לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2006, 13:18
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
זה מנוע הזרקה לא?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mikim שמתחילה ב "הוא טופל במוסך מורשה(בדקתי)...."

לא ניראה לי שזה מנוע עם קרבורטור..
בכל מיקרה כדאי להחליף פלאגים חדשים זה חשוב..כיוון שסטומים אוליי קצת יעזור ואם שנייהם לא יעזורו יחש פתרונות אבל ממש יקר שלא שווה.. :-\ תנסה לשים תוסף לדלק של 15.000 קלימטר.. אני לא זוכר את השם שלו משהו עם 40 או 41 או לא זוכר ממש..
אם זה קרבורטור כמו שמישהו כאן אמר(רני לא חושב שזה קרבורטור..) נסה לעשות לו ניקויי קרבורטור...
גם למסנן אוויר יש חשיבות אם הוא יהיהמלא אבק אז הוא יהיה סתולם ולא יספיק להיכנס הרבה אוויר..
נסה כמה דברים ממה שהצעתי... לא מבטיח שיעזור הרבה..ועוד דבר הכי חשוב!!..
תנסה לתדלק בכמה תחנות דלק כי יש תחנות דלק שהדלק שלהם מההול הרבה וביגלל זה אין למנוע כוח ..

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 20-08-2006 בשעה 13:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2006, 21:12
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בהחלט!..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי mikim שמתחילה ב "תודה על העצות. חשבתי לשים..."

כאשר הפלאגים ישנים מידי הם נורא חלשים ניצוץ שלהם הרבה יותר חלש ככה הוא לא מצית את הדלק+האוויר טוב יותר חשוב זה האוויר..
אם לא יכנס אוויר למנוע טוב הרכב לא יסע מהר כי האוויר לא יספיק וייכנס יותר דלק..מאוויר שזה גורם להצפה...
היום יש מחשב ברכב והוא סופר את הכמות של האוויר והדלק ויודע בדיוק איזה כמות של דלק ואוויר... אז אם לא ניכנס אוויר טוב המחשב מוריד מהכמות של הדלק שזה אומר פחות דלק=פחות כוח=פחות מהירות..

ועוד משהו ממש חשוב!:
לגבי זה שהמיכסה של המסנן אוויר שבור זה גם מוריד מהמהירות של הרכב אני כבר יסביר לך למה
יש בצינורות שעוברים בהם אוויר חיישנים שהם מודדים את הכמות אוויר שניכנס למנוע ואת התוצאה של הכמות החיישנים מעבירים למחשב ואם החיישנים מזייפים ביגלל שיש "חור" במיקרה שלך זה בקופסה אז המחשב "חושב" שלא ניכנס מספיק אוויר או שניכנס פחות אז הוא מוריד/מעלה את הכמות של הדלק ביחס לאוויר!.. שזה גורם לרכב להאט..!
ד"א שהרכב רק מונע לא בנסיעה ולא בהילוך(ניוטרל) אז יש לך בעייה שכאילו המנוע הולך להיתכבות אם כן זה ביגלל המיכסה של המסנן אוויר...
ואסור ליסוע בלי מסנן אוויר זה גומר את המנוע מהר מאוד והבוכנות והשסטומים יסתמו לך וזה בעייה קשה ליפתור אותה כי ניכנס מלא אבק!
תטפל בפלאגים ובקופסה של המסנן אוויר ותשים מסנן אוויר

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 20-08-2006 בשעה 21:18.
ישן 22-08-2006, 10:31
  POLAD THE BIG POLAD THE BIG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל POLAD THE BIG שלח הודעה דרך AIM אל POLAD THE BIG
יש לי כמה עצות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikim שמתחילה ב "שאלה על גולף V5"

אם זה טורבו אז הפתיחה חייבת להיותתת מהירה ולא סתם מהירה מהירה מאוד כי זה מנע V5 אצל אבא של חבר שלי יש והאוטו שלו טס ויושב טוב על הכביש הוא סגר 210 איזה מהירות זה חבל על הזמן

אבל יש לי עצה בישבילך תקנה K400 חומר שמנקה את הקרבורטור ואת כול האגזוז ואת הכול הכול
מוכרים את זה בכול חנות חלקי חילוף
ואז תחכה עד שהכל אבל כול הדלק שלך יגמר ותדדלק חצי ליטר ועל החצי ליטר תוסיף חצי פחית K400
ותיסע הוא ינקה לך את המנוע ואת הכול
ואז הפעם השניה תעשה אותו דבר

מקווה שעזרתי כי גם לאבא שלי היה אותו מקרה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר