לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2005, 09:54
  rexx rexx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.03
שאלות על בטריות

יש לי כמה שאלות על בטריות:
לגבי סוג AA - איזה סוגים (לא נטענות) יש חוץ מאלקליין, ומה הכי טוב?
למה כתוב על אלקליין LR6, ועל רגילות כתוב R6? מה זה אומר הכיתוב הזה?
לגבי בטריות נטענות - איזה סוגים יש חוץ מניקל-קדמיום ומה הכי טוב?
למה המתח שלהן הוא 1.2V בעוד שבטריות רגילות הן 1.5V?
לאחרונה יצאו GP במבצע שיווק לגבי קו שלם של בטריות נטענות ומטענים - האם הם נחשבים חברה טובה? יש כל מיני רמות - 1800, 2300 וכו' - מה זה אומר המספרים האלה?
מה ההבדל בין בטריות AA, AAA, C, D - חוץ מהגודל כמובן, הרי לכולן יש את אותו מתח של 1.5V?
כל השאלות האלה נשאלות מסקרנות שהצטברה אצלי, וגם בגלל שאני מתכוון לקנות מצלמה דיגיטלית ונאמר לי שהן זוללות חשמל ולכן כדאי לקנות להן בטריות נטענות טובות - האם יש למישהו המלצות בתחום?
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2005, 15:37
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rexx שמתחילה ב "שאלות על בטריות"

ככה:

1. אין בטריות שאינן אלקליין. כל הבטריות שאינן נטענות הן אלקליין.
2. אין לי מושג מה זה R6. כנראה סימון פנימי של חברות. לי יש בטריות ללא הסימון הזה גם.
3. בטריות נטענות יש ניקל קדמיום (הפשוט ביותר) ניקל מטאל, (יותר טוב) ליתיום יון, (יותר טוב מהמטאל, והנפוץ כיום), וגם יותר קל, ובשנים האחרונות יצאו גם ליתיום פולימר יון, שהן דקות, קלות, וזמן הטעינה שלהן מהיר ביותר.
4. מה לעשות, זה המתח שמצליחים להגיע אליו בבטריות נטענות. רוב המכשירים מותאמים לשימוש גם לסוללות במתח 1.2V.
5. הבטריות של GP הן מעולות, ומומלצות בכל פה. לדעתי אין להן (כאן בארץ) תחליף.
6. הרמות מציינות את כמות הכוח הנאגרת בסוללה ביחידות של mAh כלומר מיליאמפר שעה. בטריה של 2000mAh מסוגלת לספק 2 אמפר בשעה, (או אמפר בשעתים, חצי אמפר בארבע שעות וכך הלאה) ככל שהמספר יותר גדול, הסוללה תחזיק יותר זמן מעמד. (סוללות ניקל מטאל נטענות רגילות, מכילות משהו כמו 700~800mAh בלבד)
7. אין הבדל במתח, ההבדל הוא בכמות האנרגיה שמכילה כל סוללה בהתאם לגודל. סוללה גדולה יותר, תחזיק מעמד זמן רב יותר.

ובקשר למצלמה, תקנה כמובן GP, (עם כמה שיותר mAh...) וחשוב שתקנה גם את המטען המקורי שלהן, הוא יטעין אותם הכי טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר