לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2006, 23:52
  דני ידעני דני ידעני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
10 הקומדיות הטובות בכל הזמנים

מקור -
http://www.sikurmemukad.com/sikurim...opcomedies.html

השבוע החלטנו להתאוורר קצת עם הקומדיות הטובות בכל הזמנים. המלצת המערכת: אם לא ראיתם סרט מהרשימה, במיוחד בימים אלו – סורו לספרייה (או לקאזה) הקרובה למקום מגוריכם והשיגו את הסרט הזה עוד היום!
10. בית החיות (1978)
סרט הקולג'ים המצחיק של כל הזמנים הציג מלחמה קלאסית בין שתי אגודות סטודנטים והחזיר לאופנה את מסיבות הטוגה. ג'ון בלושי, בשיא הטירוף שלו, חובר לבמאי ג'ון לנדיס (מרגלים שכאלה, שלושה אמיגוס, האחים בלוז) תסריטאי הארולד ראמיס (מכסחי השדים) וביחד הם מגישים את אחד הסרטים ההזויים שנראו על המסך.
הציטוט
קאטי: בוּן, אני חושבת שאני מאוהבת במפגר.
בוּן: יש לו יותר גדול ממני?
בית החיות יצא לאחרונה בגרסה מיוחדת - 8.47$ באמזון.
9. הלזהפופין (1941)
האימא והאבא של כל סרטי הנונסנס. אוּלי וצ'יק עושים סרט, אבל הבמאי לא מרוצה מהתוצאה – הוא מפיל עליהם תסריטאי צעיר שמציג סיפור הזוי לחלוטין, סוג של אופרת סבון בטיבול בלשי וריגול רוסי. פחות או יותר כל סרטי טיסה נעימה / האקדח מת מצחוק / סודי ביותר מבוססים על כפילויות הלשון ובדיחות הקרש מכאן.
הציטוט
צי'ק: כמה אתה גובה על הטרדת בתים כרוח רפאים?
הארי: כמה חדרים?
העותקים של הסרט נדירים ואפשר למצוא אותם בארץ, ככל הנראה, רק באוזן השלישית.
8. פרנקנשטיין הצעיר (1974)
ג'ין ווילדר, מרטי פלדמן ופיטר בוייל בפארודיה המטורפת ביותר של מל ברוקס – ויקטור פרנקנשטיין, נכדו של המנתח הנודע לשמצה, מגלה את יומניו של סבו ומחליט לשחזר את הניסוי. הסרט כולו בשחור לבן, מה שתורם לתחושת סרטי האימה הישנים. ע-נ-ק!
הציטוט
דר' פרנקנשטיין: איגור, אתה מוכן לספר לי איזה מוח השתלתי בייצור?
איגור: ואתה לא תכעס?
דר' פרנקנשטיין: אני לא אכעס
איגור: אבי משהו
דר' פרנקנשטיין: אבי מה?
איגור: אבי-נורמל
דר' פרנקנשטיין: אתה רוצה להגיד לי ששמתי מוח לא נורמלי במפלצת הזו?
איגור: כן.
לפני כמה חודשים יצא בארה"ב אוסף שמונה סרטים של מל ברוקס, ופרנקנשטיין הצעיר ביניהם. המארז עולה 71.88$ באמזון, או 11.95$ לסרט עצמו בלבד.
7. זה קרה לילה אחד (1934)
פרנק קאפרה מביים את קלארק גייבל וקלודט קולברט, בקומדיה הרומנטית הטובה בכל הזמנים. אלי אנדרוז (קולברט) היא יורשת עצר מפונקת שבורחת מהמשפחה ואיכשהו יוצאת למסע בדרכים עם פיטר וורני (גייבל), רק כדי לגלות שהוא עיתונאי המחפש סיפור טוב.
אחד הסרטים עבורם נולד הביטוי "כבר לא עושים אותם כמו פעם" – דיאלוגים מתוחכמים, רומנטיקה זולה (אבל לא מידי) ובימוי מבריק. אחד משלושת הסרטים היחידים בהיסטוריה (ביחד עם הכל אודות חווה ושתיקת הכבשים) שזכה בחמשת האוסקרים החשובים ביותר – סרט השנה, שחקן, שחקנית, במאי ותסריט.
הציטוט
אלי: יש לך אגו ענקי
פיטר: כן, כן, הוא לא רע. איך שלך?
למעריצים - 18.99$ באמזון.
6. בוקר טוב וייטנאם (1987)
רובין וויליאמס במיטבו (היה מועמד לפרס השחקן הטוב ביותר באוסקר). ויליאמס משחק את אדריאן קונר, שדר רדיו/קומיקאי על סף טרוף, שבמהלך הסרט מספיק להגיע לויטנאם, להתאהב ולהינצל מפיגוע, הכל בזמן שהוא הופך למרענן הרשמי של המלחמה הארורה ההיא.
הציטוט
סגן סטיבן הוק: אל תצחק על מזג האוויר ואל תגיד שהוא אותו דבר כל הזמן כי הוא לא – היום קר יותר בשתי מעלות לעומת אתמול.
אדריאן קונר: 2 מעלות? ואני בלי הסוודר שלי...
בחודשים האחרונים יצאה גרסה מיוחדת - 14.99$ באמזון.

להמשך -
http://www.sikurmemukad.com/sikurim...opcomedies.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר