לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 07:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עוד נכונו לנו הרבה הסכמות - רק שנקשיב זה לזה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "תוסיף את הסעיף הזה"

אם אתה מעין לעיתים בעתון מעריב - קרא את מאמרו של אמנון רובינשטיין.

אני מסכים אתו כמעט מילה במילה. אני מניח שגם אתה תוכל להסכים לפחות למרביתו.

לא פעם כתבתי שהיציאה מהשטחים הכבושים היא חובה למעננו למען בריאותנו. יחד עם זאת, גם אם תכון רגיעה - ימשך זמן ארוך עד ל"הדברת" השנאה. שנאה הנבנית במהלך של למעלה ממאה שנה, איננה יכולה להמחות בהרף עין וחייב לעבור לפחות דור אחד עם חינוך חדש - חינוך להבנת האחר, התחשבות בצרכיו (התחשבות -לא הסכמה לכל צרכיו), חינוך לקראת חיים זה לצד זה.
אינני מזלזל בסקנות מבחוץ, מסוריה (פחות - אותה נוכל להדביר בקלות) ומאירן (בעבורה ללא סיוע בינלאומי ממשי לא נוכל לעשות הרבה מעבר לצימצום נזקים).
כתבתי רבות שאנו איננו פועלים בחלל ולא עם לבדד ישכון - תמיכת העולם היא כאויר לנשימה ומים צוננים לשתיה בעבורנו.

אני ממליץ לך לקרוא את המאמר המלא לפני שתגיב למכתבי זה - ללא התייחסות למאמר כל תגובה תהיה תלושה ולא ענינית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2006, 23:26
  עמיחי עמיחי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
כנראה שיש לך אחת משתי בעיות ,או זיכרון או הבנה ,או שמה שתיהן?
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "בראבו עמיחי"

הפרוייקטים שלו ,חוק בריאות ממלכתי ,חוק נפל שאיש אינו יודע איך לצאת ממנו,כולם נפלו בו בתי החולים קופות החולים החולים,בעצם מי לא?
ההסתדרות ,באתי הרסתי, הסתלקתי,ולא לשכוח שם גידלתי את עמיר פרץ למימדים הגדולים ממנו {שר בטחון-שר משפטים}
אני בישלתי את הדיל המסריח עם ש"ס נגד שמיר.
אני בישלתי ,הגיתי,דחפתי ,את ההינתקות,
אני החלטתי לחסל את מערכת המשפט על ידי הפרטתה למנות את חברי לעליון רק שבטעות במקום לנשק' לחיילת בתחת נישקתי אותה בפיה,{למה מי היא בסך הכל}
ולכן בטרם עשיתי נזקים במערכת הם ישארו שם ואני הולך קיביני מאט.
האיש הוא אופורטוניסט ששום דבר אינו מעניין אותו פרט לחיים רמון.
ישן 19-08-2006, 14:45
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "כנראה שיש לך אחת משתי בעיות ,או זיכרון או הבנה ,או שמה שתיהן?"

אני יודע מי זה רמון, ומסכים עם הדברים שאמרת. אבל אני חושב שהוא הוביל מהלכים נכונים במשרד המשפטים וניסה לזעזע קצת את המבצר הזה (שבהחלט ראוי למעט ניעור). בממסד המשפטי לא תמיד אהבו את היוזמות השונות שלו (או אלה שדחף), ובהן קביעת עונשי המוצא, העלאת סמכות בית משפט השלום כדי להפחית בעומס בתי המשפט, הרחבת השימוש במידע של הרשות להלבנת הון לצורך חקירות נוספות והיוזמה לתקן את חוק ההסתה (יוזמה באמת מטופשת שנועדה לצורכי ההתכנסות ז"ל). מובן שהחברות שלך לא אהבו את המינוי של אוקון, שהיה מבחינתן כמו קוץ בתחת, ולא אהבו את הניסיון שלו לטרפד את השתלטותן על המוסד החשוב הזה.
רמון היה שר משפטים פעיל, פעיל מדי אולי. אבל אני חושב שבבוא הזמן, אחרי בקרת נזקים של המערכת, השיפור שהוא היה עורך היה עולה על הנזק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר