציף. אין מה להגדיר אותם כחטיבה. באותה מידה, אגד שיאחד את גדודי החירמ"כ לטובת בניין כח וכו' הוא פתרון יותר הגיוני מחטיבה, מפני שאני לא רואה מתאר בו הגדודים יאוחדו למסגרת אורגאנית אחת למטרות לחימה על תא שטח אחד.
ובאשר לסד"כ העל-חטיבתי, קיימים גם קיימים אגדים שבהם יותר משלושה גדודים. יש לי דוגמא אחת ספציפית של אגד ששייך לחת"מ, אבל אני לא יודע אם בריא לספק פרטים על הסד"כ שלה בפורום פתוח.
ישן 24-07-2005, 16:41
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
חלאס!

אין חטיבה חדשה. ישנו מבנה פיקודי של אגד שמיועד לאחד את התו"ל בין גדודי החירמ"כ ולייצר אחידות אבל אין למפקדת האגד אחריות פיקודית או מנהלתית על הגדודים. אין קת"ח, אין קשר"ח, אין שליש וכו' וכו'. ובטח ובטח שלא תהיה כומתה, סיכה או סיירת.
מפקד האגד הוא אל"מ דוד מנחם שממשיך במקביל לבצע את תפקידו כסמאו"ג עזה (ואם אתם קצת קוראים עיתונים אז יש לכם מושג כמה זמן מיותר יש לו...)
האשכול הולך לכיוונים מטופשים ובלתי ראויים לפורום, אני נאלץ לנעול אותו

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר