לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2006, 11:32
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה "חיזבאללה מעוניין בהפסקת אש"

ראיתי בחיי גם ראיתי התקפלות ובריחה .
ראיתי נסיגה וראיתי מנוסה ראיתי מדינה כמעט שלמה במקלט וראיתי גם ראיתי את צה"ל נהפך להיות קטן קטן .....
ראיתי את הכי זבאללה שמאיימים ומבצעים וראיתי את קציניי צה"ל שמספרים לי בכל יום מחדש "שכבשנו את זה וכבשנו את זה ולמחרת נהרגים לנו חיילים מאותו מקום שהוכרז "המקום שלנו " וכמה שעות לאחר מכן מפציצים אותנו מאותו "כפר שלנו".

אבל בחיים שלי לא ראיתי ציניות וביזיון של ראש ממשלה שמנסה למכור לנו לוקשים "שהחיזבאללה רוצה הפסקת אש ושאנחנו "ניצחנו".
אני לא יודע מה אתם חושבים ,אבל להודיע על הפסקת אש כאשר כל יום יש מעל 200 קטיושות על הצפון ועוד לספר לנו שזה "ניצחון" .
אני מקוה שלכם ולי יש סטנדרט אחר לניצון או לשקט בגבול הצפון.

אני מקוה רק שלאחר הביזיון הזה בלבנון ידע הציבור ויזכור לבוא חשבון עם אולמרט על ההתנהלות הבזויה שלו לכל אורך הדרך ,על הגמגום שלו וחוסר ההחלטיות שלו בכל הקשור לבטחון העם .

אם הייתי יודע שכל יתנהל לו ראש הממשלה ויחפש בכל דרך להתקפל הייתי עומד בגופי בגבול ואל הייתי מוכן שנצא למלחמה ונשלם לנסראללה כמה מחבלים שהוא רוצה ולו רק לא להתבזות בפניי העם והעולם.

הנשיא ורה"מ נפגשו יממה לפני התכנסות הקבינט המדיני-בטחוני. אולמרט התייחס בין היתר להחלטה שקיבלו שרי החוץ הערבים. הוא לא מסר את עמדתו בנוגע להרחבת הפעולה הקרקעית: "שמעתי כל מיני דיבורים וקראתי כל מיני ידיעות בעיתונות. הקבינט ידון בהצעה מחר ויתייחס אליה". על התוכנית לפנות את תושבי הצפון ל"התרעננות", אמר: "זה מחייב פעולת התארגנות מאוד מסועפת, בהיקפים שמעולם לא נעשו בישראל"
רוני סופר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3287978,00.html

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2006, 11:43
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
וכבר נאמר לאחר הפארסה של
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלי זכרון יעקב שמתחילה ב ""חיזבאללה מעוניין בהפסקת אש""

"פקודת הפסקת האש האווירית בCNN" שאם יסתבר שבשעה זו שבה מירב אזרחי ישראל עושים כמיטב יכולתם לתרום למאמץ להביס את הנחש הפשיסטו-איסלאמי, אולמרט יסתבר כמי שמיצמץ והביא אותנו לתבוסה מבישה בפני האוייב הרצחני ביותר מאז הנאצים, הרי שהוא אינו ממלא את תפקידו כראש הממשלה של ישראל.

אני נוטה להאמין שהכל סמנטיקה, אבל רק במקרה ואכן יסתבר שיושב בירושלים תבוסתן בכסות של מנהיג, הרי שיש מקום לסרבנות המונית ומיידית של החיילים בחזית.

לכל חברה ומדינה ישנה העת למהפיכה שאינה חוקתית. אם אכן יתאמתו החשדות, הרי שעכשיו הזמן לעשות זאת.

הכל כמובן בתאוריה. שעות וימים יגידו.

ישן 08-08-2006, 12:14
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חכה, חכה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מקרוני שמתחילה ב "העיקר שחיל האויר יודע לעשות הרעשות מעל הארמון הנשיאותי אחת לכמה חודשים"

זה שהוא לא יודע מה, מתי ולמי לדבר, עדיין לא אומר שצריך לצלוב אותו. חשוב מאוד להדגיש את ה"אם" וזאת משום שבהתנהלותו המנותקת וחסרת הרגישות, הוא איבד את זכות ה"שקט יורים" אבל ממש לא הפך לרשלן.

אם יסתבר שמה שחשוד שמתבשל אכן יצא, אז יהיה הזמן לשבור את הכלים.

במלחמת לבנון נט"ש מחט אחד את חייליו משום שלא היה מוכן לפקד על טיהור שכונה אזרחית ולא היה מוכן לסכן את חייליו (ככה הוא אמר. נאמין לו). הפעם חשוב הרבה יותר שבמידה ויסתבר שהעסקונה מעלה בתפקידה, יקומו אלה שאישית נושאים בנטל, ויגידו את דברם.

לברוח ולהתחבא מאחורי גדר המערכת אפשר גם בלי הסדר וחבל על כל מילואימניק וחייל שיפגעו מטילי הנ"ט בימים שיעברו עד שהבריחה מוכרז בפועל.

כל זה אם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר