לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2006, 10:33
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "Poisonedמזל טוב אחי ושיהיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KAHOL
Poisonedמזל טוב אחי ושיהיה בהצלחה
עכשיו יש לי שאלה שתשמע אולי קצת מטומטמת אבל אני לא הכי מבין בעניין

לפי מה שאמרת הלכת לגדנע צלילה ואז משם לגיבוש שייטת נכון?
שהלכת לגדנע זה היה לפני הצו ראשון?כאילו יכול להיות שמישהו שיש לו קב"א פחות מ52 שזה אומר לא מתאים לשייטת יעשה לפני הצו ראשון גדנ"ע ואז גיבוש ואם הוא עבר אז הוא בפנים?

מקווה שהבנת את השאלה חח

הלכתי לגדנ''ע לפני שבועיים...נרשמתי אליה לפני הצו ראשון..וצריכים לעבור מבחנים פסיכוטכניים לפני שמתקבלים לגדנ''ע ולגיבוש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2006, 11:42
  :))) :))) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.06
כל הכבוד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SEAL BOY שמתחילה ב "הסתיים גיבוש שייטת 13 !!!!"

אני הייתי בגיבוש הראשון....באמת שהיה חוויה...
אני אתן לכם עצה לדעתי היא הכי חשובה, אל תלכו לשם ותפחדו מהקושי....תלכו ותשדלו להנות מכל דבר שאתם עושים....כי אחרי הכל שיושבים בלילה באוהל ומדברים על המסעות וכל התרגילים ואיך שההוא נפל עם האלונקה ואיך המדריך נפל וכל מיני כאלה אז כל הגיבוש הופך לחוויה אחת שלמה...אולי קצת קשה...אבל ברור שזה שווה את.

ועוד ככה עצה קטנה....אל תנסו להתבלט יותר מידי...תעשו מה שנראה לכם שהכי נכון לעשות...לא מה שנראה לכם שהמפקדים יאהבו....כי פשוט המפקדים רואים את זה...וחבל.

סה"כ זה אפשרי ואפילו הרבה יותר מאפשרי....אני לפני הגיבוש הייתי לחוץ כמו לא יודע מה....אבל הלחץ הזה רק עוזר בסופו של דבר.....כי במסעות וברגעים הכי קשים אתם תזכרון ותגידו שווה לי לפרוש ולהפסיד את כל החלום שלי בישביל כמה רגעים קשים?....

ולסיום...אחרי כל החפירה חחחחח...מה שאותי החזיק זה לדעת שלכל מסע יש סוף מסע(שזה הדבר הכי כיף שיש לשבת עם כל החברה ולדעת שסיימת מסע מטורף...זה פשוט כיף), ושלכל תיזוז יש סוף....ושלכל דבר בעצם יש סוף....ושווה לחכות ולהגיע אליו...גם אם קצת קשה...

אני מקווה שסלחתם לי על החפירה..פשוט אני רואה שיש פה הרבה אנשים שדי מחכים ולחוצים מהגיבוש (לפי השאלות) אז היה חשוב לי להבהיר את כל זה....אפילו נרשמתי בישביל זה...אני בפורום כמעט שנה בלי לרשום הודעה אחת...חחחחח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר