לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2006, 18:21
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
שאלה אני היחיד שחושב שהפסדנו במערכה הזו?

1. החיילים החטופים עדיין חטופים.
2. רקטות נופלות בשטח הריבוני שלנו וגם אחרי שהמערכה תסתיים לחזבאללה יש יכולת להמשיך ולשגר. הטווח של הטילים שלהם הוא כזה שגם אם הם יישבו מעבר לליטני הם יכולים להגיע אלינו.
3. נסראללה עדיין חי.
4. ההישרדות של החזבאללה למרות ההפגזות המסיביות של חיל האוויר והפלישה הקרקעית הפכו את הארגון ואת העומד בראשו לסמלים בכל רחבי העולם המוסלמי וכח ההרתעה שלנו נשחק (הערבים חושבים שאם ארגון קטן יחסית יכול לעמוד מולנו זמן רב כ"כ, אולי הם יכולים גם).
5. ישראל תשלם מחיר כלכלי עצום על המערכה הזו שמוסיפה להתגלגל. עצמאיים יאבדו עסקים, שכירים יאבדו מקומות עבודה וכולנו נשלם יותר מיסים. אני לא מזכיר בכלל את כל המשקיעים הזרים שיושבים בחו"ל וחושבים פעמיים האם להשקיע במדינה לא יציבה.
6. הגרעין האיראני, שתפס את המקום הראשון בסדר העדיפויות עד לפני חודש, נעשה פחות בוער מבחינת הקהילה הבין לאומית.

*אולמרט ופרץ לא יודעים מתי עוזבים את הקזינו. הם מפסידים ומפסידים אבל הם לא יכולים להפסיק. כל יום הם חושבים שהפעם הם הולכים לנצח את הבית, שהם גם יכסו את ההפסדים עד כה וגם ירוויחו. הבעיה היא שמי שפושט רגל בסוף זה העם. אז מה איכפת להם להמשיך ולהמר?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2006, 03:10
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
2 אצבעות מצידון, 2 אהודים לציון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני היחיד שחושב שהפסדנו במערכה הזו?"

האחד ברח השני נכנע...וביחד שניהם עשו ממש יופי של עבודה...

זה מוזר איך בענייני פנים הדרג המדיני והצבאי מבצעים בהצלחה פעולות.
מגלים "נחישות", פתאום אין להם בעיות מוסר להרוס ולעקור אזרחים מבתיהם (גוש קטיף)
או להכות בהם נמרצות (עמונה) אבל בחוץ אנחנו מתגלים כפלופ רציני... פתאום עולות דילמות מוסריות...כן להפציץ כפרים לא להפציץ כפרים...להיכנס לעומק ללבנון או לא, הפסקת אש...שוב להיכנס, שוב הפסקת אש...
אייי....
מה אני אגיד לכם
בושה.
שיקום איזה אירגון שירים מרי אזרחי...או הפיכה צבאית... ברפובליקת בננות הזאת
כל שינוי לא צפוי ולא מההנהגה המושחתת-כושלת - מבורך.

אני לא יודע עד כמה עוד נוכל לבלוע את האבסורדים שנוחתים עלינו בזה אחר זה... אין רציונאל כלשהו מאחורי כל צעד שההנהגה שלנו עושה...אף אחד לא טורח לנמק, לאולמרט אין ביצים ולב להסביר צעד כה תבוסתני ועלוב כהפסקת האש הזו...העיקר הוא ניסה לבנות לעצמו תדמית דרך נאומים מתגאים כשהוא דופק על החזה, הכל היה בלוף, עוד עצה של היועצים שלו להיראות "חזק" עוד בובה על חוטים אך ללא עמוד שידרה...אני מאחל למדינה הזו מהפיכה....צבאית/אזרחית או אפילו חוקתית, שנעבור את עידן הספינים ויועצי אחיתופל. נשאר לי רק לשאול עד כמה נמוך עוד נגיע בכדי שמשהו ישתנה, מה יוציא אנשים מהאדישות, איפה נמצא הגבול של כל האבסורד הזה ? אנחנו מאבדים את המדינה שלנו והשעון האיראני ממשיך לתקתק לרעתנו.
ישן 12-08-2006, 05:31
  D62RPY D62RPY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
שלושה דברים...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "אמרתי הפסד?"

תשרשר כמו שצריך בבקשה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי crazygamer

אולמרט הצליח להפסיד את המלחמה הזאת....צריך להתרשם ממנו,לא הרבה אנשים היו מצליחים.

אז אתה לא כתבת את הרשום לעיל? אתה לא זוכר את התגובות של עצמך אפילו?

ציטוט:

אמרתי הפסד? ומה הקשר דיין? דיין התפרק,להזכירך שרון חצה את התעלה.

דיין, להזכירך, נכנס להיסטריה בתחילת מלחמת יום כיפור והכריז על מצב של "חורבן בית שלישי".

רפרוף בפורום וקריאת התגובות הנחרצות פה לא יכולה שלא להזכיר לי היסטריה זו.

אני מסכים שאולמרט עושה טעויות והוא ממש לא הבנאדם החביב עלי אבל כמות ההתבכיינות וההיסטריה שהולכת פה עוברת את הגבול.

ממש לא יזיק לכמה מחברי הפורום לחטוף סטירה או שתיים שירגיעו אותם.
ישן 12-08-2006, 17:11
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני היחיד שחושב שהפסדנו במערכה הזו?"

אנסה להגיב בצורה הכי עדינה שאני מצליח כרגע,אולמרט הוא תרוץ עלוב לבן אדם אם בכלל. אילו עמד אולמרט בראש החיזבללה עם השגים כמו שלו נכון לעכשיו.היה מוצא להורג מול כיתת יורים,האיש לא השיג שום מטרה שהעמיד לעצמו מלבד שמירה על הכיסא שלו בממשלה,לא קיבל את החטופים,לא הפסיק את ירי הקטיושות,הכניס חיילים ללבנון והושיב אותם שבועות בתור מטרות נייחות,הוריד למעלה ממליון איש למקלטים ללא מזון תרופות או שום תמיכה ממשלתית וקצרה היריעה מלדבר על מעלליו.וגם אני שואל את עצמי עד מתי??? עד מתי יהיה העם כו טיפש וימשיך להכתיר אנשים כמוהו וכמו הסובבים אותו.ועל תחשבו אפילו לענות שאין מישהו אחר,אולמרט אינו הרע במיעוטו אלא הרע במיטבו.צ'רצ'יל אמר פעם שהדמוקרטיה היא שלטון של טפשים כי קבוצה של אנשים טפשים בוחרת באדם מושחת לשלוט בה ובמקרה שלנו הוא צדק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר