לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2006, 12:50
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אה, אתה מתכוון לאשכול הזה... יכולת לשאול אותי, כי יש דווקא סיבה מאוד טובה לכך
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "איך אני יכול להוכיח משהו נגדו..."

אתה זוכר במה האשכול עסק? עצומה לקראת המשך הלחימה בלבנון.
אתה יודע לאן הוביל הלינק שבאשכול? לתחרות של מוטורולה. זאת שצריך להשיג בה כמה שיותר כניסות ללינק שלך. האשכול הזה הועלה בפורומים לפחות 20 פעמים, וכולן נמחקו משום שמדובר בשקר, הצפה, וניצול ציני של חיילי וחללי צה"ל.
לא אני מחקתי את האשכול הזה משום שהוא לא נכתב בפורום שבו אני מנהל. אני יכול למחוק רק אשכולות בפורומים תחת ניהולי. אני מניח שאם היית קורא את כל האשכול ונכנס ללינק היית מבין את ההתבטאות שלי, שאגב לא היתה הקיצונית ביותר. בפורום 20+ היו גרועות יותר.
איך אתה היית מתאר בן אדם שעושה ניצול מגעיל כזה של המלחמה בלבנון על מנת להשיג קולות בתחרות באתר אינטרנט?

להגיד לך את האמת? בכלל לא ראיתי את השאלה שלך באותו אשכול. חסמתי את הגולש, ציינתי זאת באשכול והמשכתי הלאה. לא בדקתי מה היו שאר התגובות משום שהיה לי ברור שהאשכול הזה ימחק ברגע שמנהלי אותו פורום יראו אותו.

אני מצרף לכאן צילום מסך של שלושה אשכולות דומים שנכתבו בפורום מתגייסים וסדירים, ע"י אותו גולש בשלושה כינויים שונים:
https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...17/89236411.jpg

https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...17/63678024.jpg

https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...17/56204187.jpg

בפינה הימנית התחתונה אתה יכול לראות לאן מוביל הלינק- לאותו חשבון משתמש בתחרות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 12:57
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אה, אתה מתכוון לאשכול הזה... יכולת לשאול אותי, כי יש דווקא סיבה מאוד טובה לכך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
אתה זוכר במה האשכול עסק? עצומה לקראת המשך הלחימה בלבנון.
אתה יודע לאן הוביל הלינק שבאשכול? לתחרות של מוטורולה. זאת שצריך להשיג בה כמה שיותר כניסות ללינק שלך. האשכול הזה הועלה בפורומים לפחות 20 פעמים, וכולן נמחקו משום שמדובר בשקר, הצפה, וניצול ציני של חיילי וחללי צה"ל.
לא אני מחקתי את האשכול הזה משום שהוא לא נכתב בפורום שבו אני מנהל. אני יכול למחוק רק אשכולות בפורומים תחת ניהולי. אני מניח שאם היית קורא את כל האשכול ונכנס ללינק היית מבין את ההתבטאות שלי, שאגב לא היתה הקיצונית ביותר. בפורום 20+ היו גרועות יותר. אמת ואני ורומק היינו מבין שהגיבו חוץ מזה שכל העניין הזה אסור בפורום , זה גם ניצול של חיילי צה"ל ומגיע לו קללות מפה ועד להודעה חדשה לטעמי

אז אם הוא הגיב ואמר "חתיכת אפס" אז הוא היה קצת יותר ממאופק בתגובה שלו !

נ.ב. התגובה מצטטת את עידו ומתייחסת ל - Bstar

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר