לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 15:13
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.03
איני יודעת אם שמת לב
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "הבעייה היא שהחוק הזה מנוצל לחיסול חשבונות וצרות נוספות"

אבל גם במקרה שאדם חושף שחיתות במקום עבודה מיד מזדרזים לאמר או שהוא עמד בפני פיטורין או שהוא ירד מהפסים. אף פעם לא הבנתי מדוע אנשים לא מבינים את הקושי העצום של המתלוננים/ות.
במקרה של רמון המצב עוד יותר מוזר בעיני שכן החיילת לא רצתה להתלונן (לא רצתה לעבור את שבעת מדורי הגיהינום) ואז אומרים שהיא ברחה והשאירה את המסכן להתמודד כנגד המזימה האפילה של "כנופיית החוק".
לסיכום כדאי לשים לב למהפך שעשה רמון. בתחילה הוא טען שהיא נישקה אותו (בכפיה?) עכשיו הוא מדבר על 3 שניות של נשיקה. מוזס אמרה שרמון איש חם. כנראה שהיא מתכוונת לזה שבמקום ללחוץ ידיים הוא מנשק.
לסיום, כפי שאמר איש חכם קו ההגנה יהיה: היא נישקה אותי, לחילופין היתה אי הבנה, לחילופי חילופין זה נמשך רק 3 שניות לחילופי חילופין לא ידעתי ששינו את כללי המשחק למרות שלל המקרים שקראתי עליהם. לחילופי וכו' גו'די אומרת שאני איש חם כבוד השופט אני זכאי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2006, 22:54
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
משקיפה כלבבי את.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "יהודית ניר מוזס שלום"

אם מה שנאמר על רמון זה נכון אז ברור שאין לכך שום תירוץ.
מה שכן, ההתפטרות של רמון מעידה על הגינות שאין לרבים אחרים מסוגו, כגון הנגבי ודומיו.

רק קושיה קטנה; בתור המשקיפה של הפורום, לא נראה לך קצת מוזר שאותה בחורה התקרבה
אליו, חיפשה קשר איתו, טלפונים, תמונה ועוד ?...היש סיכוי ולא הקטן ביותר שמדובר במשהו
מתוכנן מראש להפיל אותו אישית ?...

יכול להיות שאין פה כלום ואני מעלה ספקולציות וקונספירציות ממוחי על ניסיון לשרוף את רמון,
אולי אני מגזים ומדובר באמת ב"נשיקת מוות" שרמון הביא על עצמו ובמו ידיו הרס את עצמו.

בכל אופן, האמת תצא איכשהו לאור. במקרים כגון אלו מדובר בגרסא מול גרסא. נראה מי
יפזול בנוגע לגרסא שלו.

ישן 19-08-2006, 15:57
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אני בטוח שהחקירה תעשה את שלה.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "ספינים"

בקשר להתפטרות - רמון יכול היה לבקש שיתקיים שימוע והוא וויתר כדי להגיע כמה שיותר
מהר למשפט. יש כאלה שלא התפטרו ומשכו את תפקידם בעוד שצל מרחף מעל לחפותם.

בקשר לבחורה "נורמטיווית"; מצטער לאכזב אותך אבל הטיעון הזה לא מקובל. בטח שלא כתוב
לה על המצח בגדול שהיא נשלחה ע"י גורמים יותר גדולים, אני בטוח שהיא נראית מבוהלת
וכאחת שלא יודעת מה נפל עליה - חרף כל זה, עדיין יש סיכוי שלא מדובר בתמימות גרידא.

הסטטיסטיקה לא צריכה לעניין במקרים האלה של "בכירים חזקים" ו"נשים חלושות ומסכנות שלא
עומדות בפני כוח אכזרי". תמיד יש את הסיכוי הזה שהפעם זה כן איזו קונספירציה הזוייה, שהרי,
המציאות תמיד עולה על כל דימיון (במיוחד בישראל)

שוב, אני לא אומר שרמון חף מפשע או להיפך, אני רק טוען שבסוף (אני מקווה) תצא האמת לאור.

ישן 20-08-2006, 20:50
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

לא היתה לי שום דעה על רמון בקשר להטרדות מיניות
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני לא אוהד של איש."

אני גם לא מעריצה של אולמרט וזה לא עושה אותו מטרידן סידרתי בעיני. כל מה שאני טוענת שתגובותיו של רמון אינן עיקביות ושחבריו בתקשורת ןבפוליטיקה עובדים שעות נוספות. לפני כשעה אמר חיים יבין שהוא מקווה שרמון ימצא חף מפשע. האם הוא לא מבין שבכך הוא אומר שהוא מקווה שהחיילת תמצא שקרנית? יכל היה לאמר שהוא מקווה שהאמת תצא לאור.
במשך חודשים מאז הבחירות כמעט ולא כתבתי, אך בעיניין זה של הטרדות מיניות אני רואה עד כמה אנשים לא הפנימו את המצוקה של נשים הנתונות לגחמות של בעלי כח.
אפילו כשמדובר בהטרדה מתמשכת חלק גדול מאד בציבור קונה את הטיעונים של המטרידן ולא מודע לכך שאחוז המתלוננות תלונות שווא הוא קטן ביותר, הרבה יותר קטן מאלה שמפחדות להתלונן.
יש נטיה לאמר שרמון נפגע יותר מאזרח רגיל בגלל היותו אישיות ציבורית. אולי זה נכון. אך שים לב לניסיונות של ה"חברה" במיוחד דן מרגלית להחזיר את מרדכי איציק לקדמת הבמה. מה שעשה איציק חמור בהרבה אך רמון כבר היה אמור להבין שהכללים השתנו ובכל זאת כפה עצמו. דרך אגב בעולם המושגים שלי לנשק אישה שאינה בת זוגך בלי לבקש זאת מעיד על טמטום? שרירות לב? או סתם תחושה של מותר לי, זה לא חיזור. האישה השנייה אמרה שברור לה שזו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה.
מה שבטוח שהמקרה האחרון הוא באמת האחרון של רמון.
אם הוא יחזור להיות שר המשפטים זהו תעודת עניות, מבחינתי הוא צריך להעלם מהזירה הפוליטית כמו המושחתים המפורסמים האחרים שהובילו אותנו לאן שהובילו.
ישן 20-08-2006, 21:27
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
הלו, שרתתי מיד אחרי מלחמת יום הכיפורים במיתלה שבסיני.
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "לא היתה לי שום דעה על רמון בקשר להטרדות מיניות"

איציק מרדכי כמג"ד 202 ניהל את העינינים בג'ידי.
הפקידות שנכנסו לקרון שלו לא יצאו במשך שעות וכל הגדוד ידע...
היו ימים...
בסוגריים: טלי ליפקין שחק (רפפורט של אותה תקופה) שירתה בלישכת ראש אמ"ן בקריה...נעזוב זה.
באותה תקופה הבנות לא התלוננו מאלף סיבות והמרכזית שביניהן היתה, שלא היה נהוג להתלונן...ומי בכלל היה דופק להן חשבון? גם לא דיין, גנדי, לא מתן וילנאי או יאנוש...ועוד כהנה וכהנה.
היום, 35 שנה לאחר שריפת החזיות, נשים, הן מנהלות בנקים, חברות ואפילו ראשי ממשלות. הדפוסים השתנו ויחד איתם השתנו הזמנים והנשים תפסו אומץ לב. נכון, לא כולן, עדיין ישנן הרבה נשים שחוו אינוס או לחץ ולא העזו להתלונן.
הפחד עדיין משתק אותן. הן ורק הן צריכות לעזור אומץ, להתלונן, להגיב ולבער את הנורמות בלשון סגי נהור, פשוט לצאת למלחמה בכל אותם מנייאקים החושבים שהכל מותר בשל מעמדם ולהכניע אותם.
אם הנשים תעשינה זאת, תצאנה כל אותן ניפגעות נישכרות, תעודדנה אחרות, תפלנה אימה על חברי כנסת, מנהלים וראשי חברות ותקנינה מעמד שווה לגברים בחסות החוק והצדק.
הדרך ארוכה אבל אפשר כבר לראות את האור בקצה המינהרה.

ישן 20-08-2006, 13:08
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
כל העליהום הזה...

בזמן שכל העולם כבר יודע שבישראל נוהגים להגיב באופן לא פרופורציונלי!...
רמון מוכר כאיש חם ומחבק, בשני המקרים שפורסמו, יתכן שהוא בס"ה התכוון לחיבוק אבהי, מנחם ומעודד, ללא כל כוונות מיניות ובטח לא פליליות...
מיעוט המתלוננות מאז חשיפת הנושא (רק שתיים עד כה!...), בעוד שבפרסומים דומים היה ריבוי של פניות, אף הוא יכול להצביע שלא מדובר כאן בעבריין (לכאורה) סידרתי!!...

מעבר לאמור לעיל, שאינו מתיימר לחוות דעה בנושא שאמור להבחן בבי"מש (ורצוי בהליך רגיל של יעילות וחריצות דיונית ובהתאם לעקרון שכולם שווים לפני החוק!...), בכ"ז יש משהו "משונה" בסדרתיות של טיפול בחשדות לכאורה נגד שרים מתחומי המשפטים והחקירות (לעתים עוד לפני שמתמנים..), במיוחד כשהם מגלים כוונות לרפורמות ו"אג'נדות" עצמאיות שנתפסות כ"מאיימות" על המנגנון הקובע, שנותן הטון כמייצג "הליברליות הנאורה" החד מימדית.. ראוי היה שלכל מינוי של בכירים בשרות הציבורי(במיוחד בדיסציפלינות הנושקות למשפט וחקירות), כולל נבחרי ציבור, יקדם הליך של שימוע פומבי עם שקיפות מירבית.

יש לצפות שבכתב האישום יתווספו אישומים (שנראה שהפכו לסטנדרט פרקליטותי כמעט מחייב):נסיונות הדחה והכשלה - שבוש חקירה, עדות שקר ושימוש לרעה בכח משרה...

אשר לג'ודי - היא איננה מפתיעה וכמובן שגם לא מאכזבת... (יתכן גם שעפ"י התייעצות אסטרולוגית היא מתבססת על מידעים נוספים, שאינם נחלת הכלל...).

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 20-08-2006, 17:31
  משקיפה משקיפה אינו מחובר  

איפה שלי יחימוביץ

התחלתי את האשכול כיון ששמעתי את מוזס מחווה דעתה על העוול שנעשה לרמון ומאד כעסתי.
מאז אתמול יש מתקפה תקשורתית מדהימה כנגד העמדה לדין כשהנימוקים נעים בין "זה היה 3 שניות" לבין "היא אשמה".
בתוך עמי אני חיה וראיתי דברים מוזרים בחיי. אך לראות את יעל דיין אומרת שנשיקה בכפיה לא מצדיקה פנייה למשטרה אלא תלונה במקום העבודה הרסה אותי.
החוק כנגד הטרדה מינית נועד להגן על נשים במיוחד במקומות בהם הן נתקלות בגברים בני 50+ שחושבים שמותר להם להתנהג אליהן באופן שלאחרים אסור להתנהג לבנותיהם.
איפה ש ל י י ח י מ ו ב י ץ כשצריך אותה. הרושם שלי שפמיניסטיות מפורסמות חטפו רגליים קרות בגלל שזה רמון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר