לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2005, 17:21
  flash_os flash_os אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.04
פיגוע תנו דעה לכתב תביעה - תביעות קטנות

שלום,
מבקש לתת ביקורת לכתב תביעה הבאה:
---------------------------------------------------------------

כתב תביעה

בתאריך 26/11/04 (יום שישי) בערך בשעה 9:00 נסעתי בדרכי מקרית גת לירושלים. במד דלק שלי נדלקה נורה אדומה, נכנסתי לתחנת דלק הראשונה שהייתה בדרכי, זאת הייתה תחנת דלק של בר גאון בע"מ אשר סניפה נמצאת במושב סגולה שליד קרית גת. תדלקתי על סכום של 50 ₪, אחרי תדלוק בדרכי לירושלים הבחנתי בחוסר בהספק המנוע ברכבי אשר התבטאה באי סחיבה בעליות לירושלים (למרות שרכבי קל משקל ונפח מנוע גדול יחסית L1.9) אבל לא נתתי לזה דעת דאז.
החניתי את הרכב ליומיים בחניה של המכללה שבה אני לומד. ביום ראשון (בתאריך: 28/11/04) כבר לא הצלחתי להתניע את רכבי.
שבוע שלם של ניסיונות התנע עלו לשווה. דייר במעונות: שקד בן-הרוש ומוסכניק עם רכב חילוץ: אמנון אוחיוןניסו לעזורלהתניע את רכבי. לא עלה בדעתנו שהבעיה נצורה בדלק לא תקין. החלטתי להזמין גרר (170 ש"ח) להוביל למוסך מרכזי של סקודה בירושלים (בתאריך: 5/12/04).
אחרי יומיים של בדיקות ברכבי הודיעו לי מהמוסך שיש מים מהולים בתוך הסולר והמים גרמו נזק בלתי הפיך למשאבת הזרקת סולר ברכב שלי.
במוסך הבהירו לי שמים יותר כבדים מסולר (בגלל תכונות פיסיקליות שלהם) ואחרי יומיים חניית רכב, מים מהולים פשוט שקעו בתחתית המיכל של דלק ובניסיון התנע שלי, המים נשאבו מתחתית המיכל אל תוך מערכת משאוות הזרקת סולר והרסו אותה.
אחרי אין ספור ניסיונות להשיג מנהל תחנת דלק בטלפון עלו לשווה החלטתי להגיש תביעה לבית משפט לתביעות קטנות לקבלת פיצוי על נזק שנגרם לרכבי, עוגמת נפש וטרחה.
חשוב לציין שתחנת דלק הנ"ל נתפסה פעמיים בעבר ע"י משרד התשתיות – מנהל הדלק בכך שמכרה דלק לא תקני עם תוצאות בדיקה חמורות במיוחד.

מצרף פרסום הודעת משרד התשתיות בעיתון ידיעות אחרונות וגם קבלות.

להלן רשימת נזקים והוצאות:
+ נזק לרכבי:
• בדיקה + משאבת הזרקת סולר: 4100 ₪ + 80 ₪ תשלומים
• מתנע: 585 ₪
+ טרחה:
• גרר: 170 ₪
• נסיעות: 100 ₪
• הפסד ימי לימודים: 1100 ₪
• הוצאות משפט

+ עוגמת נפש: 1200 ₪

סה"כ: 7335 ₪

עדים:
דייר במעונות: שקד בן-הרוש - טל'
מנהל עבודה במוסך מרכזי של סקודה: יואב - טל'
מוסכניק עם רכב חילוץ: אמנון אוחיון – טל'
---------------------------------------------------------------

מה מיותר? מה צריך או אפשר להוסיף עוד?
תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר