לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2006, 20:14
צלמית המשתמש של Defunk
  Defunk Defunk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Rs3k שמתחילה ב "..."

ואיך אתה יודע שאין רוחות? ואיך אתה יודע שאתה לא חי במין עולם וירטואלי matrix - style? ואיך אתה יודע (אם אתה יודע) שהפרוטונים מורכבים מקוורקים ולפי תורת הקוונטים החלקיקים ברמה התת אטומית לא מתקיימים תמיד אלא הסיכוי למצוא אותם בשני מקומות בו זמנית שווה?

אתה לא יודע. כי לא הוכחת את זה עדיין, אלו רק השערות! תוכיח לי שאין ואני אסכים איתך ב 100 אחוז... למרות שגם הוכחות הן דבר מסובך כי מי קבע ש 0=0? זוהי אקסיומה, הנחת בסיס... אפילו כשמתבססים על הוכחות מגיעים לדברים לא מוגדרים כמו 0/0.

בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה שלא תזלזל בדברים שאנשים אחרים מאמינים בהם כל עוד הם לא מוכחים כלא נכונים (עד כמה שניתן להוכיח). למרות שאני חייב להודות שאני לא מאמין בתיאוריות האלה ולדעתי המקור שלהן (בלי לפגוע באף אחד כמובן) זה הרצון האנושי לקבל תשובה מוחלטת לדברים שמטבעם אינם מוחלטים כדי לפתור שאלות שהוא בעצמו אינו מסוגל לתפוס (כמו שאלת המוות שבשבילה -לדעתי- המציאו אלים ועולמות נוספים וגלגולי נשמות). כך לאדם יש עוגן נפשי שעליו הוא יכול להסתמך (התנ"ך לדוגמא מדבר על דברים מוחלטים והוא מתיימר לענות על כל השאלות, ולמה שאין תשובה בתנ"ך יש תשובה עקיפה - ה' יודע או שאתה לא צריך לדעת את התשובה לכן אתה לא יודע אותה). קשה לבני אדם לקבל את זה שהכל רנדומלי ואין משמעות לדברים או מטרה (מערכת שאנחנו כבני אדם 'יצרנו' כדי להתמודד טוב יותר עם העולם).

נ.ב. -
באמת לא התכוונתי להעליב או לפגוע באף אחד ושלא יקחו את מה שאני אומר כאן כסוג של עלבון אישי או משהו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2006, 22:55
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
לא יודעת למה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LIOR-X שמתחילה ב "מה הדבר הכי מוזר שראיתם או קרא לכם?"

אבל שבוע שעבר שהלכתי לישון כיביתי את הממיר של ייס ועצמתי עיניים וניסיתי לישון פתאום אחרי איזה 3 דק'.. הטי וי נדלקת...אממ אז כיביתי אותה ופתחתי דלת שיהיה לי אור כי זה קצת הלחיץ אותי...!
אממ ולפני כמה שנים אני זוכרת שגם ראיתי טי וי בחושך בחדר שלי.. ופתאום האור נדלק שזה נורא מוזר בשביל להדליק צריך ללחוץ על החלק העליון של המתג .. ואז סיפרתי לאמא שלי היא טענה שזאת היא כדי לא להפחיד אותי אבל אני יודעת שאףףף אחד לא נכנס לחדר!
אהה וגם בזמן האחרון אני שומעת רעשים מוזרים.. יש לי שאלה.. זה ידוע שדברים מתכווצים בקור ומתנפחים בחום.. אבל זה תקף גם ליום ולילה ולחפצים??? כי אני שומעת רעש פה רעש שם מחפצים ונראה לי שהם באים מהמטבח...

ישן 15-08-2006, 01:25
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
3
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "הממ... יש לי 3"

אהבתי את השלישי..!!!
אבל אתה יודע מה מצחיק.. שאתה תזכור את המשפט שלה להרבה זמן.. והן בטח כבר שכחו ממזמןןןן
כאילו הן לא חושבות "יש מישהו שזוכר את המשפט הזה.."
ואתה יודע מה עצוב..
שבטח מישהו בפורום יראה את מה שרשמנו בינינו ויגיד שישאלו אותו מה הדבר הכי מוזר שקרה לך.. הוא יענה לא יודע ששני אנשים מוזרים דיברו משהו על שמש מזהב ושיניים שרוקדות פסדובלה..

ולכל מי שתוהה מה עובר עלי.. חחח עייפה.. =]

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NVJ
"כשאני מסתכלת לשמש, השיניים שלי מדברות אליי"
"כשאני מסתכלת לשמש, השיניים שלי שורקות"
"כשאני מסתכלת לשמש, השיניים שלי רוקדות בקצב הפסדובלה"

ישן 15-08-2006, 16:54
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בואו נראה,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LIOR-X שמתחילה ב "מה הדבר הכי מוזר שראיתם או קרא לכם?"

כמה מקרים שאני שולף:

1. סינית עם זקו צרפתי עשתה לי עיניים - ברצינות, הייתי בדרך ל"יד שרה"(מחויבות אישית), פתאום ראיתי אותה. בחצר. מסתכלת עלי בפרצוף של "אני מסיימת להשקות עוד 5 דקות, אם בא לך.".
חששתי לחיי.
המשכתי בצעדים מואצים.
עד היום אני מדחיק את שקרה- פאקינג סינית עם זקן צרפתי.

2. התקלות עם עורב - חזרתי מהעיר, בדרכי היה עורב. המשכתי ללכת, הוא כנראה פירש לא נכון את כוונתי - ועף בצורה של "מעיף אותי מהדרכה אה? מה זאת המדרכה של אבא שלך?!?!?!? חכה חכההההה".
אחרי 8-9 דקות הייתי כמעט מתחת לבית, פתאום נפלה לידי אבן - חשבתי שבעטתי באבן. טעיתי.
אחרי כמה שניות, שוב אבן. הסתכלתי למעלה- העורב, העורב הנבלה הזה התחיל להשליך עלי אבנים - הוא כנראה היה טירון, לא פגע בי פעם אחת P:

3. המערכת סטריאו - הייתי בבית של בן דוד שלי, סתם שיחקנו ב Halo 2 ב X-Box, פתאום המערכת בחדר של אחיו התחילה לפעול - ואין אף אחד בבית.
אמרנו - WTF, הלכנו לחדר- כיבינו את המערכת, חזרנו לשחק.
אחרי 10-15 דקות, שכחנו לגמרי מזה - והופ, שוב נדלקה.
אמרנו - אולי משהו דפוק במגעים, ניתקנו אותה מהחשמל.
אחרי 15-20 דקות, המערכת שוב פועלת - בעוצמה מקסימלית, אנחנו קופצים, הולכים-רצים לחדר, אני אומר לו "חשבתי שניתקת את זה מהחשמל.", הוא, בשוק, מרים את הכבל חשמל המנותק ואומר "ניתקתי".
אנחנו מסתכלים על המערכת הדולקת, מסתכלים על הכבל, מסתכלים על המערכת הדולקת, מסתכלים על הכבל - עד היום אני לא יודע מה קרה שם(מה שבטוח, It's alive! ALIVE!!).

- כל הסיפורים אמיתיים, באמת .
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 15-08-2006, 16:57
  LIOR- X LIOR- X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בונא אתה צריך לכתוב ספר.....
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "בואו נראה,"

הקטע עם העורב גדול.. אבל הן באמת חיות חכמות....

המערכת סטריאו מוזר..... יכול להיות שהיו לה בטריות או שהיה קטע מוזר עם שדה חשמלי או משהו.... היו דברים.... כמו למשל דבר שנקרא כדור ברק (זה לא ממש קשור אבל בכל מקרה) זה אמיתי לגמרי- ראיתי את זה בנשיאונאל גאוגרפיק. לפעמים נוצרים עקב שדה מגנטי/חשמלי כשהו (אני כבר לא זוכר) דבר שנראה כמו כדור אור כחלחל שיש מסביבו שדא חשמלי... משהו מוזר
המידע שנתתי ממש באויר.
אם יש למישהו מידע יותר מפורט הוא יכול לכתוב אותו.

ואם כל זה עדיין לא קשור למערכת..... טוב...... תלוי במה אתה מאמין

נערך לאחרונה ע"י LIOR- X בתאריך 15-08-2006 בשעה 17:05.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:52

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר