לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: איזו תמונה הכי אהבתם?
תמונה מס' 1 24 18.90%
תמונה מס' 2 8 6.30%
תמונה מס' 3 39 30.71%
תמונה מס' 4 5 3.94%
תמונה מס' 5 8 6.30%
תמונה מס' 6 43 33.86%
מצביעים: 127. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 09:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "אתגר שעון החול - ההצבעה!"

אני חושב שהאתגרים איבדו לאחרונה מכוחם,בגלל כל מיני בעיות כאלו ואחרות, וכדי לחזור לרמה ולכמות התמונות שהייתה פה פעם,עדיף להתחיל עם אתגרים קצת יותר "נדושים" או קלים לביצוע.
כנראה שלרוב האנשים אין זמן לצאת ולצלם בתחום זמנים כל כך מוגבל, והאתגר הזה לא תורם לפורום.

חוץ מזה שאם כבר עושים אתגר,והוא תחרות, ולא סתם העלאת תמונות לביקורת, התגובות פה (כמו שאמרתי כבר 7 פעמים בעבר) הן מיותרות ומטות את הכף כלפי צלם זה או אחר.
אני בטוח שלכל אחד יש דעה מאוד מעניינת על התמונות,אבל אם תשמרו אותן לעצמכם עד סוף האתגר, התחרות תהיה הוגנת ומקצועית יותר.

אני מקווה שהאתגרים הבאים יהיה טובים יותר, ויהיו שווים ברמתם לרמת הפורום,אם לא יותר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2006, 18:57
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "לא חושבת שהאתגר הזה פחות טוב..."

אני חושב שאיכות זה עניין של טעם, ולטעמי דווקא יש ירידה באיכות,אבל אני לא חושב שזה קשור לצלמים כי אם לנושא האתגר שהוא מאוד בעייתי בשלב זה.
מה שכן הכמות מעידה על כך שלאנשים את הרצון או הזמן להשתתף באתגר, ובפורום בו פעילים כל כך הרבה צלמים, לא צריך לקרות מצב שיש רק 6 תמונות להצבעה. יש פה בעיה מסויימת וצריך לחשוב על דרך לפתור אותה.
ההצעה שלי כמו שכבר אמרתי היא לא לנסות להיות מאתגרים כל כך,ולהתחיל אתגרים חדשים בנושאים יותר פשוטים בעלי נושא מוגדר יותר שיהיו גלויים ופתוחים לכל.
בנוסף, אני לא יודע אם היה נסיון כזה, אבל אפשר לנסות להשיג חסות לאתגר, כמו שיש באתרים אחרים, כך שלאתגר יהיה גם ערך כספי בדמות פיתוח של תמונה או כל דבר אחר.
אבל כמובן שגם בלי פרסים כספיים,היו פה אתגרים פורחים ברמה מדהימה של צילומים
ישן 16-08-2006, 20:17
צלמית המשתמש של אלון _16
  אלון _16 אלון _16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון _16
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי OmriP שמתחילה ב "אולג, אני מסכים איתך שלאתגרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OmriP
אולג,
אני מסכים איתך שלאתגרים רצוי שיהיה נושא - אבל אין רע לדעתי בלנסות דברים חדשים. לדעתי גם האתגרים נסחבים קצת (למשל הצבעה של 10 ימים, אתגר אחד כל פעם וכו'). עדיף היה לדעתי, כמו ב-D-spot, לעשות אתגר בשבוע, כשהנושא של כל אתגר עולה לדיון שבועיים לפני ויוצא ומוכרז סופית שבוע לפני. ככה יש שבוע לצלם, בוחרים את הנושא די הרבה זמן מראש וגם לא נסחבים חודש על אותו האתגר...

מי בעד?

עמרי

אני

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר