לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2006, 13:30
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
יו"ר הליכוד העולמי: להחרים אנשי רוח היוצאים נגד צה"ל

יום שלישי, 1 באוגוסט 2006, 13:15 מאת: מערכת וואלה!

יושב ראש הליכוד העולמי, דני דנון, קורא להחרים את האומנים שיצאו נגד צה"ל ופעילותו בלבנון. לטענת דנון, "החברה הישראלית צריכה להוקיע מקרבה את הקומץ ההזוי המתקרא אנשי רוח". דנון אמר את הדברים בתגובה למכתב שכתבו אנשי רוח, בהם ניר ברעם, דודו בוסי, אלון הדר אסף גברון, רנה ורבין, מאיה ערד, ודודי מנור.
http://news.walla.co.il/?w=//950883

אין לי מושג מה פועלם של הרשומים ברשימה הזו אבל את ניר ברעם ראיתי הבוקר בטלביזיה , דיבר כמו פלצן שינקינאי טיפוסי (ישראל , סליחה) וחזר שוב ושוב על המנטרה "אי אפשר לנצח את חיזבאללה אז צריך לנהל מו"מ להחזרת החיילים.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2006, 13:34
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "יו"ר הליכוד העולמי: להחרים אנשי רוח היוצאים נגד צה"ל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זוהרת

יום שלישי, 1 באוגוסט 2006, 13:15 מאת: מערכת וואלה!

יושב ראש הליכוד העולמי, דני דנון, קורא להחרים את האומנים שיצאו נגד צה"ל ופעילותו בלבנון. לטענת דנון, "החברה הישראלית צריכה להוקיע מקרבה את הקומץ ההזוי המתקרא אנשי רוח". דנון אמר את הדברים בתגובה למכתב שכתבו אנשי רוח, בהם ניר ברעם, דודו בוסי, אלון הדר אסף גברון, רנה ורבין, מאיה ערד, ודודי מנור.
http://news.walla.co.il/?w=//950883

אין לי מושג מה פועלם של הרשומים ברשימה הזו אבל את ניר ברעם ראיתי הבוקר בטלביזיה , דיבר כמו פלצן שינקינאי טיפוסי (ישראל , סליחה) וחזר שוב ושוב על המנטרה "אי אפשר לנצח את חיזבאללה אז צריך לנהל מו"מ להחזרת החיילים.

פלצן שינקינאי טיפוסי? נראה שאתה מסתובב שם הרבה אם אתה יודע להגדיר זאת כל כך טוב, לי אין מושג מה זה (כנראה מדובר בהכללה זולה של לא אינטיליגנט)
לא ברור לי איזו סיבה יש להחרים מישהו רק בגלל (ואני מצטט אותך) שהוא חושב שאי אפשר לנתח את החיזבאללה ועדיף לעשות מו"מ.
למה רק להחרים, יש להרוג אותו כי הוא חושב אחרת מהעדר...
יו"ר הלכוד נוהג בפשיזם ופופוליזם במקרה זה.
אמיל.

ישן 01-08-2006, 13:40
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
הוא צודק , כאן יש רק כינויים ואי אפשר לדעת מה מסתתר מאחוריהם
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אמיל, זאת היא.. זוהרת.."

ולאמיל , לי יש "בראש" תמונה מאד מסויימת של הפלצן השינקינאי הטיפוסי (וזה בפרוש לא בא בכדי להכליל את כל המתגוררים בשינקין תחת אותה הגדרה) והבחור הזה ממש מתאים לה , זה ממש לא מחייב גם אותך .
אם תרצה יותר פרטים על הדמות הזו אתה מוזמן לשאול , זה יכול להיות גם תרגיל לא רע בשבילי לנסות ולפרוט את הדמות הוירטואלית הזו לפרוטות מילוליות.

תוספת לאחר עיון נוסף בהודעה שלך : באמת שלא כדאי לך לנסות ולהגדיר את הIQ שלי , יש לך מספיק חזיתות "להלחם" בהן גם בלי זה ואתי יהיה לך קשה .

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 01-08-2006 בשעה 13:44.
ישן 01-08-2006, 13:47
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "הוא צודק , כאן יש רק כינויים ואי אפשר לדעת מה מסתתר מאחוריהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זוהרת
ולאמיל , לי יש "בראש" תמונה מאד מסויימת של הפלצן השינקינאי הטיפוסי (וזה בפרוש לא בא בכדי להכליל את כל המתגוררים בשינקין תחת אותה הגדרה) והבחור הזה ממש מתאים לה , זה ממש לא מחייב גם אותך .
אם תרצה יותר פרטים על הדמות הזו אתה מוזמן לשאול , זה יכול להיות גם תרגיל לא רע בשבילי לנסות ולפרוט את הדמות הוירטואלית הזו לפרוטות מילוליות.

תוספת לאחר עיון נוסף בהודעה שלך : באמת שלא כדאי לך לנסות ולהגדיר את הIQ שלי , יש לך מספיק חזיתות "להלחם" בהן גם בלי זה ואתי יהיה לך קשה .

לזוהרת- מתנצל בעניין ה IQ, אני אגדיר זאת כנפילה רגעית של המחשבה, לא עניין כללי. וזה שיש לך בראש שינקינאי טיפוסי, לזה יש שם קורים לזה הכללה.
ל KKR, אתה פשוט משקר. כל אחד מהטייסים מבלה יום או לפחות אפטר בבית בכל שבוע, אתה פשוט שקרן. נ-ק-ו-ד-ה. יסלחו לי כולם על חוסר העדינות, אבל יש גבול לכל תעלול.
אמיל.

ישן 01-08-2006, 13:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אסור לקיים חרם שאינו מבוסס על התנהגותם של רוב האזרחים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "יו"ר הליכוד העולמי: להחרים אנשי רוח היוצאים נגד צה"ל"

כל עוד רובינו קוראים את העיתונאים המסויימים, הולכים לראות את הסרטים של הבימאים המסויימים, נרשמים באוניברסיטה לשיעורים (לא חובה) של מרצים מסויימים וכן הלאה, אסור לנו לבקש אקט גורף כזה. החרם צריך להגיע מלמטה, בשיטות הדמוקרטיות והקפיטליסטיות.

לא לראות סרטים של בימאים אלה (לא קשה האמת) וגם לא לצרוב אותם (כל פרסום הוא פרסום הרי).

לא לקנות עיתונים מסויימים (וגם לא לקחת בחינם בכיכר אנטין - גם עותק חינם משפיע).

לא להרשם לשיעורים של אותם מרצים ואם כבר רשומים, במשוב החודשי להשקיע ולרשום דברים רלוונטיים, ורק רלוונטיים אבל בפירוט.

לא לצרוך מוצרים שקנייתים מפרנסת באופן ישיר את אותו מיעוט מבוטל ואי צריכתם אינה פוגעת בפרנסה של אחרים (אני לא יודע על כאלה עכשיו, אבל בטוח שיש).

ונכי חשוב" לא להטות אוזן ליפי בלורית שיזרקו לחלל מילים מפוצצות כמו "פאשיזם", "ככה זה התחיל בברלין" ועוד כל מיני מאנטרות היסטריות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר