לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2004, 22:40
  afried afried אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
שלח הודעה דרך MSN אל afried
חוזה שמירת סודיות

שלום לכולם.

יש לי איזה רעיון שפיתחתי (מדובר בתוכנה חדשנית) ואני מעוניין להציג אותו לפני מספר חברות.

הבעיה היא שיש סיכוי שיגנבו לי אותו, אם אני אציג אותו. לכן הבנתי שיש חוזה שמירת סודיות, שאני יכול להחתים אותם קודם, וזה אמור לכסות אותי איכשהוא.
האם זה משהו סטנדרטי?
האם מישהו מכיר עו"ד שיכול לכתוב לי כזה וכמה זה אמור לעלות?
נ.ב.
מצורף ניסוח שמצאתי באינטרנט, זה מספק או לגשת לעו"ד?

בברכה

להלן החוזה:

כתב התחייבות לשמירת סודיות בטרם מצגת

אני הח"מ, ____, נושא ת.ז. מספר ____ ו/או ח.פ. ____, מרח' ____, ____, מתחייב ומצהיר בזאת כלפי ____ (להלן: "המציג") כדלקמן:

1. המציג עומד לערוך בפניי מצגת (להלן: "המצגת") אשר במסגרתה יציג לי_____ הקשור לתחום ה-________ (להלן: "הרעיון").
2. הצגת הרעיון נועדה אך ורק לאפשר לי לשקול האם להתקשר עם המציג בקשרים עסקיים בנוגע לפיתוח הרעיון ו/או שיווק יישומיו וכי לא אעשה במידע שיועבר לי כל שימוש, אלא לצורך הערכה לגבי כדאיות ואפשרות התקשרותי עם המציג כאמור.
3. לשמור בסודיות, לא לגלות, לא להעביר ולא למסור בכל דרך שהיא ובשום זמן שהוא, לרבות בטרם קשריי העסקיים עם המציג, במשך תקופת קשריי העסקיים עם המציג והן לאחר מכן ולתקופה של 5 שנים, ולרבות במידה ולא אתקשר כלל בקשרים כלשהם עם המציג, כל מידע הקשור לרעיון וכן כל מידע הקשור במציג ו/או בחברה שהוקמה או תוקם על ידי המציג, לשירותיה, ללקוחותיה, לתוכניותיה, לסודותיה המקצועיים, העסקיים והמסחריים או לעסקיה, אשר הגיע או יגיע לידיעתי ו/או לידיעת שלוחיי בכל דרך שהיא ובלבד שמידע זה אינו נחלת הכלל, אלא שאם הפך המידע לנחלת הכלל עקב הפרת התחייבות כלשהי שלי ו/או מי מטעמי ו/או שלוחיי ו/או מי מעובדיי, יישאר אף אז המידע בבחינת מידע חסוי ולמעט מידע שהיה ברשותי בטרם חתימת כתב זה. המידע האמור יכול שיהיה, מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, מידע בעל פה או מידע בכתב, לרבות בצורת דו"חות, רשימות, מסמכים, מפות, תיאור הליכי שיווק, הפצה, פיתוח ו/או אחרים ו/או בכל צורה אחרת (להלן :"המידע החסוי").
4. לא להעתיק ו/או להרשות לצד שלישי כלשהו ו/או לגרום לצד שלישי כלשהו לבצע במידע החסוי שכפול, העתקה, צילום, תדפיס וכל צורת העתקה אחרת ולהחזיר כל מסמך ו/או חומר אחר שיועבר אלי למציג.
5. לשמור בהקפדה את המידע החסוי ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים לשם מניעת אובדנו ו/או הגעתו לידי צד שלישי כלשהו.
6. לא לפרסם ולא לעשות כל שימוש בכל צורה שהיא בין בעצמי ובין באמצעות אחרים במידע החסוי שיועבר אלי ו/או שיוצג בפני /ואו שייודע לי במהלך המצגת.
7. ידוע לי שאצטרך לפצות את המציג בגין כל הנזקים שיגרמו לו בגין הפרת התחייבויותיי לפי כתב התחייבות זה.
8. תוקפו של כתב התחייבות זה הינו לכל תקופת היות המידע חסוי וסודי ובטרם הפך לנחלת הכלל.
9. התחייבויותיי לפי כתב התחייבות זה הינן בלתי חוזרות.

בחתימתי שלהלן הנני מאשר כי קראתי והבנתי את כל האמור בכתב התחייבות זה. תאריך: ____ חתימה: ____
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2004, 07:56
  משתמש זכר הברמן של הפורום מנהל הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
צפה לכך שבחברות המובילות במשק יסרבו לחתום לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי afried שמתחילה ב "חוזה שמירת סודיות"

יצא לי ללוות מספר יזמים בשנים האחרונות.
כאשר הם הגיעו לחברות ההיי-טק המובילות במשק סרבו לחתום להם בטענה ש"איננו יודעים מה אתה עומד לספר לנו - אולי זה רעיון שאנחנו כבר חשבנו עליו ונמצאים בשלבי פיתוח מתקדמים שלו..."

יצא לי ללוות גם מספר אנשי עסקים שחיפשו יזמים - הם חותמו על הצהרות שכאלה בלי שום בעיה, ובחדרי חדרים הם סיפרו לי שאם הם ירצו לגנוב את הרעיון הם תמיד יכולים לבצע אותו באמצעות חברה הרשומה באיי הבתולה הבריטיים ובעל המניות הרשום הוא עו"ד מקומי המשמש כנאמן...

בקיצור, ראה באקט ההחתמה רק כצעד סימלי ולא כהגנה מוחלטת.
ספר את הרעיון רק למי שאין ברירה לספר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר