לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 19:44
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "חהחהחה גבר לא הבנת אותי..."

אני מבין שאתה חדש בפורום ....
כבר 20 אלף פעם דנו פה בפסילה שלי ....
בתמצית .... משהו בעיניים ... משהו דפוק ... בנובמבר יש על זה וועדה ואני הולך לפוצץ להם את הצורה במאמרים שזה לא משפיע .....
ואז ב"ה גיבוש באפריל (כחייל) נקווה שזה יעזור ....
עד אז אם יהיה טיל בירפ"א אני לא אבכה יותר מדי אם אתה מבין למה אני מתכוון ....
בכלל יש לי הרבה תוכניות ... אני גם רוצה לשכור אני ועוד כמה חברים איזה 7-8 טרקטורים וליישר את הדיונות של היום סיירות .. חחחחחחחחחח כמה טחנו אותי שם .... אתה איתי ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2006, 19:44
  itsikadiv itsikadiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
גם אתה לא מדייק....
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "חחחח אתה חתיכת חרטטן . ..."

לטייסי חיל האויר יש, מן הסתם, כמות שעות טיסה שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת מחוץ לחברות תעופה מסחריות. לכן יש להם עדיפות בחברות תעופה אזרחיות (ועד לא מזמן אפילו בלעדיות באלעל).
ע"מ להיות טייס בחברה מסחרית יש צורך ברשיון מסוג אחר לגמרי כמו גם בהכשרות נוספות.
זה לא שסיימת קורס טיס וזהו אתה יכול להטיס כל מטוס שקיים, גם במעבר בין שתי טייסות שמטיסות מטוסים שונים יש צורך לעבור הסבה והסמכות על המטוס החדש. זה לא רשיון טיסה אוניברסלי.
אם אני לא טועהה יש גם הבדל בין נתיבי תעופה צבאיים לאזרחיים(בעריבון מוגבל, יגידו חכמים ממני).
לכן כל מועמד שמתקבל בחברת תעופה זו או אחרת עובר תהליך של הסמכות והכשרות על המטוס אותו הוא מתעתד להטיס, עם השנים הוא מתקדם ועובר הכשרות והסמכות למטוסים גדולים יותר וכד'.

סתם כדרך אגב, פעם שמעתי שבארה"ב לחברות תעופה יש ממש בתי-ספר שבהם הם "מגדלים" את הטייסים שלהם, כלומר אחרי שהם עושים מבחנים כאלו ואחרים הם מלמדים אותם את כל יסודות הטיסה החל מהבסיס (כלומר הם מגיעים בלי נסיון קודם).

ישן 15-08-2006, 21:47
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "חחחח אתה חתיכת חרטטן . ..."

בדיוק כמו שאיציק הגיב לפני (וכמו שאני הגבתי קודם) ...
ברור שאם יש לך בנדוד טייס קרב אז הציעו לו מלא מקומות עבודה באזרחות ... כי הם יודעים שיש לך המון המון ניסיון ושאתה טוב בזה ... אבל נראה לך שהם באו ואמרו "בוא אדון טייס ותתחיל להטיס אצלנו מטוסים " ??????!!!!!
הוא קיבל הצעות לעבור קורס בחברת התעופה .... שבקורס הוא היה לומד ומקבל רישיון אזרחי !!!
כמו שאמרתי מקודם ... כל מה שצבא נותן לך זה רשות להטיס מטוסים שלו...
כדי לקבל רישיון אזרחי צריך לעבור קורס אזרחי וללמוד הרבה דברים אחרים כי הנהלים של הצבא הם בטח לא של האזרחי ...
ואם אתה עובר ממטוס למטוס וזה לא משנה אם אתה יד לך רישון טייס על כל כלי התעופה בעולם .. ברגע שאתה רוצה להטיס מטוס חדש אתה מתחיל קורס מאפס כמו כולם .. היתרון היחידי שלך זה ניסיון ....

דרך אגב... אם אתה רוצה תביא אותו לפורום ונשאל אותו על זה .... ואין לי שום עניין בהשוואות של "אבא שלי כזה" ודוד שלי ככה" ו "אני וחלוץ גדנו ביחד בקיבוץ" .... כל ההשוואות למי יש יותר גדול האלה הן לא רלוונטיות ....
אבל סתם שתדע שאבא שלי היה טייס בחיל האוויר (סייפנים) וכשהוא רצה לעשות רישיון אזרחי על אותו דגם בדיוק כמו שהוא הטיס בצבא הוא התחיל מ-0 .....

ישן 15-08-2006, 23:06
צלמית המשתמש של Bstar
  Bstar Bstar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "בדיוק כמו שאיציק הגיב לפני..."

לא באתי בהשוואה אליך ולא לאף אחד (וחשוב לי שתבין את זה) , פשוט זה מעצבן שאנשים זורקים דברים באויר, ולחשוב עוד באתר כזה גדול שעוד אלפי אנשים קוראים את זה אחריך , תחשוב לפני שאתה כותב משהו . תחשוב שמישהו אחר הולך לקרוא את זה ולעשות בזה "שימוש" . לטוב ולרע ..

בשורה התחתונה ...
דיברתי איתו היום טלפונית , והוא אמר לי שהיו מקרים שאנשים מהקורס שלו עפו (לאחר הטסה על סנונית) - וכשהם יצאו לאזרחות היה להם רשיון טיסה (מה שכן הם היו צריכים לעשות רק כמה שעורים בשביל הפרוטוקול - אבל בכללי שאתה יוצא חיל אויר הישראלי , עולם הטיסה דיי "קטן" עליך [עם כל השחצנות שבדבר])
ינואר 07 .

נערך לאחרונה ע"י Bstar בתאריך 15-08-2006 בשעה 23:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר