לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2006, 10:11
  lefster lefster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי OmOmri שמתחילה ב "אהההה עכשיו הבנתי... למה לא..."

לא הייתי בסוף הגיבושון כי היו לי התחייבויות קודמת לסגל שלי (אני בסגל של השלמה חיילית לאנשים שמסיימים את המסלול [אחרי קורס קצינים למידת המקצוע נקראת השלמה חיילית]) ואף אחד לא קרא לי לבוא לשבור איתכם אז לא הגעתי....
תגידו מה חשבתם עליי? ספרו הכל בחופשיות...

לגבי זה שהגיבושון היה בתאריך הגיוס של הילידם שלי (קשר"גים אוג 06 [צעירים לעד] ) אין סיבה מיוחדת סתם צירוף מקרים.

עכשיו קצת על התפקיד...תפקיד הקשר"ג הוא אחד התפקידים הכי קשים בחייל הקשר ואחד החשובים. הקשר"ג נחשב לקצין קרבי (ומי שלא חושב כך שידבר עם הקשר"גים של: מגלן, גולני 51, גולני 12 שהורידו בשבועיים האחרונים 4 מחבלים... ואחרי זה נדבר).
הדבר המאתגר בתפקיד הוא שלא רק שאתה קצין קרבי שבמקרים רבים מפקד הגדוד רוצה אותו איתה בחפ"ק (חולית פיקוד) בכדי שתיתן מענה מושלם לקשר יש לך מחלקה שלמה ואת כל ענייןם המקצוע (קשר) מתחתייך. הבן אדם עם המילה הכי חזקה שיש בגדוד לגבי קשר זה הקשר"ג ואף אחד לא מתווכח איתו בגדוד לגבי זה.
ורק שתבינו גם את החשיבות של הקשר כשאני במסלול הייתי מסופח לגדוד הקשר"ג שלי ביטל מבצע בגלל שהייתי בעיית קשר מינימאלית בסופה (ג'יפ) של סגן מפקד הגדוד.

התמיינות לקשר"ג זה לפי סימון במנילה ונתונים אישיים גבוהים:
קב"א- לפחות 53.
דפ"ר- מ70 ומעלה.
פרופיל 72 ומעלה.
מתאם קצונה 2 (הגבוה ביותר).
מי שנבחר למסלול הזה יודע שיש לו נתונים מעולים (עובדה כי חצי מהמסלול שלי גם התמיין לטייס, חובלים, שייטת ויחידות שונות... אני רק לטייס... הפסיכולוגית הבת זונה הזו!.... [סיפור ארוך אבל נפלתי בגלל בעיות ריכוז])
אם יש שאלות נוספות אני פה... דרך אגב קוראים לי אלי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2006, 15:23

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lion032 שמתחילה ב "למשתתפי גיבוש קשרגים 8.8-9.8 ביום שבת יהיה פה המ"כ שלכם"

קשר"גים טריים אני לא מכיר לפחות לא נראה לי שאני מכיר...

לגבי איך היה הגיבושון יש כמה אנשים שאנחנו והמילואימניקים ראינו שהם תותחים וזה נרשם ויש בעייתיים במיוחד שאני דיי בטוח שלא עברו את הגיבושון. עכשיו סה"כ היה לכם גיבושון לא מי יודע מה אני זוכר שבגיבושון שלי לא היו כאלו שנחו בצד ועבדנו כמו שצריך מצד שני הגיבושון שלי היה חצי יום... אבל באלונקות באמת שלא הייתם משהו וגםהמשמעת שלכם הייתה על הפנים ברמה מטורפת אבל לקראת הסוף התחלתם להראות יותר כחיילים ואני גאה בזה שהצלחתי ליצור מיני חיילים ביומיים. סה"כ היה גיבושון שמקבל ממני 6 בסולם אלומיניום...

יש עוד שאלות? משהו לגבי מסלול? עליי? תרגישו חופשי וגם שאלות כלליות לגבי צבא וזה נוגע לכולם...
ישן 12-08-2006, 15:32
  itai2k itai2k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lion032 שמתחילה ב "למשתתפי גיבוש קשרגים 8.8-9.8 ביום שבת יהיה פה המ"כ שלכם"

תאמת היו באמת מלא "עגלות" שלא עשו כלום.. כל הזמן נחו ושהיו ריצות אז הם היו אחרונים וביקשו שאלה מקדימה ירוצו בקצב יותר איטי..

אני אישית באתי עם כושר לגיבוש.. (אתה גם אמרת לי במבחן בר-אור שרואים שאני בכושר [מספר 16])

עכשיו לגבי השאלות.. אם תוכל לספר עוד על התפקיד, דברים מעניינים ואישים שקרו לך.
כשהתגייסת לתפקיד קשר"ג האם ידעת באמת מהו התפקיד או שרק ידעת בכללי?..
האם הקורס הארוך והמעיק (שנה ו-8) שווה את זה?
ד"א דיברתי עם אנשים שהם בקורס והם אמרו לי שתפקיד לא עוזר בכלל באזרחות.. ידוע לך שהתפקיד כן עוזר? יש מישהו שאתה מכיר או שככה סיפרו לך?

מקווה שתענה לי על התשובות, איתי.

נערך לאחרונה ע"י itai2k בתאריך 12-08-2006 בשעה 15:34.
ישן 12-08-2006, 16:44

כן היית סוס בגיבושון וראיתי את העגלות ואמרתי למולואימניקים שהם קקה...
לגבי המסלול הוא ארוך חושרמוטה וזה מעיק מאוד אבל זה בסוף כן משתלם, לגבי עוזר באזרחות אני יודע שכן אני הכרתי מישהו שכבר השתחרר והוא קיבל תפקיד בן זונה בחברה סלולרית... אם אני לא טועה באורנג' ויש לו תפקיד באמת בן זונה מרוויח כמויות ובלי שום דבר רק בגלל התפקיד בצבא אז אם זה עוזר כן אבל בחברות סלולר וגם אחרי הכל בכל מקום אתה קצין מקצועי וקרבי וזה כבר עוזר רצח בכל מקום עבודה.
כשאני התגייסתי ידעתי בכללי על התפקיד ועד עכשיו המסלול מאוד מספק אתה מרגיש שאתה עושה משהו בצבא ולא נח כל היום. זה מסלול של קריעת תחת...
לי אישית יצא המון דברים לעשות יצא לי לפרק טנק מרכבה סימן 3 לגורמים כדי להחליף פתיל של אנטנה ולחבר מחדש, יצא לי להכיר המון סוגי רק"מ ורכבים שונים, ללמוד המון על תקשורת אל חוטית ואלקטרוניקה, על איך לנהל מחלקהובכלל על החיים.
בקשר לדברים מצחיקים יצא לי להיות בתקופת הסיפוח שלי לגדוד תפקיד של קשר פלוגתי עכשיו כל הפלוגה שמה עליי זין ועיצבנו אותי ואז כשהם יצאו למעצר של לילה שלם לא הנפקתי להם מכשיר קשר קל ונוח אלא את המכשיר הכי כבד שיש כדי לזיין אותם ובכלל כולם רוצים כל מיני שטויות של קשר כשהם יוצאים לכל מיני מבצעים... קצת קשה להסביר למישהו שלא מכיר את הציוד קשר הצבאי...
עכשיו אם אתה בטוח שאתה רוצה לעשות 4 שנים ולא פחות מ3 שנים לך על זה בסה"כ זה כסף טוב אבל קריעה... בקיצור לדעתי זה מסלול מעולה כל השאר זה החלטות שלכם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר