לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2006, 18:25
  happy_dark_shadow happy_dark_shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
הבת שלי בת 7-8 שנים, מה עושים עם טיולים ארוכים בגיל הזה ומעלה?

שלום לאחרונה, שאני מטייל עם ביתי הקטנה האויר נגמר לה, למשל היום טיילתי איתה בים אחרי הצהריים שעה וחצי.
אחרי שעה פלוס בשמש ובים האויר נגמר לה פשוט והייתי חייב לבקש מחנות בטיילת כוס מים בשבילה.
אחרי שהיא שתתה (מהר מאוד הכל,התייבשה סביר להניח) הנשימה שלה הוסדרה והלכתי איתה לאט לאוטו חזרה.

עכשיו השאלה היא, מה עושים בטיולים ארוכים איתה, כי אני אוהב ללכת איתה בחוף,ביערות ובכללית ללכת איתה הרבה, האם בקבוק מים יעזור פלוס כלי שתיה בשבילה או לא לקחת אותה יותר לטיולים ארוכים בחוף ביער או ללכת עד שהיא נגמרת פלוס האופציה הראשונה?

שאלה שנייה (קשורה לשאלה הראשונה): הגזע שלה זה זאב רואה גרמני ולכן בגיל 10 ומעלה יהיו לה בעיות בשרירי האגן עכשיו, אם אני הולך איתה, כמו היום ולא נותן לה לשבת ומאמן לה את השריר של האגן על ידי הליכה, זה ימנע או יקל עליה שהיא תגיע לגיל הזה?

אם למשהו/י יש נסיון בעניין או תשובה בעניין אשמח לקבל תשובה בעניין.

בנוגע לשאלה קודמת,ששאלתי פה,המצב שלה אחרי הטילים והצפירות רק חיזק את הקשר בינינו, היום היא צמודה אליי מאוד ויותר מעריכה מה שאני עושה בשבילה, בנוגע לשאר המשפחה, היא פחות מעריכה אותם כבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר