לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2006, 02:34
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orme שמתחילה ב "אני לא יודע אם זה קשור אבל...."

ירוק עם נקודות כתומות ונגיעות של אדום וצהוב... נו מה אתה צוחק עליי?...

זה תלוי מאוד במה יש לך בחדר, ובאיזה צבעים הדברים שיש לך בחדר, מה גם מה גודל החדר, אם הוא גדול צבע כהה יגרום לו להרגשת חמימות כי יצור בו אחידות, אם הוא קטן עדיף צבע בהיר ואפילו כמה פסים בצבע אחד שיתנו לו הרגשה של המשכיות... הכל תלוי בנאדם. יש לך שידה? באיזה צבע המיטה? תמונות ? מה הצבע של הכל, ככה יהיה אפשר לתת לך לפחות כיוון. ובסופו של דבר הצבע שיתאים יהיה החלטה שלך ומה שאתה תאהב, אתה צריך ללכת לחנות ולהסתכל על הצבעים לבדוק מה אתה הכי אוהב ונראה לך שיתאים לרהיטים בחדר ויגרום לו להרגיש בבית ותעשה את זה.

מה גם שיש כל מיני דרכים לצבוע את החדר, אפשר לעשות למשל קיר אחד מקושקש, לדוגמא אם אתה רוצה קיר אחד בצבע תכלת עם לבן מעורבב, אז אתה לוקח תכלת ולוקח לבן ושם בשני קערות נפרדות לוקח ספוג טובל קצת מפה קצת מפה ומורח בתנועות סיבוביות על כל הקיר... ואז אתה יוצר מרקם שונה.... אתה יכול גם לעשות קיר פסים כפי שכבר ציינית, יש כאלו שיש להם חדר ממש קטן אז הם שמים מראה ענקית על קיר אחד מה שיוצר אשלייה של המשכיות לחדר... שהוא גדול ורחב... גברים לרוב אוהבים לחדר צבעי כחול\באז'\לבן\תכלת ... משהו סולידי לא בולט מידי ולא נועז מידי. {לטעמי? חבל}

בכל מקרה, תפרט ותקבל עוד עזרה

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 13-08-2006, 22:31
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
את החדר שלי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי orme שמתחילה ב "וואי עושה רושם שאת מבינה..."

אני ואחותי בחרנו לצבוע בשני וורודים..
אבל אמא שלי התעקשה שזה יהיה חזק מידי.. מה שבסוף קרה זה שאמא שלי בחרה בשני וורודים שלא שמים לב אליהם בכלל...הם ניראים לבן לגמרי!

אני הייתי הולכת על צבעים כאלו..
כתום
ירוק פיסטוק
סגול כחכל כזה אבל בעיני הסגול פחות מתאים מהצבעים הקודמים שהזכרתי לבוק..
אם אתה רוצה לשלב.. קיר כזה או קיר כזה.. תשלב צבעים נורמלי על תערבב צד אחד כתום וצד אחד ירוק החדר יהיה רועש מידי ולא מתאים או שצד אחד כתום וצד אחד חום החדר יראה מת..אבל זאת רק דעתי

ובשורה התחתונה למרות כל מה שאמרתי לא משנה מה אל תפחד לצבוע למה שנראה לך...
כי החדר שלך הוא האופי שלך ולא של אף אחד אחר
והטעם שלי הוא לא שלך.. בעינייך דברים שונים יפים מאשר בעיני...
=]

חזרה לפורום
ישן 14-08-2006, 04:54
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חייבת להסכים.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי pinuky שמתחילה ב "את החדר שלי"

אחח זאתי פה למעלה בכל אשכול רק צודקת יותר !
תראה צבע בוק הוא יחסית בהיר לצבע עץ, כך שאתה צריך משהו שישתלב איתו אבל לא יבלע אותו,מבין? אם תצבע את הקיר בסגול בהיר למשל, אז הקיר והעץ יגרמו לסינוור בעיניים למי שיסתכל לך על החדר. קודם כל אם יש צבע כהה שמתאים לבוק זה סגלגל כחול כמו שהגברת פה אמרה, אבל יש כאלו שלא אוהבים את השילוב של צבע כהה מידי בחדר, החדר שלך נשמע נורמלי לפי הגדלים שנתת והבוק יגרום לתחושת מלאות וחמימות בחדר, א ני מציעה שתצבע את כל החדר או בורדרד כתום כזה, צבע יחסית בהיר אבל לא כל כך, כזה שיהיה יותר בהיר מהבוק כדי שהבוק ישתלט... או ירוק בהיר, מעין ירוק צהבהב כזה, ככה עדיין תהיה לך תחושה של אינטימיות בחדר, וגם צבע של בנים וגם משתלב עם הבוק. שתדע לך - בחדרי בנים בד"כ אין מספיק תמונות, ואני לא מדברת על תמונות של נשים עירומות מפלייבוי ששמים על הארון. אני מניחה שיש לך שידה למחשב בחדר, שים עלייה 2-3 נרות, בתוך כלי זכוכית, בצבע בורדו - זה ייתן גוונים שונים לחדר ויתאים עם הירוק ועם הכתום. תלך בנחלת בנימין ברחבת האמנים ותחפש שם ציורים ותמונות שתוכל לשים על הקיר, כי בוא נודה בזה תמונה שהיית בן 3 ותמונה מהברמצווה זה לא מה שכל בחורה רוצה על הקיר של הגבר שלה, צריך קצת תחכום ואיזה תמונה עם איכות. תחפש שם משהו שמוצא חן בעיניך, יש בחור שמצלם תמונות שחור לבן, דברים יפים אבל אני חושבת שיהיו נועזים מידי לחדר, הם יהיו בולטים מידי, יש שם דוכן עם ציורים על בד, בשמן, משהו שמתחיל מתמונה וממשיך לציור -מהממים, אבל כשאתה שם ובוחר לך גם שעון שתאהב לחדר, קודם כל תסתכל על מחירים שלא עובדים עליך ושנית תחשוב מה יתאים לחדר ולצבעים שבחרת, כי להכנס לחדר עם 17 צבעים שונים בו שלא משתלבים יכול לזעזע לא מעט אנשים.

בכל מקרה, מקווה שזה מספיק עצות להיות כי אני באמצע קריאת ספר שחברה טובה כתבה ואני קצת מותשת, אז שיהיה המשך יום נפלא

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר