לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2006, 13:37
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה שקרה בכפר כנא לא מצער כלל וכלל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האמת צריכה להיאמר: לנו אין ברירה אלא לנצח!"

רוב הסיכויים הם שבמידה זאת או אחרת של מורכבות תכנון, האירוע "בושל" ע"י החמושים הלבנונים ואין הרבה מה להוסיף על כך. מעל שבועיים שמנפחים לנו את המוח עם שני מושגים:

"הבוץ הלבנוני" (=מלחמה סטטית, מרובת נפגעים וללא הישגים שניתן להראות)
"כפר כנא 2" (=גם בפעם הקודמת - מצב שבו המחבלים יורים מעל ראשם של אזרחים מתוך הנחה שגם אם ישראל לא תשיב אש וגם אם כן, הם את שלהם הרוויחו)

הפלא ופלא, האוייב עושה כל מאמץ לממש בדיוק את מה שהצהרנו שאנחנו חוששים ממנו כאילו מדובר על איזו פצצה גרעינית שמוסתרת בדירה בלתי יגועה בת"א עם שעון עצר...

מכיוון שהחיזבלה מסתתר מאחורי שני כלי הנשק שלו ולמעשה כובל את עצמו לכך שהם יהיו בעלי אפקטיביות, חשוב מאוד שנסכל את כוונתו להשיג מהם רווח צבאי-פוליטי.

יש להמשיך ולהכות באלה שמשגרים רקטות רצח על אזרחינו בכל מחיר, ויש לקיים את מבצעי צה"ל בלבנון בקצב בהנדרש מבחינה צבאית ותוך התעלמות מה"טראומה" ההיא שממילא הועצמה מעבר לכל מידותיה ע"י שלל אינטרסנטים ומוכי בהלה (אני ואחי שנינו שירתנו בלבנון: אני אישית הייתי שם בימי מבצע דין וחשבון. מצתער, אין לי טראומה וכשאני מביט על ילדי, אני חושש שנהג פסיכי יסיים את חייהם כשהוא עולה לדאבל פרקינג פראי, ולא מכך שישרתו בלבנון.).

התבוסה הגדולה ביותר לחיזבלה היא תודעתית: הם טיפסו על עץ גבוה של הבטחות ולא יכולים לרדת ממנו. כל שנותר להם הוא להעלות את ההימור כל הזמן, התיקווה שהצד ה"עשיר" יותר, יבהל ויפרוש מהמשחק.

אסור להבהל, וכן גם משום שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו. את המלחמה הזאת יהיה קשה להסביר לאמהות ובעיקר משום שזמנם של ההישגים שאפשר לצייר על מפה, חלפו להם. הנצחון במלחמה הזאת יהיה של מי שלא ישאל בסוף "בשביל מי זה היה?". לנו ישנה הדרך להביא את החיזבלה למקום כזה ולחיזבלה אין את היכולת להביא אותנו לאותו מקום, אם רק נחליט לא לתת לו סולם כזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2006, 14:32

מתכוון בהחלט
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "GISH, סלח לי אבל הכותרת שלך ממש ממש מגעילה"

"צער" זו תחושה הקשורה ברגש. כאן לא המקום להוכחות ודיונים, אבל אני מכיר את עצמי ויודע מתי אני מרגיש צער. ובכל שאת כמה דוגמאות:

כאשר אזרחית ערביה מאחרת לטיסה שיוצאת מעמאן כי היא מטורטרת במסוף מוסא אל עלמי ביריחו (למי שלא יודע - זו הנקודה היחידה דרכה ערבים מהשטחים יוצאים במסעם לחו"ל) ואין לה את המזומן הדרוש כדי לשחד את נהג השאטל האדיש לסבלה - אז אני מרגיש צער (ועושה משהו בנידון).

כאשר 5 ערבים מעזה שרצו בשדות נחל עוז כדי להגיע לאופקים ולברוויח כמה שקלים בבניין או טייחות, נלכדים ומושארים כל הלילה כשהם כורעים וקשורים מחוץ לש"ג האדיש למראה שלהם ועסוק בשיחת טלפון - אז אני מרגיש צער (ומשנה את המצב)

כאשר ערביה מלוד והתינוק שלה משוטטת בוכה ברחובות ראשון כי היא לא יודעת איפה מכון מור והתור שלה אוטוטו עובד ואיש לא נעצר לשאול אותה ברבע עיברית שהיא יודעת מה הבעיה - אז זה מצער (פותרים את הבעיה בקלות)

אין לי שום כוונה לקבל ח"ח על דברים שאני עושה מתוך רגש ולא מתוך שיקול פוליטי או "מה יגידו עלי" (תנסה אתה להגיד לאיזה סדירניק שבוז מההנדסה מה לעשות אחרי לילה בש"ג). הרגש מוביל אותי לעשות את מה שאני עושה בזמנים שבהם ברור לי שדווקא ההגיון הוא מה שפחות נחוץ, וכך בדיוק בימים אלה.

אין לי צער על השיעים הרצחניים האלה ולא על ילדיהם. זו מלחמה בין גושים אתניים ואני הפנמתי את זה אחרי שהאכילו אותי בכוח כמו אווז בפיתום. בסוף הם הצליחו לעשות אותי כמוהם ועל זה אין שליטה.

במזרח התיכון הרגש הוא ההגיון וההגיון הוא הרגש. מי שילדיו בלבנון בריאים ושלמים הוא זה שבחסותם ילדי מופגזים. על זה שילדי מעדיפים לשמור על חייהם בכל מחיר ולא להשתתף במשחק הפלייסטישן של נסרלה לאיזו שניה או שניים, את יכולה לקרוא בחתימה שלי. מקום מגורי עשוי להיות מטווח בכל רגע ורק ע"ס החלטה של הרוצח ההוא האם הוא ישיג אפקט שבשבילו כדאי לו "להעלות מדרגה". זה מה שהילדים שלי שווים: "מדרגה".

כנכד לניצולי שואה מליטא אני מכיר את האמת: אלה ששרדו היו אלה שהפנימו מהר מאוד את המציאות ולמדו לחיות אתה ולא במקביל לה. האוייב מולו אנו עומדים עכשיו רצחני בכוונותיו באותה מידה כמו הנאצים ולא ירחק היום שבו גם יעיל כמוהם. אין רחמים לאוייב הרצחני - ולא לאלה שמזינים אותו, לא היום, לא אתמול ולא מחר. במלחמה הזו אין חפים מפשע, רק בני מזל. במלחמה הזו אין פשעי מלחמה, רק הרג מסוקר והרג שאינו מסוקר.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 30-07-2006 בשעה 14:34.
ישן 30-07-2006, 14:49

אם מבודדים את זה לרמת התינוק שמסתכל עלי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "קראת קצת מהדברים שלך בימים האחרונים, אל תכעס עלי אבל אני לא קונה את הדברים שלך"

עם עיניים עגולות... אז כן אני "מצתער". זו לא היתה השאלה אבל. ילדים נהרגו גם קודם לכן בלבנון ובמקומות פחות "מופללים". מה שמדליק את כולם זו הכמות במקרה הזה ולי אין ספק שזהו אקט מאורגן.

כאשר אני קורא שוב ושוב את התיאורים של הסבל של הגרמנים שברחו שבתיהם במה שהיה מזרח הרייך הגרמני בחורף 1945, אני לא יכול שלא להרגיש מועקה עמוקה. סיפורים על ילדים בוכים בשעה שאמם מעולפת מתשישות לצד הדרך, לא משאירים אותך אדיש. כל עליה קטנה מעל לרמת ה"אמא וילד" ואני מאבד את הצער שלי עליהם.

בכל מקרה, ילדים שנופלים קורבן לנסיבות התלויות בנו "הגדולים" יש יום יום ובלי קשר לפוליטיקה. העובדה שרוב האנשים לא נעצרים לחשוב על זה, אלא רק על אירועים שמביאים להם עם כפית, מעמידה אותי עדיין במקום לא טוב, אבל מוקף בהרבה יותר אנשים ממה שכולנו חושבים.

אני מעדיף להיות לא פופולרי ולא להזיל דמעה על ילדיו של אויבי שהם קורבן של אביהם הביולוגי או הרוחני. במקרה שלי זו אפילו לא דעה מטעמי "מלחמה-צריך להיות קשוח" אלא תחושה. אני מניח שבהחלט ניתן להגדיר את זה כשנאה.

ישן 30-07-2006, 15:46
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
תוספת קטנה !
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "אפשר לנתח את זה גם מבלי להתפס לכותרות אדישות לכאורה"

הסתכלתי בשעות האחרונות בדיווחים מדרום לבנון , המון ילדים נפגעו שם והיתר נשים , לא נראים שם גברים למעט בצוותי החילוץ והרפואה.
נראה ע"פ הלבוש שכל הנשים הן שיעיות , לא אתפלא אם מדובר במשפחות של לוחמי החיזבאללה ש"אופסנו" שם .

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 30-07-2006, 14:22
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
אם בשעות האלו לא יושבים בדו"צ ועורכים את סרטי חיה"א
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מצער מצער ועוד איך מצער - מי שחושב אחרת אין לו לב"

ומכינים להקרנה את הסרטים שמראים את השיגורים מהבית ו/או את החוליות של החיזבאללה התופסים בו מחסה אנחנו נאלץ להפסיק (ולהפסיד) את המערכה הזו .

לא קלטו אצלנו את המימד התקשורתי של המלחמות האלו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 03-08-2006, 21:32
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אין שום דבר מצער...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מצער מצער ועוד איך מצער - מי שחושב אחרת אין לו לב"

במותם של אזרחים שמשתמשים בהם כבמגן חי, או שלא עזבו את המקום למרות שבוע ויותר של אזהרות ישראליות, ונפגעו במקרה ע"י הפצצה לא מכוונת של חיל האוויר.
מצער הוא מותם המיותר של חיילי צה"ל על מזבח "טוהר הנשק" וה"מוסר". מצער הוא מותם של אזרחים ישראלים, גברים, נשים וילדים, מטילי החיזבאללה, המכוונים כ-ו-ל-ם למטרו אזרחיות במטרה מוצהרת להרוג כמה שיותר יהודים.
מי שמרחם על אכזרים, סופו שיתאכזר לרחמנים - משפט שכאילו נכתב עליך.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר