לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2006, 19:41
  משתמש זכר the bomber the bomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
העתקה מויקיפדיה:
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי dragoon שמתחילה ב "ואותנו לימדו שאת המטוס הראשון..."

[עריכה]

התנהגות הומוסקסואלית בבעלי חיים

יחסים הומוסקסואלים תוארו בעבר כיחסים שאינם כדרך הטבע. אולם בפועל תועדו מינים רבים של בעלי חיים שנצפו בהתנהגות הומוסקסואלית. חוקרים בעבר התעלמו מתופעה זו מטעמים שונים. מקרה שכזה זכה לתשומת לב העיתונות בישראל כאשר זוג נשרים זכרים בגן החיות התנ"כי בירושלים החלו לחזר זה אחר זה ואף בנו יחדיו קן.

קופי בונובו מקיימים ביניהם יחסי מין לצורך הנאה או לצרכים חברתיים (יצירת קשר או "ברית" בין שני פרטים לצורך הגנה או חיפוש מזון) ולא רק לצורך רבייה. יחסי מין להנאה או לצרכים חברתיים מתקיימים בלהקות של בונובו גם בין פרטים מאותו המין. עם זאת, יש שוני מהותי בין ההומוסקסואליות בקרב קופי הבונובו, לבין ההומוסקסואליות אצל בני אדם - אצלם לא נצפתה התנהגות הומוסקסואלית קבועה.

לעומת זאת, פינגווינים, הידועים גם הם כחיות הנוטות לשמור על מערכות יחסים אקסקלוסיביות, לא רק לצורך רבייה, נצפו פעמים רבות בזוגות חד-מיניים. ביניהם, מפורסמים וונדל וקאס, זוג פינגווינים אפריקאים מאקוואריום ניו יורק, אשר שומרים על מערכת יחסים אקסקלוסיבית כבר מעל 10 שנים. בגן החיות של סנטרל פארק, גם בניו יורק, אף ניתנה לזוג פנגווינים מאותו מין ביצה, בה טיפלו בני הזוג כראוי ודאגו לאפרוח שבקע ממנה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2006, 11:41
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "הומואים זה נוגד את חוקי הטבע?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Barbos7
להתחיל לתת לך רשימת חיות ששוכבים עם אותו המין?

בגלל זה קוראים לנו בני אדם. ולא חיות
יש לנו תכונות, רגשות ואפשרויות שלחיות אין וזה מה שמבדיל אותנו מהן.

ציטוט:
גם אוטיסטים זה "נוגד את חוקי הטבע" לא ראיתי אותם מולידים ילדים כמו שהטבע דורש.

זה בגלל שמעקרים אותם בכוונה כדי שהם לא יילדו ילדים. אחרת יהיה מצב גרוע בעולם.

ציטוט:
גם עקרים זה "נוגד את חוקי הטבע"

ממש לא. דווקא זה ה-טבע. הטבע גרם לכך שקיבלו עקרות בצורה גנטית.

ציטוט:
אבל קורה, ויש משהו בגנטיקה שהפך אותם להומואים. אז מה?

עדיין לא הוכיחו אם הומואים זה גנטי או משהו נרכש מהסביבה ... ככה שאי אפשר לדעת אם זה גנטי או לא :|
ישן 10-08-2006, 00:21
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
אני דווקא לא אתנגד ש..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jointelmen שמתחילה ב "גיייז! לא בעירנו!!"

למלחמה הזו לשם שינוי יגייסו שמאלנים, במיוחד אלה שמגנים את ישראל ומפגינים נגדה אך יש להם אזרחות מטעמה...שמעניקה להם שלל זכויות כמו למשל לירוק לבאר ממנה הם שותים וחיים.
אני לא אתנגד לראות גם את קהילת הגייז לוקחת חלק ולא רק עושה מצעדי "גאווה" ומתחרמנת במן שמחה מפגרת ולא ברורה בראש חוצות סתם ככה בלי סיבה, אם כל הפוליטיקלי קורקט לא היה כל כך אבסורדי כמו שהיום, היו מגדירים אנשים כאלה כ- "חולי נפש" במקרה הטוב.
אבל אני בדיוק כמוכם לא באמת מאמין שכל זה יקרה.
התופעות שהזכרתי לא פועלות עפ"י הגיון ספציפי והחוקים שחלים על הכלל
כנראה לא ממש חלים עליהם
הרי הם חיים בבועה...
לכן אני מלכתחילה אומר, זו מזמן לא המלחמה של כולם
זו מלחמה של אנשים טובים, מלח הארץ, ששולחים את כל מה שיש להם
בזמן שיושבי בתי הקפה בת"א ממשיכים בהנאות חייהם בצורה מנותקת כשאחרים מקריבים את עצמם בלבנון, זו תרבות שנותנת במה לכל מיני פריקים כמו מיקי בוגנים שמעבר לכך שהם עושים מעצמם צחוק טוטאלי, הם גם מראים עד כמה יש ניתוק וניכור בין סקטורים וזרמים שונים בחברה הישראלית... זה שהתקשורת לא מגנה וקוראת לרשויות החוק לעשות משהו נגד חברי הכנסת הערבים הבוגדים שתומכים בגלוי באוייב ולא מפסיקים להוכיח את זה...
שראש הממשלה, מי שכביכול מתיימר להנהיג את העם הזה וילדיו פחדנים משתמטים, שבשיא חוצפתו מעז לקרוא לאזרחי מדינתו לשלוח את בניהם למלחמה כשבניו אי שם בחו"ל ! אם מישהו מסיבה זו או אחרת לא יכול להתגייס זה משהו אחד, אבל כשהסיבה היא פוליטית והוא יוצא נגד אלה שמגנים על התחת שלו זה מרתיח !, זה לא הוגן, בדיוק על הדברים האלה מדינה יכולה להתפרק! על משוא פנים, אי צדק בחובות וזכויות אזרחיות, בוגדנות, גלותיות, עיוורון פוליטי מרצון, הסתגרות בבועה. מספיק להקריב חיילים סתם ! שבשמאל ישלחו את בניהם שילחמו את המלחמה הזו ! הנזק הרי בא מהם, היציאה יזומה מהאירגונים התבוסתניים שלהם, אבל בשמאל יהיו מי שיסכימו להחריב את לבנון ולהמית את כל אזרחיה ובתנאי שהילדים שלהם לא יצטרכו להיכנס לשם להילחם... ופה הצביעות, האליטה שמנצלת את כוחה באופן אגוצנטרי ומקפחת ומשקרת לאזרח הפשוט שנאמן ומאמין באידיאלים חיוביים, אך להם בשיא הציניות אין בעיה לשלוח את הילדים האלה על חשבון ילדיהם, זו לא מדינה !! אלה לא אחים !! וזו אפילו לא מלחמה !!! זו הקרבת דם חיילים לשווא על מזבח האוייב !! ולשם מה ? כדי שהפוליטיקאים המושחתים שלנו דוגמת אולמרט ואנשיו יוכלו להצטייר טוב בתקשורת העולמית על חשבון אזרחיהם, אלה לא מנהיגים...אלה חבורה של מכסת"חים צבועים, חסרי כל מצפון, יושר אישי ואמת פנימית !
זה המצב במדינת ישראל 2006
גאווה לאומית אין, רק תחושה קשה של עצב וביזיון לאומי.
ישן 10-08-2006, 00:57
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
אני חייב להתייחס למשפט האחרון שלך
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי סתמבא D שמתחילה ב "אני דווקא לא אתנגד ש.."

"גאווה לאומית" - אם מישהו זוכר את המונדיאל בכל התקופה הזאת,וראה את האנשים השמחים באיטליה גאים במורשת שלהם,באיטליה שלהם,גאים להיות איטלקים כל כך קינאתי בהם ואצלנו הם בנוי מזרמים שונים במיוחד השמאלנים שלולא היו יהודים חלקם היה אפשר להחשיב כאנטישמים(לדעתי הגבול בין אנטי ישראליות לאנטישמיות הוא דק מאוד).

יש רגעים שאני פשוט משתגע מהמדינה,כל חברי הכנסת הערבים הם אנטי ישראליים לדעתי צריך להכניס אותם לכלא עם שאר חברי החמאס.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 10-08-2006, 01:54
  TinkerBell1 TinkerBell1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "אני חייב להתייחס למשפט האחרון שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lycans
"גאווה לאומית" - אם מישהו זוכר את המונדיאל בכל התקופה הזאת,וראה את האנשים השמחים באיטליה גאים במורשת שלהם,באיטליה שלהם,גאים להיות איטלקים כל כך קינאתי בהם ואצלנו הם בנוי מזרמים שונים במיוחד השמאלנים שלולא היו יהודים חלקם היה אפשר להחשיב כאנטישמים(לדעתי הגבול בין אנטי ישראליות לאנטישמיות הוא דק מאוד).

יש רגעים שאני פשוט משתגע מהמדינה,כל חברי הכנסת הערבים הם אנטי ישראליים לדעתי צריך להכניס אותם לכלא עם שאר חברי החמאס.

איך אתה מדבר? הגבול הזה ממש לא דק.
אנטישמים שונאים יהודים ורוצים אותנו מתים. אז לדעתך כאלה שהם יהודים וישראלים על אף זה שהם אנטי מתקרבים לאנטישמיות?
אני לא חושבת. כל האנשים האלה הם יהודים וישראלים אז אל תגיד שהם אנטישמים כי זה לא נכון.

ובקשר למה שאמרת לגבי החברי כנסת אתה ממש צודק.

ישן 10-08-2006, 01:04
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jointelmen שמתחילה ב "גיייז! לא בעירנו!!"

לקח לי בערך חצי שעה להחליט אם להגיב כאן או לא. בסוף החלטתי שבתור "נציגה" של הקהילה- אני חייבת.

אני ממש לא תומכת במצעדי הגאווה, זה נראה לי מצועצע וצעקני ללא סיבה.
אני חושבת שאיש באמונתו/נטייתו/גאוותו יחיה, ואין צורך להכניס אף אחד למיטה של מישהו אחר.

מה שאני עוד חושבת, זה שיהיה נחמד, ויפה שעה אחת קודם, אם הקהילה ההומולסבית תחליט להעביר את המצעד כאקט מתחשב לעיר אחרת, פחות רגישה לנושא.

אבל..

אני ממש לא מקבלת את ההתלהמות המכוערת בסגנון "הומו שמאלני עוכר ישראל".
אני שמאלנית, אני אוהבת את המדינה, שירתתי בצבא שירות מלא ואף יותר, התנדבתי ואמשיך להתנדב למען אוכלוסיות במדינה, אני אוהבת לטייל במדינה, ואף על פי כן- אני שונאת מלחמות. למישהו יש בעיה עם זה?

כן, אני לסבית. כן, אני חיה עם בת זוג כבר שלוש שנים. כן, יצא לי להיות עדה ליחס מזעזע מסטרייטים בורים שאין להם מושג על מה הם מדברים אז הם מדברים על מנשנשי כריות ומפליצי קוטג'.
חבל שדווקא עכשיו, דווקא עכשיו, אתם לא מוצאים את הפינה הזו שכולנו נתחבר. הלילה הודיעו על חמישה עשר הרוגים בלבנון. איפה כולנו כשצריך? מתעסקים במצעד הגאווה. אם זה לא קורה בדרך כלל, עכשיו זה הזמן להתאחד. הומואים וסטרייטים, שמאלנים וימנים, דתיים וחילונים, בוהמיינים וקיבוצניקים, עירוניים ומושבניקים. קחו את זה כנקודה למחשבה.

היום נכחתי בלוויה של יותם לוטן ז"ל שנהרג בלבנון. בסוף של כולם- זה כבר לא משנה אם מתת שמאלני או ימני, סטרייט או גיי. אתה מת וזהו.

ישן 10-08-2006, 01:19
צלמית המשתמש של dotze
  dotze dotze אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל dotze
את יודעת מה מגעיל אותי במה שכתבת?
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לקח לי בערך חצי שעה להחליט אם..."

לא מענינים אותי הנטיות שלך, ועוד כל מיני דברים שכתבת, חלקם נכונים, חלקם לא. (לדעתי)
רק דבר אחד: "איש באמונתו יחיה"
העיוות הכי מגעיל שראיתי בחיים שלי!
אני מוכן לשים כרגע 20 מיליון שקל, שאת אפילו לא
קרובה לפסוק האמיתי, שהוא: "צדיק באמונתו יחיה.."
הפסוק הזה, לא נאמר בשביל שיהיה שקט בין דתיים לחילונים,
סטרייטים והומולסביות, וכו'...
זה נכתב כדי להראות, שהצדיק שבחר ביהדות כדרך חיים,
יחיה באמונתו, כי היא הדת האמיתית. (זה הפירוש, לא בהכרח שזו דעתי...)
כי בעצם הפירוש שלך שם את הדת כשטות גמורה לחלוטין כי בעצם
כתוב בתנ"ך "איש באמונתו יחיה" למה לי להאמין במשהו בכלל אם לדעת
התנ"ך זה סתם עוד אופציה בשלל האופציות שמציעים החיים...

כך שלפני שאת משתמשת במשפטי מחץ כאלה, תבדקי טוב טוב, מה המקורות שלך...

שיהיה לילה טוב!
ושקט!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shimi.staff.fresh.co.il/r/?https://2006-uploaded.fresh.co.il/2006/08/21/37802122.jpg,https://2006-uploaded.fresh.co.il/2006/08/21/28458022.jpg,https://2006-uploaded.fresh.co.il/2006/08/21/94512488.jpg]

ישן 10-08-2006, 11:22
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי jointelmen שמתחילה ב "זה עבר את גבול ה"שונה" זה חולני זה דבר ראשון..."

הסטיות האלה לא התפתחו בת"א, הן בכל מקום... גם בציבור הדתי זה קיים <רק לא מוצהר - מסתירים את זה>.

לא נראה לי שזה משהו מכוון, אחרי הכל גם יש בירושלים את "הבית הפתוח" שזה בית חם לקהילה ההומו-לסבית, אתה בתור אדם דתי מאמין רואה בזה מעין סטייה עצומה, דבר אסור ולא מתקבל <כפי שמסתכלים על פדופליה וכאלה>, ואומנם יש גבול לכל דבר אבל להיות הומו לא עובר את הגבול לדעתי..<לעומת פדופיליה>, הם לא מזיקים לאיש עם הסטייה הזאת, אף אחד מהם לא כפה את הסטיה שלו על מישהו, זה כאן, זה קיים .. ויש לקבל את זה, איש לא אמר לך לתמוך ברעיון אבל יש לא לתמוך ויש להתנגד, ברגע שאתה מתנגד אתה מנסה לקחת את הזכויות של אותם אנשים וזה כבר לא צודק, קח שוב את הדוגמה שלי על החרדים שבמוצ"ש חוגגים בקביעות באמצע העיר, עם מוזיקה גבוהה ותופסים את כל המעבר <וגם בכיכר ציון> עם המעגלים שלהם <ריקודים> ... זה לא מפריע לאיש.. מקבלים את השמחה שלהם והרצון לחגוג, והרי ברור שיש גם המון אנשים לא מאמינים שמסתכלים עליהם וזה נראה להם כמו משהו מוזר וחריג עד לרמה של "לא בריא" , אבל עדיין, מקבלים את כולם.. זה הולך לכל הכיוונים.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:23

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר