לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2006, 13:35
  גשש-בלש גשש-בלש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yaronshani11 שמתחילה ב "בקשר לשינוי איפי"

תגידו אנשים מה נסגר ??

אני רוצה רגע לעשות לכם סדר.

במחשב שמחובר לנתב יש שתי כתובות (לא רק דרך נתב אבל לא משנה):

1. כתובת שמיועדת לעבודה של המחשב מול הנתב.
2. כתובת שמיועדת לגלישה באינטרנט.

המחשב מקבל כתובת ip מה-dhcp של הנתב.
כשכותבים ipconfig /renew זאת היא שמשתנה.
* אם יש מחשב אחד סך הכל , הוא יקבל כל פעם את אותה כתובת....

הבעיה של הבחור כאן היא הכתובת הציבורית שאיתה הוא גולש באינטרנט.
הכתובת הזאת שייכת לנתב.
כדי לשנות את הכתובת צריך לנתק ולחבר מחדש את הנתב לאינטרנט ואז הוא מקבל כתובת חדשה.

איך עושים את זה מבלי להיכנס לנתב?
יש לי בשבילך שני פיתרונות.

1. תנתק ותחבר את הכבל בין הנתב למודם וככה תנתק ותחבר אותו מחדש לאינטנרט ותקבל כתובת חדשה.
2. אם אתה רוצה בדרך יותר מתוחכמת , אתה צריך למצוא קובץ סקריפט שמריץ פקודות ניתוק וחיבור מחדש לאינטרנט או הפעלת מנגנון משיכת הכתובת מחדש דרך ממשק ה- telnet של הנתב.

את זה תחפש בעצמך דרך פורומים ואתרים טכניים.

מקווה שעזרתי.

נערך לאחרונה ע"י גשש-בלש בתאריך 16-08-2006 בשעה 13:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 20:26
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "זרתה מידע והלכתה ? 1. דבר..."

לצערי אני מאוד עסוק בזמן האחרון כך שלא יוצא לי להכנס תכופות

בקשר לNETSH
זו היא פקודה שמאפסת את כל רכיבי התקשורת שלך בינהם TCP\IP ואל רכיבים הנכללים במערכת ההפעלה שלך, לפעמים למערכות הפעלה כאלו ואחרות יש קבצים כאלו ואחרים אשר פגומים וגורמים לאי יציבות הפרוטוקולים השונים, ביצוע NETSH עלול לגרום לערור קשה יותר של אותם "באגים" עד לקריסה של המערכת....דבר נוסף :

ברגע שאתה מחובר לנתב (ראוטר) ומגדיר בו את פרמטרים החיוג שלך, בעצם מה שקורה זה שהחייגן מחייג דרך המודם ויוצר תקשורת, לצורך העיניין בשלב הזה אתה יכול לנתק את המחשב מהראוטר ועדיין מבחינת ספק האינטרנט שלך אתה "מחובר" ספק האינטרנט שלך מחליף לך את כתובת הIP היוניטי שלך (יחודית לך בכל העולם) אך ורק בעת התנתקות והתחברות, בעצם יותר נכון ברגע שאתה מבצע גישה מחדש לDHCP של ספק שירותי האינטרנט אותו SERVICE מספק לך IP unity חדש, כל מצב אחר לא יניב אספקת IP חדש ע"י הDHCP של הספק,

כל אותם פקודות שעשית או לא עשית יגרמו לך להתנתק מהDHCP ברשת הפנימית שלך.....ולקבל IP פנימי חדש, הIP שאתה רואה בעצם הינו IP פנים רישתי ולא ציבורי סביר להניח שמה שאתה רואה שכאילו מוגדר למחשב זה משהו בסיגנון :
192.168.0.100/199(לרוב ביידיפולט זה בין 100 ל199 אני מדבר על האוקטטה האחרונה באייפי, אך למעשה מלבד הNET ID (במקרה הזה 192.168.0) זה יכול להיות כל מספר....)
או לחילופין 10.0.0.X שוב על אותו רעיון כמו המצב הקודם,

כדי לראות את הIP הציבורי שלך ללא כניסה לממשק הראוטר שלך, אתה יכול להעזר באחד האתרים לדוגמא :
http://www.whatismyip.com
וכך תראה את הIP שלך שרואה העולם, כדי להחליף את הIP הזה שלמעשה הוא הוא הIP שמציג אותך בפני העולם, הכי פשוט והכי קל תכבה ותדליק את המודם\נתב (עדיף מודם, כי לפעמים יש לג בדיסקונקט והמודם עלול להשאר מחובר בזמן שהנתב עושה RESTART)

לעוד עזרה או שאלות תרשום לי ואני מבטיח לענות רק תהיה סובלני :-) מקווה שעזרתי לך מעט
ישן 18-08-2006, 09:49
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אתה יודע איך דרך ה-NETSH לבקש מהמודם להתחבר מחדש ?"

כמו שאני מבין מהשיחה, אתה מחובר ברשת ביתית נכון ? זאת אומרת יש לך מודם, וראטור, ולראוטר מחוברים מספר מחשבים....

הנקודה היא כזאת כרגע המחשב שלך הוא אורח ברשת הזאת ולא יותר מזה במחשב אתה יכול לשנות מה שבא לך זה לא ישפיע על האינטרנט

אם אתה רוצה לגרום למודם להתנתק ולהתחבר מחדש אתה צריך להכנס לממשק של הראוטר ועשות דיסקונקט, וקונקט מחדש,

יש ראוטרים שקיימת בהם פקודה RE-CONECT זה גם יעשה אותה פעולה, בכל מקרה כל הביצוע מתבצע מהחייגן - החייגן שלך=הראוטר

חייגן של לקוח רגיל=אפליקציה בווינדוס, ולכן לקוח רגיל יכול ליצור רצף חיבור מחודש ע"י פקודות במחשב שלו, אתה לא יכול כי אתה לא מבצע התחברות לספק אתה רק מתחבר לDHCP הפנימי של הרשת שלך, בעצם למעשה : לראוטר

כנס לראוטר תעשה דיסקונקט>קונקט וזהו אתה מחובר מחדש עם איי פי חדש, בקיצור האופציות כאלו :

1.ניתוק המודם מהחשמל
2.ניתוק קו הטלפון שנכנס למודם
3.ניתוק כבל הרשת בין המודם לראוטר
4.ניתוק הראוטר מהחשמל
5.כניסה לממשק הראוטר וביצוע התחברות מחדש (כניסה לממשק=פתיחת דפדפן והקלדת 192.168.0.1 כמעט תמיד אבל אם אתה לא מבין בהגדרות שלו אז עזוב תבחר את אחת מהאופציות הראשונות)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר