לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2006, 19:21
  yoavbitton yoavbitton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavbitton
נשבר לי מההססנות ומהשטויות של הממשל

זה לא יאמן מה שהולך במדינה הזאת.. חודש עבר ועדיין לא כבשנו לגמרי כפרים שנמצאים קילומטר אחד מהגבול.. מה זו ההססנות הזאת, מה זה ההתקפות המזעריות והמסכנות האלו, מה זה הסיכון חיים הזה, מה זו הפחדות הזאת, מה זה הממשל הזה בכלל????
אני לא מאמין, מהיום הראשון היינו צריכים להוריד להם את כל דרום לבנון כאילו לא היה כזה דבר, ועד עכשיו החיזבאללה רק מתחזק בגלל הנשק מסוריה ואנחנו בקושי עושים לא משו זה לא מלחמה זו פחדנות מה שהולך פה פשוט לא להאמין.. אני בשוק בכלל שהממשלה יכולה לחשוב על האפשרות של צבא דרום לבנון הם כולם שיהים שלא אכפת להם שישראל לא תתקיים יותר..
פשוט לא להאמין עלאק כח צרפתי מה הוא כבר יעשה גם כן הצרפתים האלו.. הלוואי הם ידעו מה זה שמחבלים יורים לך על הערים המרכזיות במדינה שלך טילים כל יום..

פשוט בושה וחרפה, אין לי יותר מילים, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות מהממשלה הזאת, אני פחות מאשים את הצבא יותר את הממשלה שהפכו ת'צבא שלנו לשמאלני ולמוסרי יותר ממה שהוא צריך.. ובמלא אף אחד בעולם לא שם עלינו אז מה אכפת לנו להוריד את כל דרום לבנון שימותו כל המחבלים וכל האזרחים שלא ברחו שהודענו להם אז זו אשמתם בלבד שימותו אם הם נותנים מחסה למחבלים !!!

בעזרת השם אולי פרץ יקבל קצת שכל ובמקום לזיין בשכל כל היום הוא יתן אור ירוק להרחבת הפעולה, ונגיע גם עד אחרי הליטני !!!
שלא ימותו יותר אזרחים !! וגם אם נצטרך לשלם בחיי חיילים זו יכולה להיות מלחמה שתמנע הרוגים בשנים הבאות.. אפילו לעשרות שנים ..!!! זה שווה את זה!!!

עמית לכושר - אין מקום אחר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר