לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2006, 14:23
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Wolf16 שמתחילה ב "28-70 L2.8 או 24-70 L2.8 ?!?!?!!?"

ממה שאני קראתי באינטרנט יש הסוברים כי ה28-70 חדה טיפה יותר מה24-70 ולהפך ה24-70 היא דגם משדורג של ה28-70 חוץ מזה שהטווח טיפה התרחב אין הרבה הבדלים... במיוחד כשאתה משתמש במצלמה עם קרופ פקטור אז ה24-70 עדיפה פה למרות הבדל של 4 ממ שלא כול כך קרטיים ה24-70 עדשה יותר חדשה ועיקרון ניחשבת גם טובה יותר . אך גם ייקרה יותר ... ממה שראיתי מוכרים את ה28-70 היום בארץ ביד שנייה באזור ה3000 אלף+-... עם תמצא את ה24-70 במחיר דומה או טיפה יותר גבוהה ,תרכוש מיד!!! (במידה ואתה באמת מתלבט בין השניים) זה כימעט אותו הדבר כמו
canon 16-35L לבין canon 17-35L כימעט אותם עדשות בול! הבדל של מילמטר אחד... פשוט ה16-35 יותר חדשה.. וממה שאני יודע ה28-70 וה17-35 אינן מיוצרות עוד ולכן דיי קשה עד בילתי אפשרי למצוא אותם חדשות מחנות....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2006, 15:55
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Wolf16 שמתחילה ב "אחותה הגדולה יקרה לי..."

דעתי האישית עם אתה עוסק בזה בפן החובבני+ ולא דבר אשר מכניס לך כסף לכיס הייתי הולך על ה28-70 לדעתי לא תבחין בהבדלים בין שתי העדשות כלל או כלל רק עם תעשה קרופים מטורפים וגם אז לא בטוח שה24 מנצחת.... במקומך הייתי שוקל אלטרנטיבות אחרות כגון 28-70 של טמרון שעולה פחות מחצי מהתקציב שלך.... לא איכותית כמו הקאנון אבל עדיין מתאים לרוב המשתמשים כגון אולג והוא מוציא איתה תוצאות פשוט מדהימות...(tamron 28-70) אך עם בכול זאת החלטת שאתה רוצה איכות של L ומהירות פוקוס גבוהה ביותר אז לך בלב שלם על ההצעה שהציעו לך... אכן המחיר סביר רק תיזכור לבדוק אותה טוב טוב ואפילו יש לקחת אפשרות לבדוק אותה במעבדה כולשהי. בכול זאת זאת לא עדשה ב800 שקל שקונים ביד שנייה,מדובר על סכום נכבד ביותר בעיקר ליד שנייה ועוד לעדשה ישנה יחיסית. בהצלחה...
תנסה טיפה להתגמש במחיר ניראה לי שהבחור יכול לוותר על איזה 600 שקלים ולהוריד אותה ל3000 ואז זה בהחלט קנייה ששווה לחשוב עלייה לדעתי.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 02-08-2006 בשעה 15:59.
ישן 02-08-2006, 16:33
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "רגע אלי אם כבר יש לך את ה..."

ניראה לי שהבחור דיי נעול על הL.... עם כול כך בוער לך לקנות תקנה זאת עדשה מצויינת לאירועים. לא יודע מה איתך אבל אולי תכניס את ה16-35 גם למשוואה .... גם היא בערך במחיר הזה מיד שנייה. והיא הופכת על המצלמה שלך ל25.6-56 כשה24-70 הופכת ל38-112 גם זה טווח מצויין אבל יהיה חזר לך הטווח הרחב לדעתי.... לדעתי אפשר לחכות טיפה לתגובה של מושה הוא משתמש בעדשות הללו ביום יום שלו וגם עבד איתם על מצלמות עם קרופ פקטור כך שהוא ידע כימעט בטוח מה כדאי...

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 02-08-2006 בשעה 16:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר