לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2006, 19:56
  B_KniG B_KniG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.03
דילמות לגבי הצבא...

שלום...
אני אמור להתגייס בעוד כשלוש חודשיים לצה"ל אני אמור להיות קרבי..
כול החיים שלי חלמתי על זה ושאני אומר כול החיים אני מתכוון לזה... ממתי שאניזוכר את עצמי ידעתי שאני יהיה קרבי..
בזמן האחרון אני חש דילמה קשה לגבי הצבא בגלל שעד לפני חודש זה היה אני ועוד שלוש חברים שלי שהיינו אמורים להתגייס לקרבי וכול הזמן דיברנו על זה..
עכשיו אחד הוריד פרופיל לא באשמתו... משו רפואי עוד אחד התחרט ולא רוצה יותר קרבי ומנסה לצאת מזה ועוד אחד שמוריד עכשיו פרופיל כי הצבא ביאס לו את החיים... וכול השאר מההתחלה לא רצו קרבי והצליחו גם לא להגיע לשם...
זאת אומרת שאני נשארתי הקרבי היחידי.. וזה דיי מציק לי..
אני לא יודע אם זה אמור להציק לי.. אני עדיין מאוד ארוצה קרבי אבל שאני חושב על זה שכול החברים שלי יחזרו כול יום הביתה ויבלו ואני יהיה יחיד מבין כול החברים שיהיה סגור בצבא ויחזור פעם בשבועיים..
אני אמור להתרגש מזה שאני יהיה היחידי? ומזה שכול החברים שלי "יחגגו" בזמן שאני "יסבול"? אני עדיין מאוד רוצה קרבי אבל...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2006, 00:46
  B_KniG B_KniG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "החברים שלך לא רציניים. אין..."

גם אני חושב ככה לגבי מה שאתה אומר... ואמרתי להם את זה..

אחד מהם אני מבין הצבא זיין אותו בתחת ובאמת שגם אני הייתי מתבאס מכול מה שהצבא עשה לו...
השני זה לא באשמתו.. באמצע הטירונות גילו לו מחלה והורידו לו פרופיל.. והשלישי סתם דפוק..

ובוא אני יסביר לך למה אני מבואס קצת... אני התכוונתי לקטע שחברים שלי יראו אחד את השני כול יום וכול ערב נגיד תיהיה להם את האפשרות לצאת ביחד או להיות ביחד..
כאשר אני יהיה כול היום בצבא ויצא פעם בשבועיים ויענו אני יתנתק מהם..
הם יהיו ביחד ואותו הם יראו פעם בשובעיים... ואני יהיה היחיד... כול עוד שהיו עוד כמוני זה לא ממש הפריע לי.. אבל שאני היחיד זה מתחיל קצת להפריע לי..
זה לא אומר שאני לא ילך לקרבי... מאה אחוז אני יהיה שם ובימים אלה אני גם מתכונן לגיבוש צנחנים ואני הולך לשם בידיעה שאני רוצה קרבי ואני יעשה הכול גם להיות שם ולהיות בצנחנים...
ישן 12-08-2006, 13:02
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי B_KniG שמתחילה ב "דילמות לגבי הצבא..."

תאמין לי אחי שאחרי כמה חודשים החברים שלך מהצבא, במיוחד אם זה ביחידה קרבית יהיו כמו אחים שלך! הם יחליפו את החברים שלך, תהיה בטוח בזה... אתה חיי איתם 24 שעות ביממה. אוכלים אותו אוכל, ישנים באותן מיטות, מפליצים ביחד ואני יכול להמשיך עד מחר ולא להפסיק לכתוב.......
בקיצור תאמין לי שהקשרים שלך יתנתקו עם רוב החברים שלך מהעיר שלך והם יוחלפו בחברים מהצבא.

ובוא תקשיב לעוד איזה משהו... אם אתה הולך להיות ג'ובניק אתה תישאר ילד כל החיים שלך, הכוונה לג'ובניק שמשרת קל"ב וחוזר כל יום הביתה. בשבילו זה סתם כמו בצפר, הוא לא עובר קשיים וזה לא יעצב לו את האופי ויבגר אותו. לעומת זאת כל החרא שתאכל בקרבי רק יחזק אותך מבחינה נפשית ותאמין לי שאחרי 3 שנים בקרבי , סביר להניח שילד לא תצא משם.

ישן 13-08-2006, 01:26
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "תאמין לי אחי שאחרי כמה חודשים..."

מה רע בלהיות ילד? כולה מישהו בן 18-21... למה הוא צריך לעבור את מה שהוא יעבור? למה מישהו בכלל צריך לעבור את זה? יש לזה תשובה- כי אין ברירה.
ולא כל הג'ובניקים ילדים, וכן, אני יודע שאתה מתכוון לאלה שסתם יושבים ולא עושים כלום.
בקיצור, יש ויש. גם מי שיוצא מקרבי אחרי 3 שנים לא בהכרח יוצא "אדם טוב יותר".

ולכותב האשכול, תעשה מה שאתה מרגיש לנכון. כמה פעמים שמעת ת'משפט "אל תלך אחרי החברים שלך, הם לא יעזרו לך בחיים" או כל מני גירסאות שלו? במקרה הזה זה דיי נכון. תעשה מה שמתאים לך. אם אתה מרגיש שאתה מיועד להיות קרבי, אז תהיה קרבי. אם אתם קרובים מספיק אז תשארו קרובים גם במהלך הצבא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר