לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2006, 22:20
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
מה קורה כאן ? מספיק עם התבוסתנות !!!!

יום כיפור יגיע ונוכל כולם לצעוק: חטאנו פשענו....
מי שרוצה להלכות את עצמו יכול לעשות זאת גם בחגיגות העשורה של השיעים.

אנחנו ננצח נ ק ו ד ה .

במלחמת השיחרור יצאנו מעטים מול רבים. וניצחנו

לצעירים שבחבורה: טרם מלחמת ששת הימים היינו בטוחים שהולכים לטבוח אותנו. ליד בתים בת"א הכינו שוחות (ממש חפירות באדמה) , את איצטדיון בלומפילד ביפו שריינו כבית קברות. התוצאה הסופית ידועה - ניצחנו - כי אין לנו ברירה אחרת.

במלחמת יום הכיפורים היו כאילו שחשבו שאנו קרובים לחורבן הבית - בסוף ניצחנו

גם במלחמת לבנון הראשונה ניצחנו - הנסיגה המחפירה משכיחה את יציאתם של המחבלים באוניות מנמל ביירות .

גם היום : א נ ח נ ו נ נ צ ח - כ י א י ן ל נ ו א ל ט ר נ ט י ב ה א ח ר ת

אז בבקשה ממכם - די עם התבוסתנות, די עם שפיפות הרוח, די עם מלחמות המחר . את מלחמות המחר נעשה מחר ותאמינו לי שעוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן - המחר יגיע.

אנחנו ננצח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2006, 22:59
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אם אתה כבר עושה השוואות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "מה קורה כאן ? מספיק עם התבוסתנות !!!!"

במלחמת העצמאות נלחמנו מול צבאות חזקים ורבים אבל המלחמה הייתה יותר בשטח ולא מול התקשורת
אז גם דעת הקהל הייתה בחלקה לטובתנו
ויותר מזה- היו לנו מנהיגים שלא פחדו לקחת החלטות ולעמוד מאחורן
והיום? ראש הממשלה שלנו בשירותו הצבאי היה כתב במחנה, שר הבטחון היה חימושניק והרמטכ"ל הוא טייס שלא מכיר לוחמה רגלית ולכן אין לו מושג באיך להערך ללחימה כזאת.
ב82 חוץ ממנהיגים אמיצים, החלטיים וכריזמטים היה לנו את בגין ז"ל שידע גם לקחת אחריות ולהתפטר שהיה צורך
בלתי אפשרי להשוות את בגין שהיה אדם צנוע והחלטי לאולמרט הגאוותן והגמגמן (אייה)
שהיו כאלה מנהיגים אז היה גם כושר הרתעה.
היום אלו שמובילים מהלכים כאלה לא יכולים לנאום לאומה בטון בטוח וצלול הופכים אותנו ואת כושר ההרתעה שלנו לבדיחה היומית של אל ג'זירה

ישן 11-08-2006, 23:15
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
אני ניסיתי להעביר מסר דומה וננעלתי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "מה קורה כאן ? מספיק עם התבוסתנות !!!!"

ציטוט:
די לפולחן המוות

כל דבר בזמנו !!

די, די עם הבכי. הפנימו ויותר מזה, ה-ד-ח-י-ק-ו את הכאב.
כל עיתון, חציו סיפורי הנופלים, כל מהדורת חדשות מלאה בהם.

הכל נכון, הכל במקומו, אך לא א-כ-ש-י-ו!
זה הפך לפולחן למת, פולחן למוות!
אכשיו באמצע הלחימה! זה מה שיעזור ללוחמים? זה מה שיחזק את העם ומנהיגיו?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
זה נראה כמו תשדיר של החיזבלה!

מתנצל אם פגעתי במשהוא, כ-ו-א-ב לי לא פחות מלכל אחד אחר, אך אכשיו הזמן לחרוק שיניים ולחזק האחד את השני.

התנהלות זו היא מתכון להתרופפות הרוח הלאומית, לכישלון, ולכניעה לתכתיבים העומדים בפתח. ארצות הברית עלולה להחלש בנחישותה. אך, אנו ורק אנו צריכים להמשיך לחיות באיזור עולם זה הרבוי בפנטים מיסטיקנים המתחזקים מכל מראה של אף כ-א-י-ל-ו חולשה מצידנו.

אחר שוך הקרבות, אז נבכה את יקירנו שנפלו בחזית ובעורף. אז העת להתאבל על מגש הכסף הממשיך לגדול

אף כאן יש הרבה אשכולות העוסקים במוות:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=214472
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=214418
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=213392
יש אחד כללי, יש לצערנו מה להוסיף, הוסיפו לו:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=213584

בהתחלת הקרבות תגובת המנהלים לביקורת על התנהלות הדברים הייתה "זה לא הזמן לבקורת. יהיה זמן אחרי המלחמה". מאז, עם הצטברות הביקורת, הם שכחו לנהל והצטרפו למקהלה. בחרתי להגיב בפורום זה, כי זה הוא הקרוב לליבי, אך ההלכאה העצמית הזאת היא גם באחרים כבכל התקשורת הישראלית. בואו נשאיר את ההלכאה העצמית לשיעים.

חיזקו ונתחזק!

ישן 12-08-2006, 00:51
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
מי זה "אנחנו" ?

ואת מי אתה חושב בסה"כ שאנחנו "הולכים לנצח" אם בכלל... כולה נסראללה קטן
אירגון גרילה בגודל בי"ס תיכון שכבר ככה גרם לנו די והותר נזק ומוות, שיכולנו למנוע עוד מההתחלה ולא עשינו...אנחנו לא מתנהגים פה כמו במלחמת קיום
הפוליטיקות שולטות, השיקולים הזרים, החשבונאות...ההתייפיפות בעיניי העולם, גינונים צבועים..
בינתיים המרוויח או המנצח האמיתי שיש אם תרצה זה הסורים והאיראנים, הם פתחו לנו חזית מלא כלום בזכות האימפוטנציה של הממשלה ש- "אנחנו" בחרנו ! , בזכות רשויות החוק שפועלות נגדנו וקיבלנו את עולן ושתקנו...אני פה לא מדבר על עונש במובן "מיסטי" דתי תיאולוגי כזה או אחר אני מדבר על העובדות הגלויות לכולנו - שאנשים מושחתים בעלי אינטרסים אנטי-ישראלים שולטים במנגנוני המדינה הזו ונותנים פקודות לאזרח הקטן שבסופו של יום אינן באמת משרתות אותו, אלא רק מכסות את ישבניהם של אלה שמכרו את אחיהם עבור תצלום וכותרת "לא מבקרת" כלפיהם כמנהיגים, אנשים ללא שיעור וללא קומה !
הרבה כתובות היו על הקיר, על ההנהגה שלנו כביכול, על התקשורת, על רשויות החוק והשלטון, על הבוגדים שיושבים בתוכנו, בערינו, ובכנסת ישראל, ואותם נציגי העם שלנו שמוכנים לשבת עם בוגדים בגלוי באותה כנסת, באותו מזנון, באותו חדר ! שלא לומר באותה ועידת חוץ וביטחון...
וראש ממשלה ששולח חיילים של הורים אחרים לסכן את חייהם לשווא בזמן שילדיו והוא לא שירתו, ובכלל חיים בחו"ל, לאנשים כמותו והרבה מתושבי ת"א, יודעים שברגע שיפלו שם טילים ונהיה בצרה קשה עוד יותר, יש להם אופציה לא להיות פה... ואז מי שאין לו את היכולת והאמצעים, ישאר לחטוף את מכות האוייבים שלנו כשהם יושבים להם בבית קפה בלונדון או פריז... בינתיים אין להם בעיה להטיף לאלה שכן מסכנים את חייהם לגבי מוסריות צבועה במודע.
אני לא אכנס להגדיר לך בדיוק מי זה "אנחנו" אבל אני אגרום לך לפקפק במושג השגור הזה שכבר מזמן לא משקף את הלך הרוח האזרחי כאן....
אני לא מאלה שהצביעו לאולמרט, אני חושב שהמושג "אנחנו" מת סופית כשעקרו אזרחים ישראלים נאמנים למדינה הזו מביתם כבר אז העם חולק, וכל תושבי הצפון שהפקירו אותם...לאיזה "אנחנו" הם משתייכים ? , מזה "פטריוטי" מבחינתך ? מי שתומך במלחמה בחיזבאללה אבל אין לו בעיה לתמוך במקביל בתוכנית "ההתכנסות" ולסגת משטחי מדינה ולהרוס עוד ישובים למען כלום?, מי שמכה את אחיו באלימות ובברוטאליות ובשינאה ועוד מטעם הוראה מלמעלה !
לי עושה רושם שיש סקטורים מסויימים פה שנלחמים בשביל כולם, ויוצאים לקרב ללא ספקות ומורא, בעוד שאחרים עורכים חשבונאות מה כדאי להם ומה לא, ועבור מי ומה כן להילחם ועבור מי/מה לא...
ויש כאלה שבכלל לא מוכנים להילחם ולא משנה שאין ברירה, מילא שלא מוכנים להילחם, אבל מעיזים גם להטיף לאלה שכן נלחמים על כל מה שיש להם, ולהגיד להם שהם אינם מוסריים ?!
ועוד להפגין נגד המדינה שלהם עצמם כשהיא נאבקת על חייה, על אזרחיה.
צא מאשליית ה- "אנחנו" כי אין אנחנו, יש אינטרסנטיות, והאינטרסנטים המושחתים שיושבים שם למעלה בהנהגה הזו...מוליכים את כולם כעדר... והופכים אותנו לכלי משחק, את חיילנו לכאלה, ולמה הם עושים את זה ? כי מאפשרים להם... כי שותקים.
ישן 12-08-2006, 19:21
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rany
יום כיפור יגיע ונוכל כולם לצעוק: חטאנו פשענו....
מי שרוצה להלכות את עצמו יכול לעשות זאת גם בחגיגות העשורה של השיעים.

אנחנו ננצח נ ק ו ד ה .

במלחמת השיחרור יצאנו מעטים מול רבים. וניצחנו

לצעירים שבחבורה: טרם מלחמת ששת הימים היינו בטוחים שהולכים לטבוח אותנו. ליד בתים בת"א הכינו שוחות (ממש חפירות באדמה) , את איצטדיון בלומפילד ביפו שריינו כבית קברות. התוצאה הסופית ידועה - ניצחנו - כי אין לנו ברירה אחרת.

במלחמת יום הכיפורים היו כאילו שחשבו שאנו קרובים לחורבן הבית - בסוף ניצחנו

גם במלחמת לבנון הראשונה ניצחנו - הנסיגה המחפירה משכיחה את יציאתם של המחבלים באוניות מנמל ביירות .
אז בוא נצא לרחוב ונצעק - ברוח בדם..........
גם היום : א נ ח נ ו נ נ צ ח - כ י א י ן ל נ ו א ל ט ר נ ט י ב ה א ח ר ת

אז בבקשה ממכם - די עם התבוסתנות, די עם שפיפות הרוח, די עם מלחמות המחר . את מלחמות המחר נעשה מחר ותאמינו לי שעוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן - המחר יגיע.

אנחנו ננצח
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר