לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2004, 13:10
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03
לא יכלתי לשנות

אני מספר פה סיפור אמיתי על עצמי סיפור חיי שישיאיר לי צלקת לכל החיים מבלי שיכולתי לתקן אותו...

וזאת הפעם ראשונה שאני מספר את זה למישהו ולכן אני מנצל את הבמה האנונימית פה..

שמרתי את זה יורת מדי זמן בבטן.

אז ככה בגיל 7-8-9 אני לא זוכר בדיוק מתי זה קרה הלכתי לישון אצל דוד שלי....ובזמן שהוא הלך לעיסוקיו לכמה שעות ישבתי לי מול הטלוויזיה וראית בוידיאו סרט ילדים מכיוון שהיתי מטבעי ילד סקרן מאוד...

חיפשתי בספריית הקלטות מצאתי קלטת מעניינת שמתי אותה וראית סרט מוזר שלא הבנתי מה מתרחש בו וגם כן את השפה לא הבנתי חשבתי שזה בצרפתית

לאחר חצי שעה שעה סגרתי והלכתי לישון שכחתי את זה...

לאחר כמה שנים שהתבגרתי במקצת והלכתי לישון אצל דוד שלי נזכרתי בקלטת וראית אותה עוד פעם

הפעם כבר הבנתי מה הולך שמה ונבהלתי, זה היה סרט פורנו, והשפה שלא הבנתי אלו היו גניחות...

היה לי עוד הרבה שאלות לדברים שלא הבנתי שמה סגרתי את זה ולאחר כמה ימים שכחתי מזה...

בגיל 11 הלכתי למחנה של "הנוער העובד והלומד" ושמה עברתי את החוויה הכי קשה אני עדיין לא מבין מה קרה לי שמה ואני יודע שיהיה לכם קשה לתפוס את זה כי זה לא משהו נורמלי כל כך...

בימים הראשוניים למחנה הרגשתי טוב ופתאום נכנס לי משהו לראש אני זוכר את השעה את הדקה את השנייה את המאיה שזה קרה....

פתאום התחלתי לדמיין דברים שילד בן 11 לא אמור לדמיין לחשוב כל מיני דברים להפוך להיות פרנאויד..

שאפילו חשדתי סתם פתאום שאמא שלי בוגדת באבא שלי... כאשר הילדים האחרים הכינו את הפיתות הלכתי הצידה וביקשתי בלב סליחה מאמא שלי שהיא הדבר הכי קדוש וחשוב לי בחיים סליחה שאפילו חשבתי על דבר כזה... התחלתי לבלוע רוק כל שנייה.... התנתקתי מהחברה לגמריי.. ואז התחרטתי שההורים שלי משלמים כל כך הרבה כסף ואני אפילו לא נהנה אני סובל....

בזמן שכל הילדים שיקחו והכירו חברים חדשיים אני ישבתי בצד בוכה ונאבק בתוך עצמי על דברים שדימיינתי עם געגועים חזקים לבית כל דקה ניסית להשיג שיחה ממישהו הביתה... רציתי כל כך לחזור לא הבנתי מה קרה.. לא הצלחתי לבטא מילים גסות...

פספסתי הכלל פשוט הכל.....את כל התהליך החברתי הזה....

אחריי שחזרתי הביתה היית גמור.... הרגישיתי מלוכלך עייף מלהתנגד לכל הדימיונות האלה...

הנחתי לעצמי שזה יגמר תוך שבועיים ונכנסתי למקלחת לשטוף את עצמי... וראית את אמא שלי שוכבת במיטה... ורציתי כל כך להגיד לה אבל ידעתי שהיא לא תבין אותי אף אחד לא יבין מה קרה לי שמה...

חיכית שבועים וזה לא עבר.. כל יום התפללתי שזה יעבור התסגרתי ניתקתי קשר עם כל החברים שלי...

שהשנה התחילה לא ידעתי מה לעשות עם עצמי... היית יושב בכיתה ובוכה בתוך החולצה שלי....

אחריי חצי שנה... עדיין היו לי את הדברים האלה את הדימיונות את הפגיעות אבל התחלתי להתרגל לזה קצת...

שנכנסתי לחטיבת ביניים זה הכה בי חזק היית המום...

בזמן שכולם הכירו חברים ובנות מאזורים שונים אני הסתגרתי לי בבכי בשירותיים...

כל יום שחזרתי אמא שלי הייתה מקפלת את הבגדים בחדר שלה ואני הייתי שוכב שמה כדי להיות לידה להרגיש מוגן.. ולאט לאט ברחתי לטלוויזיה...

היית חוזר הביתה לא אוכל לא שותה לא כלום רואה טלוויזיה עד הייה קשה לי להירדם לא יכלתי לעצום את העיינים כי כל פעם שעצמתי את העיינים ראיתי את התמונות האלה לילות שלמים לא נרדמתי בכיתי בלילות, אבא שלי ניסה להרדים אותי הוא כל הזמן אמר לי שאני לא מצליח להירדם מכיוון שיש משהו מפריע לי כל כך רציתי לספר לו על זה אבל לא יכלתי ושמרתי את זה בפנים...

ככה היה עובר יום ועוד יום.....

הסתגרתי לעצמי שנה בחדר לא ראית יום לא ראית חברים לא כלום..... לא היו לי חברים חוץ מאחד מהיסודי.... שגם איתו בקושי הייתי רק בבצפר..

בכיתה היו יורדים עליי כל הזמן משפילים אותי...

שעליתי לכיתה ח' התחלתי קצת להתייצב להתחבר עם חברים מהיסודי, עברתי כיתה והתלחתי לראות סממני התאוששות....

כיתה ט' התחלתי יותר להתבסס ולצאת קצת החוצה לאט לאט מאוד לא הייתי רגיל לזה.. עדיין הייתי חסר ביטחון מאוד.

ובחופש הגדול פרחתי עם שלושה חברים טובים....

עכשיו בכיתה י' אחריי חמש שנים כמעט של סבל עדיין יש לי את הדמיונות האלה אבל אני כבר מקבל את זה כמובן מאליו כבר התרגלתי לזה.. זה חלק ממני וזה לא מרתיע אותי.. עדיין קשה לי להירדם...

אבל עכשיו לאחר 5 שנים יש לי הרבה חברים.. ואני יוצא ויש לי חיי חברה אבל נשארה צלקת חזקה מאוד.. יש לי פחד ממחוייבות ומאינטימיות עם שתי המינים....

אני לא יכול ליצור קשר עם בנות אני פשוט משתתק ואני בטוח שזה מזה...

זהו שפכתי את זה...

זאת פעם ראשונה לאחר כמה שנים של המנעות שאני חושב על זה ונזכר בזה וממש מרגיש את זה...

וכואב את זה... פעם ראשונה.. כבר הרבה שנים אני נמנע מלחשוב על זה.. וכבר לקחתי את זה כיום יום ומובן מאליו.... כל כך כואב לי.

אני יודע שזה קשה לתפיסה וממש מזעזע אבל פשוט הייתי חייב להוציא את זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2004, 15:04
צלמית המשתמש של skiper
  skiper skiper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "לא יכלתי לשנות"

אני לא כותב פב תגובות בדר"כ אבל זה קצת יוצא דופן לכן אני מרגיש שיש לי מחוייבות לענות לך בתור מדריך בתנועה...

בכל אופן הצעה שלי זה שתתחבר לפורום בשם אחר ותתחיל לתקשר עם אנשים לעשות צחוקים ולצבור
ביטחון עצמי [האנטרנט זה המקום הכי טוב לרכוש בטחון עצמי גבוהה]

בעקרון הייתי מציע ללכת לפסיכולוג או לדבר על זה עם ההורים שלך כי זה הדבר הכי מועיל שיכול להיות.

זה מוזר שחטפת מזה טראומה אבל כל אחד והפחדים שלו

בכל אופן
ההצעה שלי זה או שתתחבר בתור שם אחר ותכנס לפורומים אחר לא חייב את זה ותגבש ביטחון עצמי.
ואם אתה מוכן אז לדבר עם ההורים שלך ואז להיות אצל הפסיכולוג או משהו
בוא נגיד שזה רק יעזור לך ולא ייפגע בך תחשוב על זה....

תעשה טבלה של דברים טובים שיצא לך מזה ודברים רעים שיצאו לך מזה [אם תספר או אם לא תספר]

בהצלחה
ואם לא הבנת אז אני ינסח את עצמי מחדש
-גל-

ישן 04-01-2005, 15:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אני מסכים עם סקיפר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי skiper שמתחילה ב "..."

שלדעתי כדאי שתתיעץ עם פסיכולוג (אם אתה לא רוצה ללכת פיסי, בטח יש פורומים שאפשר להתייעץ עם פסיכולוגים און ליין)
גם אני לא הבנתי את הקטע בין הסרט פורנו לזה שההורים שלך בוגדים ולדעתי יש שם עוד דברים שצריך להכנס לעומקם כדי להבין את כל התמונה

בגדול אין שום סיבה שזה ישאיר לך צלקת ואתה לא צריך לחיות עם זה ולהתרגל לזה כי כמו שזה נראה כרגע זה רק יגביל אותך, לכן היום שאתה קצת יותר בוגר אני מציע לך לבדוק את זה כדי שתוכל להשאיר את זה מאחוריך

זה קצת הזכיר לי אנורקסיה או מחלות אחרות כי גם בהן אתה אומר לעצמך משהו וחי לפי איזה אמת שלא בהכרח נכונה ואם לא הבנת אז באנורקסיה למשל הבן אדם בדרך כלל היה שמן או החליט שהוא שמן ואומר לעצמו כל הזמן שהוא שמן וצריך לרזות ולא משנה כמה הוא ירזה הוא עדיין חי באשליה שהוא שמן ומנסה לרזות
אני חושב שגם אצלך אתה אמרת לעצמך משהו (כמו שהיה אסור לי לראות את הקלטת או שעשית משהו אסור ורע) והחלטת להעניש את עצמך ואולי ראית או פרשת משהו שההורים שלך עשו ומפה באה המחשבה שהם בוגדים (כמובן שזה רק ניחוש שלי)

בכל מקרה אשמח אם תרצה אשמח לעזור ולייעץ לך ואתה גם מוזמן להעזר בנו כדי לפתור את זה או לפנות לפסיכולוג כדי להתעמק בבעיה

והעיקר כל הכבוד שחשפת משהו שאני בטוח שהיה לך קשה לחשוף ולהוציא את זה ממך
תהיה גאה בעצמך על זה זה דורש אומץ

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-01-2005, 18:47
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "לא יכלתי לשנות"

גם אני רוצה לשבח אותך, על שפתחת ליבך, זהו אומץ וגם סוג של תחילת תהליך ריפוי.
בדר"כ אני נמנעת לכתוב בפורום הזה, בדר"כ אני גם לא משוטטת לי פה. אבל הצלחת ל"געת" בי.
אני בהחלט יכולה להבין את הטראומטיות שבחשיפה לסרט מסוג זה, בגיל כה צעיר ורך, אבל לדעתי זהו סממן לדבר מה אחר.
באופן כללי, לידיעתך בגיל ההתבגרות יש שינויים הורמונאליים, המשפעים על המצב הנפשי. ולא, לא איני מתכוונת לדיכאונות שבדר"כ סובלים מהם בני הנוער. אני מתכוונת להשפעות מאד קשות על הנפש (כתוצאה מ"קצרים חשמלים" ופגיעה בתהליך הכימי), אשר מתדרדרות למחלות עם שמות מפחידים.
וחלילה, לא חשבתי שאתה חולה, אבל אני חושבת שאתה במצוקה.
גם אני ממליצה לפנות להורים, תתפלא כמה כוח יש להורים, כמה הם יודעים להעניק ברגעי מצוקה, הם שם בשבילך. ואם תרצה טיפול פסיכולוגי, הם יוכלו לממן לך.
אתה חייב לדבר עם בעל מקצוע (יועץ/פסיכולוג במסגרת הלימודית)
אני מניחה, שגם מכך תהיה לך רתיעה.
אז הפתרון היחידי, שאני יכולה להציע לך זה, לחפש עבורך מסגרת מתאימה (עם סודיות מובטחת....)
קראתי, שהמליצו לך על "שיחות" באינטרנט, זה יכול להרגיע את הבעיה, לעודד מעט,לשפר במעט את רמת הביטחון העצמי שלך,גם אני ממליצה. אבל זה לא מספיק כדי לפתור את הבעיה.
אתה מוזמן להיות איתי בקשר דרך הפרטי, ואני מבטיחה לעזור, אפילו אם רק כדי שתשפוך את הלב.
ובינתיים, אל תסגר שוב בתוך עצמך, אם הכתיבה עוזרת, כתוב וכתוב כמה שיותר. יש פה הרבה אנשים עם לב רחב, שירצו להיות לך לעזר ולתת טיפים מחיי היום יום שלהם.
התחלת תהליך, ואני מושיטה יד, בוא נעזור לך להמשיך אותו.
כל הכבוד.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר