לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2005, 20:15
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "הדרך שלך לא נכונה בעליל"

אני מקווה שאתה הפעם תקרא את מה שאני מגיב לך:

1. הפתרון שלך הוא לא נכון. ההוכחה הכי ברורה לכך היא שאם תציב 3.5 במקום X, האגפים לא יהיו שווים. כבר פעם שלישית שאני רושם שהלוגריתם באגף הימני הוא רק על ה33. איך אני יודע? כי לא סביר שהיו שמים לך 33 פחות 4 במקום פשוט 29. לפיכך הלוג הוא רק על ה33. הפתרון שלך, 3.5, הוא לא נכון. לעומת זאת, אם תציב את הפתרונות שלי, האגפים כן יהיו שווים.

2. כאמור, זמן רב לא נגעתי בחומר הזה. ייתכן שאני טועה. אבל מה שעשיתי נראה לי די לגיטימי.
אתה אמרת במילים שלך שאני "מפעיל לוג על המשוואה". אבל אני לא הפעלתי לוג על המשוואה! בסך הכל המרתי את המספרים ללוגים. הרי לוג של 16 לפי בסיס 2 שווה ל-4!! לכן לא הפעלתי לוג על המשוואה, אלא המרתי, ואני בפירוש רשמתי זאת בפתרוני.

3. מדובר כאן בתרגיל לתלמיד תיכון אם אני לא טועה. אני בספק אם היו נותנים לו תרגיל ברמה של חדווה 1. אבל שוב, אני בסך הכל חצי שנה אחרי סיום תיכון, שלושה חודשים לפני גיוס. ייתכן ואני טועה.
חזרה לפורום
ישן 02-01-2005, 02:20
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "אני נתתי פתרון לתרגיל כמו שהוא כתוב בדיוק"

בפעם הרביעית, והפעם, אני מתחנן, תקרא:

1. אם הלוג באגף הימני היה כולל את כל האיברים, היו שמים את כולם בסוגריים כמו שעשו באגף השמאלי!! אבל מהסיבה שלא עשו כך, ניתן להסיק כי הלוג חל רק על ה33. מבין?

2. מה יותר הגיוני? שיכתבו לך תרגיל שבו כתוב 33 פחות 4, או 29? ברור ש29!!!! אז למה בכל זאת שמו את הפחות 4? בגלל שאי אפשר לחסר אותו מה33!!! למה?! כי הוא פאקינג בתוך הלוג!!! הלוג חל רק על ה33 לפיכך אתה הוא זה ששינה את התרגיל. יש סדר עדיפויות שלומדים בכיתה ג' אם אני לא טועה - סוגריים יותר חשובות מחיבור וחיסור. אתה מבין?!?! או שאני אצטרך פעם חמישית גם להסביר לך?!?

נערך לאחרונה ע"י Obislu בתאריך 02-01-2005 בשעה 02:42.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר