לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2006, 16:29
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
המלצה מתכונת חדשה לאתגרים: אתגר רודף אתגר (או: פעם בשבוע)

היי חבר'ה,
בעקבות אירועי הזמן האחרון (בקשר לאתגרים) - החלטנו כמה חבר'ה מהפורום ואני לנסות מתכונת חדשה לאתגרים - "אתגר רודף אתגר", בתקווה שזה יעצור את הסחבת בנושא האתגרים (שנים שחולפות בין אתגר לאתגר), ויפיח בחזרה את החיים שהיו פעם לאתגרים. כזכור - כולם מוזמנים להשתתף...

בכל יום חמישי, החל מהיום (הפעם יהיו שישי ימים במקום שבוע), יפורסם נושא לאתגר, ועל הנושא הזה נדון במשך שבוע. בחלוף השבוע (כלומר ביום חמישי שאחר כך) יפורסם באופן סופי הנושא לאותו אתגר, והוא ייפתח לתמונות. באותו יום חמישי יפורסם נושא לאתגר חדש (נניח, אתגר #2), שיעלה לדיון למשך שבוע. בסוף אותו שבוע ייסגר האתגר הראשון לתמונות, והאתגר השני יפתח לתמונות. תמונות האתגר הראשון יעלו להצבעה, ונושא האתגר השלישי יעלה להצבעה, למשך שבוע. כעבור שבוע, תוצאות ההצבעה על האתגר הראשון יעלו, הזוכה יקבל צל"ש, תמונות האתגר השני יעלו להצבעה, הנושא של אתגר #3 יוכרז באופן סופי (אפשר יהיה להתחיל לצלם אליו), ויעלה נושא לדיון, לאתגר הרביעי. ככה זה יימשך - עד שנחליט לעצור או עד שיימאס, או עד שהסרבר ייקרוס סופית או שאני אטוס לחו"ל

הנה, אוליי השרטוט יעזור להבין (תודה רועי ):

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
שימו לב - דבר ראשון, ה"מפעל () הזה ידרוש הרבה השקעה מצד כולנו - גם לארגן את הנושאים, לדון עליהם, לצלם, להצביע ועוד, וגם להציע את הנושאים. רעיונות לנושאים יכולים להועלות גם באשכולות האתגר, וגם בפרטי אל התיבה שלי (לחצו על הלינק). אני אקח על עצמי לארגן מעכשיו את הקטע של האתגרים, לכן שאלות, טענות, מענות, גבינות, ממתקים, חטיפים, שוחדים למיניהם ושאר ירקות - בכיף אליי, או בפרטי או במסנג'ר. לא נראה לי שיש בעיות עם החוקים, הם יהיו כרגיל, אבל בכל זאת נפרט (ליתר בטחון):

1. על התמונות להיות בגודל של עד 600X800 פיקסלים.
2. על התמונות להיות מאוחסנות באתר פרש, כל תמונה מלינק חיצוני תיפסל אוטומטית.
3. אנחנו מתבקשים שלא (!) להגיב לתמונות באשכולות העלאת התמונות וההצבעה, ע"מ שלא להפציץ אותם וכן שלא להשפיע על דעת המשתתפים בהצבעה.
4. האתגרים אינם (!) אנונימיים, אלא אם כן צויין כך באשכול ההכרזה הסופית על הנושא.
5. מעת לעת יפורסמו כללים נוספים, הנוגעים לאתגר מסויים. אלו הכללים כעת, ואנחנו מתבקשים לשמור עליהם. כללים שיכולים להתפרסם, לדוגמא הם שחור לבן באתגר ש/ל, זמני צילום באתגר שעון חול וכו'.

אם יש לכם איזשהן הערות על מהות הרעיון, על הדרך וכיו"ב, אתם מוזמנים לשרשר כאן - רצוי בכחול. תודה

אתגר רודף אתגר ראשון: פרופורציות

אתם מוזמנים לשרשר לאשכול הזה כל מה שיש לכם להגיד על הנושא ה-1: פרופורציות. שימו : האשכול הזה מיועד לדיון על הנושא ולא להעלאת תמונות, אתם מתבקשים לא להעלות כאן תמונות. הערות, מענות, טענות וכו' על הנושא ה-1 - בבקשה לפרסם באדום.. תודה

תודה לכל מי שהשתתף ברעיון, עזר ותמך: מתן (Narxx), משה (Carish1), רועי (XpdX) ועוד..

עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2006, 18:55
צלמית המשתמש של פורש
  פורש פורש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל פורש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "מה הלחץ ? למה צריכים לבחור..."

כל הכבוד על היוזמה, אבל אני גם חושב כמו אולג ואור,

"אתגר רודף אתגר"- באמת בשביל מה צריך את כל הלחץ הזה, זה קיצוני מידי, כל הפורום יהיה בלחץ,
זה יותר מידי צפוף.

לדעתי הכי טוב פשוט כמו שאולג אמר, ואחרי שאותו אתגר אסתיים לו, לא נמרח א תהזמן ולא נדון
סתם בנושאים ופשוט נעלה ישר עוד אתגר וכך אלה^^

נעשה כל שבועיים אתגר קבוע או משהו כזה, שבוע לצלם ושבוע הצבעה ושוב ושוב ושוב...אין סיבה שזה ימאס, כי זה קל ופשוט ולא דורש מאמצים מיותרים ולחץ.

נערך לאחרונה ע"י פורש בתאריך 18-08-2006 בשעה 18:58.
ישן 19-08-2006, 18:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "לא רק זה"

יאללה, מי ישמע, פעם בשבוע לעגן אשכול הצבעה ואשכול אתגר.
כמה זמן זה לוקח לך? 10 דקות כולל ריסט באמצע כי פרש זוחל?

עשה לך מנהג קבוע, עגן אשכול פעם בשבוע.

בקיצור, זה רעיון מצויין ואני מחזק אותו במפתח 14מ"מ ועוד שם אום שניה לאבטחה.
טל, זו לא עבודה כל כך קשה, ולמי שזה טיפה לחוץ, לא חייב להשתתף בכל אתגר.
אולג, אם אתה רוצה להשתתף באתגר פעם בחודש, אתה מוזמן להשתתף פעם בחודש. אני לא מבין את הפחד של אנשים מקצת עניינים שירוצו פה.

עמרי, אתה יכול לנהל את האתגרים לבד, לפתוח אשכולות מסודרים ולתת מענה לשואלים. בשביל זה לא צריך מנהלים. מנהלים זה רק בשביל לעגן את האשכולות שלך וליצור אשכולות הצבעה (כפי שאמרתי, עבודה של פעם בשבוע).

ואם שבוע אחד לא תקבל עיגון, נדאג להספים את האשכול שישאר למעלה (יש לי שיטות)
יהיה בסדר.
יאללה, שיהיה בהצלחה, אני רוצה לראות את זה טס!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר