לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2006, 11:00
  CrAzY ErAn CrAzY ErAn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.05
מה אתם מחרטטיםם????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gadicon שמתחילה ב "נ"מ מבוקש?"

מי לפי דעתך יגן לך על הבית כשנסראללה יחליט לשגר את הזילזל שלו????
השיריונרים יפילו אותו(יש כבוד לשיריון)אבל הם לצערי הרב לא יכולים להפיל אותו
תבינו דבר אחד נכון משעמם בשיגרה בנ"מ אבל עכשיו ובמיוחד עכשיו יש המון פעילות והסיכויים שיצא טיל פטריוט חץ..(ודרך אגב וולקן כבר סגור כמעט שנה וחצי...) הוא גדול ביותר..הייחודיות הזאת לראות את הטיל שלך עף באוויר ומיירט טיל שיכול לעשות נזק מאוד כבד איפה שהוא יפגע אם הוא יפגע..
אז אל תחרטט על זה שחרא בנ"מ..בסוף הכבוד יגיע וכשהוא יגיע הוא יגיע בכמויות!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2006, 10:52
צלמית המשתמש של Asafus
  Asafus Asafus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.06

די די די! תפסיקו לדבר שטויות! במחזור הגיוס האחרון (אוגוסט 06) היו כארבעה מועמדים על כל מקום פנוי בנ"מ, ואני בספק שהסגל שלנו זיין לנו את השכל. בנ"מ יש אחלה של אנשים, ולא כולם מתאימים לשם. אני יכול להגיד שבשבוע הראשון של הטירונות מעיפים כמעט חצי מהאנשים כי הם לא מתאימים (סיווג בטחוני, כישורים אישיים, נתונים, מוטיבציה וכדומה). רק אחרי שמתגייסים לנ"מ נחשפים למה זה באמת, ומבינים שזה ממש לא לשבת כל היום כמו בטלן. היחידה לאבטחת אישים של השב"כ רודפת כרגע אחרי המש"ק שלי (כרגע מילואימניק), כי ברזומה שלו רשום שהוא עבר קורס מפקדים (מקביל לקורס מ"כים בחי"ר) וקורס מש"קים.

אגב - מי שמסיים קורס מפקדים מוסמך כרובאי 08, ומי שמסיים קורס קצינים מוסמך כרובאי 012 - בדיוק כמו בחי"ר.
ישן 12-08-2006, 08:21
צלמית המשתמש של QUANTUM
  QUANTUM QUANTUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
אוי
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Asafus שמתחילה ב "די די די! תפסיקו לדבר שטויות!..."

דבר ראשון - קח את כל ההנפצות של סגל ביסנ"מ בערבון מוגבל ביותר... הם נהנים מאוד לזיין שם ת'שכל, ככה שלא הייתי ממהר להשוויץ ברדיפה המטורפת של ראש השב"כ שרוצה להחתים את המש"ק שלך להיות הסגן שלו.
ארבעה מועמדים על כל מקום פנוי? אני בספק.... אבל גם אם כן, זה רק בגלל שמדובר באנשים שרוצים קרבי אבל לא רוצים לעשות יותר מדי, ככה שהם מוצאים את זה יופי בהוק\פטריוט.
חוץ מזה, מי שמסיים קורס מפקדים הוא מוסמך לרובאי 06 ולא 08 - 08 זה מקצועי (בסטינגר חיילים רגילים מוסמכים מקצועי 06, מי שעבר קורס טילנים מוסמך 07 ומפקדים מוסמכים 08... לא יודע מה ההקבלה בהוק\פטריוט, אבל זה על אותו עקרון) ככה שבתכלס 08 מקצועי זה חרטא, הרובאי עדיין 06.
קציני נ"מ בדיוק כמו קציני חי"ר? ממש, אבל ממש לא. אם היית רואה מה ההשלמה החיילית של חי"רניקים לעומת זו של הנ"מ הייתי חושב פעמיים. בוא נגיד שהנ"מ מגיעים לאיזו גבעה עם כלי רכב, פורקים ומסתכלים על השמיים. החי"רניקים עושים תרגילים רטובים ומסתערים על כיפה לאורך 10 ק"מ כל יום.

* כל מה שכתבתי לעיל רלוונטי לגבי פטריוט\הוק ולא לגבי סטינגר ז"ל

ישן 19-08-2006, 16:17
  פיינדר פיינדר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
נ"מ

שלום לכולם, שבוע טוב!
1.נכון להיום, יחס הביקוש לנ"מ בקרב המתגייסים - מעט גבוה יותר מן התקנים. בהמשך, היחס הזה צפוי לגדול.
2.עצם הרובאות היבשתית מול המקצועית - חסרת רלוונטיות. גם עם רובאי 06 וגם עם 08 מתאפשרת כניסה לקק"צ להב, עם שאר המערכים והחיילות הלוחמים. אפילו קציני חי"ר, תאמינו או לא ;-). אגב, מעט התברברתם עם ההגדרות הרובאיות המקצועיות בתחום הטק"א: א"צ - 05, ר"צ - 07, מש"ק - 08.
3.באשר להשלמת קצונה נ"מ - בדרך כלל שמועות והכללות חוטאות במבחן המציאות. אני בספק אם מישהו כאן, התנסה בתכנון ופיקוד על פריסת סוללת טילים. זה לא כ"כ פשוט כמו שזה נראה. תכנון הפריסה בהתאם לטופוגרפיה, פיקוח ופיקוד על אופן הפריסה והחיילים, ריצות הולכות ונשנות בין הכנ"שים (מרחק בטיחות ANYONE?) וכו' וכו'. סרט לא נורמלי.
השלמות הנ"מ הן ארוכות וקשות. אין בכלל מה להשוות לקצונת החי"ר מכיוון שמדובר על תכנים שונים לגמרי. זה כמו להשוות בין במבה לביסלי :-). קציני הנ"מ לא נדרשים לאותם יכולות של קציני החי"ר, כמו שקציני החי"ר לא נדרשים להתמודד עם החומר התיאורטי של תכני היירוט והבקרה.
4.מה בין יירוט הכטב"מ לנושא שאלת המחבר? בכל אופן - יש סיבות מאוד פשוטות למה הנ"מ לא מיירט את הכטב"מים. עצם זה שמישהו מדבר ככה, מראה על הבורות שלו בתחום. אני לא בטוח שזה המקום להרחיב בנושא, לכן אמנע מזה. מי שרוצה לדעת - שיתגייס לנ"מ :-)
5.ממש לא לרמה להתווכח על השטויות של היחידה לאבטחת אישים והמרדפים שלה אחרי אנשי סגל ביסנ"מ. רדו מהשטות הזאת.
5.תום, בטח שכולם יהיו מרוצים ביחידת הבית הבראה שלך :-). ת"ש לפנים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר