לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 22:14
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "הטרנד : חנויות סבונים, מה הפייבוריט שלכם ?"

רשת החנויות של "Soap And More" היא הפייבוריט שלי כי יש להם מוצרים פשוט - מעולים !

אבל מכיוון שאני חולת מוצרים לטיפוח, הנה כמה המלצות וחוות דעת מהחנויות שלעיל :

ב"בודי שופ" יש את הבושם- שמן White Musk שהוא מעולה, מחזיק לאורך שעות רבות והכי טוב באיזור הבשמים הפשוט-לא-מותגים-בינלאומיים (שלא יעבדו עליכם, הבשמים האלכוהוליים בניחוח הנ"ל פשוט איומים....) המחירים : סבירים .
ב"סבון של פעם" יש קרם גוף - סורבה בריח טרופי מעולה רק שהוא נגמר מהר מרוב שהוא מטריף (מניסיון ) . המחירים : גבוהים, מדי .
ב"Laline" יש סבונים מוצקים טובים ומלחי אמבט בצורת לבבות עם נצנצים - שוס, לגבי שאר המוצרים - לא התלהבתי . המחירים : כנ"ל .
"עולם של בועות" - לא יצא לי לראות את החנות, רק את המוצרים ואהבתי את הקרם גוף בריח פטצ'ולי - לבנדר - וניל . המחירים : קשה לדעת על סמך מוצר אחד שהתנסיתי בו .
"נרות בשינקין" - לא יצא לי לקנות שם אבל הריחות של הנרות - מדהימים !
"Soap And More" - מיי פייבוריט יש להם דוכן בתחנה המרכזית באשדוד וכל מוצר שלהם הוא פשוט תענוג ! יש להם קרם גוף פטצ'ולי - לבנדר - וניל בדומה ל"עולם של בועות" אך לטעמי מוצלח יותר ומגיע פרקטי יותר - בבקבוק עם משאבה (לעומת קופסה/צנצנת) . והמחירים ? -מעולים .
"Golf Spa" - שיחקו אותה, יצאו בליין המשווק ב- Golf & Co ונכונה להם הצלחה אם ימשיכו בקו שהתחילו בו, ממליצה על קרם ידיים Vitality הורוד מסדרת Purity; המחירים - זולים להפליא .
"Emma Green" - סוג של "סבון של פעם", קיבלתי מארז של חמאת שיאה בריח ילנג ילנג (לא אהבתי בכלל, לא כייפי ולא נספג בעור בקלות), סבון מוצק - ליפה בריח המממ... משהו כמו מנטה, נחמד . ושבבי וניל לארון בנייר משי מעוטר ורדים; לאחר מכן יצא לי לבקר בחנות בקניון "קריית אונו" והיא חמודה, יש מצב שיש שם מוצרים מוצלחים יותר מאלו שקיבלתי .

וזהו, מצפה לשמוע חוות דעת והמלצות נוספות מכם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 02-10-2006 בשעה 22:18.
חזרה לפורום
ישן 03-10-2006, 11:47
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
:)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "טוב"

קרית אונו על המפה! מה עשית בקניון הקטן הזה?

ותגובה-
בודי שופ - כל הסדרה של White Musk מעולה ומחזיקה המון זמן, גם הבושם, גם הספריי בגדים, גם הדאודורנט, אבל מהקרם גוף קצת התאכזבתי (הריח לא מספיק חזק ואולי אפילו קצת שונה מהריח של שאר המוצרים, ולא נשאר ליותר מידי זמן)

סבון של פעם - אין ויכוח על הריחות! הוניל-לבנדר שלהם, וואי.... יש להם חמאת גוף על בסיס חמאת שיאה, חמאת קקאו ושמן קוקוס שהם משווקים לשימוש כקרם גוף או עיסוי ו.. היא שומנית ולא נספגת בקלות בכלל, אז אם מישהו הולך על זה - ממליצה יותר לעיסוי.

יש לי להוסיף - הסופרפארם (כן, כן) הוציאו סידרת קרם ידיים/גוף של Life, זול מאוד, לא איזה קרם איכותי איי-איי-איי.. אבל הריח של הפסיפלורה-ליצ'י משגעעעע...
you to be real, or to think or to live.

חזרה לפורום
ישן 04-04-2007, 17:01
  Creep17 Creep17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "הטרנד : חנויות סבונים, מה הפייבוריט שלכם ?"

אוי אוי, אהוב עליי ביותר!

ככה,
בודי שופ-נכנסתי וקיבלתי כאב ראש מכל הריחות אז לא הייתי כ"כ במצב של לקנות שם משהו, אבל היו שם כמה דברים טובים שלא זוכרת בדיוק את השמות שלהם.. אבל בהחלט קרמים טובים ואם אני לא טועה היה גם איזה בושם בסביבות ה80 ש"ח לא רע בכלל.

אמא גרין - יש לי שמן גוף מושלם משם! בריח של וניל קוקוס, במחיר של 75 ש"ח שזה לא יקר בכלל, ונשאר על העור להרבה זמן. הבעיה היא שהחנות היחידה היא בדיזינגוף ככה שאם כבר אוהבים משהו צריך לקנות בסטוקים.

soap & more - בדיוק עכשו חזרתי משם. שמעתי המון על הוייט מאסק והוניל פטצ'ולי אז הלכתי לראות במה מדובר.. ואני חייבת לציין שזה מעולה. לא כבד מידי כמו שאר הקרמים שיצא לי להריח, עדין ופשוט מעולה.. אבל מה שבחרתי בסוף הוא lovely ..זה סוג של ריח פירות.. עכשו זה או שאתה ממש אוהב את זה או שאתה ממש לא. ניסיתי לחפש לי שם את הוניל קוקוס האהוב עליי אבל לא אהבתי אותו שם וגם הבשמים שם קצת היו עם ריח מוזר. אבל בכלליות זול ונעים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר