לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 16:53
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אממממ יש סוגים של פריקים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omer_system שמתחילה ב "כמה שאלות בנוגע לאופנת ה"פריקים""

יש פריקים כבדים- גוטים. הם מתוארים כלבני מראה (אשכנזים), איפור שחור, נעלי מגף שחורות עם רצועות עור, מעיל שחור, מכנסי עור שחורות, פירסינג, לפעמיםן גם משלמים 5000 שקל כדי לחדד את הניבים שלהם (יש לי ילד בבצפר שעשה את זה), שומעים מטאל כבד, המון שרשראות צלב וטבעות עם גולגולות, לפעמים גם צלקות בעשייה עצמית (הם אוהבים לחתוך את עצמם), הם בדרך כלל לא מסתובבים בלהקות אלה בבודדים\זוגות.

יש פריקים- פאנק. הם יכולים להיות מכל עדה, מתאפיינים בלבוש זרוק, חולצות קרועות, מראה מוזנח.לובשים חולצות של להקות רוק כבדות אצלנו הם מאופניינים כאנשים שהולכים לצופים.

יש פריקים לייט- סקייטרים. אנשים סבבה לגמרי, חברותיים יכולים להיות מכל עדה, מכנסי דגמ"ח, לפעמים ג'ינס, חולצות של להקות רוק, שומעים פאנק רוק, מסתובבים בלהקות..

חזרה לפורום
ישן 20-08-2006, 05:11
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
המממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omer_system שמתחילה ב "כמה שאלות בנוגע לאופנת ה"פריקים""

אני מצטערת שקצת לא אהיה קשורה לשאלה שלך, אבל אתה לא צריך להיות פריק ולא צריך לדעת איך פריקים מתנהגים.
בסופו של דבר אתה עצמך, ואם אתה שואל את השאלות האלה בכדי להידמות אליהם, אז חבל, באמת, אתה צריך למצוא סגנון שלך, לעצמך, סגנון בגדים שאתה אוהב וללבוש אותם. אתה לא צריך להיות פריק ולא צריך לעבוד לפי סטיגמות ולפי קבוצות שייוך. תלך לחנות ל-ב-ד, קח איתך 500 שקל, תעבור חנות, חנות ותראה מה אתה אוהב, תסתכל על הבגד, תמדוד, תסתכל במראה ותשאל את עצמך אם ככה אתה רוצה להיראות אם אתה חושב שהדברים מתאימים יחד, אם א-ת-ה אוהב את מה שאתה רואה, אם אתה חושב שהחולצה מתאימה לך, אם אתה חושב שהג'ינס מתאים לך וכ'ו. תמצא את הטעם של עצמך ואל תתן לסביבה להכתיב לך אותו.

אז כן יש כל מיני סוגים של פריקים, אבל גם אם תהיה פריק -אתה תהיה הסוג של עצמך, חבל שתנסה לדמות אנשים אחרים, יש המון דברים יפים בחוץ, תמצא את מה שאתה אוהב.

שתדע לך שיכולתי לצאת הכי פרחה בארץ אם הייתי הולכת אחרי מה שאמרו לי ללבוש והכתיבו לי, פרחות אוהבות אותי יותר מכל דבר אחר בעולם, ואני לבשתי לביצפר תמיד טרניגים ולמסיבות ג'ינס וחולצה שנראתה ל-י יפה, שים על כולם פס ותהיה עצמך, כי תזכור שבסופו של דבר אתה זה שיצטרך לחיות עם עצמך ולא הם. אז כדי שתאהב את מה שאתה ואת מי שאתה.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 04:32
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
טוב אני יסכם את זה

בעיקרון היה על זה אפילו פורום שלם בhydepark.

אז שמעו בקצרה.
פריקים זה אנשים מטומטמים שחושבים שהם מגניבים, ולא הם לא.

אני בתור אחד ששומע מטאל, לא הסתובב בצורה דבילית, אתם יכולים לראות אותי ברחוב ואפילו לא תדעו שאני פריק כי אני לא מתלהב כמו ילד קטן.

כל מי שמכליל אשכנזי ספרדי וכל זה. יש בעיקרון הרבה יותר אשכנזים ששומעים מטאל, אבל זה לא חוק.
ובקשר של הסגנונות. אני יכול לנסות לסווג את זה בצורה כזאת.

מי שלובש הכל שחור, ניטים, איפור, צלבים, שטויות כאלה.
הם או גוטים או בלאקרים. (גוטי זה מוזיקת ערפדים אפלה כזאת, יותר לכיוון הנשי. בלאקר סגנון המטאל הכבד לא מומלץ לשמוע).
ולא חסר אנשים ששומעים גוטי או בלאק ויצאו החוצה עם חולצה לבנה מכופתרת. בכל מקרה הלבוש זה אותם אנשים שרוצים שהחברה תכיר אותם בתור פריקים כדי שאנשים ששומעים מטאל יתנו להם יחס אחר. הם אוהבים להרגיש שונים. בתכלס זה משהו שמתשנה עם הזמן והם מבינים את זה, ואם לא המצב קשה.

כמובן יש גם פאנקיסטים, שהם גם סוג של "פריקים" אוהבים יותר לצבוע את השיער, אוהבים יותר ספורט רחוב כמו סייקטבורד אופניים. הם שומעים פאנק שזה יותר קל ממטאל, וגם יש הרבה שפשוט נראים רגיל, ויש את האלה שמחפשים את הסגנון של אותו פאנקיסטים.

יש עוד הרבה סגנונות והרבה צורות לבוש וחפצי לבוש של פריקים.

אם באמת משעמם לך, אז תלך לחנות של תומר בדיזינגוף, יקר שמה, אבל תוכל לראות פריטי לבוש פריקים, תתרשם, ואולי תמצא את זה במקומות אחרים במחיר זול יותר.

אני לא מציע לך לעשות את זה.
מכמה סיבות:
1. זה סתם פוזה.
2. אתה לא שומע מטאל.
3. אתה תחשב וואנביז.
4. מטאליסטים שונאים וואנביז.
5. ערסים לא מבדילים בין פריקים ולוואנביז והם שונאים את שניהם.
6. כולם ישנאו אותך.

מקווה שהבנת שאם אתה מנסה להגיע למשהו שאתה לא פשוט זה מה שיקרה.
תבין ברגע שתתחיל להכנס לסצנה אתה תבין שאתה לא צריך את הלבוש הזה. ואם בכל זאת תראה שאתה רוצה, אז תוכל כבר להבין לבד מה מתאים לך ומה לא, ובלי קשר אם יש לך חוסר ידע מוזיקלי בשביל מטאליסטים מבחינים בזה מאוד מהר, כמה להקות שאתה לא מכיר ואתה נחשב וואנביז. ככה שעדיף שלא תמהר לרוץ לעשות שטויות.

וחלאס עם המילה פריקים כי פריק זה משונה. ומטאליסטים לא משונים, פשוט הם מבינים במוזיקה.
מפחיד!

חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 20:59
צלמית המשתמש של MriAmaR
  MriAmaR MriAmaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל MriAmaR שלח הודעה דרך MSN אל MriAmaR
גובה :)

איזה כיף הנושא הזה...

לפי דעתי באמת מה זה פריק? זה מוזר.... והוא מיתלבש מדבר מיתנהג אך שהוא רוצה!

אני מגיל 12 אהבתי שחור... לא היתי פריקית דווקא לבשתי פה ושם ורוד.... ואז בגיל 13 הייתי מוכנה למוות רק שהצבע הזה לא יהיה קיים בעולם
גם הייתי ממש פאדיחה מהלכת... בגיל 12 שמעתי לינקין פארק ניקל באק שזה רוק... ולא ידעתי מה זה רוק חשבתי שאני סתם שומעת מוזיקה אם קצב...
לא ידעתי מה זה פריקים חשבתי שהכול רגיל...

אבל עכשיו אני דיי פריקית כול הפאקצות בבצפר שלנו מיסתכלות עליי מזה מגעייל אני תמיד עושה כאילו אני לא שמה לב...
אני מיסתובבת תמיד אם חברה גם אוהבת (וכתום) שחור גם שומעת רוק אבל פה ושם לובשת ורוד כאילו היא לא פריקית סתם בן אדם שעושה משבה לו...

אז מה אני לובשת??

קשתות פסים שחור לבן / שחור אדום / שחור
מיכנסיים שחוורר / אדום שחור / בורדו כתום / או כול צבע שאני יואהב (לאאאאאאאאאאאאאאאא ורוודד!!!!!! ייעעעעכס) אבל בעיקרון בסיגנון של קאסטרו...
כובעים....כובעי חורף שחור / כתום
חולצות משמתאים... עדיף שחור כי זה צבע שמרגיעעע
נעליים... אולסטאר מי אלנבי 67 בת"א יש מי עור חומות כמוובן שחורות אם גיטרות הגב אני מנגנת בגיטרה אוקסטית...וגם אול סטאר ארוכות עד הברך אבל זה לא מי ת"א זה שלחו לי מי מוסקבה מרוב שאני חורשת את האוזניים להורים שלי על האולסטאר...

וזהו בעיקרון כול אחד מהטעם שלו פריק זה ההפך מי סנובים ופאקאצות אומרים משחושבים ומיתלבשים אך שבה להם...

זה קורה כש הם נעלבים ח-ז-ק מהעולם והם נימשכים לשחור ולדברים לא רגילים בלי דאיון וכול זה..., זה פשוט קורה....

טוב יאללה חפתי מלאא סלמת...
חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 03:32
צלמית המשתמש של MriAmaR

ועוד משהו קטן...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אחד האנשים המטומטמים בעולם."

אוליי אתה עכשיו בן 18 - 19
ואני רק היום בת 14 נכון שאתה יודע הרבה יותר מימני ואתה חש בגובה...

וזה ברור.....

א-ב-ל להגיד לי שאני שומעת לינקין פארק וחושבת שאני פריקית, שעדיף שאני ישמע ממיזרחית (יעעככס) ושאני ביכלל מטומטמת?

ממש אבל ממש מוגזם!!

גם אתה היתה בגיל 14 ולא ידעתה מש (סתם לדומגא) האחים הגדולים שלך...

ולי מותר להגיד משאני רוצה.... טוב שאתה לא ידיד קרוב שלי אז באמת היתי נעלבת מי "את שומעת לינקין פארק וחושבת שאת פריקית"
אבל באמת..... ואם אתה או כול העולם יגיד לי שאני חרא ולא פריקית ומשתירצה עוד שם.... זה לא ישנה את המוזיקה שלי את הלבוש שלי את הטעם שלי ואת סיגנון החיים שלי.....- א-ף--פ-ע-ם אני לא יקרא פריקית אז אני יקרא "מריה" זהוו
שתדע שזה ממש לא נעים כול זה זה מתחיל להצחיק אותי שאני צריכה לידפוק לך חשבון....

אבל אם היתה מכיר אותי גם אם היתה רוצה לא הייתה מסוגל להגיד לי שאני שומעת לינקין פארק וחושבת שאני פריקית שעדיף שאני ישמע מיזרחיתת : #
לא היתה מסוגל להגיד את זה כי היתה עושה מעצמך צחוק

טוב סלמת סע לאט (ובדרך על תרד על אנשים) ביי
חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 13:00
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
בונאה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי MriAmaR שמתחילה ב "ועוד משהו קטן..."

הייתי בפורום ש 20 בנות מטומטמות שומעות לינקין פארק וקוראות לעצמן פריקיות, הם מתלהבות מזה שהן לובשות שחור, וערסים ופאקצות נטפלים עליהם. את לא שונה מכל ה20 הבנות האלה. את בדיוק אותו דבר. תאמיני לי שתתבגרי ותביני כמה פיגור זה כל הפוזה החיצונית הזאתי להתלהב מזה. בעיקר הפרסום בפורום אני פריקית בשביל עוד צומי מפגר. אולי לא תביני אני לא יודע.

לינקין פארק גם ערסים שומעים, זה לא מוזיקה של פריקים זה מוזיקה של הומואים.

דבר שני אני לא רוצה שתשמעי מטאל (ולכן אני לא יגיד לך אפילו איזה להקות לשמוע) בגלל 2 סיבות אחת זה מוזיקה יותר מידי איכותית ואת לא תואהבי את זה. והשנייה היא בגלל שיש שמה אנשים חכמים ונורמלים ואת לא מתאימה פשוט.

תספיקי להיות וואנביז פריקית. את לא. וגם מטאליסטים שונאים אותם, ואני לא מסכן שאין לי חיים שאני ירביץ לבנות בגיל 14. אבל ילדים אחרים בגילם שהם מטאליסטים, ערסים שונאים אנשים כמוך בגלל שאתה full of shit ופוזה אחת גדולה מסריחה.
מפחיד!

חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 15:03
צלמית המשתמש של MriAmaR

תיקרא...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "בונאה"

אם זה שאני יתבגר ויבין יותר... אתה צודק
ובקשר למטאל?
מיצטערת לצער אותך אבל אני שומעת מה לעשות גם לוואנביז כמוני יש ת'זכות הזות...
לא סתם, אני שומעת ממש קצת מטאל אולי 3-4 שירים איין לך מה לידאוג אני לא יזההם את המוזיקה השחורה והמטאל ממש...
אני שומעת רוק רוסית ואנגלית (ואת המוזיקה של לינקין פארק אני אוהבת אין מה לעשות...אבל הם לא יחידים בעולם נירבנה ניקל באק גם במועדפים רוצה לרדת גל על זה?)

אני מכירה איזה 2-3 בנות שהם באמת "פריקיות" וואנביז צבועות...
אינה קישור: http://my.area.co.il/view.php?sitei...e&menuid=408453

אחרי שראיתה את זה כנירא יזתעזתה.... והיא יותר גדולה מימני אני בת 14 ליפני שעתיים והיא כבר בת 14 לא ידוע כמה זמן... היא! אוליי כן מטומטמת שראתה בTV משהו על זה או שמעה והחליטה לחרטט...ותיקרא עד הסוף אתה תיתפקע היא אומרת שיש לה קעקועים אמיתיים (ואת זה עושים מי גיל 16...קיצר תיקרא..)
אבל זה לא משמשנה...

יש וואנביז בעולם אבל לא כול אחד כזה...
זה כמו שאתה מטאליסט נכון? אתה מבין בזה? ואם מישהו אחר רק כשהתחלתה אם המטאל היה אומר לך שאתה מיתחזה וכול זה תחשוב על ההרגשה המגעילה...

אז סבבה אני לא פריקית אני סתם בן אדם שאוהב רוק
כשאהבתי רוק ואהבתי שחור לא ידעתי מה זה פריקית עד שפאקצה אחת מהתיכון עושה "אייכס לק שחור בציפרוניים יע פריקית מיסכנה" אז שמעתי את זה פעם רישאונה...

ואתה יודע הרבה יותר טוב מימני גם במוזיקה וגם באנשים...
איין מה להיתווכח איתך (כמו שאני יתוכח אם ילדה בת 10 שתיתען שהיא רוקיסטית מטאליסטית גותית ועוד...) אני סתם מ-ר-י-ה פריקית או לא

אם אתה רוצה תיכתוב לי תשובה ותשרשר את זה עוד ועוד פשוט זה לא קשור לשאלה של הבחור הזה ואם אתה רוצה שלח לי לפרטי בכול אופן מעניין אותי מה אנשים כמוך חושבים אני יבדוק פה ושם יאללה ביי

נערך לאחרונה ע"י MriAmaR בתאריך 24-08-2006 בשעה 15:06.
חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 15:09
צלמית המשתמש של MriAmaR

ו....
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי MriAmaR שמתחילה ב "תיקרא..."

אינה ציטוט מי שם מילה במילה כול משהיא כתבה:

הבלוג של כריסטינה...

היי,קוראים לי כריסטינה ואני פריקית\גותית גאה חחח...

אולי זה יישמע לכם מוזר למה בחרתי להיות כזאת אז

לדעתי אין סיבה מיוחדת אולי מפני שזה משך אותי,כל

הנושא הזה של הפריקים ואני תכף אסביר לכם מהו

פריק כדי שתדעו לפעמים הבאות מה לחשוב כאשר

אתם פוגשים אותם.

אז ככה,פריק הוא בן אדם<כאילו דה>,בן או בת,זה לא

משנה,שבחר

להיות נבדל\שונה משאר הילדים בכמה וכמה דרכים :

למשל,יש כאלה שבוחרים לצבוע את השיער לשחור,

יש כאלה שמתלבשים בשחור,או מתאפרים בשחור,

כל זה,זה עניין של בחירה ולכן יהיה קשה לדעת מיהו

פריק אם אין לו מראה כזה,יש גותיים שהם לא מראים

זאת שהם כאלה,אך אם מכירים אותם מקרוב,אפשר

לגלות שהם כאלה מתוך בחירה אישית.

אם אתם רוצים לדעת עליי אז אני אספר לכם הכל

ועל איך שאני נראית כדי שתוכלו לדעת עליי קצת יותר.

אוקיי,אני בת 14 גבוהה רזה,עם שיער בלונדיני <כמו

שאמרתי לכם שזה עניין של בחירה הצבע>,אני

מנגנת בכינור,אני לרוב מתלבשת בשחור,חצאיות שחורות

וחולצות שחורות,אני מתאפרת בשחור ובכלל,שחור זה

החיים שלי,יש לי 4 חתולים שחורים ושתיים לבנים.

יש לי 3 קעקועים בגוף ובאחד מהם כתוב מספר השטן

ובשני יש ציור של שפירית ובשלישי יש ציור של ורד

עוקצני,אחרי המון זמן של התחננויות הוריי הסכימו לי

לעשות את הקעקועים.

אני אוהבת חתולים ולקרוא ספרים על תקופת ציד

המכשפות בכפרים ואני מאוד בקיאה בנושא.

יש דבר אחד שאני שונאת והוא שאנשים שיש לי אמון

בהם,בוגדים בי או משקרים לי.

בגלל שאני מתענינת במכשפות ורוחות רפאים,אני רציתי

לגלות על העבר שלי,אז הלכתי עם הוריי למגדת עתידות

שסיפרה לי שהייתי בחורה שעזרה למכשפה לברוח מפני

הציידים במשך 43 שנה,אך לאחר כמה שנים,המכשפה

נתפסה והצידים שרפו את שנינו,אותה בגלל שחשדו בה

<הם אפילו לא היו בטוחים בזה-זה רק הייתה דיעה של

אחד או שניים-וזה מה שאיפיין את האנשים באותה

תקופה,הם האמינו באמונות טפלות גם אם זה לא היה

הגיוני וזה לא הוכח גם>

שהיא עסקה בכשפים וחנקה אנשים בזמן שינתם,ואותי

שרפו מפני שאני עזרתי לה להיחלץ מפני הצידים.

אוקיי אנשים אני פה סיימתי את הבלוג הקצרצר שלי ואם

יש לכם עיצה או שאלה או המלצה,אני פה תמיד

בשבילכם חח בעזרת טל ודנה שהסכימו לי לפתוח פה

בלוג,אז אני מקווה שנהניתם ושהבנתם שפריקים לא

מזיקים חח יאללה ביי!!!

פ=ר=י=ק=י=ת ג=א=ה!!!

אם הקישור לא עובד או משהו....

חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 07:13
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
תקשיבו...

אני לא קראתי את הכל כי אני ממש צריך סבלנות ואיפוק ושליטה עצמית כדי לקרוא את כל החארטות שהולכות פה... תגידו אתם ירדתם מהפסים? מה נסגר איתכם אתם פשוט דפוקים.... אלה בני אדם... כמוכל אחד מכם... הם פשוט מתלבשים ושומעים מוזיקה אחרת ואתם עושים כזה ביג דיל מזה שיש אנשים שלא הולכים עם הזרם הדפוק שלכם ועושים מה שבראש שלהם... כן קצת קונפורמיזם לא היה מזיק לאנשים פה... במקום להיבהל מזה שאנשים לובשים שחור אני הייתי נבהל מזה שיש אנשים שלובשים ג'ינסים צמודים וחולוצות בטן... זה בהחלט ניראה לי יותר מבהיל... אני מדבר על בנים כן?
פריקים לייט, פריקים כבדים... ואני חשבתי שהקהילה של רוק ומטאל רדודה... אני רואה שזה המשיך להתפרס לשאר הפורום...
חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 08:10
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

היי

כל הרעיון של הבגדים חייב לבוא ממך ורק ממך! אתה לא צריך ללכת ולהוציא 300 שח על מכנס אקס בוי או משהו כזה בשביל להראות בדרך מסויימת.

תלבש רק בלבד את מה שאתה אוהב, כנס לכל מיני חנויות ותראה מה מושך לך את העין אין טעם לנסות להראות כמו קבוצה מסויימת, קח דוגמא קטנה ... אני אוהבת ללבוש בעיקר שחור, חולצות צמודות ורחבות.. ומכנסיים מתרחבים... עגיל בגבה וצמיד שחור על היד <פשוט מבד> , על פני השטח זה נראה כמו תיאור של פיריקית הלא כן? ובכן במציאות זה פשוט נראה נורמאלי לכל דבר, לא משייך לשום קבוצה מסויימת, לא קרוע בצורה מבישה ולא אלגנטי ברמות -על < למרות שזה אופנת hdl ופפראצ'י >, בנוסף כל החולצות של הן חולצות שלושת -רבע וגם לפעמים אני הולכת עם חצאיות... עכשיו איך זה מצתייר לך? דוסית? פריקית? פאקאצה? .... גם אם תנסה במציאות לא תצליח להגיע למילה המתאימה, כי אין דבר כזה ממש, כל עוד אנחנו אלה שבוחרים את מה שאנחנו אוהבים - זה פשוט יהיה אנחנו אין לזה קשר למוזיקה שנשמע <שוב.. אני מתה על אריק איינשטיין וחוה אלברשטיין... שנות ה 70.... רוק ישראלי.. ומטאל אז מה אני?> .

תלמד שככול שתהיה יותר מהכל ככה תזכה להכיר ולהגדיל אופקים ליותר כיוונים, אבל אל תשכח להיות עצמך.. כי בגיל מסויים אפילו בבה"ס לא תשמע את המילים "ערס" או "פריק" ... בכיתה יב כולם כבר עם כולם.. ובאונ' בכלל.....

וברור שאתה רוצה להיות עם אנשים מסויימים שנראים לך הכי מושכים מבחינה חברתית, אבל תהיה אתה זה שימשוך את החבל לכיוון שלו, ע"י ביטוי עצמי מלא... זה באמת מגניב ומסקרן.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר