לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2005, 12:36
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
"תיעוד מחשבים " במשטרה צבאית-מבקש עזרה מבעלי ניסיון

שלום רבבד"כ את רוב השאלות שלי בנוגע לגיוס אני כותב בפורום מתגייסים ע"מ לשמור על הסדר הטוב ולשייך כל דבר לנושא שלו.הפעם הייתי רוצה לשמוע חוות דעת מאנשים שיש להם ניסיון בעבר או ידע בנושא כי בעבר לא קיבלתי מענה בפורום מתגייסים וסדירים וחשבתי אולי שיש לחבר'ה פה קצת יותר ידע ונסיון(למרות שנאי יודע שיש כאלו שגולשים בשני הפורומים המעולים).
רציתי לשאול בבקשה מה עושים ביחידת "תיעוד מחשבים " באגף משטרה צבאית..
האם זה מה שאני חושב?כל היום עבודה משרדית מעאפנה לעבוד עם קבצי וורד וכל היום לקרוא ולמיין תיקים פלילים של חיילים במחשב?או שזה בכלל שונה וקשור לכל נושא של חוקר פשעי מחשב במשטרה צבאית?אם זה מסווג היתי מבקש בכל אופן למי שיודע שיגיד לי במה בכללי ממש בכללי הם עוסקים.
ניסתי לחפש מידע,בפורום מתגייסים וסדירים מישהו שם נתן ממש הרצאה על מרבית התפקידים אבל לא פירט על זה..האם זה קשור למצ"ח האגף הזה של תיעוד מחשבים?

שאלה נוספת שרציתי לשאול ,במידה ויש לי הקלות ת"ש,איפה הבסיס של הקורסים של המשטרה צבאית ואיפה יושבים אלו שמתעסקים בתיעוד מחשבים?אני לא מצפה שתגידו לי מקום מדוייק ומספרי כבישים(אני יודע שגם לא אקבל) אבל אני אסביר את עצמי...יש לי בעיות בבית וממש חשוב לי להגיע כל יום לבית..מספיק לי שתגידו לי פחות או יותר..במרכז?קריות?צפון?שפלה?נגב?...

אני ממש מודה לכם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר