לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 23:53
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
אנחנו הילדים של 2000,91 ו2006?

אני עכשיו יושב ושומע את כל השירים שיש לי על המחשב..כבר קרוב לשעתיים ועכשיו מתנגן לו השיר "חורף 73".
התחלתי לחשוב,ב91 אחרי מלחמת המפרץ שזה בערך הזכרון הראשון שיש לי(אני עדיין זוכר את האזעקה ואת ההורים שלי עם המסכות אב"כ....) תמיד אמרו לי שעכשיו האיום הגדול ביותר על ישראל לא יעז להרים את הראש יותר ואולי אני לא יצטרך להתגייס.

אחרי זה עד גיל 11 (בדיוק עד גיל 11..היציאה מלבנון היתה ביום ההולדת שלי) שמעתי כמעט כל יום על הרוגים בלבנון ומדי פעם ראיתי את אבא שלי מעביר יד בשיער ואומר "הוא היה חניך שלי..זה בן של חבר שלי...זה גר לידנו....זה חבר שלי" , וככה זה היה.. כשיצאו מלבנון כל המשפחה שלי היתה באותו הזמן (היתה לי מסיבת יום הולדת) וכולם אמרו שם פה אחד שנחזור לשם..אבל שיהיו כמה שנים של שקט,ואולי אני לא יצטרך לשרת שם.

ואז התחילה אינתיפאדת אל-אקצה, כמעט כל יום חזרתי הביתה ושמעתי על פיגוע, יצא לי לשמוע יותר מפעם אחת על מישהו שהכרתי לקצת זמן שנהרג פה או שם, רק עלה על האוטובוס הזה כדי לחסוך זמן...הלך עם המשפחה לשם..(חבר של בן-דוד שלי נהרג ביחד עם רוב משפחתו בפיגוע במקסים).

ועכשיו חזרנו ללבנון,אח של חברה טובה שלי איבד שם רגל,בן של חבר של ההורים שלי נהרג שם ואני עוד שנה מתגייס,מקווה שאני אוכל לתרום כמה שאפשר ורק מקווה שהכל יגמר כבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2006, 01:56
צלמית המשתמש של ferret
  ferret ferret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
נמאס כבר מהמלחמות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אנחנו הילדים של 2000,91 ו2006?"

בטח יגידו עוד הפעם.
יהיו כמה שנים של שקט, כן בטח.
עד שלא נתן להם את כל ישראל, אני מתכוון את כל ישראל לא רק את ירושלים הם יסתפקו.
ממש מעצבן.
מה שאני לא אוהב בצבא של המדינה הזאת שהו מרחם והוא לא סתם בא ויורה על החיזבאללה.
החיזבאללה סתם יורה קטיושות ומנסה להרוג אותנו! נראה לי שגם לנסראללה ה#@$@#
לא אכפת מהאזרחים בלבנון.
לא אכפת לו שהם ימותו.
צריך לגלות איפה ואז לשלוח פצצה מאוד חזקה והרגנו את השליט המעצבן הזה!

צריך להפתיע את החיזבאללה.
גם כל דבר שקורה אנחנו כותבים בעיתון משדרים בטלוויזה כאילו חלקם לא יודעים עברית.
לא יזהו מקומות איפה נפלה קטיושתם.

מקווה מוות קרוב לחסן!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-08-2006, 02:28
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

?!!?!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ferret שמתחילה ב "נמאס כבר מהמלחמות"

מה זה לא איכפת מהאזרחים בלבנון? אי אפשר סתם למחוק כפרים שלמים בלי להניד עפעף על מי שנמצא שם.
יש שם ילדים ותינוקות שלהם אין שום קשר לזה, אותם אי אפשר להרוג.
אם נעשה את מה שאתה מציע יגנו אותנו באו"ם ועוד יכולים לפתוח עליהם חרם כלכלי קטן(שיכול להיות די נוראי).

אבל לדעתי הבעיה נעוצה בהבדלי תפיסות בין האו"ם לבין שאר המדינות.
לכל מדינה האזרחים שלה חשובים יותר מאזרחים של מדינות אחרות, ובפרט של אזרחים של מדינות אוייב.
האו"ם לא מאמין בתפיסה הזאת(ובצדק), ובגלל זה קשה לכל מני מדינות שצופות מהצד לתמוך בפעולות הישראלית שגובות מהעם הלבנוני מאות הרוגים.

אני מאמין שאולי בעקבות הרס משמעותי לתשתיות בסיסיות בדרום לבנון ותקיפות מדוייקות על משגרי הטילים ומשרדי החיזבאללה, החיזבאללה יוריד את הראש לתקופה מסויימת וירד קצת למחתרת.
זאת בעיה להשמיד ארגון עם אידיאולוגיה מגובשת,את המחבלים שנמצאים בו אפשר להרוג אבל תמיד יבואו נוספים שמאמינים באידיאולוגיה.

ישן 05-08-2006, 03:41
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לא חושב שיש מקום להשוואה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "אנחנו הילדים של 2000,91 ו2006?"

בין הילדים של 67,התשה,73, 82 לבין 91, וכיום.

2000- היא לא מלחמה,היא סיום קרב עקוב מדם שנמשך כ20 שנים על אדמה מקוללת ושם איבדנו חלק מיקירי העם לצערי הרב.
אם אנחנו צועקים מה יגידו אותם אנשים שלא היה להם מקלט ב82 ושנאלצו להסתתר כעכברים במאורה חשוכה.
הרוח והערכים שמקבל הנוער שונים היום לא כל אחד שש להתגייס לצה"ל,לא כל אחד רוצה גולני ונח"ל,ושים לב שעברנו כמה סוויצ'ים במהלך השנים גם הצבא וגם האזרחים.
הרי האנשים במרכז לא סובלים במיוחד,אני חש צורך להביע תנחומים למשפחות ההרוגים בצפון הארץ-זה שישנו בעמידה 6 שנים הביא למה שקרה היום והחיזבאללה חיכה לטריגר על מנת להראות את כוחו.
היום אתה לא נלחם כנגד צבא סדיר אלא כנגד אירגון גרילה מיליטנטי חדור אמונה ורצון לפגע במי שעומד ממולו כשהמניע העיקרי שלו הוא כוהני הדת פנאטים שונאי ישראל ותשתית כלכלית עניפה(איראן).

גם אני גדלתי על ברכיי תהליך השלום והסכמי אוסלו וראה מה קורה עכשיו איתם...,גם אני זוכר את התמונה עם קלינטון ערפאת ורבין,גדלתי על התפיסה של אתה תראה שתהיה בן 18 הדבר היחיד שתצטרך לעשות זה להכין קפה ולשבת במשרד,לצערי הרב זה לעולם לא יהיה ככה כשכל העת נושפים בעורפו של העם היהודי מזיקים כאלו ואחרים הרוצים לכלות בנו את זעמם,תחת השפעה של כוהני דת שעיוותו את הקוראן ופיתחו תיאוריות פסיכוטיות בעליל.
לצערי הרב לעולם נהיה במלחמה מתמדת,מלחמת קיום על אדמת ארץ הזבת חלב ודבש הזאת.

לל"ט ושבת שקטה לכל אזרחי ישראל!.

ישן 05-08-2006, 15:47
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

מה השוני?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "לא חושב שיש מקום להשוואה"

מי במרכז לא סובל?

ב91 לא נחתו טילים על ת"א? (מנוע של סקאד ריסק דירה ברחוב שלי).
עד לפני שנה סבלנו מפיגועים על בסיס יומי כמעט..אני זוכר כ"כ הרבה מקרים שבמזל אני או מישהו שאני מכיר לא היה במקום של הפיגוע.

יום אחד בכיתה ח' הייתי אמור לחזור הביתה באוטובוס(כמו כל יום),ובמקרה אני וחברים שלי התעכבנו איפשהו. כמה דקות אחרי זה ראינו את העשן עולה...האוטובוס שהייתי אמור לקחת התפוצץ.

אמא שלי פעם אחת היתה אמורה ללכת לקנות משהו לבית..היא יצאה לשם..ואני ואבא שלי שמענו ברדיו שהיה פיגוע שם.
אמא שלי לא ענתה בפלאפון ולא ידענו מה לעשות. במזל היא עצרה בחנות אחרת בדרך כי היא ראתה שם חולצה יפה שהיא רצתה לקנות.

גם מה שלא נראה כמו מלחמה בין שני צבאות סדירים משאיר חותם על האזרחים..אז אנחנו לא כמו ההורים שלנו שב73 ההורים שלי הלכו להלחם וחלקם לא חזרו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר