לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2006, 10:58
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
הנה לכם הקאמבק של ההיתכנסות, אולמרט: הניצחון בלבנון ייתן תנופה להתכנסות.

בראיון לכתבי סוכנויות הידיעות הזרות אמר הבוקר ראש הממשלה, אהוד אולמרט, כי הישגיה הצבאיים של ישראל בלבנון ייתנו תנופה לפינוי יישובים ביהודה ושומרון. בנוסף אמר אולמרט כי ישראל תחדל מהלחימה בדרום לבנון רק כאשר כוח בינלאומי עוצמתי ובעל סמכויות יתפוס את השטח

נצחון ישראל בלבנון ייתן תנופה חדשה לישראל כדי לסיים את ההיפרדות מהפלסטינים על ידי פינוי רוב היישובים באזור יהודה ושומרון - כך אמר היום ראש הממשלה אהוד אולמרט בראיון לסוכנות הידיעות,
באופן מעט אירוני, בעוד שאולמרט הביא כדוגמה להצלחה את הירידה במספר הרקטות ביומיים האחרונים, הבוקר נחתו כ-70 רקטות בכל אזור הצפון בשורה של מטחים כבדים. שישה בני אדם נפצעו.

במהלך הראיון אמר אולמרט כי ישראל לא תפסיק את הלחימה בדרום לבנון עד שישוגר לאזור כוח בינלאומי בעל סמכויות ועוצמה. הוא הבהיר כי נחוץ שלכוח שישוגר תהיינה סמכויות נרחבות, שיאפשרו את אכיפת החלטה 1559 של האו"ם, הקוראת לפירוק חיזבאללה מנשקו. ראש הממשלה הוסיף כי במהלך הפעולות הצבאיות של צה"ל כבר נפגע באופן ניכר כוחו הצבאי של ארגון הטרור.

אולמרט פירט את הצלחות הלחימה בלבנון ואמר כי "המבנה של חיזבאללה נהרס לגמרי בעקבות פעולות צה"ל. מעל ל-700 עמדות צבאיות של חיזבאללה נהרסו במבצע וכל האוכלוסייה שסייעה לחיזבאללה בדרום לבנון הועברה ממקומה. לדעתי, חלק ניכר מנשקו של חיזבאללה יצא מכלל שימוש, ואמצעי הלחימה שלו הצטמצמו במידה רבה.

"אנו מצפים שהכוח הבינלאומי יהיה מורכב מיחידות לוחמות שיפעלו במקרה הצורך בדרום לבנון, רק כשהוא יתפוס את השטח, אנחנו לנצור את האש", אמר אולמרט לכתב סוכנות הידיעות רויטרס.

בראיונות הוסיף אולמרט כי החזרתם של שני החיילים החטופים, אלדד רגב ואהוד גולדווסר חייבת להיעשות ללא תנאים, תוך שהוא רומז ישראל נערכת להחלפת שבויים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2006, 11:38
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
יש לו ראיה ירוק/ירוק או ז'יטון/ז'יטון - האיש לא טיפש, האיש מושחת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי samba23 שמתחילה ב "זה הרי ברור שאחרי המלחמה הזאת..."

באופן טוטאלי, על גבול הפסיכופאטיות, פחות או יותר כמו קודמו.

אני מסכים איתך שבנקי מיהודים הבא יכול להיות שההיתנגדות תהיה הרבה
יותר תקיפה משום שהטירוף והשיגעון ברורים יותר מבעבר על רקע תוצאות
הבריחות וההיתמוטטויות הקודמות.

השאלה הפשוטה היא האם הנוער היהודי מסוגל להיתנתק מהצבא באופן
גורף במקרה ששוב המערכת החיסונית תשתגע ותתקוף את אחד מאברי הגוף,
לא מספיק לתת בקבוק מים באמצע השדה בלילה, צריך להיתנתק.

חייבים לעצור את טירוף השמאל, אחרת ישראל תושמד.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 02-08-2006 בשעה 11:42.
ישן 02-08-2006, 12:31
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
לגמרי, הייתי בדרך לפרסם את הסקופ הבא:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ולא נותר אלא להתפלל שהיית ציני (בבקשה תכתוב שכן...)..."

הפלשתינים: קטיושה נחתה בגדה המערבית

עדי ראייה ברשות הפלשתינית מדווחים שקטיושה ששוגרה מלבנון נחתה היום בגדה המערבית.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/458/226.html?pFile=1
ולציין שאני מברך על הראייה ארוכת הטווח של שרון-שפינה את גנים וכדים ובכך מנע פגיעה אפשרית באזרחי המדינה.
אפילו בחלומות המסוייטים שלנו לא חשבנו שתושבי גנים-כדים מנוחתה עדן, יהיו מאויימים ע"י קטיושות מלבנון
מדהים
אולמרט - ענק בכך ששלשום היה זה "דם יזע ודמעות", אתמול - "נצחנו". והבוקר "תנופה להתכנסות"
אני שואל את עצמי מה תהייה הכותרות שלו בערב/מחר בבוקר
כותרת אפשרית - "הגענו להסכם עם אוגנדה, וטרקטורים התחילו בהכשרת השטח לקרוואנים של כח החלוץ?..."

ישן 02-08-2006, 13:17
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה האם למישהו היה בכלל ספק ולו לרגע קט ..
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי pompa שמתחילה ב "תהיה לנו תנופה להעיף את המושחת הזה לכל הרוחות."

שממשלת אולמרט ושו'ת הם ממשלת שמאל ?
זה לא היה ברור ?

אם הציבור לא היה משתולל בעקבות חטיפת החיילים אני בטוח שגם אז אולמרט היה עושה סקר לבדוק מה המצב ורק לאחר שהוא "גילה שהציבור יעיף אותו לכל הרוחות אם הוא לא יעשה משהו ויפסיק לברבר " אז מיד הוא החליט לבצע את הפעולה בלבנון שגם את ההתחלה שלה ראינו בגמגום משהו ...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

ישן 02-08-2006, 13:21
  mikel mikel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.01
למה...למה...למה ....ריבונו של עולם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "הנה לכם הקאמבק של ההיתכנסות, אולמרט: הניצחון בלבנון ייתן תנופה להתכנסות."

למה כאשר למדנו לחבב את האיש הזה , עם התעוזה שלו , עם קור הרוח , עם הדבקות במטרה ...
למה כאשר גם חלק מוחלט מהשמאלנים חווה על בשרו המדמם את האסון שגורמת נסיגה חד צדדית משטחים..
למה כאשר יש אחדות שורות כל כך מופלא בין כל שכבות העם הסובל ,מי בקרבות ,מי במקלטים ומי בעזיבת ביתו ....
למה כאשר נהרגים בחורים צעירים בקרבות גבורה ....

האיש הזה חייב לקלקל הכל , לזרוע פילוג , לחזור על טעויות , לעורר שוב את שנאת האחים

למה ....למה ...

אני שונא אותך !!!

נערך לאחרונה ע"י mikel בתאריך 02-08-2006 בשעה 13:34.
ישן 02-08-2006, 18:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הנאום שלו היה היה אסון, והקטע על ההתקפלות אפילו לא היה הגרוע ביותר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hezibezi שמתחילה ב "הנה לכם הקאמבק של ההיתכנסות, אולמרט: הניצחון בלבנון ייתן תנופה להתכנסות."

אולמאט דיבר על כך ש"ריסקנו לחלוטין את תשתיות חזבאללה", בלי שמישהו יסביר לו שהוא מחייב
בכך את חזבאללה לתת תצוגת תכלית שתוכיח ש-ל-א ריסקו להם את התשתיות (לו באמת ריסקנו
להם את התשתיות, לא היה ממה לחשוש, אבל אולמרט ידע בדיוק כמונו שתשתיותיהם שרירות
וקיימות...) - וכך ספג הצפון יום גרוע בערך פי שניים בהשוואה לכל יום אחר, בכל הנוגע לכמות
הרקטות ששוגרו לעברו.

באשר להתקפלות: אולמרט ירק בפרצופם של לוחמי צה"ל מההתיישבות (שכזכור שניים מתוכם
נהרגו בשבוע שעבר בבינת ג'בל), כאשר אמר להם שמטרת הנצחון במלחמה זו, הוא עקירתם
מבתיהם. בנוסף, הוא ירק בפרצופם של רבבות אנשי שמאל שהפנימו שרצון כן לוויתורים למען שלום,
אסור שיבוא ע"ח הסתכלות מפוכחת במעשי הצד השני, שכרגע ברור לגביו שכל מקום שניסוג מתוכו
היום - יהפוך לעמדת ירי עלינו מחר.

מי שצריכים להוביל את הקו נגד ההתקפלות, הם מי שיחטפו את הקסאמים הראשונים אחריה -
דהיינו, כ"ס, רעננה, ראש העין, ובקיצור, יישובי צפון מזרח גוש דן. אני מאחל להם מכל הלב שהוא
ייכשל, שכן הצלחתו תביא לצורך במבצע הבא לביעור רקטות - הפעם "חמש דקות מכפר סבא"...
ישן 03-08-2006, 00:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
"מלחמה בהשמאל תומך ב-א כי היא מבהירה את גבולות הסבלנות שלנו"? (השגיאה במקור)
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי איפכא שמתחילה ב "."

מהם גבולות הסבלנות שלך? שכל מקום שתיפתח ממנו אש, אחרי שתברח ממנו, אתה תירה עליו
כמה ימים, ואח"כ תשלים עם זה שיורים משם על הפריפריה?...
עליך להבין, כל מי שעיניו בראשו, מבין שהמלחמה הדו-חזיתית שיש לנו כאן היום, היא תוצר של
מדיניות הנסיגות-ללא-תמורה, שאתה כ"כ אוהב (ע"ע החתימה המגעילה שלך...), וזה שאולמרט
המסכן לחוץ אימים בגלל פרשיותיו הפליליות, לא ממש רלוונטי לגבי שאלת תמיכת הציבור בגירוש
הגדול שאתה כה משתוקק אליו (אני מניח שעד שלא ינחתו רקטות על הבית שלך, אתה תמשיך
להיות גיבור גדול ע"ח שדרות, נהריה, קריית שמונה ושאר ערי הפריפריה...). אחרי מלחמות הנסיגה,
אולמרט צריך לבדוק מה חושב הציבור כרגע על רעיון הבאת הקסאמים לפאתי גוש דן...

המלחמה שיש כאן כרגע, מנוהלת בצורה שרק מעודדת להמשיך להתעסק איתנו. מלחמה שאין בבסיסה את הסרת האיום (שלושת אלפים רקטות שכבר נחתו על תושבי הצפון), לא ממש יוצרת
הרתעה...

ודבר אחרון, ברוכים הבאים לפרש...
ישן 03-08-2006, 02:51
  xyz77 xyz77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
אם תוריד קצת את "מפלס השנאה" שלך אפשר יהיה לדבר..
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי איפכא שמתחילה ב "."

בינתים הפטטי היחיד כאן זה אתה.

אתה מאפשר לשנאה שלך למתנחלים לסנוור אותך, כך שהעובדות אינן רלוונטיות לגביך.

משום מה, רק אתה יודע את העובדות, אין לגביך שום שאלות, הכל ברור וסדור, המתנחלים ("היהודים") אשמים. אם הם רק לא היו קיימים, היינו חיים בגן עדן .....

רק ציטטה אחת שלך: " גם ירי רקטות על ישראל וירי רקטות על שדרות אינם קשורים לרצועת הבטחון או להתנחבלות נצרים"

אני מקנה בך, הכל ברור, אין סימני שאלה, איזה עולם נפלא!!!

יש ניצוץ מסויים של היגיון בדבריך, אני מצטט: "... אלא רצון של נסראאלה לשחרר את סאמיר קונטאר ושאר נבלות ולהשמיד את ישראל. ..."

תחשוב על זה!

החתימה שלך מלאת שנאה ומעוררת סלידה. אני אישית מוותר על החיבוק הצבוע שלך!!!
אם אתה רוצה לנהל כאן דיון מועיל, שנה אותה, אחרת אני פשוט לא אתייחס אליך יותר, וכך אני גם מציע ליתר חברי הפורום לנהוג.
ישן 03-08-2006, 03:02
  איפכא איפכא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
מעצבן נכון?
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי xyz77 שמתחילה ב "אם תוריד קצת את "מפלס השנאה" שלך אפשר יהיה לדבר.."

ואיך אתה חושב שאני מרגיש בקריאת החתימות של "תפוחים" ואחרים.
אשמח להוריד את החתימה הפרובוקטיבית במכוון אם הדבר יעשה אצל כולם.
עד עכשיו הפורום היה מלא בפרובוקציות ימניות שהיתם עיוורים לגביהן.

שים לב שאיני חיי באספמייה.

אני לא חושב שמלחמה זה תמיד רע ושהערבים רק מחכים למזרח התיכון החדש.
אני בהחלט חושב שישראל בריאה היא ישראל דמוקרטית שלא שולטת על עם זר באמצעות שלטון צבאי.
ההתנחלויות הן שורש הרע, אם אינך רוצה לתת זכויות שוות לערבים אל תשב שם.
אני לא רוצה לתת להם ולכן אני שמח על היציאה מהשטחים. כמו שגם רואים כעת בלבנון הנסיגה מחזקת את ישראל ומאפשרת תגובה שלא התאפשרה שהינו על קו הליטני.

תחשוב על זה.

נ"ב
לא ראיתי כאן הרבה סימני שאלה בפורום הזה. המשנה הסדורה של אורי ואחרים כבר די ברורה לי. אם זה היה פורום שניתן להתדיין בו הייתי שמח להעלות את ספקותי ולשמוע את ספקות אנשי הימין.
אני מצאתי כאן פורום של התלהמות ושנאה ימניים והחלטתי הערב להאכיל אותכם בקצת התלהמות ושנאה מהשמאל. מעין מראה לאלו שמשנתם הסדורה והחד משמעית היא "נסיגה = מלחמה" "פוליטקאי שאינו מסכים איתנו=מושחת" ו"שמאלן=אידיוט, הזוי, פושע ובוגד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
אגב: לא מן הנמנע שמדובר על בסופו של יום טעות, מה שבהחלט לא אומר שהחיילים לא נהגו כשורה: האיסלאם משחית, ומי שתמידית חי בצילה של הזרוע האקטיביסטית של האיסלאם, למד בדרך הקשה שמוסלמי יכול תמיד להפתיע לרעה, ובעזרת כל אינסטרומנט.

לעונה נכונה תוגרל מלגת לימודים להשלמת הדוקטורט באוניברסיטה הגבוהה באריאל.

ישן 03-08-2006, 03:06
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי איפכא שמתחילה ב "מעצבן נכון?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איפכא
ואיך אתה חושב שאני מרגיש בקריאת החתימות של "תפוחים" ואחרים.
אשמח להוריד את החתימה הפרובוקטיבית במכוון אם הדבר יעשה אצל כולם.
עד עכשיו הפורום היה מלא בפרובוקציות ימניות שהיתם עיוורים לגביהן.

שים לב שאיני חיי באספמייה.

אני לא חושב שמלחמה זה תמיד רע ושהערבים רק מחכים למזרח התיכון החדש.
אני בהחלט חושב שישראל בריאה היא ישראל דמוקרטית שלא שולטת על עם זר באמצעות שלטון צבאי.
ההתנחלויות הן שורש הרע, אם אינך רוצה לתת זכויות שוות לערבים אל תשב שם.
אני לא רוצה לתת להם ולכן אני שמח על היציאה מהשטחים. כמו שגם רואים כעת בלבנון הנסיגה מחזקת את ישראל ומאפשרת תגובה שלא התאפשרה שהינו על קו הליטני.

תחשוב על זה.

נ"ב
לא ראיתי כאן הרבה סימני שאלה בפורום הזה. המשנה הסדורה של אורי ואחרים כבר די ברורה לי. אם זה היה פורום שניתן להתדיין בו הייתי שמח להעלות את ספקותי ולשמוע את ספקות אנשי הימין.
אני מצאתי כאן פורום של התלהמות ושנאה ימניים והחלטתי הערב להאכיל אותכם בקצת התלהמות ושנאה מהשמאל. מעין מראה לאלו שמשנתם הסדורה והחד משמעית היא "נסיגה = מלחמה" "פוליטקאי שאינו מסכים איתנו=מושחת" ו"שמאלן=אידיוט, הזוי, פושע ובוגד"

מנין לך?
קצת מחשיד אותי שאתה יודע על אורי הרבה כשיש לך 8 הודעות, נראה לי שקצת חשפת את עצמך, עכשיו רק נשאר לגלות אם זה "ישראל יפה" או אמיל.

וד"א בקשר לחתימה שלך, לפני שאתה רץ לחבק מישהו קודם כל תסיים את העקורים מגוש קטיף שהרבה מהם נמצאים במלונות

ישן 03-08-2006, 19:13
  איפכא איפכא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אני לא אמיל ולא "ישראל יפה" אבל אם תמשיך לנסות אולי תגלה שאני דובי וייסגלאס.
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "[QUOTE=איפכא]ואיך אתה חושב..."

ודרך אגב,

להתנתקות יש והיה רוב הרבה יותר גדול משאי פעם היה להקמת ההתנחבלויות.

שמישהו יזכיר לי איזה משאל עם הביא להקמת גוש קטיף או עופרה?
עד כמה שאני זוכר הממשלה הודיעה לבג"צ שמדובר בפקעת קרקעות והקמת ישובים לצרכי בטחון. החלטה טכנית והפיכה במהרה בימנו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
אגב: לא מן הנמנע שמדובר על בסופו של יום טעות, מה שבהחלט לא אומר שהחיילים לא נהגו כשורה: האיסלאם משחית, ומי שתמידית חי בצילה של הזרוע האקטיביסטית של האיסלאם, למד בדרך הקשה שמוסלמי יכול תמיד להפתיע לרעה, ובעזרת כל אינסטרומנט.

לעונה נכונה תוגרל מלגת לימודים להשלמת הדוקטורט באוניברסיטה הגבוהה באריאל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:12

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר