לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 05:51
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
קורס חובשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי !NoShit שמתחילה ב "קורס חובשים..."

מתקיים בבה"ד 10 - בית הספר לרפואה צבאית אשר נמצא בצריפין. הקורס עצמו נמשך כ4 חודשים לערך. בהתחלה הקורס הוא מאוד אינטנסיבי, כלומר לומדים משהוא כמו 10-12 שעות ביום. עם הרבה מבחנים. אח"כ הלחץ יורד ויש יותר זמן פנוי וגם יותר אפטרים (אפטר אחד לבאמצע השבוע ברוב המקרים). סוגרים שבת אחת ל4,5 (תלוי בקורסים שיש בבה"ד).
החומר הנלמד הוא - טראומה,רפואה בשיגרה,ברה"צ (בריאות הצבא),ברה"ן (בריאות הנפש),פרמקולוגיה (מחלות ותרופות),אנטומיה (מבנה הגוף),החייאה,אב"כ ותאג"ד. כל נושא הוא אחרת מבחנת מבחנים. למשל בטראומה יהיה לך 5-6 מבחנים ואב"כ יהיה לך 1 אם בכלל.
החומר הנלמד בקורס הוא לא קשה (ואם אתה בא מרקע של כימיה וביולוגיה אז יהיה לך יתרון מסויים) אבל תלוי כמה אתה משקיע בלימודים.

אם יש לך עוד שאלות שאל חופשי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 13:53
  !NoShit !NoShit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
מה הקשר בין יציאה לקורס חובשים לבין הרצון להיות לוחם?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "[font=Verdana]No Shit -אם אני..."

קודם כל אני בחיל ההנדסה כרגע. סיימתי טירונות לפני שבוע וחצי... ות'אמת.? אני מורעל מאוד על הנדסה!
אני מנסה להבין את ההיגיון מאחורי מה שאמרת... זה שאני יוצא לחובשים לא אומר שאני לא אהיה לוחם...
אני פשוט עובר הסמכה של חובש ואחר כך חוזר לחיל לסיים את המסלול שלי.

מי שיוצא לקורס חובשים לא אומר שהוא הופך להיות ג'ובניק, הוא לוחם לכל דבר עם הסמכה של חובש!
ברור שיש את האופציה של לחזור לחיל בתור חובש מרפאה (שזה בעצם הגו'ב שאני חושב שאתה מדבר עליו), אבל אני מתכנן לסיים את הקורס, לחזור למסלול שלי ולסיים אותו בתור לוחם. כמו שאמרת אני "מורעל" על הנדסה ובאמת שאני רוצה להיות לוחם, זה שאני יוצא לקורס רק נותן לי עוד דרך להגשים בה את עצמי, כלומר בזה שאני אוכל לעזור לאנשים אחרים בעת הצורך.

מקווה שהצלחתי להבהיר את עצמי. יום טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר