לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 13:15
  Boba Smith Boba Smith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "בהתחלה רצית ללכת על הקינגסטון"

בהתחלה רציתי ללכת על הקינגסטון - נכון. עברתי על כל מיני זכרונות ומצאתי את ה Crosair, נכנסתי ל newegg וראיתי המון ביקורות על לוח האם שהוא עובד עם הזכרונות של קרוסייר. נכנסתי לאתר של קרוסייר ושם גם רשום שזכרונות פועלים על לוח האם.

הזכרונות האלו של קרוסייר לא רק שיותר זולים מהקינגסטון אלא גם עם תזמונים יותר טובים, אז למה לא לקחת?

אני בהתחלה בהתחלה רציתי לקנות בכלל שני ג'יגה זיכרון, אבל הורידו לי את התקציב וכפי שאתה גם רואה אני גם לוקח מעבד לא dual core וכרטיס מסך יותר חלש.

בכל מקרה, בקשר לDC. אתה צריך שני זכרונות זהים לחלוטין שבאים ב Kit. זה לא אומר שאם תקנה שני זכרונות לא ב Kit הם לא יפעלו ב DC, אבל זה גם לא אומר שהם יפעלו בDC, ואם הם לא יפעלו אתה יכול לדפוק את הראש בקיר כי זאת בעיה שלך, זה למה מוכרים את ה Kitים כי שם מובטח לך ששני הזכרונות זהים לחלוטין. זה גם מה שקינגסטון ענו לי באימייל (אחלה שירות לקוחות יש להם אגב) אם אתה רוצה שיובטח לך DC תצטרך לקנות את ה Kit.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 13:50
  Boba Smith Boba Smith אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי genisher שמתחילה ב "[QUOTE=Boba Smith]בהתחלה..."

למעשה, זה לא. ה QVL של אסוס לא מציין את את הסטיק הספציפי הזה. אבל קורסייר באתר שלהם כן מציינים שהסטיק פועל בלוח האם הזה והביקורות ב newegg מוכיחות זאת. אני לא יודע למעשה מתי ה QVL הזה התפרסם, אבל Asus לא יכולים לבדוק את כל כרטיסי הזיכרון הקיימים בשוק. קורסייר כן בדקו את הזכרונות שלהם על לוח האם והוא פועל. (ככה אני חושב שזה עובד)

בכל מקרה לפני הקניה אני הולך לשאול בחנות את דעתם ובמידה וזה לא יפעל (למרות שאני לא מאמין) אני יכול להפיל את זה עליהם. מה שגם כנראה אני הולך לקנות הכל בחנות אחת ולשלם על הרכבה (לא רוצה לקחת את הסיכון) ופשוט אני אהיה נוכח בזמן ההרכבה.

קישורים
http://www.corsairmemory.com/corsai...tor_search.html
אין אפשרות לתת לינק ישיר, תבחר את הפרטים המתאימים.
http://www.newegg.com/Product/CustR...gesize=100&Page=
הביקורות מnewegg

נערך לאחרונה ע"י Boba Smith בתאריך 09-08-2006 בשעה 13:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר