לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 13:23
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אז ככה, מנסיון אני עונה לך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 6ixty שמתחילה ב "שאלה לגבי יום הגיוס שלי . כנסו בבקשה"

ציטוט:
הנתונים שלי הם קב"א 53 ודפ"ר 60 שלפי מה שהבנתי הנתונים הם לא הכי טובים אבל הם די גבוהים.

אמנם נשע קצת חלש, אבל חבר שלי הגיעה ליחידה סוף הדרך במודיעין בתפקיד נחמד מאוד. אני הגעתי איתו לאותו מקום, ויש לי קב"א 54 ודפ"ר 80...

ציטוט:
ביררתי לגבי מיונים לממר"ם והם יוצאים ב15.8 אבל בלשכת הגיוס אמרו לי שאני לא יוכל לעשות אותם בגלל הגיוס המוקדם שלי והם לא רוצים לדחות לי את הגיוס

דרך גיוס כל"צ אי אפשר להגיע לממר"ם. זה דורש קורס קדם צבאי שעושים אותו, כשמו, לפני הצבא...

ציטוט:
1. אם אני מסרב לפינוי, יכולים לתת לי מיונים למשהו (כמו ממר"םאו יחידת מחשבים אחרת שנחשבת על רמה)?
2.איזה תפקידים שנחשבים "איכותיים" יכול להציע לי הקצין מיון בכל"צ בהנחה שהנתונים שלי טובים?
3. האם האתריך שאני מתגייס 10.8 הוא כל"צ גבוה או נמוך ?

1. לא. כל הסיפורים כאן על סירוב פינוי רלוונטי בעיקר לקרביים. ג'ובניק שמסרב פינוי לא יקבל מה שהוא רוצה לרוב, ואם הוא כן מקבל-מציעים לו תפקידים חלשים יחסית לרוב, בטח לא ממר"ם, שזה אחד הדברים היותר נחשבים שג'ובניק יכול להגיע אליהם...
2. אפשר להגיע למודיעין למשל, לא עולה לי בראש משהו יותר טוב. תהיה בעניינים שכל"צ מגיעים לרוב לטכנאים, קשר ותקשוב, כ"א, ועוד כל מיני מקצועות כאלו ואחרים... (כמובן גם עובדים כלליים מגיעים דרך גיוס כל"צ, אבל זה רק אם אתה ממש עם נתונים חלשים לרוב...)
3. לא ידוע לי על דבר כזה שנקרא כל"צ גבוה ונמוך, ואני בעצמי גויסתי בגיוס כל"צ לפני חצי שנה ולא שמעתי על דבר כזה, נראה לי סתם שטויות...

*אני אומר את כל זה מנסיון של אחד שגיוס לפני חצי שנה בגיוס כל"צ והגיע למודיעין למשהו סבבה. אז נכון שאפשר להגיע למשהו טוב דרך כל"צ, אבל הרוב לא מצליחים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2006, 14:12
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
רגע אחד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 6ixty שמתחילה ב "שאלה לגבי יום הגיוס שלי . כנסו בבקשה"

ציטוט:
שמע אחי זה קצת לא נראה לי הגיוני כי בדפ"ר 60 אני יכול אפילו להגיע לטייס

אני שכחתי לברר עלייך פרט אחד, כי פשוט הייתי בטוח בעצמי לגבי זה-האם אתה קרבי או לא???

ציטוט:
ושמעתי שאנשים שלא התפנו בד"כ קיבלו מה שהם רוצים
וגם שמעתי שאם ג'ובניק מסרב פינוי אז יהיה לו יותר קל לקבל מה שהוא רוצה.

הקטע הוא שבקרבי, רוב היחידות לא מצריכות איתור מוקדם כשאתה עוד מלש"ב (למעט דברים מובחרים כמו טייס, מטכ"ל, שייטת, חובלים, ועוד כמה דברים קטנים...).
לגולני למשל אין גיבוש. לנח"ל אין גיבוש. אתה צריך פשוט לסמן את זה ולקבל את זה.
אבל לג'ובניקים?
ממר"ם-איתור ומיון מוקדם, כולל קד"צ שעושים לפני הגיוס. קודם מבררים על כל מלש"ב, אחרי זה מחליטים, אחרי מבחן לא פשוט בכלל (והייתי במיונים לזה...)

מודיעין-לדברים הבכירים (האזנות, תצפיות וכו'...) צריך שיאתרו אותך. למה אתה חושב שאתה יכול להגיע למשהו דרך סירוב פינוי, בעוד שאנשים אחרים עברו 5 מיונים קשים ומבחנים ארוכים וסיווגים בטחנויים בשביל זה??? תחשוב בהגיון. אם זה היה ככה, כל אחד היה מסרב פינוי, מבקש להיות מאזין, ומקבל את זה...

חובשים-גם צריך מיונים ומבחנים. למה אנשים היו צריכים לעבור מבחנים כדי להיות חובשים, ואתה תהיה חובש בגלל שסירבת פינוי? האם זה לא נשמע לך מופרך שייתנו לאדם שסירב פינוי ולא עבר אף מיון, להיות חובש???

אתה מדבר שטויות, תסלח לי, ואני כבר ראיתי מספיק דברים בחצי שנה שלי בצבא (למרות שזה לא זמן ארוך, אני לא אומר שאני פז"מניק), וגם קיבלתי קצת יותר שכל ממה שהיה לי מן הסתם, ובאמת אל תחשוב שאם תסרב פינוי אז אתה תקבל דברים שאנשים היו צריכים לקרוע את התחת כדי להגיע לאותו מקצוע.
אתה תקבל דברים שלא צריך להיות מאותר בשבילם, אבל אין שום סיכוי שייקחו אותך למשהו שמצריך איתור מוקדם, ואני יכול להגיד לך את זה בלב שלם...
כמו שתגיד שבעל פרופיל 97 שיסרב פינוי יקבל פתאום מטכ"ל או שייטת, בעוד שאחרים היו צריכים לעבור גיבוש קשה של 5 ימים. זה נרא הלך הגיוני באמת???

יודע מה? תסרב פינוי נוראה, סבבה? רק אל תגיד שלא אמרתי לך...

שבת שלום, ובאמת-תשקול את המילים שלך ותקשיב לאנשים מנוסים ממך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר