לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2006, 06:37
צלמית המשתמש של DSKHV
  DSKHV DSKHV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.02
הם מפיקים לקחים לקראת העימות הבא:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DolphinBoy שמתחילה ב "החלה הספירה לאחור להיעלמות המפעל הציוני"

שר מצרי לשעבר: יש להשקיע מעתה בהתחמשות בטילים מאשר להשתמש במטוסים
04:55
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/partner1/Service126/Images/dot_article_1.gif]
13.08.2006

שר ההגנה וראש המודיעין המצרי לשעבר, אמין הווידי, קורא לעשות שימוש בניסיון שנצבר מהלחימה בלבנון וברצועת עזה בכדי להרתיע את ישראל. לדבריו "יש להשקיע מעתה יותר בכל הנוגע להתחמשות בטילים מאשר להשתמש במטוסים". בראיון לעיתון מצרי ציין הווידי כי טילים אינם זקוקים לשדות תעופה או לטייסים שעלות הכשרתם כ-5 מיליון דולר. הידיעה פורסמה באתר "arab insider".

נענע.

תרגום אמנת ה"חמא"ס" לעברית

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2006, 06:38
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
"החלה הספירה לאחור להיעלמות המפעל הציוני"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DolphinBoy שמתחילה ב "החלה הספירה לאחור להיעלמות המפעל הציוני"

השלכות ראשונות. לקראת סוף המלחמה, נשמעים יותר ויותר קולות מדאיגים במדינות ערב, ששואלים בקול רם ובלי למצמץ האם ה"ניצחון" על ישראל בלבנון יקדם את "היום שבו ישראל תיעלם". חבר המועצה המרכזית של חיזבאללה, השייח אחמד ברכאת, התראיין לעיתון הקטארי "אל-ווטן" ואמר כי "היום החברה הערבית והמוסלמית סבורה שהבסת ישראל היא דבר אפשרי ושהתחילה הספירה לאחור להיעלמות המפעל הציוני מהאזור".

לדבריו, "זו הסיבה ששמעון פרס אמר שזו מערכה לחיים או למוות ולכן ניצחון של ההתנגדות הוא תחילת המוות של האויב הישראלי. שכן, אם ארגון ולא מדינה הצליח להביס אותו, מדוע לא יצליחו הערבים לעשות כן אם יתאחדו?! רבים מהערבים והמוסלמים הסתכלו באופן בדיוני לעבר ישראל וההתנגדות הצליחה לשבור זאת".

כשנשאל "איך הצליחה ההתנגדות (חיזבאללה - ר.נ) להשיג את הניצחון הזה?", ענה ברכאת: "הלוחמים שלנו פרצו מתוך התרבות האיסלאמית שהם קראו. משה דיין אמר 'אני יודע שהערבים לא קוראים', אבל הם קראו טוב מאד. כמו שנהג לומר נסראללה: בנושא הישראלי, תסלחו לי, אבל אני חושב שאיש לא מבין בזה יותר מאיתנו. אנו מומחים בנושא הישראלי... לכן, בנושא ההבנה המעמיקה של החברה הישראלית במישור התרבותי, החברתי, הכלכלי, הפסיכולוגי, הצבאי והתקשורתי – יש להתנגדות ניסיון עצום. זאת בנוסף לתרבות האיסלאמית שהלוחמים שלנו מתבססים עליה, ואשר יש להם שתי שאיפות: שאיפה כוללת - שהיא הניצחון למען האומה ושאיפה פרטית – להיות שאהיד".

ישן 13-08-2006, 08:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רגע אחד.... אז "הים אותו ים והערבים אותם ערבים"???

יכול להיות? אבל כל הזמן שרים "נולדתי לשלום..."? יכול להיות שעבדו עלינו?

אני מאוד מקווה שהערבים ייקחו ברצינות את מה שהם אומרים ולא ירדימו אותנו שוב בדיבורי שלום. ואם מדינה שבראשה יש פעיל שמאל רדיקלי ובעלה הוא סמרטוט פוליטי שהגיע לתפקידו בטעות, ועדיין אזרחיה מתגייסים מהמשרד הממוזג שלהם כדי להלחם באומץ בראשי הסמרטוט, היא בעיניהם "מדינה שתעלם", אני מציע להם להתאזר בהמון סבלנות.

הערבים ברוב טיפשותם עומדים ממש על הסף של להיות מוגדרים בעולם כ"בעיה האיסלאמית" ורק הקשר של הביטוי הזה מהעבר מונע מפוליטיקאים להשתמש בביטוי הזה. הערבים כנראה לא שמעו על נשק גרעיני טקטי ולכן חושבים שמה שישראל מסוגלת לעשות הוא "תמות נפשי עם פלישתים".

ישן 13-08-2006, 09:56

זה רק מראה לך עד כמה אפקטיבית התעמולה האיסלאמו פשיסטית
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אתה ממש חיה מזן מיוחד שלא נגיד יצור"

על אנשים שמגדירים עצמם כ"בעלי מחשבה חפשית ומשוחררת". אנשים שאפילו לא ידעו מה זה לכל הרוחות חוות שבעה ואיפה זה (אבל כן ידעו לדקלם "אין שם אפילו קבר קדוש" מה שרק מראה מהו בנק המנטרות של מוטרפי ה"שלום" וכמה הוא לא מעודכן), פתאום עכשיו מאמצים את ההשקפה של חסן אבו אל בעדן-בעדן... להזכירך: לא מעט לבנונים הכריזו בקול רם שהם לא מבינים מה להם ולחוות האלה...

כבר כתבתי לפני שבוע: תוצאה חיובית אחת של המלחמה הוא גט הכריתות שיתנו האנשים החושבים לתפישת העולם השמאלניסטית (= תפישה שאומרת שישראל תמיד אשמה וכי אסור להגיע לשום הסדר שאינו כולל מדרגות רבות מאוד שבהן ישראל הריבונית וה"גאה" (ברמה שבה לכל מדינה הזכות לגאווה) מושפלת ונאלצת למחול על כבודה. להבדיל מתפישת העולם הישנה של מפלעת העבודה מימי טרום בילין).

לא עוד יחשבו אנשים כמו ישראל היפה ו"אנשי (עושי) הרוח" לאנשים שדעתם מעניינת יותר מזו של הברסלבים המקפצים ברמזורי העיר - מעכשיו הם יחשבו למה שהם באמת - מיעוט של אנשים משיחיים בעלי מאפייני התנהגות מוזרים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-08-2006 בשעה 10:02.
ישן 13-08-2006, 10:03
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
עזוב את זה, בזה ברור אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "זה רק מראה לך עד כמה אפקטיבית התעמולה האיסלאמו פשיסטית"

אבל תגיד לי אתה, ראית פעם שמאלני לא משנה מי, ראית פעם שמאלני שמשבח את פעילות צה"ל?!
אתה ראית פעם שמאלני שמפסיק לדבר על החולומות האוטופים של שלום בכל מחיר ומתחיל לדבר על זה שהעם האחר הוא זה שאשם?!
לא יודע אולי לא חייתי מספיק אולי לא ראיתי אבל בחיים שלי לא ראיתי..
ויש לי עוד הרבה שאלות לשמאל הטהור...
ועוד משהו מעניין, לראות טלוויזיה שבה מתראיין שמאלני מקפיץ לי ואני מאמין לכולם את הפיוזים, אני בחיים שלי לא הגעתי לדבר כזה שאני מתעצבן ממישהו בטלוויזיה, הפתיל שלי נורא ארוך אבל הוא מתקצר כשבא מישהו שמאלני, אבל אני הבנתי שלא מדובר בשמאלנים כבר מדובר בבוגדים על כל מה שמשתמע מכך.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 13-08-2006 בשעה 10:12.
ישן 13-08-2006, 10:11

אני מניח שאתה מתכוון למה שאני מכנה "שמאלניסטי"
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "עזוב את זה, בזה ברור אתה צודק"

ישנה מוביליות בין (או יותר נכון "החמרה") בין שתי התפישות וכמובן שזה תלוי בסביבה בה אתה נמצא (אם אתה "שרוף" של מר"צ, אז אתה חייב ליישר קו - ראה נציגת מר"צ בעריית י"ם שלא "יישרה" קו והיא מוקצית, או דדי צוקר). לאנשים המאוד מכוערים האלה (למרות שאין להם פיאות ארוכות והם לרוב לובשים בגדים שכובסו - הכיעור הוא לא פיסי וזה מה שמטעה) אין לי שום סבלנות וכבוד, וזה ממש לא דבר חדש. מכיוון שאני אשכנזי צהוב, ואבוי יש לי גם משקפי ראיה דקות מסגרת ואני עובד ולומד בת"א, כמעט ולא יוצא לי להתעמת אתם כשהם במיטבם משום שעיקר השמאלניזם המנצח מקורו בתחושת עליונות תרבותית (ואתנית) ועלי ממש אין להם את זה. יש לי דודה כזאת (מצפניסטית לשעבר) אבל היא במיעוט רציני מאוד במשפחה. במלחמת המפרץ היא הרגישה כ"כ לא נוח עם זה שלא היה במה להאשים את ישראל, כך שהיא פשוט סירבה לשתף פעולה עם שום הוראות בטיחות והעבירה את החודש ההוא בצפיה בסרטי וידאו ונסיעה דו יומית ל"אוזן השלישית" כדי להחליף את הסטוק.

ישן 13-08-2006, 10:22
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
עליונות?! בגלל זה הם הולכים לעשות הפגנות בת"א
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני מניח שאתה מתכוון למה שאני מכנה "שמאלניסטי""

אם הם היו באמת "עליונים" שיעשו הפגנות ביו"ש נראה אותם "עליונים" כאלו.
חוץ מזה אלו אנשים מטורפים, אני כאמור מכנה אותם סובלים מתסמונת שטוקולהם (תסמונת שגורמת להזדהות עם האויב במקרה של שבי) אבל התסמונת קצת שונה מכיוון שהם מאמינים שכאשר הערבים יהיו פה הם יוכלו להראות להם "תראו, תראו הנה אנחנו היינו בעדכם", וככה פשוט למנוע רצח שלהם (כמובן שהדבר מגוחח כי כאשר יהיו פה ערבים, לא שאין פה וגם בגללם יש לנו סמים ופשע, הם יבצעו מאורעות בצורה מטורפת).
אם הם היו באמת עניינים אז באמת הייתי מסכים איתם, אני מתכוון להפגנות מתי שצריך, לשבח על פעולות צה"ל הנכונות זה עתה, אבל זה כבר לא שמאלני מה שיש לנו היום, אלו אויבים מבית, הם חושבים שהם ציונים והייתי ממליץ להם לקרוא קצת מהי ציוניות כי כבר מזמן היא נעלמה מפה והם חושבים שהם הציונים

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 13-08-2006 בשעה 10:25.
ישן 13-08-2006, 10:30

הם תסובתנים ורכי לבב שהתרגלו להמון תשומי
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "עליונות?! בגלל זה הם הולכים לעשות הפגנות בת"א"

זה מה שהם וזהו! איפה שאין מצלמות, ההפגנות שלהם קטנות בהרבה. "אנשי הרוח" שלהם יודעים בעיקר לכתוב/לביים דברים על ה"כיבוש/קשקוש" וזו דרכם היחידה להתברג בכל מיני פסטיבלים או קבצי פרסומים.

יש כאן מקרה בולט של מיעוט שהתרגל לכך שיש לו הרבה מה להגיד.

אגב: ישנם סימני מיאוס מתקדמים ביותר מהם אפילו בתקשורת. אני יכול לספור לפחות 5 מקרים בחודש האחרון שבהם "פעילים" המזוהים עם השמאלניזם קיבלו נזיפות מרפקניות מאוד או פשוט חוסר סבלנות למה שיש להם להגיד - אותו יחס שלו זוכים לרוב אנשי ימין לאומיים חילוניים. את עקיבא אלדר אפילו רפי רפש כבר משתיק כמה פעמים בכל "ראיון" ומה הלך בין אהוד יערי לאותו איש הארץ ביום שישי, אם אתה לא יודע, אני ממליץ לחפש את ההקלטה.

ישן 13-08-2006, 10:49

יום שישי בערך ב20:15
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "מתי זה היה הוויכוח בין אהוד יערי לאיש הארץ?"

אהוד יערי לרוב לא נכנס לשדה האש של אחרים (כמו רוני דניאל שממש מביא את הקריזה ללא מעט פרשנים). הפעם היו רוני ואהוד בצד אחד, אל מול אברמוביץ ואלדר בצד השני. עקיבא אלדר התחיל לפמפם איזו מנטרה לגבי מה שהשגנו ומה שפיספסנו, ורוני דניאל התעצבן עליו. אחרי שהוא המשיך בשלו אהוד יערי פשוט אמרי לו משהו ברוח של "אתה מפזר פנטזיות חסרות ובסיס ואצלינו (=בערוץ 2 בניגוד להארץ) לא מקובל לעשות את זה". למרות שידעתי שבשעה ההיא מיטב האנשים בארץ הזאת מקיזים את דמם בלחימה (מה שגורם לי לחוסר מנוחה, תאבון ותאבון כבר שבועיים בערך...), הצלחתי לחייך חיוך אמיתי וגדול לדקה או שתיים.

ישן 13-08-2006, 11:48

אלה אנשי המרכז הפוליטי
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שמאלנים הם אלו היושבים לאורך גבולותיה של מדינת ישראל"

והם לא 100% ולא 50% אבל לא ניתן לעובדות לבלבל אותך.

אתה לא איש ההתיישבות העובדת וחבריך מבחירה (לא חברים לדעה פוליטית) אינם כאלה. אתה לא חייל לוחם ולא איש יחידות מובחרות. אתה לא מבין בהיסטוריה של מדינת ישראל, לא מבין בפוליטיקה של מדינת ישראל ואתה בטח לא איש שמאל חברתי - אתה ניק נחמד שמנסה להראות כהיפך להתלהמות שמיוחסת רק לאנשים לאומיים, אבל בפועל לא יותר מאשר זרקן סיסמאות שגורר כאן תגובות כי "זה מה יש" בפורום פרש. מעולם לא שמעתי ממך משהו שלא היה סיסמא ולגבי השגיאות העובדתיות (=כאלה שאין עליהן ויכוח) בדברים שאתה כותב, כבר דנו אין ספור פעמים.

כשתגמור לצטט קלישאות פוליטיות שאפילו בילין נזהר מלזרוק לאוויר - תחזור ויהיה על מה לדבר. עד אז אתה לא שונה מהברסלבים שצועקים "תשמח, תעשן, תרקוד ויהיה לכולנו טוב...". עליהם מסתכלים ואומרים "מעשיעגאנה" וכבר היום אם תפתח את הפה אפילו באוניברסיטאת ת"א בכל פורום שאינו שייך למדעי האוויר, יסגרו לך אותו בנימוס זה או אחר בתוך דקה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-08-2006 בשעה 11:54.
ישן 13-08-2006, 12:58
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מענין מהיכן רכשת את ידיעותיך עלי- עכשיו אני מבין אותך טוב יותר
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אלה אנשי המרכז הפוליטי"

מקורותיך מוליכים אותך בכחש.

נכון היום לא אבל בעבר כן - גם היום הם באחוזים גבוהים יותר מאחוזיהם באוכלוסיה, בדיוק מה שכתבתי.

אם אתה יודע עובדות אחרות - אנא פרסם אותן

תודה עבור הניתוח המוטעה שלך מתחילתו ועד סופו.

אולי אינני מבין בהיסטוריה של מדינת ישראל, אבל אני כמוך, נכלל בין יוצריה. מי פחות ומי יותר.

אני אכתוב את דעותי, מחשבותי והצעותי כל עוד הדבר יראה לי. אינני שופרו של אף אחד ורבות מה"סיסמאות" בהן אני השתמשתי הופכות לנחלת ממשלת ישראל. פתאום גילו שהכוח איננו מספק ושהשלוב עם המדיניות הוא כורח המציאות ורק לשילוב בין השנים יש סכוי.
שנים "הפרחתי סיסמאות" בגנות הכיבוש - עד שאריאל שרון התעורר לרגע (חבל שהוא "נרדם" כל כך מהר).

לא אביא דברים שהתייחסתי אליהם הרבה שנים לפני שנוסד הפורום הפתוח. אבל, מדי פעם תופחת לנו המציאות המרה בפנים ומנסים לעשות משהו - תמיד מעט מדי ומאוחר מדי (זאת איננה סיסמא-זוהי המציאות הכואבת).

ולכל סותמי הפיות ולאלו שהאמת קשה עליהם, שיעברו הלאה ולא יתייחסו למסרים שאני מביא. גם התעלמות בפרהסיה (כי בתוך הלב, למי שעדין יש לב, משהו ישאר) לא תמנע ממני להביע את דעותי.
נכון אני אופטמי או יותר נכון ראלי אופטימי אני מצפה לשלום וחבל על כל טיפת דם הנשפכת תוך כדי מחדלים בנסיונות להשגתו ואין כוונתי רק למחדלים שלנו (עליהם אני מצר מאד) אלא ובעיקר למחדלים של הצד השני הכפוף לשלטונם של ארגוני טרור, כוהני דת ושליחים מוכי הלם.
ישן 13-08-2006, 11:36

סליחה אדון ק.ק.ר
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "עזוב את זה, בזה ברור אתה צודק"

אינני יודע אם אני מוגדר אצלך כשמאלני - אני מניח שכן אולי אפילו סופר שמאלני קיצוני

לעולם אני משבח את פעולות חיילי צה"ל ולא מותח עליהן בקורת כמו אנשים מסוגך שעושים זאת אפילו בעת מלחמה ומשחקים לידי האויב.

אם ישנה לי בקורת ואכן ישנה, היא על המדינאים המשתמשים בכוחו של צה"ל מבלי להנות מההצלחות בבניית מדיניות נאותה

חלומות על שלום עדיפות על חלומות על מלחמה - גם להישגי השלום ישנן מגבלות, לא בכל מחיר. וויתור על שטחים כבושים כן וכן - וויתור על שטחי מדינת ישראל ואפילו התאמת גבולות בהתאם למצב בשטח לא ולא. זכות השיבה לא ולא. מתן לסורים שליטה על הכנרת לא ולא וניתן למנות עוד מגבלות המוכיחות שגם לשלום ישנם תנאים.

בהחלט, ידוע שמי שאשם ביחסים ה"עכורים" בינינו לבין מדינות ערב והפלסטינאים - הם בראש וראשונה מדינות ערב. לא ארחיב כי כתבתי על זאת רבות.

רצוי שתגדיר מהו שמאלני - האם שרון נכלל ביניהם ?

אם אתה כל כך בכלות מזהה בוגדים - תצטרף לכוחות הבטחון ותסייע להם בעבודתם - אבל אולי גם הם שמאלנים בעיניך ?
ישן 13-08-2006, 11:22

בכלל לא התייחסתי למלחמה הנוכחית
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אתה ממש חיה מזן מיוחד שלא נגיד יצור"

כפי שכתבתי המלחמה הנוכחית היא אחת המלחמות הצודקות של מדינת ישראל וחייבים להמשיך בה עד הנצחון המשולב - שהוא צבאי ודפלומטי.

מבחינת לבנון בחוות שבעא אנחנו מחזיקים על פי החוק. האו"מ הוא זה שרטט בקפידה את גבולות לבנון וצה"ל התארגן על פי הקו הכחול שהאו"מ שרטט. אם יש ללבנון תביעות לדבי החוות הן צריכות לפנות ל"ידידתם" הסורית. אם וכאשר סוריה תוותר על החוות אז היה מקום למו"מ בינינו לבין ממשלת לבנון על עתידם.

אני ראלי ויודע שמדינת ישראל לא תוכל להתקיים בגבולות ההבטחה וגם הרבה לאחריהן. במהלך השנים מתום שושלת דוד והחשמונאים, נוצרו עובדות בשטח - כאלו שלא ניתן למחקן. מדינת ישראל לא תוכל לשרוד כאשר היא שולטת על המקומות הקדושים כמו: שכם, גנין, יריחו וקלקליה ואפילו חברון וחלק מירושלים. יש המקדשים גם את חוות שבעא - ומה עם בירות ודמשק ?

באשר לתבוסתנות מדי יום קטראים את מכתביך ומכתבי חבריך המציגים את מלחמתנו כמפלה וככניעה - זוהי תבוסתנות בעת מלחמה ואין גרועה ממנה לסיוע לאויב מולו אנחנו נלחמים ברגע זה.

מזמן חשתי שמוחך מלא זבל ואין לא (אולי גם לא היה לו אי פעם) כוח ויכולת חשיבה. צא תתרענן תפוש ואולי תשתחרר מעט מהפחג ומהמורא העוטף אותך.
באשר לחיפה הסר דאגה מלבך, אם אתה וחביריך לא תחבלו ולא תשיגו את המשך שליטתנו על מרחבים שאין ביכולתנו לשלוט, מדינת ישראל תשכון לבטח לאורך ימים, שנים ודורות והעיר חיפה תחזור לשגשג כעיר ואם בישראל.

היום כולנו מצווים להחזיק אצבעות למען חיילי צה"ל הנלחמים כעת.
אני תקווה שלאחר מכן תמצא הממשלה (כל ממשלה שתקום) את הדרך המצאימה המשלבת את הכוח עם הדפלומטיה - מה שכל ממשלות ישראל לא השכילו לעשות.
ישן 13-08-2006, 13:35
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הצעתך מרגשת נורא. גבולנו המשותף כבר הוסכם בשנת 2000. הר דב זה רק תירוץ...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מציע שנפגש עם ממשלת לבנון על גבולנו המשותף על פי קביעת האו"מ"

והעובדה שאתה פתאום מוכן לטעון שבעצם לא נסוגנו עד הסוף בשנת 2000, היא עוד הוכחה שאצלך אין
גבול לנסיגות...
משמח נורא שלא תסכים להפגש עם החזבאללה באמצע. הבעייה היא שגם אם "תשמור בידיך 90 אחוז
מתביעותיך וחזבאללה יקבל רק 10 אחוז מתביעותיו", עדיין זה אומר ש600,000 ישראלים צריכים למות...

תכניס לך לראש: חזבאללה הוא יישות קיימת, וזה שתפקיר תושבים בצפון למען חתיכות נייר עם
הממשלה הלבנונית (שאגב, חזבאללה הוא חלק ממנה), לא יקרב את נשקט,ף אלא מקסימום ייתן לך
כמה חודשים של זמירות נוסח "אף פעם לא היה כאן כ"כ שקט"...

אחרי הבזיון שלך ממאי, בו ציינת כמה שקט בגליל בזכות הנסיגה, היה ראוי שלפחות כרגע, כשתוצאות
הנסיגה עומדות לנגד עינינו, תמצא לנכון להחריש (ולא, במלחמה אשם רק הצד האסלאמו-פאשיסטי,
המעוניין בשואה שנייה, הלא זה החטיבה המערבית של הצבא האיראני, החזבאללה).
ישן 14-08-2006, 04:00

הסקת המסקנות שלך תמוהה ומעוותת כרגיל-זוהי שיטתך לגבי כלל הנושאים עליהם אתה כותב
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הצעתך מרגשת נורא. גבולנו המשותף כבר הוסכם בשנת 2000. הר דב זה רק תירוץ..."

עדין לא ברור לי אם הדבר נעשה מתוך זדון או לא פחות גרוע מתוך חוסר הבנה עם המציאות בה אנחנו חיים.

מהיכן שאבת את ה"עובדה שאני פתאום מוכן לטעון שבעצם לא נסוגנו עד הסוף בשנת 2000 " - הרי בפירוש כתבתי שכלפי לבנון נערכנו על הגבול (הקו הכחול) אותו התווה לנו האו"מ. על פיו חוות שבעא הם השטח סורי ולא לבנוני.
אין תביעה של החיזבאללה שאני מוכן להסכים לה - כל ההסכמים חייבים להיות עם ממשלת לבנון בלבד ולה עד כמה שלי ידוע אין כל דרישות ממדינת ישראל.

אני ציינתי עובדה מוכחת, שהיה שקט בעקבות יציאתנו מלבנון והצפון שהיה מוכה , חבול והרוס, בעת ישיבתנו בלבנון, חזר לחיים חדשים. זה נמשך שש שנים והיה יכול להמשך גם מעבר לכך - אם ממשלות ישראל מאז היציאה היו פועלות בדרך נבונה. לצערי לא כך היה הדבר. התוצאות בפניהם אנו עומדים כיום אינן בגלל היציאה מלבנון - דוקא ההיפך היציאה נתנה לנו את הזכות להגיב תגובה קשה ( את השאר אני מעדיף לכתוב לאחר המלחמה וברור תוצאותיה - כולל בצוע החלטת האו"מ, שרבים (כולל אותי) מטילים בה ספק).

אתה צודק בהחלט לגורם לפריצת המלחמה הנוכחית. זוהי מלחמה צודקת שלנו (של מדינת ישראל) והאשם בה הוא כדבריך הצד האסלאמו-פאשיסטי,המעוניין בשואה שנייה, הלא זה החטיבה המערבית של הצבא האיראני, החזבאללה.
לדעתי ממשלות ישראל לא פעלו מספיק בתחום המדיני על מנת למנוע השתלטות הגורמים העויינים על לבנון - אבל זוהי "אופרה אחרת".
ישן 13-08-2006, 08:38

תלמד מהאמריקאים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DolphinBoy שמתחילה ב "גרעין"

המדינה הוא העם והארץ, לא כמה פוליטיקאים חובבנים שהונחתו עלינו בידי אנשי יח"צ. למיטב זכרוני היינו יכולים להחזיר את הלבנונים לתקופת האבן ולדאוב שלבנון תסריח כולה מריח רקבון בשר חרוך. מה האוייב יכול לעשות כשהוא ממש משתדל - את זה כבר ראינו. ישראל יצאה חבולה ממלחמה שבה היא התעקשה לשמור על כללים ג'נטלמניים בעוד האוייב עשה מה שיכל.

שאר הערבים יכולים להתלהם ככל שהם חפצים - ללא שבר בחברה הישראלית והתדלדלותה באופן מעשי (וכרגע ישנה רק ההתדתלדלות של השמאלניזם ואלה חדשות רעות לערבים) מלחמה כוללת שבה יפתחו, תפגע גם בהם אם מנהיגי ישראל יחליטו על כך. דמשק, קהיר ועמאן, כולן בטווח קרוב לישראל, חלקן אפילו בגבולות של טווח "המנתץ". יש להכין את הדור הצעיר לכך שאמנת זנווה אינה תקפה במזרח התיכון וכי כאן כולם חיילים - מהפגים בפגיה, ועד לקשישים בכסאות הגלגלים בביה"ח הרצפלד. נצחון במלחמה במזרח התיכון יושג לאחר גרימת קריסה חברתית לאוייב. מכיוון שכל המדינות המקיפות אותנו נגישות מאוד מבחינה חברתית, ובכולן ישנם ריכושי אוכלוסיה גדולים מאוד, חשוב יהיה להנחית על ריכוזי האיסלאמיים אש כבדה ע"מ להרוג ככל הניתן יותר מהפאשיסטים. חורבן של חלקים נרחבים של קהיר, יהיה מחיר שהערבים לא יכולים לעמוד בו. זאת כמובן מלבד הפצצת סכר אסואן.

ישן 13-08-2006, 08:57
צלמית המשתמש של DolphinBoy
  DolphinBoy DolphinBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
השוואה שגויה!
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "נכון:כמו האמריקאים בוויאטנם ובעירק, הרוסים באפגניסטן ובצצניה, שלא לדבר על מדינות אפרי"

שארה"ב נלחמה על הבית, היא נלחמה וניצחה.

אם זו מלחמת העצמאות האמריקאית שהביסה את האנגלים,
או מלחמת העולם השניה שבהם ניצחו ניצחון משפיל אחרי מתקפת פרל הרבור,
וגם משטר הטאליבן באפגניסטן נותר רק שמועה ישנה אחרי 11 בספטמבר,
ואת עיראק הם ממשיכים בכל הכוח בלי להתעייף גם אחרי שסאדם,
פעם גדול מנהיגי ערב, נותר כלוא מושפל בתחתונים וכבדיחה עולמית
וזה רק כי הם היו באטרף שאחרי, אפשר להגיד כמו "הסיגריה שאחרי".

ורק נסראללה, שיח בשימלה
יכול להיות הגיבור שהיה פעם סאדם,
לפני שהרגיז את האמריקאים (אותנו הוא לא הרגיז מספיק כנראה, הטילים עברו בכיף)

האמריקאים הם לא תבוסתנים, ואלו בינהם שכן
לא זוכים לבמה גרנדיוזית בתקשורת,
הממשל האמריקאי שיוצא למלחמה - עושה כן בכל הכוח,
בלי פשרות, בלי פלייארים מטומטמים, ובלי "תחזיקו אותי" מצולם לחדשות של 8 בערב.

אם ארה"ב היתה מותקפת מהחיזבאללה,
נסראללה היה מוצג על שיפוד.

הנהרות של לבנון היו אדומים בדם אזרחים תמימים,
כי שאמריקה מכה, היא מכה באכזריות מסנוורת
כזו שלא משאירה מקום לספק, אם משתלם
לנסות בכלל לתקוף אותה שוב אי פעם.

בגלל זה הילדים האמריקאים יוצאים לקמפינג ונהנים בחופש הגדול שלהם,
והילדים שלנו, שלדאבונם נולדו ליהודים רחמנים, נשכחו מזמן ועדיין נמקים במקלטים כמו חיות.

נערך לאחרונה ע"י DolphinBoy בתאריך 13-08-2006 בשעה 09:07.
ישן 13-08-2006, 08:52

ה"עם" מאמין גם מאמין בהישרדות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "נכון, אלא שפה לא מאמינים בהשרדות. לו האמינו בכך - סביר שלא היינו חוטפים 4000 רקטות..."

ואפילו הייתי מרחיק לכת ואומר שהחוסן הלאומי ברמת האדם ברחוב, היה מרשים מאוד - מאוד רחוק מהתחזיות האפוקליפטיות שניסו למכור לנו כסעיף מרכך לכל הסכמי הביזיון מאז 1993. הבעיה היא שעל הישראלי הזה ממליכים אנשי היח"צ, בעלי הון ופעילים פוליטיים, אנשים שלא תואמים את תפישת עולמו. אותם ספינולוגים כבר מגלגלים תאוריה לפיה אנשים כמוני וכמוך מנסים להמציא תאוריית "סכין בגב" ברגעים אלה (טוב, לא אנחנו, אלא אנשים שיש להם אפשרות להשמיע את דעותיהם) וע"י כך יוצרים למעשה "מיגון ראקטיבי" סביב הפוליטיקאים הכושלים האלה - מיגון שמטרתו היא ליצור פיצוץ משני שלמעשה יסתיר את המחדלים העצומים ויוציאו את הכושלים "מזיעים אבל שלמים". המהלכים האלה נועדו להמשיך ולדחוק את דעתו של הישראלי הממוצע אל גבול הלגיטימיות ולנסות וליצור מצג שווא של "ישראלים רוצים שלום בכל מחיר". זו חזרה על ימי 2001, כאשר פעילים שונים "מכרו" את שרון בסיסמא "רק שרון יביא שלום" - סיסמא שהוא היה מסתדר בלעדיה (כל מטאטא היה מפיל את ברק) ורק חישקה את הפוליטיקאים של ישראל לאותה דרך כושלת שהתפוצצה בשנת 2000.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר