לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2006, 09:17
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כן - היה לי ברור שהאשכול הזה יעבור לכאן (ובצדק)...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "כן, גם מאיפה לקנות זה..."

בעניין הנעליים - אני אישית מתאמן ורץ עם נייק כבר במשך כ 17 שנה !
ניסיתי בעבר ניו בלאנס ניסיתי אדידס ועוד כמה וכמה אך תמיד מצאתי עצמי חוזר לנייק.
קח בחשבון שלכל חברה יש הרבה מאוד דגמי נעליים כשחלק מותאם לריצה על כורכר חלק בשטח וחלק על משטחים דוגמת כביש...

גש לסניף של מגה ספורט או כל חנות מקצועית אחרת (אני לא מתכוון לעשות כאן פרסומת) ופשוט תתחיל למדוד .
המוכר יכל להמליץ לך אך בסופו של דבר אתה תהייה חייב למדוד ולהחליט.

אני מציע לך בשעת המדידה לנעול את שתי הנעליים וללכת או לדלג איתם קצת בחנות כדי לחוש אם הן מספיק נוחות/רכות וכו'...
חבל שתשקיע מאות שקלים בנעליים שמהר מאוד תגלה כי הן לוחצות/לא נוחות או "קשות" מדי !

בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2006, 09:50
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
וזה בדיוק למה שהתכוונתי כשכתבתי "אינדיבידואלי" !...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "סוקוני, בלי תחרות בכלל."

בעבר רצתי עם ניו בלאנס שללא ספק זו נעל מעולה אך מה לעשות שאחרי זמן יחסית קצר הן התחילו להתפרק.
הסאקוני הן באמת מכוערות ונראות כאילו שעוצבו בתחילת שנות השמונים אך הן מצויינות.
האדידס היו לי "קשות" מדי ושברו לי את הברכיים....
כך שתמיד בסופו של דבר חזרתי לנייק.

בעניין המחירים - נעל ריצה טובה תעלה החל מ 400 שקל כשהשמיים הם הגבול...
אישית מעולם לא השקעתי יותר מ 500 ש"ח בנעלי ריצה וזה בהחלט היה מספק.
בגלל שכמעט כל חודש צצים דגמים חדשים שווה תמיד לבדוק בחנויות אם יש מבצעי הנחות על הדגמים הקודמים (שהיו חדשים לגמרי רק לפני כמה שבועות).

אגב - הנה הרכש האחרון שלי (הן כבר רצו 10 ק"מ במצטבר) היות והיום כבר כמעט שאני לא רץ בחוץ אלא רק על המכשיר ריצה שבחדר כשר הנעל הזו בהחלט מספיקה לי (אפשר עוד לראות את תוית המחיר בפנים)...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 02-08-2006, 12:00
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "מחפש נעלי ריצה לאימון ריצה לקראת צבא"

סוקוני. הנעל הכי טובה שיש פשוט, אני אומר את זה גם כלקוח מרוצה, וגם כמוכר.
תחפש את הTriumph 3, או את ה Propel Plus (שאין עדיין בארץ), זה הדגמים הכי טובים שיש.
לי אישית יש טריומף 3, וניתן להשיג אותם בחנות של סוקוני ברמתגן (או בכל מקום אחר, אני פשוט לא יודע איפה עוד יש), או ברשת מגה ספורט (לא בטוח שיהיה, אם אין, תשאלו את המוכר אם נשאר להם במידה שלכם). הפרופל פלוס צריך להגיע לארץ בחודשים הקרובים, עד אז יש את הפרופל הרגיל, שהוא ממש סבבה רק אין לו בולם זעזועים קדמי, אז לי אישית נגיד זה ממש ממש לא נוח.
נייק הם לא מה שהם היו פעם, חוץ מהבאוורמנים שהם דיי בסדר, וה AirStructureTriax9 שמישהו שם תמונה שלה מקודם (שזה אגב הדגם האהוב עליי של נייק), כל השאר דיי מעפנים, השוקס והאימפאקס זה נעליי פוזה נטו, על ה AirMax360 בכלל אין מה לדבר (800 ש"ח לנעל צעצוע?!).

בקיצור, סוקוני הכי טוב. הנעל היחידה ששווה את המכיר היקר שלה.

לגבי הבחור ששאל על ה991 - זה נעל מצוינת, רק שכבר לא מייצרים אותה, עכשיו יש רק 992 (אלא אם כן פשוט נשארו כמה בודדים בחנויות), נעל טובה מאוד, אבל עולה 780 ש"ח.

עריכה:
אגב, סוקוני עם הזמן נהיים פחות ופחות מכוערים, הפרופל פלוס נגיד נראה ממש טוב, ובארה"ב יש אותו גם בצבעי שחור-אדום שנראים פשוט פ33תיים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 02-08-2006 בשעה 12:03.
ישן 02-08-2006, 20:11
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "מבחינת הנעל הכי חשוב שתהיה..."

הGrid של סוקוני נחשב אחד הבולמים הכי טובים בעולם, ויש אותו נכון לעכשיו בכמעט כל נעל של סוקוני (נראה לי רק בדגמים הממש ישנים אין).

בPropel יש לך בנוסף לגריד גם "כריות" כאלה שעוד יותר מרככות את הדריכה (בפרופל פלוס יש לך את הכריות האלה גם מקדימה, בגלל זה זה אמורה להיות נעל בתז*נה!).
בכל אופן, את האסיקס בחיים לא מדדתי, אז אני לא אומר עליה כלום, אבל סוקוני זה ה-נעל לדעתי, אוכלת את כל הבאוורמנים של נייק, ולדעתי גם את הניו-באלנסים למינהם (למרות שה992 ממש טוב).
המחיר של הטריומף והפרופל בארץ הוא 650 ש"ח, יקר אבל שווה, אם יש אפשרות לקנות בארה"ב, תקנה בארה"ב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 02-08-2006, 16:02
  Oren3211 Oren3211 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
רק לא לקנות שוקס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "מחפש נעלי ריצה לאימון ריצה לקראת צבא"

קניתי שוקס (נייק) במחיר של 300 שקל. הנעליים כל כך משכו את העין וכשהגעתי איתם לשיעור ספורט לריצת 2000. רצנו על חול וזה היה המזל הדי גדול שלי. השוקס לא נוחות בגרוש לריצה!!! אפילו לא לריצה קלה!!! העקבים שלי וכל אזור הקרסול הלכו פייפן!!! העקב שלך מרגיש בגובה ! אשכרה כמו נעלי עקב.
אני ת'אמת אף פעם לא ניסיתי את סוקוני או איך שלא רושמים את זה אבל קיבלתי עליהם המלצות מאוד חמות. כיום אני רץ עם נעלי AVIA במחיר של 260 שקל שבהחלט מספקות אותי לריצה. זוג נוסף שיש לי הם ניו באלאנס שנקנו לפני שבועיים בערך ואין לי מושג מה הדגם אבל הנעל בהחלט נוחה! נוחה מאוד!!!

אז כמו שאמרתי !!!!! לא לקנות נייק שוקס למטרות ריצה ואימון!!! זו נעל לפוזה כמו שאמרו למעלה ונעל ליציאות נטו!!!
ישן 03-08-2006, 14:24
  itsikadiv itsikadiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
יש לי נייק סקיילון וסאקוני שדואו 7 חדשות

האמת היא שהסקיילון באמת טובות, נוחות לריצה ולמרות שהבד דק מאוד הוא עמיד גם בריצה בתוואי מאוד לא נוח, החסרון האו שכל פעם חודרים קוצים דרך השכבת בד העליונה.
אני רצתי איתם כמעט 7 חודשים יום כן יום לא למרחקים של 6-8 ק"מ והם סיפקו את הסחורה במיוחד לאור המחיר שלהם שיחסית לא כ"כ גבוהה.
בחודשיים האחרונים אני רץ עם סאוקוני shadow 7, ואין ספק שזה עולם אחר לגמרי, מתאימה לריצה כמעט על כל סוגי המשטחים, מומלצת במיוחד לקרובים של אנשי כוחות בטחון שמקבלים 30-35 אחוז הנחה ברכישה בחנות המפעל בר"ג.

ישן 15-08-2006, 21:49
  bibz bibz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
מניסיון שלי

כדאי לך מאוד לקנות נעלי ריצה של סולומון מכיוון שהם ממש נוחות וגם עמידות בתנאי קשים,
גם סקוני הם נעלים טובות ונוחות אבל פחות עמידות,
נייק ואדידס חלקת הקטן טובות ונוחות ועמידות יחסית אבל הרוב מתפרקות.
את רוב הנעליים אפשר לקנות בכל חניות הנעלים הקרובות לביתך לגבי סולומון אני יודע שיש מספר חנויות שהם חנויות טבע וטיולים.
לגבי ריצה כדאי לך לרוץ 3 ריצות בשבוע שכל אחת בעלת מרחק אחר בתחילה, אחד ארוך יחסית שזה 7ק"מ, ריצה אחת בינונית 5ק"מ, וריצה קצרצרה 3 ק"מ שהיא ריצת ספרינט ובא אתה מוציא את כל האנרגיה. יותר מאוחר להתחיל בריצות של 10ק"מ ומעלה ככה שתיצור סיבולת טובה לריצות ארוכות
בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר