לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2006, 03:32
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
התקפי קנאה מעצבנים ושטוטיים !

שלום לכולםםםםם !
יש לי חברה יותר משלושה חודשים כבר ואנחנו מאוד אוהבים !
אני אוהב אותה מאוד מאוד... והיא גם אותי !
ובזמן האחרון היא עושה לי משחקי קנאה כאלה מעצבנים עם חבר טוב שלי שגם לו יש חברה ..
והם מדברים על זה כאילו בצחוק ואני לא אחד שמקנא ממש לא בחיים לא היה לי קנאה של ממש
אבל יש גבולות של הקנאה שלי ...
הם מדברים על זה מדי פעם אבל לא בתדירות גבוהה ולפעמים זה יוצא גם באי סי קיו שהיא מדברת על השטות הזאת.. וזה ממש מעצבן ! הם ידידים טובים אני יודע ויש לו גם חברה אז כאילו אני יודע שאין לי ממה לחשוש ואני סתם פרנואיד אבל אני לא יודע מה לעשות עם עצמי לפעמים חח אני מתוסבך ! היא גם בחורה מאוד יפה וברגע שאני לא לידה היא מבוקשת הרבה מנסים להתחיל איתה וכמובן היא דוחה את זה וזה עוד יותר כזה מציק בלב...
בנוסף לזה...
היא אהבה אותי פעם ממש ממש .. והיה כמה מקרים שהיה ביננו שזה קצת ירד לה ואני ממש מרגיש את זה עליה ! ממש ממש .. כאילו היא אומר לי עדיין שהיא אוהבת אותי ויש לנו התקפי אהבה למי שמבין
אבל אני רואה ומרגיש שזה לא אותו דבר והיא אמרה לי שזה יחזור לה במשך הזמן כי לוקח לה זמן ... אנערף מה....
יש דברים שאנחנו מדברים עליהם ואנחנו מדברים על הכל אבל אני לא רוצה לפתוח ולדבר איתה כמו שכל ההצעות אומרות פה אני מחפש דרך אחרת...
אני מפחד ואני אוהב אותה מאוד ואני לא רוצה לאבד אותה....
אז אני רוצה גם לגרום לה ולראות באמת אם אני חשוב לה ולגרום לה להתקפי האהבה האלה שקורה לי ...אבל אני לא יודע איך ואני לא רוצה לעשות את זה שקוף .. !
אולי תוכלו לעזור לי בבקשה אני חייב תשובה עוד היום כי אני לא יהיה במחשב בזמן הקרוב !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2006, 15:57
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מקווה שזה עדיין רלוונטי לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "התקפי קנאה מעצבנים ושטוטיים !"

ובמקרה שכן אז לדעתי אין מנוס מלדבר איתה
בתור התחלה אתה נמצא במצב נחות בין אם אתה חושב כך או שזה באמת המצב
כמו שנאמר פה בזוגיות שני הצדדים צריכים להיות שווים וצריכים לרצות אחד את השני ולא שאחד יעשה טובה לשני או כמו במקרה שלך אחד ישלוט בשני כי אז יש בעיה בזוגיות ובדרך כלל או שזה לא נמשך הרבה זמן או במקרה יותר גרוע זה נמשך אבל רק מאמלל את שני הצדדים או לפחות אחד מהם
בדרך כלל משחקי קנאה באים לרמז שאותו צד שמשחק רוצה להשיג תשומת לב מהשני ועל ידי כך גורם לו לקנא וכך משיג את תשומת ליבו, נסה לשים לב האם יש מצבים שבהם אתה מתעניין בה פחות או מתעסק במשהו אחר שגורם לה להיות קצת מוזנחת?

אני לא הייתי מציע לך להצטרף למשחק כי אחד משחק עם השני במי מקנא יותר טוב בדרך כלל לא יוצא מזה כי תמיד מישהו מעיז יותר מידי ואז מתחיל בלגן שלם אחר

אם אתם בני זוג ומדברים על הכל ואוהבים אחד את השני אין שום בעיה לדבר על מה שמציק לכם או לפחות לא אמורה להיות בעיה, וכמו שאתה היית עושה בשבילה דברים אם היית מבקשת לא נראה לי שהיא תסרב אם תבקש ממנה לחדול ואם כן תסרב אולי הבעיה הרבה יותר עמוקה ממשחקי הקנאה שאתה רואה

שיהיה בהצלחה
ותעדכן בכל מקרה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-08-2006, 20:04
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
לדעתי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "התקפי קנאה מעצבנים ושטוטיים !"

א-אל תקנא יותר מידי, זה לא בריא ואין לך סיבה לקנא.. הקנאה נובעת מזה שאתה לא מרגיש שהיא נותנת לך מספיק אהבה..ולא מזה שהיא מדברת עם מישהו אחר..

ב-אני חושבת שהיא אוהבת אותך נורא... אבל היא לא באמת מודעת למה שאתה מרגיש..
אני לא יודעת אם היא תבין כשתספר לה מה שעובר עליך.. אבל אני חושבת שמתישהו היא תבין שזה שהיא לא מראה לך מספיק אהבה עלול לגרום לך ללכת והיא בטוח לא רוצה את זה..
אז אני חושבת שיהיה קשה .תדבראיתה ללא ספק ותנסה לגרום לה להבין ממש באמת באמת שזה מציק לך ושאתה רואה בזה משהו חשוב..
הכי חשוב אל תשמור טינה ואל תנסה להחזיר לה.. (אתה יודע בקטנות מתסכול ועצבים)

מקווה שעזרתי....

נערך לאחרונה ע"י pinuky בתאריך 13-08-2006 בשעה 20:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר